Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akkor ezek szerint Haydent nem fogják behívni? :( Bár, ha nem látszik az arca, és a hangját úgy is JEJ adja (remélem és sejtem), akkor nagy relevanciája nincs. De azért jó lett volna.

 

Haydennek az EPIII alatt is magasított talpú cipőt kellett viselnie a Vader ruhához. Egy ilyen benga pont jó lesz Vadernek. Illetve....a jeleneteit már felvették, hiszen a forgatásnak elvben vége. A Jedinews szerint szövege is volt a meláknak, amit majd JEJ nyilván le fog szinkronizálni.

 

David Prowse testjátéka legalább annyit adott hozzá Vader karakteréhez, mint JEJ hangja. Egyébként David Prowse testépítő volt, de egy születési rendellenesség miatt abba kellett hagynia a sportot. Maga mondta, hogy a lábfeje okán nem tudott volna teljes sikert elérni. Amikor Vadert alakította, 6ft 7inc volt a magassága, tehát kicsivel magasabb volt, mint 2 méter.

 

david-prowse-6ft-7-ins-and-19-stone-keep-fit-instructor-and-actor-B59HAB.jpg

David-Prowse-Harrods-1978-628x471.jpg

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hayden csak akkor térjen vissza a szerepébe, ha szellemként jelenik meg Anakin Skywalker - vagy maga Anakin Skywalker, a Jedi lovag jelenik meg. Vader maszkja ne járjon le non-stop a fejéről. Az úgy jó, hogy az ep5-ben csak látjuk a tarkóját és a roncsot "eleven" valójában az ep3 után csak az ep6-ban látjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hayden csak akkor térjen vissza a szerepébe, ha szellemként jelenik meg Anakin Skywalker - vagy maga Anakin Skywalker, a Jedi lovag jelenik meg. Vader maszkja ne járjon le non-stop a fejéről. Az úgy jó, hogy az ep5-ben csak látjuk a tarkóját és a roncsot "eleven" valójában az ep3 után csak az ep6-ban látjuk meg.

És a Rebels -ben is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ezek szerint Haydent nem fogják behívni? :( Bár, ha nem látszik az arca, és a hangját úgy is JEJ adja (remélem és sejtem), akkor nagy relevanciája nincs. De azért jó lett volna.

Tegyük hozzá, hogy Hayden hivatalosan is visszavonult a színészettől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nemt'om, Denis Lawson még csak hallani sem akart róla, hogy újra Wedge legyen.

 

Nem ezt írták a hírek, hanem azt, hogy nagyobb szerephez kötötte a jelenlétét. Mivel csak egy cameo jutott volna neki, így azt mondta, hogy arra nem fecséreli az idejét. Ha kell, akkor írjanak neki rendes szerepet, ez volt a lényeg.

 

Tegyük hozzá, hogy Hayden hivatalosan is visszavonult a színészettől.

 

Ez azért lássuk be, helyes döntés volt a részéről. Megjegyzem, szerintem vannak nála sokkal rosszabb aktív színészek is.

Szerkesztve: - Zééé
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, én is azt hallottam, hogy Lawson többet akart cameo szerepnél. Gondolom ő is annyit kapott volna, mint Acbar vagy Nien Nunb. Wedge admirális, két sor szöveg, meg téblábolhat a háttérben. Nem csoda, ha ezért azért nem tért vissza. Ő már a Star Wars része marad így is, úgy is, ezen egy cameo már nem változtatna.

 

Más, szerintetek az a csávó nem Dodonna tábornok? Nem igazán tudtam jól kivilágosítani a képet, de remélhetőleg látható. A rangjelzései helyesek, a szakálla és a köpenye/kabátja is ilyesféle a jó tábornoknak, és a beállása is elég jellegzetes.

LUouGGo.jpg

Összehasonlításul az ep4-ben.

Dodona.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt mondom hogy látni kellene egy Tarkint, ha egyáltalán merik szerepeltetni, hogy mennyire akarják a készítők a hasonlóság kihagsúlyozását a mostani és a 77-es változat között. Ha Tarkint nagyon oda tették, akkor nem igazán Dodonnás. Ha csak tessék-lássék Tarkint hoztak össze, ha egyáltalán feltűnik, akkor simán elfogadható Dodonnaként. Egyébként hajaz rá. Jó észrevétel.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Na, U-Wing, aranyos - láthatóan sokat merítenek az ep7 fel nem használt anyagából. AT-ACT, ez se rossz, legalább ők tényleg egy altípust készítettek - bár valószínűleg a Rebelses változat is az, csak arra még névben nem történt ilyen hivatkozás. A TIE Striker is jól fest.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy tünik 4-5 évente hadrendbe állítanak egy új lépegető típust. Egyébként nem értem a félbe vágott turbinájú X wing nem az ep VII kedvéért let megcsinálva? Tudom hogy Ralph Mcquerrie-nek ez volt a korai X wing modellje, de ítt is ott is szerepelni fog?

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.