Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

Okés, rendben van, szívesen elmennék a találkozóra.

Arra majd ügyelj, hogy van egy szokásunk. Aki jön, az valamilyen jelmezt ölt magára. Én általában valami hülye jelmezt viselek, mert a pod versenyzőknek nincs definiálható kosztümjük. Van aki Jedi köpenyben jelenik meg, stb.... Szóval neked is valamit fel kell majd venned. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Szeretni szeretnék, na de hogy tudok is, az jó kérdés. Mivel azelőtt két nappal lesz a szülinapom, arra a hétre amúgy is tervezek szabadságot, csak hát ember tervez, isten perverz. A szeptember egyelőre nagyon kérdéses hónap. Most belegondolva, baromira az, sok minden történik majd, ami befolyásolhatja az életem... Hmmmm... :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bízzunk benne, hogy senkinek nem lesz jobb dolga. :)

 

Egyébként itt biztatnék minden olyan tagot akinek van kedve, hogy vegyen részt nyugodtan!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is feljegyzem, aztán igyekszem úgy alakítani a dolgokat, hogy ráérjek. :)

Valóban jó lenne, ha eljönnének olyan fórumosok is, akiket eddig még személyesen nem ismerünk. Saját tapasztalat, hogy egészen más úgy fórumozni, hogy tudod, kik lapulnak az avatarok mögött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megyek, este meg Lord-koncert. Ody jó hogy most beraktad, így van ideje az embereknek úgy intézni a dolgaikat hogy ráérjenek.

 

Dzséjt te meg gyere, legalább megünnepeljük a szülinapodat. Na persze nem Fantával. :D

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.