Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egyébként nem értem a félbe vágott turbinájú X wing nem az ep VII kedvéért let megcsinálva? Tudom hogy Ralph Mcquerrie-nek ez volt a korai X wing modellje, de ítt is ott is szerepelni fog?

 

De hát a lenti képeken pont, hogy a "hagyományos" modellek vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Director Krennick: As Director of the Imperial Military, Krennick is prepared to protect and preserve the evil Galactic Empire. His means of defense will be needed more than ever when a rouge band of resistance fighters comes together for a daring mission that will see them attempt to steal plans for the Death Star, the Empires ultimate weapon. The moon sized space station has the ability to destroy an entire planet, making it the most imposing technological terror ever conceived and a serious threat to the galaxy as a whole. The Galactic Empire ruled for years through fear, intimidation, and tyranny. With a mighty military force including the likes of elite Empire soldiers known as stormtroopers, advanced spy technology like probe droids and the planet-destroying Death Star. Emperor Palpatine's evil regime seemed unstoppable and permanent. This was reinforced by Darth Vader, who led the Empire's eradication of the Jedi Order. The Sith Lord remained in service of the Emperor - the evil Darth Sidious - for decades, enforcing his Master's will and seeking to crush the fledgling Rebel Alliance, but some brave Rebels dared to strike back...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk a Not Final szöveg és a tény, hogy a trailerben T-65-ösök vannak, szerintem erősen azt sugallja, hogy nem lesznek a filmben T-70-esek. Bár ezen a képen sem T-70-esek vannak.

Nem vagyok nagy X-wing guru, első blikkre nem láttam nagy különbséget a képen látható vadászok és a T-70-esek között (bár most se nagyon), ezért is kavart be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képen Vadet kiköpött ep4-es Vader. Örülök hogy odafigyeltek erre....

Vagyis matt kartonsisak? :D

Nagyon várom a kövi trailert de csak Vader miatt. Biztos hogy benne lesz és akkor talán végre átérzem majd ezzel a filmmel kapcsolatban a SWfeelinget, mert eddig még annyira nem jön át.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagyis matt kartonsisak? :D

Nagyon várom a kövi trailert de csak Vader miatt. Biztos hogy benne lesz és akkor talán végre átérzem majd ezzel a filmmel kapcsolatban a SWfeelinget, mert eddig még annyira nem jön át.

Hát igen, azért nem árt egy két régi ismerős! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát igen, azért nem árt egy két régi ismerős! ;)

Na igen MonM is jó, de azért kevés valljuk be. :)

És ha igazán ügyesek akkor tényleg lenne pár kapcsolódó szál az új filmekhez is.

 

Meg hát Vadert jó rég nem láttuk már filmvásznon akciózni. :) ha csak pár lázadót kaszabol le én már geekgazm érzésben halok meg ott helyben. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Meg hát Vadert jó rég nem láttuk már filmvásznon akciózni. :) ha csak pár lázadót kaszabol le én már geekgazm érzésben halok meg ott helyben. :D

Hülyék lennének ilyen ziccert kihagyni. A fanok erre özönleni fognak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hülyék lennének ilyen ziccert kihagyni. A fanok erre özönleni fognak. :)

Aztán csak az lesz mint a Godzillánál ahol Bryan Cranstonnal reklámozzák a filmet és

már a felénél bőven halott. :D

 

Itt meg egyszer csak a halálcsillagon Vader elsétál a háttérben. vége :D bumm szívtál. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor igazán elkezdték felkapni Cranstont -az utolsó Breaking Bad évadnál- már ment a Godzilla forgatása. A készítők már csak a marketinggel tudták megülni a hype-ot. A Rogue One forgatásakor viszont aligha volt titok, hogy sok nézőt érdekelne egy kis Vader-akciózás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen MonM is jó, de azért kevés valljuk be. :)

És ha igazán ügyesek akkor tényleg lenne pár kapcsolódó szál az új filmekhez is.

 

Meg hát Vadert jó rég nem láttuk már filmvásznon akciózni. :) ha csak pár lázadót kaszabol le én már geekgazm érzésben halok meg ott helyben. :D

 

Hát nem tudom, ti hogy vagytok vele, számomra Darth Vader nem egy akcióhős, és nem is jellemző rá a Star Wars-filmekben. Remélem, hogy nem is lesz fénykardos egyszemélyes hadsereg, mint ahogy a Battlefront-játékokban szokott lenni, hanem következetesek maradnak a filmekben tapasztalt korlátaihoz, még akkor is, ha első ránézésre a Rogue One egy "háborús" akciófilmnek tűnik. Bízom benne, hogy nem csak namedropping-ként fog funkcionálni a filmtörténet egyébként vitathatatlanul leghíresebb karaktere.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, ti hogy vagytok vele, számomra Darth Vader nem egy akcióhős, és nem is jellemző rá a Star Wars-filmekben. Remélem, hogy nem is lesz fénykardos egyszemélyes hadsereg, mint ahogy a Battlefront-játékokban szokott lenni, hanem következetesek maradnak a filmekben tapasztalt korlátaihoz,

Szerintem pont hogy nem láthattunk semmit az OTban Vader korlátaiból. Nagyon szeretném látni ha akciózna valamit és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szeretném jó kis akcióban látni. Eddig szerintem jól kezelték az újbóli feltűnéseit. A Rebelsben legalábbis jól működött. Nyilván nem lenne olyan, mint a Battlefront-játékokban, de semmi sem olyan, mint azokban. Az a sorozat nem hivatkozási alap. Viszont ha úgy nyomulni, mint a Force Unleashed elején, az már tetszene, főleg néhány rohamosztagossal megtámogatva. Vaderre mindig is jellemző volt, hogy a csapataival tartott, mind a klón háborúkban, mind a polgárháborúban. Az más kérdés, hogy az utóbbiban mozgóképen mindig elült a csata, mire odaért. Az ellenség nagy örömére. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ugye azért megvan, hogy a Page Six egy Blikk színvonalú pletykalap a neten, az alkotói függetlenség meg még nem jelenti automatikusan azt, hogy az az alkotó egy géniusz és aranyat sz*rik. Vagy azt szokás szerint megint nehéz feltételezni, hogy esetleg a Disney-nek igaza van és tényleg bajok vannak egy olyan filmmel, amit még mi is fenntartásokkal kezelünk témája és egyéb aspektusai miatt?

Már ha igaz, mert ez eleddig masszív pletyka. De ha tényleg gond van a filmmel, akkor nem értem, miért baj, ha jobbá akarják tenni. Azt meg pláne nem értem, miért ördögtől való, ha az elvárt szint az ep7. Tán megelégszünk kevesebbel? Legyen benne puff-puff űrcsata és fénykard, meg Jedik és Sith, aztán csókolom? Hát nem tudom, én üdvözlöm az elképzelést, hogy az elvárt szint az alkotók részéről a lehető legmagasabb minőség, és ennek érdekében dollármilliókat hajlandók elkölteni és kockáztatni.

 

Azt meg csendben jegyzem meg, hogy a filmszakmában kevés a független alkotó. Aki Star Wars filmet akar csinálni, az attól a pillanattól nem az, hogy alákanyarítja a szerződést. A Disney előtt sem volt így. Irvin Kershner és Richard Marquand is baromi messze állt a független alkotó fogalmától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Én nem tudom. A Disney-nek mi baja ha egy a SW film dark-os, mert ugye azt írja a cíkk. Han Solo megölésésnél igen nehezebb lenne rajongó barátságtalanabb, megdöbbentőbb fordulattal előállni. De ha Harrison Ford nem akarta volna már vagy 30 éve megölni a karakterét, és nem ad ultimátumot a Disney-nek akkor , az EP VII sem lenne az a "dark-os" epizód. Úgylátszik sohasem volt célja a Disney-nek egy komoly hangvételű EP VII-et leforgatni, csak Ford ultimátuma miatti kényszerhelyzetet kellet valahogy úgy beállítani mint egy briliáns fordulatot, úgyhogy szerencsések vagyunk, hogy egyáltalán van az epizódnak egy mély (darkos) vonulata, mert ez nem volt a Disney eredeti terveiben úgylátszik. Vajon mia csuda az ami böki a Disney csőrét. Talán lelövik a vak harcművészt? Mert a színészt visszahívták utóforgatásra.

De mit is elmélkedek itt, ennyit a komolyabb SW filmek iránti reményeimről, ez beszédesebb mindennél:

Én kérek elnézést. :facepalm: Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom ez még mindig csak egy pletyka, és ebben a pletykában sem az van, hogy a Disney-nek nem tetszett a sötétebb tónus és ezért kell újraforgatni (ami korántsem 100%) hanem, hogy sokan arra tippelnek. Eléggé nagy különbség van a kettő közt. Ez olyan felesleges kiakadás egyenlőre, mint Han Solo feleségére a képregényben, sőt még annál is kevésbé érdemes rá kiakadni mert csak egy pletyka.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom ez még mindig csak egy pletyka, és ebben a pletykában sem az van, hogy a Disney-nek nem tetszett a sötétebb tónus és ezért kell újraforgatni (ami korántsem 100%) hanem, hogy sokan arra tippelnek. Eléggé nagy különbség van a kettő közt. Ez olyan felesleges kiakadás egyenlőre, mint Han Solo feleségére a képregényben, sőt még annál is kevésbé érdemes rá kiakadni mert csak egy pletyka.

 

 

Jó, jó elhamarkodott voltam, vagyok.Más helyen azt olvastam, hogy nem a dark-os részével van baj, hanem, hogy egyszerűen nem jó a film. Remélen nem egy Fantasztikus 4-es fiaskóval van dolgunk. Mert énszerintem az egy anti hős/képregény film volt.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.