Ugrás a kommentre

Trailer 2.


Rog

Ajánlott hozzászólás

Gesztesi Lando, úgyhogy két jelentősebb karakter ne fusson egy hangon a sagaban, ha lehet.

Tarkin-Yoda(-Palpatine), Watto-Dex, Palpatine-Acbar, Tion Meddon-Darth Vader (Lando-Bail) - most így ezek jutottak eszembe, akik jelenleg (vagy a korábbi szinkronoknak hála) azonos hangon osztozkodnak. Szóval nem lenne már tragédia, ha az öreg Saw is Lando hangját használná. És ezerszer inkább Lando, mint Ace Ventura.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek közül mindig a Watto-Dex páros volt számomra zavaró, a két film eleve közel van egymáshoz, másrészt a szinkronszínésznek van egy semmivel sem összetéveszthető jellegzetes orgánuma, ráadásul a hanghordozás is majdnem ugyanaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tarkin-Yoda(-Palpatine), Watto-Dex, Palpatine-Acbar, Tion Meddon-Darth Vader (Lando-Bail) - most így ezek jutottak eszembe, akik jelenleg (vagy a korábbi szinkronoknak hála) azonos hangon osztozkodnak. Szóval nem lenne már tragédia, ha az öreg Saw is Lando hangját használná. És ezerszer inkább Lando, mint Ace Ventura.

Ezek számomra nem zavaróak. Versényi nagyon jó Yoda volt, ahogy játszott, egyszer sem jutott eszembe Tarkin. Erről tudtam.

A többiről őszintén nem tudtam. De most, hogy írod, Ackbar-ról beugrik, hogy Grúber Hugó volt. Viszont olyan öblös hangot ütött meg, hogy az sem zavaró.

Viszont mind Gesztesi mind Kerekes rendkívül sajátos orgánummal bír. Én Whitaker-t többször láttam Kerekessel, megszokottabb a számomra így, míg Gesztesi annyira Lando és újabban Shrek nekem, hogy sokszor egyszerűen nem tetszik, legyen bárkinek a hangja is. Legutóbb Az öt sereg csatájában, mikor Dain megjelent malacháton, rendesen kizökkentem.

Na mindegy, ez nyilván szubjektív dolog, nem akarok meggyőzni róla senkit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gesztesi annyira Lando és újabban Shrek nekem, hogy sokszor egyszerűen nem tetszik, legyen bárkinek a hangja is. Legutóbb Az öt sereg csatájában, mikor Dain megjelent malacháton, rendesen kizökkentem.

Ezt meg tudom érteni, mert nekem pont ugyanezért nem tetszik Kerekes. Nekem ő annyira Ace Ventura, hogy azóta sem tudtam más hangjának elfogadni. Szó szerint utálok minden filmszinkront, amiben nem Jim Carrie-t szinkronizálja. Ugyanakkor, az animációs filmekben csak egyszer zavart, a The Lego Movie-ban. :)

Na persze, nem mintha fenyegetne az a veszély, hogy sokszor fogom megnézni magyar szinkronnal a Rogue One-t. Gyanúm szerint csak addig fogok erre kényszerülni, amíg a moziban fut, aztán csók.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig Kerekes egész jól szinkronizál más karaktereket is, pl gyűrűk ura, Taxi filmek, vagy épp Garfield rajzfilm esetében. Néha fel sem ismerni annyira tud játszani a hangjával. Ezért is az egyik kedvenc szinkronszinészem.

De a komoly és kemény karakterek nem mennek neki ez tény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt meg tudom érteni, mert nekem pont ugyanezért nem tetszik Kerekes. Nekem ő annyira Ace Ventura, hogy azóta sem tudtam más hangjának elfogadni. Szó szerint utálok minden filmszinkront, amiben nem Jim Carrie-t szinkronizálja.

Mármint Jim Carrey-t? (bosszút kellett állnom a multkori j/ly nyelvtan-percek miatt! ;) )

Sajátos Kerekes is persze, legutóbb Lord Varis-t (GoT) kellett megszoknom vele, hát nem volt egyszerű, de most már rendben van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Vader fenyegető megfordulása és kéztartása..... tökéletesen az ep4-re hajazó megjelenésével...... ez a füstös tér szerintem az, hogy a régebbi előzetesben a gárdistákat is láttuk.

 

..én még mindig nem tettem le róla, hogy Palpatine is felbukkanhat a filmben.....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk Moser Károly? :D

Még mindig jobb lenne mint egy új hang.

 

Minden tiszteletem Moser Károlynak, de a legnagyobb hülyeség lenne vele szinkronizáltatni, nem csak konkrétan nem illene a hangja, hanem dramaturgiailag sem felelne meg.

 

Szerintem nem lennének rosszak: Papp János, Vass Gábor, László Zsolt. Én az utóbbinak örülnék a legjobban. Kissé eltorzítva remek lenne. És TALÁN, de rezeg a léc: Epres Attila.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden tiszteletem Moser Károlynak, de a legnagyobb hülyeség lenne vele szinkronizáltatni, nem csak konkrétan nem illene a hangja, hanem dramaturgiailag sem felelne meg.

 

Szerintem nem lennének rosszak: Papp János, Vass Gábor, László Zsolt. Én az utóbbinak örülnék a legjobban. Kissé eltorzítva remek lenne. És TALÁN, de rezeg a léc: Epres Attila.

 

 

Ha csak nem cserélik le, Epres Attila Mads Mikkelsen hangja lesz. Az előzetesben ő szólaltatja meg. László Zsolt jó lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.