Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen valszeg pont az ep.7 remek teljesitményének hála a Disney-nél suttyomban eltörölték a magyar büntetést.

De a Rogue One-nal kapcsolatban kaptunk erre vonatkozó információt? Mert alább Dec 22-t írtak, és a (tudom, nem hiteles, de akkor is) IMDB-n is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a Rogue One-nal kapcsolatban kaptunk erre vonatkozó információt? Mert alább Dec 22-t írtak, és a (tudom, nem hiteles, de akkor is) IMDB-n is.

Az alábbi cikk irója minden bizonnyal az imdb-ről nézte ki a dátumot. A fals infó könnyen körbemegy. Ebben az esetben csak és kizárólag az a hiteles amit a hazai kiadó mond, náluk pedig nem szerepel még vetítési időpont, de ahogy luke19 is írja látva a tendenciákat szinte borítékolható a "hazai világpremier".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi cikk irója minden bizonnyal az imdb-ről nézte ki a dátumot. A fals infó könnyen körbemegy. Ebben az esetben csak és kizárólag az a hiteles amit a hazai kiadó mond, náluk pedig nem szerepel még vetítési időpont, de ahogy luke19 is írja látva a tendenciákat szinte borítékolható a "hazai világpremier".

Remek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Üldözi vagy védi vajon?

Az a pletyka járja az internetet, hogy abban a droidban vannak a tervek (ha netán már beleélted magad abba, hogy lesz egy flm, ahol nem egy droidban vannak elrejtve a tikos dolgok, akkor ezzel ki is ábrándítottalak :D ), és a Zsivány Egyesnek azt kell kimenekítenie

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért tartanák a birodalmiak a Halálcsillag terveit egy droidban? Ennek semmi értelme. Szerintem ez egy rajongói ötletelés. Az ep.4-ben egy adatkártyán vannak a tervek. Eleve ez a droid akkor úgy jutna el a Tantive IV-re, hogy aztán sose látnánk? Miért nem szerepel az ep.4-ben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pláne úgy hogy ennek itt tényleg semmi értelme. Droidokba eddig csak akkor tettek fontos infót ha azt ki kellett menekiteni és nem volt élő személy akire rálehetett volna bizni. A Birodalom viszont védeni akarja az infót. Minek raknák egy mobil egységbe? Igazából ez hasonló ahhoz a kémjelentéshez, ami arról szólt, hogy az ep.7 egy lebegő karddal kezdődik. Valahogy túl nagy marhaság ahhoz hogy tényleg bekerüljön.

 

Honnan van ez a jelentés? Van link? Az egyetlen hitelesnek mondható forráson az MSW-n semmi ilyet nem irnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt észrevettétek, hogy az a Birodalmi tiszt a Halálcsillag "lövegtermében" áll? :cool::D Vajon melyik bolygó van a célkeresztben? Ha elsütik a HCS -t az ütni fog a mai technikával! :yes:

És miért van egy pisztoly a kezébe? Egyébként tiszta Magneto.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos van még ott más is. Mondjuk a célkeresztben lévő bolygóról valaki. Ezzel talán csak annyi baj van, hogy nem az EPIV lőttek vele először lakott bolygóra? Tarkin szövegéből nekem mindig ez jön le.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért tartanák a birodalmiak a Halálcsillag terveit egy droidban? Ennek semmi értelme. Szerintem ez egy rajongói ötletelés. Az ep.4-ben egy adatkártyán vannak a tervek. Eleve ez a droid akkor úgy jutna el a Tantive IV-re, hogy aztán sose látnánk? Miért nem szerepel az ep.4-ben?

Szerintem se erre való az a droid, inkább testőr. A Tantiv IV-re nem ment senki, hanem egy lázadó hajó (most lehet találgatni hogy itt látni fogjuk-e, de hát miért is ne hisz erről kell szólnia) "átsugározta" az adatokat. Lehet hogy azután a hajó megsemmisült. Egyébként ellopott szallagokról beszél Vader az EP IV ben. Most elképzelem Felicity-t hogy óriási (70-es évek mércéje szerint) orsós magnó szallaghoz hasonló gurigákkal a hóna alatt menekül . :lol: Tehát ha valaki szallagokat lát az azonnal szóljon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos van még ott más is. Mondjuk a célkeresztben lévő bolygóról valaki. Ezzel talán csak annyi baj van, hogy nem az EPIV lőttek vele először lakott bolygóra? Tarkin szövegéből nekem mindig ez jön le.

Ha jól emlékszem, Dzséjttel beszéltünk erről korábban. Tarkin a teljesen működőképes állomás felavatási ceremóniájára hívja meg Leiát. Olyan lövés még biztos nem dördülhetett el, amire sokan felfigyeltek. Esetleg egy félreeső kisebb bolygót, vagy holdakat szétlőhetett már korábban is a HCS, kísérleti jelleggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy az is lehet, hogy az Alderaan volt az első teljes erejű lövés, addig meg csak kisebb fokozatokon lődöztek vele égitestekre, amik nem feltétlenül váltak porrá, hanem mondjuk szétestek, mint a Lola Sayu.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ő a halottakat érezte meg, nem? Egy gyéren lakott hold vagy bolygó szétlövése csak nem verne akkora hullámokat az Erőben.

 

 

"Magad körül kell érezned az Erőt, mindenütt közted és köztem a fákban a kőben, mindenütt igen." :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a képkocka egyébként valami eszement jól mutat. Másik kedvencem amikor ugyanez az admirális átsétál egy vizes részen.

Körülötte pedig rohamosztagos hullák hevernek szanaszét. Hangulatos jelenet. Eddig nagyon eltaláltnak érzem a látványvilágot. A kedvencem a Halálcsillagos rész. :o

 

Egyébként arra gondoltam, hogy ha így bele tudták rakni O'Riley -t, akkor miért ne kerülhetne bele Hayden is? :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a képkocka egyébként valami eszement jól mutat. Másik kedvencem amikor ugyanez az admirális átsétál egy vizes részen.

Jah. Engem tökre zavarna, ha a köpenyemről utána csurogna a víz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Honnan van ez a jelentés? Van link? Az egyetlen hitelesnek mondható forráson az MSW-n semmi ilyet nem irnak.

Ezt talán több (2-3) helyről is olvastam/hallottam, de pontos címekre már nem emlékszem, ugyanis azóta, hogy kijött az a 10 s-os "trailer előzetese", kb. mindenhol szétnéztem, hogy eddig mit tudunk/sejtünk a Zsivány Egyesről.

 

Amúgy annyiból nem hülyeség, hogy eddig kétszer bejött a droidban tárolás :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért milyen durva már, hogy ezek az űrhajók jelmezek amik 77ben jól mutattak, milyen vagányak még ma is :o

Más régi filmeknél amihez új rész készül elő se merik venni újítás nélkül ugyanolyan formában a járműveket jelmezeket, mert irtó gagyin mutatnának. Itt meg kb kiráz minket a hideg ha meglátjuk a 40 éves csillagrombolót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lenci: nem vagy egyedül.

 

Nem saját találat, de Jyn két jelenetben is egy kissebb táska-szerű tárgyat fog a kezében: akkoris amikor a birodalmi létesítmény folyosóján fut meg amikor szembe rohannak a homokos parton a lépegetőkkel. Tehát ez két jelenet valszeg egymást követi.

 

Itt a jobb kezében fogja:

KgMsRpc.jpg

 

Itt meg a balban:

yqxiAVd.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.