Ugrás a kommentre

Az Obi-Wan Kenobi sorozat


Fulcrum

Ajánlott hozzászólás

Én Rixon videójában láttam. Őszerinte valódinak néz ki :D én nem tudom eldönteni.

 

Én leginkább azt mondanám, hogy valódi, de a sorozatban nem így (nem ebből a szögből fog kinézni). Szerintem ez a forgatáson készült és valami random emberke vette fel. A kardoknak inkább van "világító bot" hatása, és hasonló kardokat szoktak a forgatásokon használni fénykardpárbajokhoz.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Nagyon fake-nek néz ki. Miből gondolod hogy igazi?

Ahogy Yoda József írja, @Rixon szerint valódi lehet. Egyértelműen nem mondanám, hogy egy jelenet a sorozatból, inkább csak egy beállításnak tűnik. Vader páncélja pl. gyönyörű. Fanok nem csinálnak ilyet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát a fanok összedobtak gyorsan egy ilyen minőségű Vader páncélt? Tudjuk, hogy Vader ott lesz a Tatooine-on, így lehet egy ilyen jelenet. Viszont akivel harcol az lehet az a másik fickó is akit a trailerben látunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, Frenkie írta:

Biztos vagyok benne hogy tudta már az EP3 után hogy Anakin nem halt meg. A templomi mészárlás felvételén Lord Vadernek szólítja Anakint Palpatine. Ezt látja Kenobi.

Utána meg mikor jönnek a hírek Lord Vaderről meg a Holofelvételeken ahol gondolom a nevét is bemondják  ,nem nehéz összerakni a képet hogy Vader túlélte Mustafart.

Nem hinném hogy azt hinné Kenobi hogy két Lord Vader van a Galaxisban. Na meg az sem logikus hogyha meghalt Mustafaron Vader, akkor honnan szerzett ilyen hamar új tanítványt Sidious. Csak az következhet a fentiekből Kenobi számára hogy Vader él és ő az egykori Anakin.

Igen, ez logikus, de az eddig látottak alapján már egyáltalán nem biztos, hogy Kenobihoz eljuthattak ilyen hírek. Például ott vannak azok a képek, amik alapján úgy tűnik, Ben még nem a kunyhójában él, hanem egy barlangban. Oda nem valószínű, hogy be van kötve a HoloNet. :) 

061.jpg

xzzj3y4g5dm81.jpg?width=2000&format=pjpg

 

Persze máshonnan még lehet kap hírt, de mindezek után már ez sem olyan biztos. Már nem olyan elképzelhetetlen, hogy semmit sem hallotta a Mustafar után Darth Vaderről egyszerűen azért, mert annyira izolálta magát mindenkitől a saját és Luke érdekében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Ody Mandrell said:

Tehát a fanok összedobtak gyorsan egy ilyen minőségű Vader páncélt? Tudjuk, hogy Vader ott lesz a Tatooine-on, így lehet egy ilyen jelenet. Viszont akivel harcol az lehet az a másik fickó is akit a trailerben látunk.

Konkrétan kire gondolsz?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tehát a fanok összedobtak gyorsan egy ilyen minőségű Vader páncélt? Tudjuk, hogy Vader ott lesz a Tatooine-on, így lehet egy ilyen jelenet. Viszont akivel harcol az lehet az a másik fickó is akit a trailerben látunk.

Most nézem, hogy ez a videó majdnem akkor jött ki amikor az első Vader kép a sorozatból. Még úgyis hogy ez valójában az ep.4-es páncél csak felkapcsolt lámpákkal, és valszeg jó pár rajongónak van ep.4-es páncélja, ez valszeg akkor igazi felvétel. Egyébként

Spoiler

jól érzem hogy olvastad a leak-eket? :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Oda nem valószínű, hogy be van kötve a HoloNet. :) 

 

Hacsak nincs Telekomos wi-fi-je.:evil::D

 

Persze ez is lehet. Sőt ez jobb is lenne ha most jönne rá Kenobi hogy még életben van az egykori tanítvány.

 

Ami még érdekel, hogy vajon Yodával néhanapján társalog-e valahogy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

De az Owen nem?

Szerintem nem. Owent miért akarná levadászni egy Inkvizítor? 

 

 

Itt is láthatjuk a három escape podot, de most már az indulásukat is beletették.

 

escape.jpg

 

planet.jpg

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Körözés szövege:

 

279156931_5234947543195388_2177839672468

 

 

Az előzetes szerint Reva adja ki a körözést. Erre amúgy Maulnak is fel kellene figyelnie és akcióba lendülnie. Hisz itt még Maul ereje teljében van egy bűnszervezet élén. Most tulajdonképpen megtudja, hogy tíz évvel a jedik bukása után, Kenobi még mindig életben van. Őt ismerve nem ülne ölbe tett kézzel, hanem bevetné minden erejét és erőforrását ami csak van.  Remélem a készítők ezt nem felejtik el és kapunk valami utalást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.