Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

 

Jason Ward a következőkről beszél:

  • Az utóforgatásról szóló hírek igazak, de pánikra semmi ok. Csak követik a szokásos rutint, ahogy a korábbi filmeknél is tették
  • Azt hallotta, hogy Rey új Erőképességeket fog bemutatni: képes lesz gyógyítani az Erővel, valamint Erővillámokat (!) is fog tudni szórni
  • A végére hagytam a legérdekesebbet. Ugye arról már sokat hallottunk, hogy a film a Lars farmon ér véget. Amikor Rey ellátogat oda, a jelenleg ott lakók (?) azt mondják neki, hogy évek óta nem járt erre senki, és megkérdezik tőle, hogy kicsoda. Amire ő azt feleli, hogy: Rey Skywalker

Utóbbi kapcsán redditen felmerült egy olyan lehetőség, hogy lehet Rey csak simán felveszi a Skywalker nevet, mint a Skywalker-vérvonal eszmeiségének örököse. Ez megmagyarázná a film címét is

 

Egyébként az oldalra is kitette a cikket, szóval ezek elvileg leellenőrzött szivárgások: https://makingstarwars.net/2019/09/rumors-on-reys-new-powers-surname-and-reshoots-for-star-wars-the-rise-of-skywalker/

Ebben azt is leírja, hogy a forrása ezeknek a pletykáknak olyasvalaki, aki még a D23-as előzetes előtt kiszivárogtatta a hatalmas csillagromboló flottát.

Szerkesztve: - Yoda József
  • Zavaros 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szóval egész addig, amig az első teaserben le nem leplezték, hogy Palpatine szerepelni fog a filmben, addig egy darab kémjelentés se született arról, hogy benne lesz. Aztán jött az a hir, hogy szellem lesz és a végén különféle embereket fog megszállni. Most megbizható forrásokból az jön, hogy él és virul: most már ezt mondja az MSW a meg a Leaks reddites arc is. A nagy terve Palpatine-nak pedig az hogy meg akar fiatalodni.

Adja az ég hogy ne ez legyen a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

‎2019‎. ‎09‎. ‎08‎. - 18:24, Ody Mandrell írta:

Én örülnék neki, ha a Skywalkerek törnék meg Palpatine szellemét. Mondjuk Luke és Anakin a legvégén beavatkozik. Együtt! Képzeljétek el mekkora feeling lenne. És így Anakin hőstette se sérülne, sőt! Új szintre emelkedne, aláhúzva kiválasztott mivoltát. 

Én pontosan erre vágyom és valószínűnek is tartom. Ahogy Kenobi is visszakapta Maul megölését, Palpatine iktatása is Anakiné kellene maradjon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

• Sometime after Kylo meets Palpatine, Ren tells Hux and Pryde that they need to raise an army. The First Order don’t appear to know about Palpatine being alive in the unknown regions.

 

A múltkor jött egy spoiler, miszerint a Halálcsillag roncsai a Hoth rendszerben vannak. Erre itt fent meg azt írja, hogy Palpatine az ismeretlen régiókban van, akinek a létezéséről nem is tud az ER. 

 

Egymásnak ellentmondó, és sok helyen értelmetlenek ezek a spoilerek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom mi van, de ezek az infók sokszor alapvető logikai dolgoknak se felelnek meg, nem hogy egy koherens történet alapjának. :) Neked nem hiányzik pl. Snoke infó? Eddig egyetlen betű nem érkezett róla, ki és mi is ő, pedig már konkrét történet leírást is kaptunk. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy meg se említik a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik leírásban volt róla szó, hogy Snoke testét birtokolta Palpatine korábban, de a halálakor visszaszállt a MacGuffinba :D amúgy igen, Abrams is mondta, hogy a filmből megismerjük az Első Rend múltját is részletesebben, de erről sincsen semmi infó még

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit utánanéztem, hogy mi volt a 8 idejében. Ugye a TFA -nál ha kicsit alaposan utánanézett az ember, akkor tudta a történet nagyját. A 8-nál voltak ellentmondások, pl. Snoke nem fog olyan jelentős szerepet kapni, aztán mégiscsak jelentős szerepe lesz, tréningeli Kylot, majd átcsábítja Reyt a sötét oldalra - eközben Kylo visszatér a fényre - meg Snoke életerőt szív ki az emberekből stb.

Aztán az Ahch-to -n történtek is össze-vissza voltak: Rey egy vízi szörnnyel harcol, Rey belép az Erőbe, Rey Anakin(!) reinkarnációja (emlékszünk még erre? ;)), Kylo és a Renek megjelennek Ahch-to -n, ahol harcolnak, Luke a lovagokkal, Rey meg Kylo -val. Luke zöld fénykarddal, esőben harcol. A meditációs jelenet igaz volt, de tévesen közölték. Anakin is szerepelt volna a filmben stb.

 

Továbbá kb. annyi idővel a premier előtt, mint most a 9. -nek, jött egy elég részletes történetleírás, ahol a film Luke -kal kezdett volna, ahogy nézi Rey érkezését, újra előkerül a reinkarnáció dolog, az Erőérzékeny fa, amelyet egy jedi testvérpár ültetett, a sztori megemlít egy jedi tanács gyűlést is, illetve Kylo-Anakin találkozó.

 

Voltak akkor is érdekes dolgok, J.J szerintem ötleteket vett Rian -től. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Kicsit utánanéztem, hogy mi volt a 8 idejében. Ugye a TFA -nál ha kicsit alaposan utánanézett az ember, akkor tudta a történet nagyját. A 8-nál voltak ellentmondások, pl. Snoke nem fog olyan jelentős szerepet kapni, aztán mégiscsak jelentős szerepe lesz, tréningeli Kylot, majd átcsábítja Reyt a sötét oldalra - eközben Kylo visszatér a fényre - meg Snoke életerőt szív ki az emberekből stb.

Aztán az Ahch-to -n történtek is össze-vissza voltak: Rey egy vízi szörnnyel harcol, Rey belép az Erőbe, Rey Anakin(!) reinkarnációja (emlékszünk még erre? ;)), Kylo és a Renek megjelennek Ahch-to -n, ahol harcolnak, Luke a lovagokkal, Rey meg Kylo -val. Luke zöld fénykarddal, esőben harcol. A meditációs jelenet igaz volt, de tévesen közölték. Anakin is szerepelt volna a filmben stb.

 

Továbbá kb. annyi idővel a premier előtt, mint most a 9. -nek, jött egy elég részletes történetleírás, ahol a film Luke -kal kezdett volna, ahogy nézi Rey érkezését, újra előkerül a reinkarnáció dolog, az Erőérzékeny fa, amelyet egy jedi testvérpár ültetett, a sztori megemlít egy jedi tanács gyűlést is, illetve Kylo-Anakin találkozó.

 

Voltak akkor is érdekes dolgok, J.J szerintem ötleteket vett Rian -től. :D

Ezek mind MSW-s leakek voltak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen arra emlékszem, hogy az MSW lejelentette, hogy Kylo menni fog az Ahch-To-ra. Ezt onnan vették, hogy az egyik stábtag annyit észlelt, hogy Adam Driver is forgatott a szigeten. Ez igaz is volt -ez benne van a werkfilmben- csak arra nem gondoltak, hogy Adam azért lett odavíve, mert megjelent egy látomásban. Félrekombináltak abból amit láttak.

Remélhetőleg Palpatine-ról is csak azért hiszik hogy él és virul mert McDiarmid-al forgattak néhány jelenetet és kellően ostobák a kémjelentők ahhoz hogy ne merüljön fel bennük, hogy ettől még nem biztos hogy él és lehet hogy csak szellem lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Egyáltalán hogy lehet életben? Ez nekem magas. 

 

Látom páran nagyon nincsenek kibékülve ezzel a sztorival. 

Sehogy.

fehér  kék füst nem az új pápa megválasztása miatt szállt fel a 6. rész végén.

Értem én, hogy Wardnak négy évvel ezelőtt bejött az élet, de pillanatnyilag csak szivatják az állítólagos forrásai.

Csak azt érdemes készpénznek venni, amit láttunk a trailerekben, fotókon, vagy játékként. Az hivalos. Minden más csak fedősztori, hogy a film tényleges cselekményét rejtve tartsák december végéig. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ennek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget. Szerinted miért füstöl? :) 

A Palpatine halálakor felszökő füstben én mindig a lelkét és a sötét energiáit láttam, és a tegnap este eszembe jutott a maszk, amely úgy füstöl, mint Aladdin csodalámpája.

Lehet, hogy ez hülyeség, de mi van, ha Palpatine lelke rejtőzik a maszkban?

Kylo a TFA-ban beszél a maszkhoz azzal, hogy mutassa meg ismét a sötét oldal hatalmát.

Lehetséges, hogy valaki korábban kapcsolatba lépett vele a maszk által? Valaki, akit - tévesen - a nagyapjának vélt?

  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Korábban már felmerült itt ez a teória. A jediben ráadásul eléggé megpörköli a maszkot Palpatine. Ez még mindig jobb ötlet lenne minthogy Rey Palpatine unokája. :facepalm: 

 

Amúgy ezer százalék, hogy a maszkokkal lesz valami kavarás, hisz nem hinném, hogy Kylo csak heccből kapná vissza az összehegesztett sisakját. Ráadásul jön egy ilyesmi regény is, amiben egy csávó ilyen régi dolgokat gyűjt. Szóval azt mondom, szinte biztos a kavarás Vader maszkja körül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban volt már szó róla, hogy ki a maszk szelleme. Nagy híve vagyok, hogy Palpi legyen. Anakin jó ember a 6 után, ő nem mérgezheti Bent. Ez nekem mindig is sántított, de jobb híján úgy magyaráztam, hogy Kylo hisz, amit hinni akar, mikor a maszk előtt imádkozik.. Nagyon jó húzás lenne, ha Palpi beszélne hozzá a maszkból, akár eredeti, akár utólagos koncepció. Persze, ha szembesül ezzel, hogy egy megvezetett bábja volt a sötét oldalnak, mérgében még át is állhat... Vagy felrobban ott helyben.. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bejönne nekem, hogy Palpi még mindig kavar, végig ott volt a háttérben az akarata, stb. Sajna ez a sisakba költözés, illetve bármi ilyesmi... nálam pfff. Potter eleve, nekem legalább is az. Max ha valami Sith-basz, valami jópofa tárgy, megoldás lenne. Azt még nyelem talán, de egyelőre nem vagyok túl vidám. Nem szoktam károgni, nyitott vagyok, azt gondolom, de ez nekem SW idegen, a Saga filmek összképéből bőven kilóg, stb. Palpi-Rey rokoni szál meg a legalja lenne, erről kár lenne vitát nyitni... Nyilván a vásznon dől el, sok mindent lehet marha jól megvalósítani, ami látatlanban bénának tűnik, tehát reménykedem. Mindenesetre ha ugyanezek a jóslatok jönnek de Rian írja-rendezi, akkor eggyel nyugodtabb volnék. Vagy kettővel. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.