Ugrás a kommentre

Trailer 2.


Rog

Ajánlott hozzászólás

Most kicsit belegondoltam, és egyáltalán nem biztos, hogy ennek a csatának szomorú vége lesz. Hiszen az ep4 nyitószövegében ez áll:

"Rebel spaceships, striking from a hidden base, have won their first victory against the evil Galactic Empire."

Ezt a mondatot egyaránt értelmezhetjük úgy, hogy a tervek ellopása volt győzelem, de úgy is, hogy ténylegesen megnyerték a csatát, csak az időtényező miatt - a Halálcsillag beüzemelése technikailag napokra van a film végétől - gyorsan leadták az üzenetet a Tantive IV-nek.

Igen persze, simán túlélhették, de sokkal nagyobb töltést adna a film végének szerintem, ha nem is mindenki de azért páran feláldoznák magukat a nagyobb ügyérdekében. Csapattá kovácsolódnak, majd a lázadókért adják az életüket. Meg hát egyik szereplő sincs a folytatásban, (nyilván hogy is lehetne) de talán pont ezért ez is lehet egy érv a szomorú végkifejlet mellett.

Ha csak annyi lenne a film, hogy jön a csapat, legyőzik a birodalmat és mindenki happy, és persze sok csata, -mert úgy látom elég akcióközpontú lesz a film- akkor én leszek szomorú. :) Főleg ha itt van már Vader, - tudom lehet klisés - deannyira megnézném, hogy menekülnek a tervekkel, de csak úgysikerülhet ha páran feltartják Vadert. Uhh. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez betyáros lett :-). A látottak alapján sugárzik a tisztelet a Star Wars iránt, de valóban benne van az újítás. Szerintem nagyon jó karaktereket fogunk látni,

és jó színészi játékkal. Ennyi után Gareth Edwardsra bíznám egy esetleges 4. trilógia készítését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Hoth ellentéte nem a Tatooine vagy a Jakku? :P

Nem. Komolyan. Nem elég, hogy trópusi és meleg az éghajlat, de a sok zöld, még rá is tesz egy lapáttal.

Mert a Hoth hideg és kopár, a Jakku meleg és kopár. Scarif meg meleg és termékeny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem. Komolyan. Nem elég, hogy trópusi és meleg az éghajlat, de a sok zöld, még rá is tesz egy lapáttal.

Mert a Hoth hideg és kopár, a Jakku meleg és kopár. Scarif meg meleg és termékeny.

Meggyőztél. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehéz 2 hónap azt hiszem, ami előttem is áll. A TV szpottok talán enyhítik majd. Kíváncsi vagyok az űrcsatára. Mi lehet az a gyűrű. Űrdokk, hajóépítő dokk, bányász kolónia. Biztos fontos, ha a fél felkelő flotta ott van. Most arrol is lehetne egy spin off-ot forgatni, hogy honnan tudták meg a felkelők hogy van egy HCS. Frankó, pontos hologramm, meg ilyesmik. Szerintem az éjszakai támadásos jelenet, amikor megpróbálják kiszabadítani Galen Erso-t a birodalmi kutató bázisról. Mert lehet, hogy nem a terveket akarták legelsőként ellopni, hanem a tervezőjét. Szerintem ez az akció a felkelőknek nem sikerült, a papa akár meg is hallhatot. Lehet, hogy Jyn-t ez motiválja, hogy segítsen a terveket ellopni. Lehet hogy az a hőkivezető nyillás, amit Luke eltalált, az nem tervezési hiba, hanem Galen szándékos szabotázsa, mert igazándibol kényszerítették a HCS megalkotására, és akart hagyni egy lehetőséget az elpusztítására. Ez lenne egy váratlan fordulat. Szerintem egy nagyon mély, drámai kis film lesz, és a Zsiványok nem élik túl szerintem.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól volt megszerkesztve a trailer a narratíva szempontjából, szinte minden igényemet kielégítette ez a 2 perc.

A flashbackre kíváncsi leszek, hogy fog majd illeszkedni a filmbe, de látványban nagyon erős eddig az egész. Egyszerre különül el, viszont mégis érezni az egész filmen, hogy ízig-vérig SW. A homokkal betemetett jedi szobor is nagyon jó, mint a félig meddig betemetett múlt, ami azért még ott van, vagy az új fényégestként a horizonton felbukkanó HCS. Tetszett Chirrut Îmwe "íjpuska szerű" fegyvere, vagy az a jelenet, ahol a végén ott rohannak a lépegetők között. Amikor meg elhangzik Jyn szájából, hogy 'we have hope' akkor nekem itt egyből Luke jutott eszembe, hogy nem tudatosan, de rá is utalhat ez a kijelentés nekünk nézőknek, akik már ismerjük a végkifejletet. Igazából szinte minden képkockája arany, tényleg minden benne van, a visszaemlékezéstől kezdve, a hívójel első említésén túl egészen Darth Vaderig.

Most már kezdem ugyanúgy várni, mint tavaly a VII. részt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ba*us kulcs. Ha ez a film ugyanolyan jó lesz mint amilyen a két előzetese akkor nálam tuti hogy ez lesz az all-time favourite. Már eleve a történet pont olyan amit szeretek (kis csapat -> nagy cél) Az egyik legjobb SW korszakban játszódik, a karakterek elég jónak tűnnek, a rendezés/operatőri munka meg elsőre több mint lélegzetelállító.

 

Abban is biztos vagyok hogy az új bolygók között lesznek igazi új kedvencek. ( a Jedha szerintem be fog kerülni mindenki top5 bolygója közé)

 

De marha messze van még December

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, hát ezt is megértük! Ja nem, bocs, ezt majd csak 2 hónap múlva mondhatom :D Egészen eddig nem gondoltam volna, hogy a Rogue One-ra való várakozás meg fogja közelíteni azt a lelkesedést, amit pl. a TFA bejentésénél éreztem. Hát megcsinálták! :) Előre nem akarom dícsérni, viszont biztos vagyok benne, hogy egy hangulatban és sztoriban is kitűnő, Star Wars-névhez méltó múvit láthatunk majd ismét Decemberben. :)

 

U.i.: Nekem egyből feltűnt az összedőlt Jedi szobor, ugrottam is egy nagyot örömömben. :D

Szerkesztve: - Sinistra
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó, erről jut eszembe, én utálom ezt a filmet. Igen, már előre, mert ennek a filmnek a reklámja tudjátok mi? Egy átb*szás. Azt mondták a kezdetek kezdetén, hogy ebben a filmben nem lesznek Jedik, meg Sith-ek, meg fénykard, meg Erő, meg nem kötődik a Skywalkerekhez. Hát kérem, ez mi a jó isten akkor itt?

oR1yiTYl.jpg

Ez kérem, Anakin Skywalker, egykori Jedi lovag, aki jól láthatóan most már Darth Vader Sith nagyúr és ott a fénykard az övén. Már csak az hiányzik, hogy még Leia is cameozzon. Ez a mocskos, tetves, rohadt Disney már megint átb*szott mindenkit. Pfujjj! Bojkottáljátok a filmet! Undorító ez az egész, amit a mocskos, tetves, rohadt, pénzsóvár Disney csinál. Na, megvolt a kötelező Disney-gyalázás. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viccet félretéve én egy Palpi cameo-n fantáziálok.

De jól látod Dzséjt, kicsit ismerős a hype stílusa, volt egy film nemrég amiről azt mondták, hogy alig van benne cgi, hogy az elődeire hasonlítson... ;)

Röviden, már most borítékolható, hogy ez a "stories" film szerves része lesz a saganak, épp csak lemaradt a sorszáma: episode 3.5.. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, prequel, hát ide is bekúszott, hogy rohadna meg, hiszen teli van mindenféle CGI-jal. Persze itt is azt szajkózzák, hogy megépült. Meg a maci f*szát. Minden csak CGI. A lenti képen is, hát látszik, hogy az egész kék háttér előtt lett felvéve. Mint tudjuk, David Prowes, az első és egyetlen, aki játszhatja Darth Vadert, már járni is alig bír, más meg képtelen ezt a szerepet eljátszani, szóval Vadert is CGI-jal kellett megalkotni, és ez látszik is a jeleneten.

Meg az a sz*r Clone Warst is beleerőltették azzal a feka Sav Garrerával... Aporpó, mi a f*szér kell már megint niggereket meg női főhőst, meg még ferdeszeműt is beletenni a filmbe? A k*rva polkorrektséggel már kivan a tököm. A régi trilóggiában összesen nem volt annyi nő, meg feka, mint a Disney starwarsban.

Meg láthatóan az egész Star Warsot sem ismerik ezek a zseni alkotók. Galen Erso vagy hogy hívják ezt a málészájút, fehér egyenruhában van, amikor KÖZTUDOTT TÉNY, hogy fehér egyenruhát csak a főadmirálisok viselnek. De persze azt kuzkázták. Volt egy tök jó ep7-8-9, de azt a Disney kidobta, hogy ezeket a sz*rokat megcsinálja. Pedig Thrawn ezerszer jobb karakter volt, mint ez a Galen Erso. De Thrawn persze nem kellett a Disney-nek. De ez csak egy hiba, mert ott van az is, hogy még csak most teszik be a szuperlézert, közben a Sithek bosszújában meg már a helyén volt. Oké, nem baj, ha ignorálják a sz*r előzményeket, de akkor is, az ilyenre azért már odafigyelhettek volna.

Összességében azt kell mondjam, hogy ez a film sz*r. Már most tele van ellentmondásokkal, az egész CGI, a fele sem igaz, amit állítottak, és színészi játék is borzalmas, akárcsak a történet. Mindenki tudja, hogy Leia lopta el a terveket, szóval menjenek a fenébe az űrcsatával, meg kommandóval, meg a vörös csajszival, bárjki is legyen - apropó, miért nem szerepel senki ezek közül a későbbi filmekben? Áááá... fos az egész Disney Star Wars. A Disney az egészet elcseszi, csak a pénz kell neki. De a klaszikusok, azok még művészet okán készültek.

 

És ha most ezt egy kívülálló olvassa, aki nem ismer, akkor jól lejárattam magamat, mint faj- és nőgyűlölő, idióta, őstulok starwarsfan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Röviden, már most borítékolható, hogy ez a "stories" film szerves része lesz a saganak, épp csak lemaradt a sorszáma: episode 3.5.. :)

A Star Wars Saganak biztos, hogy része lesz, ahogy része a Rebels is. Az ugyanis nem a Skywalkerekről szól, hanem az egész Galaxisról. A Skywalker Saganak nem lesz része, de spin-offként kell a kapcsolódási pont a fősodorba. Ilyen téren pedig az ilyen cameók kötelezőek is. Pláne, hogy Vader szerves része ezen eseményeknek, hiszen az ep4-ből tudjuk, hogy az ő feladata a tervek visszaszerzése. Elég macerás lenne kihagyni. Ugyanígy meglepne, ha Tarkin nem jelenne meg valamilyen formában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Star Wars Saganak biztos, hogy része lesz, ahogy része a Rebels is. Az ugyanis nem a Skywalkerekről szól, hanem az egész Galaxisról. A Skywalker Saganak nem lesz része, de spin-offként kell a kapcsolódási pont a fősodorba. Ilyen téren pedig az ilyen cameók kötelezőek is. Pláne, hogy Vader szerves része ezen eseményeknek, hiszen az ep4-ből tudjuk, hogy az ő feladata a tervek visszaszerzése. Elég macerás lenne kihagyni. Ugyanígy meglepne, ha Tarkin nem jelenne meg valamilyen formában.

Persze, tudom mit jelent a saga.

Csak alá akartam húzni, hogy nagyon jól illeszkedik majd az eddigi filmek közé!

Persze ezzel az időbeli elhelyezkedéssel muszály is neki.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.