Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A készítők is tudják, hogy olyan nincs hogy Vader ne lopja el a showt, szóval remélem ennek tükrében fogják megírni a részeit. :) Onnantól kezdve hogy bejelentették, benne lesz a filmben, kb mindenki rá lesz kíváncsi, és az ő feltűnését várja majd.

 

Ez így van. Vader így is úgy is ellopja majd a showt. Szóval legalább legyen jó :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A készítők is tudják, hogy olyan nincs hogy Vader ne lopja el a showt, szóval remélem ennek tükrében fogják megírni a részeit. :) Onnantól kezdve hogy bejelentették, benne lesz a filmben, kb mindenki rá lesz kíváncsi, és az ő feltűnését várja majd.

Ja, pont, mint egy másik Skywalker esetében. :evil:

Mindenki várja, erre a film legvégén a főgenya odamegy egy holografikus adóhoz, letérdel, felnéz a megjelenő hologramra és jelenti: a Halálcsillag terveit megszerezték a Lázadók. Erre a két vált, és láthatjuk Darth Vader holografikus alakját. Aztán: directed by Gareth Edwards. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, pont, mint egy másik Skywalker esetében. :evil:

Mindenki várja, erre a film legvégén a főgenya odamegy egy holografikus adóhoz, letérdel, felnéz a megjelenő hologramra és jelenti: a Halálcsillag terveit megszerezték a Lázadók. Erre a két vált, és láthatjuk Darth Vader holografikus alakját. Aztán: directed by Gareth Edwards. :D

Félek szétszednék a mozikat. :D

Ha ez lenne a legjobb SW film, de egy ilyen jelenettel kiszúrnák a szemem, - őrjöngenék. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"I have always thought of Star Wars: The Clone Wars as an extension of the Star Wars films, and now, here we are, seeing a character come to life in the flesh on the big screen. I think it’s tremendously exciting, because it’s fulfilling a promise to the fans, that this is one story, and the characters you know and love are throughout it, and influencing the story in many ways. I’m so proud of the Rogue One team, and everyone at Lucasfilm. It’s a great day for Star Wars." - by Dave Filoni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hogy megerősítették hogy James Earl Jones lesz Vader hangja (LESZ HANGJA!)

megtaláltam ezt a kis videót. Azért már akkoriban sem kapott keveset az öreg egy kis szinkronszerepért. :D

http://www.youtube.com/watch?v=RAJgnUix2kI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Mikkelsenes kémjelentések igaznak bizonyultak ezért jó eséllyel az a jelentés is valós, ami szerint Vadert látjuk majd akciózni és egy ponton lelőtt lázadók testét tartja majd maga elé pajzsként.

 

Az eléggé awesome pillanat lesz, de azért nem szeretném őt Battlefrontosan kaszabolni látni egy csata kellős közepén. Ő nem az a fajta. Legalábbis a filmek alapján egyáltalán nem. Az lenne a legjobb, ha be se kapcsolná a fénykardját. Szívesebben látnám megint valami olyan jelenetben, ahol valamelyik admirálist ledominálja. VAGY valami egészen innovatív módon. De ne csak úgy, mint Wolverine-t az új X-Men filmben. Azt is el tudom képzelni, hogy Ben Mendelsohn karakterének ő vet véget.

 

De szerintem azért ez nem cameo lesz a részéről. A Han Solo-filmben és a VIII. részben nem valószínű, hogy szerepet kap, így szinte biztos vagyok, hogy itt kellő mennyiségben fogják őt használni. Elvégre mégiscsak ezért fizettek a Disney-nél, hogy filmeket (és sok pénzt) csinálhassanak a Star Wars-univerzum figuráival, márpedig Darth Vadernél véleményem szerint nincs ismertebb karakter az egész filmtörténetben.

 

Szerintem a következő trailerben, ami jó eséllyel a Celebration-ön debütál, már lesz Vader, és a marketing utolsó fázisába lépve az ő személyével fogják eladni a filmet. Rajta lesz az összes poszteren, mozis poháron, WC-papíron, ebben biztos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig simán el tudnám képzelni, hogy átállt. Főleg a Zebbel való fagyos kaland után.

Én is, és tetszene is, csak lehet, hogy ezzel keresztbe tennének a sorozatnak, hiszen előre lelőnék a poént Kallusszal szemben. Emiatt nem hiszem, hogy meglépnék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is, és tetszene is, csak lehet, hogy ezzel keresztbe tennének a sorozatnak, hiszen előre lelőnék a poént Kallusszal szemben. Emiatt nem hiszem, hogy meglépnék.

Kivéve, ha a harmadik évad felére eljutunk oda, hogy megtörténik a dolog, így a moziban már nem fog meglepetésként érni minket :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kivéve, ha a harmadik évad felére eljutunk oda, hogy megtörténik a dolog, így a moziban már nem fog meglepetésként érni minket :)

Egen, ez megoldás lenne, csak hát ugye melyik szereplőlista maradt eddig a moziig hadititok? :) Persze simán vállalhatják ezt a kockázatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.