Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Batman mindörökké 4. kötet

Szenzációs befejezést kapott ez a történet. Az utolsó kötetben a 40-52. számok és egy kiegészítő történet kapott helyett, amely az új52-es Batman 28. számában jelent meg. A történetszálak itt érnek a csúcspontra. Füzetről füzetre hág tetőfokára az izgalom egyre jobban. Az utolsó füzetek pedig olyan akciódúsak és drámaik, hogy szinte egymás után olvasatják magukat az oldalak. Nemcsak Batman-re de segítőire is rendkívül komoly próbatétel vár. A végén már az egész rendőrség és a város is bekapcsolódik a küzdelembe. Volt benne egy kicsi A Sötét Lovag felemelkedésből, de még annál is sokkal epikusabb lett.

Spoiler

[spoiler] Rébusz is zsákutca volt. Ő is kapott kártyát, de nem élt vele. Időközben rengeteg arkhami ráteszi a kezét a Wayne Vállalat fejlesztéseire és ezekkel az eszközökkel szándékoznak harcba indulni a város és Batman ellen. A nanovírusok rejtélye megoldódik, Tetch állt mögötte, de ő is csak egy eszköz volt a bábmester kezében. Csalogány nagyszerűen bemutatkozott. Harper bebizonyította, hogy ott a helye a Denevércsaládban azzal, hogy kihúzta a pácból Vörös Robint, Piros Sisakot és Batgirlt. Batman és Csalogány behatolnak Macskanőhöz, hogy kihozzák Spoilert. Stephanie viszont nem szívesen megy velük. Egy ideje inkább Batmant hibáztatja a városban történtekért. Mindenesetre kénytelen meghúzni magát Harpernél és Cullennél. Nehéz és feszült a viszony kettejük között. Batman időközben Milo professzor nyomába ered, aki felelős az Arkham pusztulásáért és a kísértetjárásért. Ez a történetszál egy kicsit gyorsan lezárult, de hát már közeleg a végkifejlet. Batman figyelme időközben Ra’s-ra terjed át. Úgy véli, hogy csak ő lehet ilyen hatalmas, hogy megszervezze ezt az egészet. Bruce téved, és mikor Ra’s felvilágosítja az igazságról, majdnem összetörik. Már nagyon a végkimerülés határán van. Nagyon tetszett a 46. szám, mivel Bruce számtalan potenciális jövőt lát, mely megmutatja neki, hogy folytatódhat Batman legendája. Van itt minden, az „Eljő a Királyság” Batmanje, Dick, Damien, egy Bruce-klón, de még Terry McGuiness is. A Sötét Lovag visszatér Gothamba. Azt már tudja, hogy ellensége a szimbólumot akarja elpusztítani. A szimbólumot, melyet teremtett. Agyagpofa, Mr. Fagy, Joker lánya, Madárijesztő és Bane elszabadítják a poklot, a Blackgate-ben Pingvin megpróbálja egy lázadás közben megölni Jimet, Hush kiszabadul és átveszi a barlang felett az irányítást. Hőseink mindegyike erején felül küzd és csak nagy nehezen sikerül kiütniük az ellenfeleket. Batman pl. szinte minden erejét felemészti és mire a leszámolásra kerülne sor a Jelzőfény-toronynál, Kulcsmester könnyen kiüti. Kiváló húzás volt, hogy Kulcsmester volt a háttérben. Batman sosem gyanakodott volna egy másodosztályú ellenfelére. De én nem hittem el, hogy egyedül csinálta az egészet. Még akkor is, ha Kulcsmesteré volt az alapötlet, a kivitelezés rengeteg forrást és kapcsolatot igényelt. És színre lépett a valódi, az árnyékban rejtőző gonosz, Lincoln March, a Baglyok Bíróságának egykori tagja, aki azt hiszi, hogy ő Bruce testvére. A végső összecsapás fenomenális lett. Batman, Batwing, Vörös Robin, Batgirl, Piros Sisak, Csalogány, Spoiler, Batwoman, Karom, Shiva, Macskanő, Krok, a gothami rendőrség és a civilek is bekapcsolódtak. Az utolsó, 52. füzet minden eddiginél jobban kiemelte Batman szimbólumának fontosságát. Bárki lehet Batman, ki kell állni az árnyak erői ellen és le kell győzni a sötétséget. Legjobban Spoiler fejlődése tetszett és az, ahogy a történet végén kiállt az igazságért. A végén egy montázst kapunk a megfáradt hősökről, mely idilli képet teremt a hosszú eposz végére. Már amennyire Gothamben lehet idill. [/spoiler]

Kiváló és szenzációs zárást kapott ez a fantasztikus történet. Szerintem kiválóan megünnepelték Batman 75 éves történetét 2014-2015 folyamán ezzel a sztorival. Nálam ez az eddigi legjobb Batman sztori, amit olvastam, felveszi a versenyt a legjobb mozifilmekkel is. Ötös, kiváló darab.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallottam egy ismerőstől, hogy az Eaglemoss kivonul állítólag Magyarországról. Ő is kérdezett másokat, hogy tudnak-e erről valamit. Igaz-e egyáltalán? Ha igaz, mi lesz a DC comics gyűjteménnyel és a Legendás Batmannel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát

16 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Most hallottam egy ismerőstől, hogy az Eaglemoss kivonul állítólag Magyarországról. Ő is kérdezett másokat, hogy tudnak-e erről valamit. Igaz-e egyáltalán? Ha igaz, mi lesz a DC comics gyűjteménnyel és a Legendás Batmannel?

A magyar shop oldaluk valamikor januárban (gondolom a Brexit miatt) megszűnt, így ha valaki DC, AVP stb. figurát akar rendelni, arra már csak az angol oldalon lesz lehetősége.

Mondjuk az nagyon fájna, ha a Batman megszűnne, mert hülyén nézne ki a hiányos gerinc grafika, főleg úgy, hogy már csak 26 kötet hiányzik hozzá.

A következő csomagnak márc. 17. és 26. között kell megérkeznie, az értesítőn legalábbis ez áll, szóval én reménykedek.

 

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Most hallottam egy ismerőstől, hogy az Eaglemoss kivonul állítólag Magyarországról. Ő is kérdezett másokat, hogy tudnak-e erről valamit. Igaz-e egyáltalán? Ha igaz, mi lesz a DC comics gyűjteménnyel és a Legendás Batmannel?

Igaz, egy képregényes csoportban is téma volt, hogy a Suvet, a kiszállító cég már hívott néhány előfizetőt, hogy kivonul az Eaglemoss. De aztán cáfoljon rám az erő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Igaz, egy képregényes csoportban is téma volt, hogy a Suvet, a kiszállító cég már hívott néhány előfizetőt, hogy kivonul az Eaglemoss. De aztán cáfoljon rám az erő.

Most azt az infót kaptam, hogy csak a webshopjuk "vonul ki", mert egybeolvad az EU-s webshoppal. Állítólag félreértés történt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Most azt az infót kaptam, hogy csak a webshopjuk "vonul ki", mert egybeolvad az EU-s webshoppal. Állítólag félreértés történt.

Fúúúú, akkor megnyugodtam. Le is kopogom, hogy így legyen.

Januárban akartam rendelni pár figurát, de addigra már megszűnt.

 

6 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Ennek nem örülök annyira.

Én sem.

És gondolom, jó JJ szokás szerint, megint lesz egy "mystery box", amivel semmit sem fog kezdeni, mert mire eljut odáig a történet, ő addigra már valami mással fog foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Fúúúú, akkor megnyugodtam. Le is kopogom, hogy így legyen.

Januárban akartam rendelni pár figurát, de addigra már megszűnt.

 

Én sem.

És gondolom, jó JJ szokás szerint, megint lesz egy "mystery box", amivel semmit sem fog kezdeni, mert mire eljut odáig a történet, ő addigra már valami mással fog foglalkozni.

No persze az új Superman filmmel kapcsolatban majd hiszem, ha hivatalosan is bejelentik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

No persze az új Superman filmmel kapcsolatban majd hiszem, ha hivatalosan is bejelentik.

A Warner csinálja, szóval biztos, hogy így lesz.

Még az a szerencse, hogy van az AT&T, máskülönben ZSJL-je örök időkre ott porosodna Snyder laptopján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem túl biztató az új Superman film híre... nem lett volna logikusabb egy Man of Steel 2 Henry Cavillel? Össze-vissza dobálóznak a projektekkel, az egységes vízió leghalványabb jele nélkül.

Kár, pedig a DC-ben szerintem legalább annyi (ha nem több) potenciál van, mint a Marvelben filmes univerzumépítés terén. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bomarr írta:

A Jokernek kifejezetten jót tett hogy önmagában álló film volt.

Nézőpont kérdése is ez egyben. Bizonyára anyagilag, üzleti szempontból nézve megérte, ezt nem vitatom. Bár volt benne kockázat, de anyagi téren sikert aratott.

Most tekintsünk el az anyagi és az általános kritikai vonatkozástól. A Joker filmben Joaquin Phoenix zseniálisat alakított, ezt én is éreztem. De sajnos a körülötte lévő sztori, a világ és az egyéb karakterek nagyon gyengék voltak. Legalábbis abban az értelemben voltak gyengék, hogy Fleck tragédiáját beleerőltetni a DC-s Batman környezetbe felesleges volt. Ez a film akkor lenne kitűnő az én szememben, ha csak és kizárólag Arthur Fleck tragédiája lenne és egy önálló film lenne, melynek semmi köze Jokerhez, Gothamhez és Batman világához. Én végig azt éreztem a filmet nézve, hogy csak és kizárólag üzleti okok miatt tették be Arthur tragédiáját Gothambe és csak üzleti okok miatt lett ez egy Joker "eredetfilm". Mert máskülönben, ha önálló alkotás lett volna, akkor sajnos a kutyát se érdekelte volna. Pedig ez lett volna neki a legjobb.

Az a baj, hogy feleslegesen húzták rá erre a filmre a Joker eredet sztorit. Bár Joker születéséből mutattak valamit, de azok a vonások, történeti elemek, melyek megvoltak Fleck-ben csupán egy kis részét teszik ki Jokernek. Inkább egy beteg embert láttunk a vásznon. Nem pedig egy bűnöző zsenit, aki majd komoly problémát okozna a későbbiekben Batmannek és Gothamnek. Ha Joker filmként tekintek rá, akkor egy félfilmet kaptunk, melyet folytatni kéne és bemutatni Joker felemelkedésének kezdetét is. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha Chris Nolan a Batman Beginst azzal fejezte volna be, hogy Bruce elhagyja a hegyi kolostort, meg körvonalazódik előtte a denevér szimbólum és ennyi.

Tehát, mint Batman és DC rajongó egy kicsit csalódtam a filmben. Viszont, ha önálló, független alkotás lett volna, akkor valószínű, hogy az elejétől a végéig tetszett volna teljesen.

14 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nem túl biztató az új Superman film híre... nem lett volna logikusabb egy Man of Steel 2 Henry Cavillel? Össze-vissza dobálóznak a projektekkel, az egységes vízió leghalványabb jele nélkül.

Kár, pedig a DC-ben szerintem legalább annyi (ha nem több) potenciál van, mint a Marvelben filmes univerzumépítés terén. 

 

Hallottam, hogy multiverse-ben gondolkodnak, melynek az alapot a Flash film szolgáltatja. Lehet, hogy olyan fordulat lesz abban a filmben, aminek a segítségével meg tudnak ágyazni a színészváltásoknak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Mert máskülönben, ha önálló alkotás lett volna, akkor sajnos a kutyát se érdekelte volna.

Tehát akkor végülis jó döntést hoztak hisz egy olyan filmet készítettek ami érdekli az embereket. És az emberek szeretik is. Például nekem is messze az a rész tetszett a legjobban amikor Flecből Joker lett. Ott vált a film igazán emlékezetessé. A Joker elem nélkül az egész film sokkal unalmasabb és érdektelenebb lenne.

41 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Bár Joker születéséből mutattak valamit, de azok a vonások, történeti elemek, melyek megvoltak Fleck-ben csupán egy kis részét teszik ki Jokernek.

Nincs fix Joker karakter. A képregényekben is állandóan variálták. Először egyáltalán nem is volt eredettörténete. Csak egy őrült volt. Aztán kitalálták hogy egy szennyezett folyón úszott át és úgy változott át. Aztán volt a "Gyilkos tréfa" amiben komplexebbre vették a figurát, viszont ott végig Joker a mesélő tehát sose tudjuk hogy mi az igazság. A filmekben is láttunk már több verziót Jokerből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Bomarr írta:

Tehát akkor végülis jó döntést hoztak hisz egy olyan filmet készítettek ami érdekli az embereket. És az emberek szeretik is. Például nekem is messze az a rész tetszett a legjobban amikor Flecből Joker lett. Ott vált a film igazán emlékezetessé. A Joker elem nélkül az egész film sokkal unalmasabb és érdektelenebb lenne.

Nincs fix Joker karakter. A képregényekben is állandóan variálták. Először egyáltalán nem is volt eredettörténete. Csak egy őrült volt. Aztán kitalálták hogy egy szennyezett folyón úszott át és úgy változott át. Aztán volt a "Gyilkos tréfa" amiben komplexebbre vették a figurát, viszont ott végig Joker a mesélő tehát sose tudjuk hogy mi az igazság. A filmekben is láttunk már több verziót Jokerből.

De csak azért érdekelte sok embert, mert Joker volt a film címe és Joker eredetsztoriként volt reklámozva.

Számomra  Joker elem nélkül lett volna az egész film sokkal izgalmasabb és érdekesebb.

Tudom, hogy nincs fix Joker. A Batman képregények egyik újítása volt az elmúlt években, hogy kitalálták: nem is egy Joker létezett eddig, hanem három különböző. Ez volt a Three Jokers történetszál. Ennek ellenére Arthur Jokeréből hiányoltam azt a bűnözői zsenit, aki később komolyabb problémákat okoz. Vagy legalábbis ennek  a bűnözői zseninek a kezdetét hiányoltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nem túl biztató az új Superman film híre... nem lett volna logikusabb egy Man of Steel 2 Henry Cavillel? Össze-vissza dobálóznak a projektekkel, az egységes vízió leghalványabb jele nélkül.

Kár, pedig a DC-ben szerintem legalább annyi (ha nem több) potenciál van, mint a Marvelben filmes univerzumépítés terén. 

 

Főleg úgy, hogy a történetet egy aktivista írja.

 

Az a baj, hogy a DC filmes részleg olyanok kezében van (Hamada, Emmerich - mondjuk most próbálja magát jófiúnak beállítani, hogy neki köszönhetjük a ZSJL-et, holott ő volt az egyik, aki annak idején tönkre cseszte), akik rühellik Snydert, és ahol lehet, keresztbe tesznek neki.

- kiderül, hogy március 18-án jön a ZSJL -->Godzilla VS. Kong eredeti megjelenési ideje március 21.

- február 14-én kijön ZSJL előzetese --> még aznap Godzilla VS. Kong 2. előzetes

stb.

 

Ja, és szintén Hamada és Emmerich voltak azok, akik a Joker filmben sem bíztak, s mivel csak kisebb részesedést vállaltak be a költségekből, kevesebb bevétel jutott a Warnernek is.

 

Ezért mondom, hogy ha az AT&T-n és Jason Kilaron múlik, akkor az HBO Max-en előbb-utóbb lezárásra kerül Zack eredeti öt részesre tervezett sagája, és a mellé tervezett kiegészítő filmek (Batman VS. Deathstroke stb.).

 

@Darth Revan9: minden bűnözőzseni elindul valahonnan. Ha egy kétórás eredettörténet azzal zárult volna, hogy a film végére mindenki előtt ismert és rettegett gonosztevővé válik, akkor azzal a fajta gyorsított tempóval nemcsak hogy romba döntötték volna azt, amit előtte szép lassan felépítettek, hanem hiteltelenné is tette volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Főleg úgy, hogy a történetet egy aktivista írja.

 

Az a baj, hogy a DC filmes részleg olyanok kezében van (Hamada, Emmerich - mondjuk most próbálja magát jófiúnak beállítani, hogy neki köszönhetjük a ZSJL-et, holott ő volt az egyik, aki annak idején tönkre cseszte), akik rühellik Snydert, és ahol lehet, keresztbe tesznek neki.

- kiderül, hogy március 18-án jön a ZSJL -->Godzilla VS. Kong eredeti megjelenési ideje március 21.

- február 14-én kijön ZSJL előzetese --> még aznap Godzilla VS. Kong 2. előzetes

stb.

 

Ja, és szintén Hamada és Emmerich voltak azok, akik a Joker filmben sem bíztak, s mivel csak kisebb részesedést vállaltak be a költségekből, kevesebb bevétel jutott a Warnernek is.

 

Ezért mondom, hogy ha az AT&T-n és Jason Kilaron múlik, akkor az HBO Max-en előbb-utóbb lezárásra kerül Zack eredeti öt részesre tervezett sagája, és a mellé tervezett kiegészítő filmek (Batman VS. Deathstroke stb.).

 

@Darth Revan9: minden bűnözőzseni elindul valahonnan. Ha egy kétórás eredettörténet azzal zárult volna, hogy a film végére mindenki előtt ismert és rettegett gonosztevővé válik, akkor azzal a fajta gyorsított tempóval nemcsak hogy romba döntötték volna azt, amit előtte szép lassan felépítettek, hanem hiteltelenné is tette volna.

A Joker filmnél, mint említettem én úgy éreztem a hiányt, mintha Nolan a Batman Begins-nél a kolostor elhagyása után fejezte volna be a filmet.

 

Mi ez a Zack eredeti öt részesre tervezett sagája? Hogyan épült volna ez fel?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Joker filmnél, mint említettem én úgy éreztem a hiányt, mintha Nolan a Batman Begins-nél a kolostor elhagyása után fejezte volna be a filmet.

 

Mi ez a Zack eredeti öt részesre tervezett sagája? Hogyan épült volna ez fel?

Igen, viszont Joker egy átlagember volt, aki nem tervezte, hogy ilyenné válik, Bruce viszont igen, így Arthurnál ez a fajta a "film végére a története révbe ér, és az lesz, akinek lennie kell" nem jött volna ki valami jól.

 

Képregényes eventszerűen, azaz lett volna egy Snyder filmek alkotta főszál (a lenti 5 film), és ezek mellé jöttek volna a hozzájuk igazódó különböző kiegészítő filmek (Öngyilkos Osztag, Batman VS. Halálcsapás, Joker és Harley film stb.).

Az Öngyilkos Osztag például olyannyira ZSJL-ére épült és kapcsolódott, hogy amikor a stúdió úgy döntött szétcseszi az Igazság Ligáját, az Öngyilkos Osztagot is szétcseszték. Erre az egyik legjobb példa a film elején a Harleyhez írt kis jegyzetnél volt, ahol olyasmi szerepel, hogy "Részt vett Robin meggyilkolásában",

Spoiler

ami nem lehetséges ugyanis Joker és Harley első találkozásakor Jokernek már megvolt a műfogsora,  a mosoly- és "sérült" tetkója, ezeket pedig Robin megölése után szerezte, mert Robin halála után Batman elkapta, és az összes fogát kiverte, a "sérült" tetkó pedig egyfajta mementó, hogy "Nézz rám, Batman, ezt te tetted velem!"

 

Acélember

Batman V Superman: Az Igazság Hajnala

Az Igazság Ligája 1

Az Igazság Ligája 2

Az Igazság Ligája 3

 

Az Igazság Ligája 2. és 3. rész története pedig egy szivárgásnak hála ismert, így valami hasonló lett volna.

Spoiler

2. rész: Batman, a jövő Flash tanácsát megfogadva elrejti Loist, kezdetét veszi az invázió, Darkseid berobajcsövezik a Batbarlangba vagy az Igazság Csarnokába, megöli Wonder Womant, Aquamant (a teaser elején ezért is szerepel Aquaman szigonya és Wonder Woman kardja, pajzsa a romok között) és Loist, Superman beleőrül a fájdalomba, az Életellenes Egyenlettel Darkseid maga mellé állítja Supermant, a Földnek vége.

 

3. rész: Batman, Flash, Cyborg, Mera, Halálcsapás a posztapokaliptikus jövőben próbálnak rájönni, hogyan lehetne elejét venni a dolgoknak, visszaküldik Flasht az időben egy másik időpontra, megállítják Darkseidot, Batman életét veszti, és tisztelgésül Batman előtt Lois és Clark Bruce-nak nevezik el a fiúkat.

 

Majd jött volna a Flashpoint film.

Ez lett volna a főszál, aztán e mellé jöttek volna a különböző kiegészítő történetek (Öngyilkos Osztag, Batman VS. Halálcsapás, Joker és Harley film, eredetfilm Robin haláláról stb.).

 

Remélem valamelyik gyártónak lesz egy kis esze, és csinál egy ilyen kockát:

 

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, HeirToGrievous írta:

Igen, viszont Joker egy átlagember volt, aki nem tervezte, hogy ilyenné válik, Bruce viszont igen, így Arthurnál ez a fajta a "film végére a története révbe ér, és az lesz, akinek lennie kell" nem jött volna ki valami jól.

 

Képregényes eventszerűen, azaz lett volna egy Snyder filmek alkotta főszál (a lenti 5 film), és ezek mellé jöttek volna a hozzájuk igazódó különböző kiegészítő filmek (Öngyilkos Osztag, Batman VS. Halálcsapás, Joker és Harley film stb.).

Az Öngyilkos Osztag például olyannyira ZSJL-ére épült és kapcsolódott, hogy amikor a stúdió úgy döntött szétcseszi az Igazság Ligáját, az Öngyilkos Osztagot is szétcseszték. Erre az egyik legjobb példa a film elején a Harleyhez írt kis jegyzetnél volt, ahol olyasmi szerepel, hogy "Részt vett Robin meggyilkolásában",

  Spoiler elrejtése

ami nem lehetséges ugyanis Joker és Harley első találkozásakor Jokernek már megvolt a műfogsora,  a mosoly- és "sérült" tetkója, ezeket pedig Robin megölése után szerezte, mert Robin halála után Batman elkapta, és az összes fogát kiverte, a "sérült" tetkó pedig egyfajta üzenet Batmannek, hogy ezt ő tette vele.

 

Acélember

Batman V Superman: Az Igazság Hajnala

Az Igazság Ligája 1

Az Igazság Ligája 2

Az Igazság Ligája 3

 

Az Igazság Ligája 2. és 3. rész története pedig egy szivárgásnak hála ismert, így valami hasonló lett volna.

  Spoileres tartalom megtekintése

Ez lett volna a főszál, aztán e mellé jöttek volna a különböző kiegészítő történetek (Öngyilkos Osztag, Batman VS. Halálcsapás, Joker és Harley film, eredetfilm Robin haláláról stb.).

 

Remélem valamelyik gyártónak lesz egy kis esze, és csinál egy ilyen kockát:

 

Joker tényleg nem tervezte, hogy ilyenné válik, de a zseni, a manipulatív elme is ott volt benne. Mikor az őrülete teljessé válik, a számító tervező zseni jellemvonása is a felszínre tör.

 

Érdekes ez az Igazság Ligája koncepció. Kár, hogy nem valósult meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, ati írta:

Azt már több helyen olvastam, hogy amíg Hamada ott van, addig Snydernek nincs esélye folytatni az igazság ligáját. Mi ez az ellenségeskedés köztük?

Ennek a hátterére és történetére én is kíváncsi lennék.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, ati írta:

Azt már több helyen olvastam, hogy amíg Hamada ott van, addig Snydernek nincs esélye folytatni az igazság ligáját. Mi ez az ellenségeskedés köztük?

Ha minden igaz, nem tetszik neki az a fajta sötét, borongós világ, ami Snyder DC filmjeit jellemzi, és inkább Marvelszerű, pár percenként poénkodunk típusú filmeket akar, amit a Shazam!-mal meg is csinált.

Mondjuk ott jól állt, mert Shazam! lényegében egy 12 srác, de más DC-nél ez a fajta marhulás egyszerűen nem működne.

 

Nem tudom, hogy ő akkor ott volt-e, de Snyder nyilatkozta, hogy annak idején sokan megvétózták a feketeruhás Supermant, azzal a indokkal, hogy "már így is elég sötét a film, miért kellene az öltözetének is ezt a vonalat képviselnie?":pfff:

Tudjátok... a ruha, ami a regenerálásban segíti, mert több napfényt képes magába szívni.

c88ae32d96540ece8dc5a611cd6cc3e1876fdf56

 

@Darth Revan9:

"Joker tényleg nem tervezte, hogy ilyenné válik, de a zseni, a manipulatív elme is ott volt benne. Mikor az őrülete teljessé válik, a számító tervező zseni jellemvonása is a felszínre tör."

 

Egy 2. részben több esélyt látok egy ilyenre, de egy első részben semmiképp.

 

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem hogy a DC filmeknek sötét hangulata van de attól az még nem zárja ki, hogy az adott karakter elnyomjon pár poént: flash (nem olyan síró picsogó mint a sorozatban.) shazam, ők mindig jó poénforrások lehetnek. :D

De aki darkos, (batman stb) az maradjon is meg olyannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tehát akkor Hamada Marveles hangulatot akar a DC-nek. Nem hiszem, hogy működne. Tényleg van pár karakter, aki poénkodhat- Shazam, Flash, Aquaman. De Batmannek ez nem áll jól. Nolan filmjeiben is inkább a keményebb, drámaibb hangulat dominál. Mikor utoljára Bamtant is megpróbálták kedélyesebbre venni, a Mindörökké Batmanban, valamint a Batman és Robinban, akkor nagyon félresiklott a dolog. Ezt miért nem tudják Hamada elé tolni?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Tehát akkor Hamada Marveles hangulatot akar a DC-nek. Nem hiszem, hogy működne. Tényleg van pár karakter, aki poénkodhat- Shazam, Flash, Aquaman. De Batmannek ez nem áll jól. Nolan filmjeiben is inkább a keményebb, drámaibb hangulat dominál. Mikor utoljára Bamtant is megpróbálták kedélyesebbre venni, a Mindörökké Batmanban, valamint a Batman és Robinban, akkor nagyon félresiklott a dolog. Ezt miért nem tudják Hamada elé tolni?

Sajna hülyék vezetik azt a szekciót is, kb mint KK a SWt.

Egyáltalán nem a sötét hangulattal volt itt a baj, hanem szimplán a sz-rul felépített DCverzumnak, és rettenetes silány forgatókönyveknek - tisztelet a kivételnek. Olyan hirtelen akarták azt amit a Marvel szépen és okosan épített fel hosszú idő alatt, hogy abba buktak bele.

De hát itt már senki nem gondolkozik, előre meg aztán egyáltalán nem, ezért lett ez az egész ilyen felemás. Ahogy az új SW trilógia is egységes lehetett volna ha kicsit előre terveznek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, kudar írta:

Sajna hülyék vezetik azt a szekciót is, kb mint KK a SWt.

Hmm, nem tudom kinek az irányítása alatt indult a Mando, amiből aztán sorozatos univerzum épül ki, ami majd felvezeti az ST-t mint a Rebels az OT-t. 

 

14 perccel korábban, kudar írta:

Ahogy az új SW trilógia is egységes lehetett volna ha kicsit előre terveznek...

Én nem érzem nem egységesnek. Ahogy ah OT-ban is volt koncepció váltás a filmek közt, úgy volt az ST-ben is. 

 

Off vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.