Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Attól az iszapkupac kinézetű Pao-tól nagyon idegenkedek. A másik kettőt első blikkre megszoktam. Nem rossz arány.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Túeszó bepózolásáról nekem kapásból a '84-es termi kamionroncsok közti felállása ugrott be. A sityak meg nagyon baró. Jó lenne látni az egész gúnyát. Szuperül nézhet ki. :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyik fórumon előbányásztak egy januári bejegyzést egy fickótól aki azt mondta, hogy több idén érkező filmen is dolgozik. Akkor azt írta, hogy a Batman v Superman vágása kész rémálom és óriási katyvasz készül, de sok jót a Suicide Squad-tól se érdemes várni, bár az azért jobb lesz.

 

Amit a BvS-ről ír az alapján még lehet hogy tényleg nem óriási kamu az egész. Mindenesetre a Rogue One-ról is nyilatkozott, méghozzá a következőt:

 

"Rogue One will be good (with a fabulous cast). It's based on previous Star Wars films, but its a bit more original. Definitely not a re-hash like sw7."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az U-szárnyú teljes neve Incom UT-60D.

 

 

Jól passzol a Yavin-hoz. :cool:

 

WdxLcEY.jpg

 

 

Egész frankó figurát tud. :cool:

 

Mkut8P8.png

 

UbjMUjb.png

 

 

 

Az egyik fórumon előbányásztak egy januári bejegyzést egy fickótól aki azt mondta, hogy több idén érkező filmen is dolgozik. Akkor azt írta, hogy a Batman v Superman vágása kész rémálom és óriási katyvasz készül, de sok jót a Suicide Squad-tól se érdemes várni, bár az azért jobb lesz.

 

Amit a BvS-ről ír az alapján még lehet hogy tényleg nem óriási kamu az egész. Mindenesetre a Rogue One-ról is nyilatkozott, méghozzá a következőt:

 

"Rogue One will be good (with a fabulous cast). It's based on previous Star Wars films, but its a bit more original. Definitely not a re-hash like sw7."

A próféta szóljon abból a mukiból.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi vagyok hány személyes. A pilótafülke kialakítása, nem látszik nagyobbnak, mint egy hagyományos Y wing-é. Viszont a koncepciós rajzok alapján lent, oldalt, ahol a "űrmajom" kezelte az "géppuskát" akár több személy is elfér, de ez a rész valahogy kicsi a pilótafülkéhez képest. Egyébként jó SW-os. Tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pedig a "Minden, ani Star Wars" könyvben lapoztam fel múltkor Saw Gerrerát, és már abban a könyvben is azt írták, hogy "Kulcsszerepet játszott a Lázadásban". Lehet, már akkor tudtak valamit Pabloék. Mindenesetre érdekes adalék a Rogue 1 előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pedig a "Minden, ani Star Wars" könyvben lapoztam fel múltkor Saw Gerrerát, és már abban a könyvben is azt írták, hogy "Kulcsszerepet játszott a Lázadásban". Lehet, már akkor tudtak valamit Pabloék. Mindenesetre érdekes adalék a Rogue 1 előtt. :)

Hát, amikor ez a könyv íródott már javában forgatták a Rebels 2. évadát (sőt, talán már adásra készen is volt), és ugye az egyik epizódban Kallus említi Saw-t, így biztos, hogy Pablo tudott valamit. Sőt, valószínűleg a Rogue One-on is javában dolgoztak már akkor, legalábbis forgatókönyv lehetett. Szóval szerintem ez is azt jelzi, hogy szorosan együttműködnek a különböző történetek kiötlői és jó előre kigondolnak dolgokat. Nem lennék meglepve, ha a 3. évadban komolyabb utalások is lennének a Rogue One-ra (mondjuk maga Saw képében), vagy ha abban lennének visszautalások a Rebelsre is.

 

Például egy olyat simán lehetne csinálni, hogy látnánk egy zöldbőrű twi'lek pilótacsajt a háttérben, mondjuk egy Y-szárnyú körül sürgölődni, aztán a háttéranyagokban meg elárulják, hogy az Hera volt, aki egyedüliként az Arany-osztagból túlélte a yavini csatát. Esetleg még Chopot is oda lehetne csempészni. :)

 

Mivel a Rebels 3. évadában megjelennek az Y-szárnyúak, ezt tök jól meg is lehetne alapozni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyes források szerint Zsivány Egyes pótforgatásán nem Gareth Edwards, hanem Tony Gilroy állt a kamerák mögött.

Miért lett volna más?

 

Ez lehet hogy csak nekem új, mindenesetre Whitaker anno elmondta, hogy amikor készült a szerepére megnézte azokat a Clone Wars epizódokat, amikben Saw Gerrera szerepel.

Ezt még én se hallottam, de respect érte. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.