Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...

Nagy a csönd, de azért sajnos zajlanak az események a Disney házatáján. Az orlandoi Disney parkban lévő mesterséges tóban élő egyik aligátor elragadott egy 2 éves látogatót (kisfiu) aki a tó partján játszott. A gyermek meghalt, de nem az állat tépte szét, hanem belefulladt a tóba. Gondolom az állat lehúzta magával. Én nem értem, hogy miért kell ragadozókat telepíteni egy családbarát intézmény tavába. Mindez OFF.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra például furcsa hogy ilyen nagy csönd van itt. Valamiért az az érzésem hogy a rajongók sokkal jobban pörögnek az Ep8 kapcsán mint ezen a filmen, pedig alig fél év van hátra a bemutatóig.

 

Lehet az is közre játszik a Rogue one iránti lelkesedésemben hogy az Ep7 nekem nem igen jött be, de nagyon várom a decembert. Várom hogy lássam a lázadás első nagyobb sikerének történetét, az ismerős karaktereket... esetleg magát a hihetetlen Darth Vader nagyurat, ha lehet akciózás közben. Ja, és Mads Mikkelsent. (kedvenc színészem)

 

Remélem hogy egy valóban sötét hangulatú (mint az Ep3 vagy 5) és "háborús" filmet kapunk majd, ami logikusan van felépítve, tartalmaz pár új, kedvelhető karaktert, talán egy-két apró fordulatot (bár nem lesz egyszerű, hiszen mind ismerjük a történet folytatását) és lehetőleg mutasson meg minél többet abból, hogy hogyan éli meg a galaxis a birodalmi elnyomást. Sokkal több SW kultúrát várok, új és régi helyszíneket...Twi'lekek... Jar Jar cameo. (álmodozni lehet)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az ep.8 főszereplőit már ismerjük. Láttunk velük egy filmet (némelyikükkel többet is). Mivel a többségnek tetszett a film szerintem érthető hogy ott nagyobb a nyüzsgés. Itt a figurákról jószerivel annyit tudunk amit a trailer mutatott ami nem sok. Majd ha beindul a marketing gépezet biztos itt is nagyobb lesz a mozgolódás.

 

Ha jól emlékszem az ep.7 előtt fél évvel is viszonylag nagy csönd volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy Bomarr is írja. Semmi nem mozog a projekt háza táján. Ismeretlen az egész, mi lesz, stb. Egyébként lehet írni ettől független ha vannak teóriák, hajrá. ;) Valószínűleg a Celebration szolgál majd új infókkal. Amúgy meg foci EB van, jön az olimpia, szóval sokra nem számítanék a filmmel kapcsolatban amíg ezek le nem mennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam én is a hírt, ezek szerint igaz. Nagyon örülök ennek, hogy így összefűzik az új érát a már meglévő prequelhez kötődő szálakkal. Kíváncsi leszek az ő sztorijára hogy került ide, bár neki az előtörténete alapján ezt az utat tudtam elképzelni a birodalmi korszakban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem fehér bőrű, az biztos. :)

De ez tök jó, így összekötni a TCW-t, a Rebelst és a Rogue One-t, ez nagyszerű hír. Amúgy már igaz, vagy csak pletyi.

 

Szerk.: ja, látom, hivatalos hír. Hát ez baromi jó. :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saw Garrera néger? :o

Lehet pigment átültetésen esett át, mint Lincoln Oziris őrmester Robert Downey Jr. :)

 

Amúgy érdemes lenne összehasonlítani a Saw Gerrera animációt Samuel L. Jackson animációjával, hogy képbe helyezzük a bőrszín skálán. Csak mert az animációhoz viszonyítva nekem is sötétebbnek tűnik Whitaker bőrszíne, no nem mintha ezen nem lehet túllépni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy érdemes lenne összehasonlítani a Saw Gerrera animációt Samuel L. Jackson animációjával, hogy képbe helyezzük a bőrszín skálán. Csak mert az animációhoz viszonyítva nekem is sötétebbnek tűnik Whitaker bőrszíne, no nem mintha ezen nem lehet túllépni. :D

Vagy csak néz meg egy jelenetet, amiben Obi-Wan és Anakin mellett áll, és látszik, hogy a két Jedi mellett mindkét Gerrera sötétebb árnyalatú, nem is kicsit. Plusz az arcberendezésük is egyértelműen afroamerikai mintákat követ.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy csak néz meg egy jelenetet, amiben Obi-Wan és Anakin mellett áll, és látszik, hogy a két Jedi mellett mindkét Gerrera sötétebb árnyalatú, nem is kicsit. Plusz az arcberendezésük is egyértelműen afroamerikai mintákat követ.

Az egyértelmű, csak szerintem Whitaker annál sokkal sötétebb, mint amit a sorozat sugallt (pont az ilyen Anakin vs. Saw összevetésekből). Ami nem kizáró ok, de elsőre én is meghökkentem, mikor olvastam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a szemszín különbsége elsőre jobban szemet szúrt.

 

Pozitívum, hogy egy animációs platformon debütált karaktert emelnek be egy mozifilmbe. Ha jól emlékszem, erre eddig nem volt példa. Így már az sem kérdés, hogy mennyire reális lehetőség olyan karakterek, mint pl. Ezra, Kanan, Ahsoka, Hera vagy Sabine filmekbe emelése. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már csak azt lenne jó tudni, hogy a "Darth Vader is back" vajon mit takar... Egy lényegtelen cameo, vagy egy fontosabb mellékszerep? Nagyon drukkolok hogy az utóbbi legyen.

És jó lenne már legalább egy promó képet látni róla! :D

Mozgásban még jobb lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Saw Gerrera karakterét Lucas eredetileg az élőszereplős tv sorozathoz alkotta meg. Mivel az nem valósult meg, végül a TCW-ben találtak neki helyet.

 

Vader szerintem rövidebb szerepet kap majd. Ha az új karaktereket akarják fókuszba helyezni, nem cél, hogy Vader ellopja a show-t. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként Saw Gerrera karakterét Lucas eredetileg az élőszereplős tv sorozathoz alkotta meg. Mivel az nem valósult meg, végül a TCW-ben találtak neki helyet.

 

Vader szerintem rövidebb szerepet kap majd. Ha az új karaktereket akarják fókuszba helyezni, nem cél, hogy Vader ellopja a show-t. :)

A készítők is tudják, hogy olyan nincs hogy Vader ne lopja el a showt, szóval remélem ennek tükrében fogják megírni a részeit. :) Onnantól kezdve hogy bejelentették, benne lesz a filmben, kb mindenki rá lesz kíváncsi, és az ő feltűnését várja majd.

 

Donát: Mondjuk ki! :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.