Ugrás a kommentre

EPIX spoileres topik


Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Sosem hittem abban a baromságban, hogy Csubi halála lett volna a legfőbb indoka annak, hogy a régi rendszert eltörlik. Ez max csak egyik a sok közül.

"Leland Chee, who helps maintain the canon elements of the series as a member of the Lucasfilm Story Group, says one big factor was that Chewbacca had died in a 1999 novel.

 

"For me, it came down to simply that we had killed Chewbacca in the Legends — a big moon had fallen on him," Chee revealed to The Fandom Files. "Part of that [original decision] was Chewbacca, because he can't speak and just speaks in growls, he was a challenging character to write for in novels. Publishing had decided they needed to kill somebody, and it was Chewbacca."

....

"But if you have the opportunity to bring back Chewbacca into a live-action film, you're not gonna deprive fans that," Chee pointed out. "There's no way that I'd want to do an Episode VII that didn't have Chewbacca in it and have to explain that Chewbacca had a moon fall on his head. And if we were going to overturn a monumental decision like that, everything else was really just minor in comparison."

 

 

@Bomarr: Én csak azt a részt olvastam, amit Ody belinkelt, a redditre már nem mentem fel, hogy az ottani dolgokat is elolvassam.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az evil oldal. Nagyon izgalmas, hogy Kylot a maszkkal promózzák de amit eddig tudunk/láttunk a filmből, az teljesen különbözik, hiszen Kylot maszk nélkül látjuk. :hmm:

EE5965sXsAIwg2C?format=jpg&name=large

 

Elvileg hamarosan jönni fog majd az Insider Resistance oldala is. :)

Szerkesztve: - Bence1997
  • Nagyon tetszik 3
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

A törött maszk jobban eladható ;)

Mondjuk ez igaz. :D

 

Az is meglep, hogy mennyi Sith trooper is szerepel a poszteren. Ezek alapján nem kis szerepük lehet majd. A KoR -ek meg kakukktojás számomra, a maszk körül lesz szerepük, ebben biztos vagyok, de azon kívül mekkora játékidejük lesz, az felettébb érdekesnek ígérkezik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

"Leland Chee, who helps maintain the canon elements of the series as a member of the Lucasfilm Story Group, says one big factor was that Chewbacca had died in a 1999 novel.

 

"For me, it came down to simply that we had killed Chewbacca in the Legends — a big moon had fallen on him," Chee revealed to The Fandom Files. "Part of that [original decision] was Chewbacca, because he can't speak and just speaks in growls, he was a challenging character to write for in novels. Publishing had decided they needed to kill somebody, and it was Chewbacca."

....

"But if you have the opportunity to bring back Chewbacca into a live-action film, you're not gonna deprive fans that," Chee pointed out. "There's no way that I'd want to do an Episode VII that didn't have Chewbacca in it and have to explain that Chewbacca had a moon fall on his head. And if we were going to overturn a monumental decision like that, everything else was really just minor in comparison."

 

 

@Bomarr: Én csak azt a részt olvastam, amit Ody belinkelt, a redditre már nem mentem fel, hogy az ottani dolgokat is elolvassam.

Tudom, hgoy Chee ezt mondta, de baromi nagy baromságnak tartom. Jacen Solo például sokkal nyomósabb indok a régi eltörlésére. Vagy akár az életben maradt Han Solo Ben Skywalker-ről és Jaina Solo-ról már  ne is beszéljünk. És még vagy egy tucat egyebet lehet felsorolni. Ez max. Chee személyes álláspontja. Csubakka nem olyan jelentős figura, már a régi poszt-Endor  vonalon se tudtak vele mit kezdeni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A minap moziban jártam és a sokat vitatott Palpi posztert láttam a falon. Látta más is élőben?

Teljesen más a hatása, mint a neten keringő nagyfelbontású változatnak. Palpi mégtöbb átátszóság effektel van, alig kivehető, semmi nem érzékelhető a néhányotok által felrótt műanyag

érzetből, gagyiságból. Telóval lekaptam, látszik, hogy a csukja felső íve nincs a képen, homlokból, arcráncokból szinte semmi. Ody avatarján is látszik kontrasztként, hogy mennyivel kevesebb látható a falon kintlévő nagy plakáton Palpiból(érdekes):

WP-20190920-17-42-35-Pro.jpg

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Chewie nem jelentős figura? Ne hülyéskedjünk már. :) Ha meg kell halnia legyen olyan műben ami számít is az idővonalba. De inkább éljen ameddig élhet egy wookie. 

A régi, Legendákban, a poszt-Endor vonalon nem volt jelentős figura. Nem tudtak vele mit kezdeni, Gondolom ezért akarták annak idején őt likvidálni. Legalább a halálának legyen valami hatása.

 

Bár én a filmekben sem tartom olyan jelentősnek őt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy Ridley: the title is explained in "the last few lines of the film"

 

Lehet mégis igaz a korábbi kémjelentés, miszerint Rey úgy válaszol arra a kérdésre, hogy kicsoda, hogy "Rey Skywalker"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben Twitteren feltették a kérdést Pablo Hidalgonak, van-e Palpatine-nek leszármazottja, amire a Legendák-beli Triclops-szal válaszolt. Utána konkrétan rá is kérdeztek, hogy akkor a kánon szerint nincs, amit megerősített. 

Remélem ez olyan szintű teóriacáfolatnak is felfogható, mint a Rey Han balkézről való gyereke volt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bekommenteltem, hogy a Rey Palpi unokája teóriát most cáfolta Pablo, meg azt is, hogy Palpatine egész egyszerűen nem lehet életben (amúgy McDiarmid is elmondta még a Celebration-ön, hogy Palpatine meghalt a Jedi visszatérben). Persze le lettem pontozva :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Redditre írtad Yoda?

Aha :D Még az Act I-hez a Palpatine-ost, a Rey-est ehhez.

 

De amúgy egyre inkább afelé hajlok, hogy ez az egész egy fanfiction. A csávó hallott néhány valószínűleg hiteles infót (akár olyat is, amelyet később elvetettek), a rengeteg hézagot meg kitöltötte kútfőből. Egész egyszerűen képtelenség, hogy valaki ennyire részletesen ismerje egy filmnek a cselekményét, ahogyan fentebb leírja. Ahhoz gyakorlatilag látnia kellett volna a kész filmet, amit nyilván nem látott, mivel még nincs kész :D

 

Amúgy szerintetek elképzelhető, hogy kamu jeleneteket, netán kamu befejezéseket is forgattak azért, hogy félrevezessék a szivárogtatókat? :D mint a GoT-nál (bár ott nem sikerült :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valahol olvastam, talán Daisy vagy JJ mondta, hogy több véget is leforgattak, amiből majd később választanak. Emlékezhetünk mennyire hosszú volt a forgatás. Simán benne van, hogy több verziót is csináltak, és azt is tudjuk, hogy sokszor a forgatás alatt alakultak a dolgok, ott is vágtak, stb. Szóval elég képlékeny volt az egész. Egyébként nekem ezek a kémjelentések a rajongók borzasztó sekélyes fantáziájáról is tanúbizonyságot tesznek. Annyira bele vannak már buzulva ezekbe a rokoni kapcsolatokba, hogy akkora ökörséget is simán lenyelnének, sőt tapsikolnának neki, mint hogy Rey Palpatine unokája. :lol: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Aha :D Még az Act I-hez a Palpatine-ost, a Rey-est ehhez.

 

De amúgy egyre inkább afelé hajlok, hogy ez az egész egy fanfiction. A csávó hallott néhány valószínűleg hiteles infót (akár olyat is, amelyet később elvetettek), a rengeteg hézagot meg kitöltötte kútfőből. Egész egyszerűen képtelenség, hogy valaki ennyire részletesen ismerje egy filmnek a cselekményét, ahogyan fentebb leírja. Ahhoz gyakorlatilag látnia kellett volna a kész filmet, amit nyilván nem látott, mivel még nincs kész :D

 

Amúgy szerintetek elképzelhető, hogy kamu jeleneteket, netán kamu befejezéseket is forgattak azért, hogy félrevezessék a szivárogtatókat? :D mint a GoT-nál (bár ott nem sikerült :P )

"De amúgy egyre inkább afelé hajlok, hogy ez az egész egy fanfiction."

 

Igazad lehet.

 

"Amúgy szerintetek elképzelhető, hogy kamu jeleneteket, netán kamu befejezéseket is forgattak azért, hogy félrevezessék a szivárogtatókat?"

 

Igen.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Valahol olvastam, talán Daisy vagy JJ mondta, hogy több véget is leforgattak, amiből majd később választanak. Emlékezhetünk mennyire hosszú volt a forgatás. Simán benne van, hogy több verziót is csináltak, és azt is tudjuk, hogy sokszor a forgatás alatt alakultak a dolgok, ott is vágtak, stb. Szóval elég képlékeny volt az egész. Egyébként nekem ezek a kémjelentések a rajongók borzasztó sekélyes fantáziájáról is tanúbizonyságot tesznek. Annyira bele vannak már buzulva ezekbe a rokoni kapcsolatokba, hogy akkora ökörséget is simán lenyelnének, sőt tapsikolnának neki, mint hogy Rey Palpatine unokája. :lol: 

"Ki vagy te?"  "Rey. Rey Skywalker." se kutya. (Pláne a Luke és Rey közötti, TLJ-beli "harmónia" tükrében.)

 

Már csak az hiányzik, hogy a tejet "rázva, nem keverve" kérje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 22. - 17:30, Yoda József írta:

Bekommenteltem, hogy a Rey Palpi unokája teóriát most cáfolta Pablo

Közben Pablo azt is mondta, hogy ha valaki megkérdezi az ep.2 bemutatója előtt hogy Boba Fett klón-e arra azt mondja hogy nem. Mert akkor még az ep.2 nem volt kánon. Nem fog cáfolni vagy megerősiteni ep.9-es értesüléseket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.