Ugrás a kommentre

Trailer 2.


Rog

Ajánlott hozzászólás

Tényleg, prequel, hát ide is bekúszott, hogy rohadna meg, hiszen teli van mindenféle CGI-jal. Persze itt is azt szajkózzák, hogy megépült. Meg a maci f*szát. Minden csak CGI. A lenti képen is, hát látszik, hogy az egész kék háttér előtt lett felvéve. Mint tudjuk, David Prowes, az első és egyetlen, aki játszhatja Darth Vadert, már járni is alig bír, más meg képtelen ezt a szerepet eljátszani, szóval Vadert is CGI-jal kellett megalkotni, és ez látszik is a jeleneten.

Meg az a sz*r Clone Warst is beleerőltették azzal a feka Sav Garrerával... Aporpó, mi a f*szér kell már megint niggereket meg női főhőst, meg még ferdeszeműt is beletenni a filmbe? A k*rva polkorrektséggel már kivan a tököm. A régi trilóggiában összesen nem volt annyi nő, meg feka, mint a Disney starwarsban.

Meg láthatóan az egész Star Warsot sem ismerik ezek a zseni alkotók. Galen Erso vagy hogy hívják ezt a málészájút, fehér egyenruhában van, amikor KÖZTUDOTT TÉNY, hogy fehér egyenruhát csak a főadmirálisok viselnek. De persze azt kuzkázták. Volt egy tök jó ep7-8-9, de azt a Disney kidobta, hogy ezeket a sz*rokat megcsinálja. Pedig Thrawn ezerszer jobb karakter volt, mint ez a Galen Erso. De Thrawn persze nem kellett a Disney-nek. De ez csak egy hiba, mert ott van az is, hogy még csak most teszik be a szuperlézert, közben a Sithek bosszújában meg már a helyén volt. Oké, nem baj, ha ignorálják a sz*r előzményeket, de akkor is, az ilyenre azért már odafigyelhettek volna.

Összességében azt kell mondjam, hogy ez a film sz*r. Már most tele van ellentmondásokkal, az egész CGI, a fele sem igaz, amit állítottak, és színészi játék is borzalmas, akárcsak a történet. Mindenki tudja, hogy Leia lopta el a terveket, szóval menjenek a fenébe az űrcsatával, meg kommandóval, meg a vörös csajszival, bárjki is legyen - apropó, miért nem szerepel senki ezek közül a későbbi filmekben? Áááá... fos az egész Disney Star Wars. A Disney az egészet elcseszi, csak a pénz kell neki. De a klaszikusok, azok még művészet okán készültek.

 

És ha most ezt egy kívülálló olvassa, aki nem ismer, akkor jól lejárattam magamat, mint faj- és nőgyűlölő, idióta, őstulok starwarsfan.

Najó, látom elemedben vagy. :lol: :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak alá akartam húzni, hogy nagyon jól illezkedik majd az eddigi filmek közé!

Persze ezzel időbeli elhelyezkedéssel muszály is neki.

Szerintem ez a minimum követelmény, amit muszáJ teljesítenie. ;) Már csak az a kérdés, hogyan oldják meg Tarkint, mert ez még szerintem egy sarkalatos pont. Neki meg kell jelennie ebben a filmben, vagy ha nem, akkor irgalmatlanul jó választ kell arra adniuk, hogy miért nincs a Halálcsillagon pár nappal az ep4 eseményei előtt. Bár lehet, hogy itt pont őt látjuk:

D5XC2W9l.jpg

Ez láthatóan egy magasabb rangú, hagyományos egyenruhát viselő birodalmi tiszt - Krennic nem lehet, mert őt elől látni, a "rejtélyes alak" jobb válla fölött. És anno pletykálták is, hogy ebben a jelenetben Tarkint látjuk:

Egyesek úgy vélik, hogy az a fickó Tarkin..

MzeVkeO.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már a tiszti sapka hiánya is arra enged következtetni, hogy aligha lehet más, mint Wilhuff papa. Ugyanis Thrawnon meg a kerekasztalos főembereken kívül mindenki más hordott egyet eddig hivatalos közegben, Thrawn viszont nem éppen kvalifikálhat a képen látható személy lehetséges kilétei közé. :D Még a séró is stimmel valamelyest.

Szerkesztve: - Merr-Sonn
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez a minimum követelmény, amit muszáJ teljesítenie. ;)

Ez az utolsó J-s szó amit a mai napig be tudok keverni LY-ra.. :facepalm:

Amúgy Tarkin jöhetne, de jól kell kivitelezni. Sokáig agyaltam Wayne Pygram-on az ep III miatt, de az az elmaszkírozott megoldás arra volt tervezve, hogy jól álljon neki a távolság.

Tegnapelőtt sikerült kézbe vennem egy saga-s karakterekkel foglalkozó enciklopédiát.

Abban a Tarkin karakteréről szóló oldalon két közeli is van az ep 3-as Tarkinról...Te atyaúristen! Vállalhatatlan..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

OFF

Ez az utolsó J-s szó amit a mai napig be tudok keverni LY-ra.. :facepalm:

Én is így voltam, amíg Rog nem adott egy remek tippet (pontosan nem tudom idézni, de valami ilyesmi volt): gondolj a tehén szájára, ami muuuuszáj. :D

ON

 

Igen, az a Pygram maszk valóban rémes közelről. Láthatóan csak arra a pár másodpercre készült, távolsági jelenetként, ahogy írtad. Bár azért valószínűleg, ha ezt a megoldást választanák, sokkal jobb maszkot csinálnának.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ultrapöpec az új tréler. Bár láthatnánk már azt a muvit! :cool::rock:

A szobor első megnézéskor nékem is elkerülte a figyelmem. Másodjára már könnyebb volt felfigyelnem rája volt mert innen megtudtam hogy mire kell jobban sasolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyatosan hangulatos a trailer! Megint sikerült elkapni a spirituszt. Egyszerűen minden klappol benne. A színészek kiválóak, főleg Ben Mandelson, de említhetném Mikkelsent is, akiről már ebben a pár jelenetben is süt az erő. Tiszteletet parancsoló. És milyen jelenetek vannak benne Te úristen! Nem is lehet kiválasztani egyet....ikonikus és epikus egyben. Nehéz elképzelni, hogy ez a film rossz legyen, de persze nem akarom elkiabálni. Mindenesetre nagyon látványos lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.