Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

19 órával ezelőtt, RacerX írta:

Közben befutott egy végső trailer. Nagyon remélem hogy a képarány nem 4:3-as lesz.

De az lesz, ugyanis az egész filmet Imax kamerákkal vették fel, de nem kell félned, mert nem maradsz le semmiről, sőt inkább többet kapsz.

hqdefault.jpg

off2cni698m51.png?width=1024&format=png&

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt sosem értettem, ha egyszer Joss Whedon fejezte be az Igazság Ligáját, akkor miért nem őt tüntették fel a mozis változatban rendezőként? Állítólag a mozis verziónak kb. egynegyedét forgatta csak le Snyder teljes mértékben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az este sikerült megtekintenem a Zack Snyder-féle Igazság Ligája filmet, két felvonásban. Sajnos a lejátszó félúton feladta, szóval kellett tartanom egy fél-egy órás szünetet.

 

Akinek eddig tetszett ZS stílusa, annak valószínűleg ez is tetszeni fog, akinek meg eddig is gondja volt a rendező filmjeivel, annak ez se fog tetszeni. Én kb. féltávon vagyok. Szerintem a Man of Steel jól sikerült tőle, a BvS -nél mindenképpen a bővített kiadást preferálom. 

 

Itt kaptunk egy 4 órás filmet. 6 részre van bontva, kb. fél-háromnegyed óránként jön a következő fázis. Mit gondolok a filmről? A 2017 -es JL film felejthető alkotás volt, ez a változat kétségtelenül jobb annál, de szerintem a 4 óra nagyon sok. Mondhatni amikor félbehagytam a lejátszó miatti incidenssel a film nézését, akkor ugye pont féltávnál voltam. És pont féltávnál volt az a megmozdulás, amit kb. 1 órával hamarabb vártam. Mivel 4 órás a film, ezért rengeteget időzünk a karakterekkel. Mindenkiből kapunk valamennyit, az akciók is hosszabbak. Viszont annyira elidőzünk egyes karaktereken, hogy valamelyik szál csak később kerül jobban előtérbe. Spoileresen alább

Spoiler

Mivel annyira nem emlékszem, hogy mi történt a 2017 -es JL film első felében - kb. a csatornásig halovány emlékeim vannak - ezért addig a pontig kb. mindenkiből kapunk 2-3x annyit, mint a filmben. Cyborg sztoriját megismerjük, bár őszintén engemet ő annyira nem érdekelt, hogy ihaj. Egyszerűen nem láttam a karaktert, hanem a színészt, aki már egy ideje hadban állt a Warnerrel. Pedig alapvetően fontos szereplője a történteknek, de mégis egy válllendítéssel elintéztem a karakterét. Aquaman meglepetésemre nem szerepelt olyan sokat, legalábbis a film felénél kapcsolódik csak be a többiekhez, addig amolyan szabadúszóként tevékenykedik. Most nem volt vele nagy bajom, nem úgy mint a 2017 -es filmben. Bár itt is volt 1-2 olyan pillanat, ahol a tipikus ZS-féle keménykedés játszik főszerepet, de ezt már megszokhattuk.

Flash is a film egynegyedében fel se tűnik, csak 1-2 alkalommal látjuk a karakterét videókon. Viccesnek vicces volt a karakter, tetszett a végén lévő akciója.

Superman kb. annyit szerepelt, mint a 2017 -es verzióban. Kemény volt, tetszett a fekete ruha, bár hogy most miért azt választotta, azt nem értem. :D

Batman Batman volt, aminek örültem és WW is hozta a formáját.

Steppenwolf végre odab*szott, jó antagonista volt... viszont a végén úgy érzem kb. ugyanazt láttuk, mint a JL -nél: jön Superman, Steppenwolf meg egykettőre lenullázódik. :(

Darkseid pont annyit szerepelt, ami szerintem pont megfelelő volt.

 

A film vége teljesen másképp van felépítve, mint a 2017 -es verzió és nagyon folytatásért kiált, amit kb. az utolsó fél órában fel is vezettek. Nem tudom, hogy a Warner miképp fog vélekedni, ha a nép jól fogadja és jó a szájhagyománya, esetleg megkockáztathatják a dolgot, de szerintem nem lesz belőle semmi. No mind1, jó film volt, ezzel szerintem szépen lezárták a ZS-féle DC univerzumot, nyitvahagyott lehetőségekkel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zack Snyder eredeti JL elképzelése sokkal jobb lett mint az a kesze-kusza film amit a moziban láthattunk. A film hosszú, bár könnyebb úgy nézni hogy 6 fejezetre van leosztva.

Joss Whedon anno kukázta szinte a teljes filmet. Szinte alig akad 1-2 jelenet ami a 2017-es filmből ismerős volt. A karakterek - hősök/ellenségek - is sokkal jobban működnek az eredeti elképzelés szerint. Ja és Henry Cavill szája sem olyan mintha belenyalt volna egy darázsfészekbe... :D  (Ugye az a jó kis bajusz botrány.)

Ez a verzió folytatásért kiállt. Bár a Warner a mozis verziót tartja kánonnak és Snyder is azt mondta hogy ez volt az utolsó DCEU-s rendezése, remélem lesz az a pénz hogy visszahívják és megcsinálja a folytatásokat. Bár ha tényleg ennyi volt a részéről, akkor nem értem hogy miért egy masszív cliffhanger-el végződik. Nyílt titok hogy a Flashpoint-al rebootolni akarják az egészet.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997: a fekete ruháról:

a) mert a képregényekben is így volt

b) mert több napfényt képes magába szívni, ami jobban elősegíti a regenerálást.

 

@RacerX: a folytatás leginkább a Warnert birtokló AT&T-n és annak tulajdonosán, a ZSJL-jét is engedélyező Jason Kilaron múlik, mert ha nagy siker lesz (mondjuk ő már az előzetesekre adott reakciókra és azok hozta számokkal rendkívül elégedett volt), akkor nemcsak Snyder folytathatja és fejezheti be azt, amit elkezdett, hanem Ayer is kiadhatja az Öngyilkos Osztag eredeti, rendezői változatát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Justice League - Snyder Cut

 

Az mindenképpen közös bennem és Zack Snyderben, hogy egyikünk sem látta a Justice League 2017-es mozikba került változatát. Nekem akkor kimaradt és mivel elég lehangoló véleményeket olvastam róla, azóta sem néztem meg. Most viszont, hogy bemutatták a rendező eredeti 4 órás hosszúságú eposzi szuperhős vízióját, már csak a puszta kíváncsiság is arra vitt, hogy ezt megnézzem. Hozzáteszem a DC univerzumáról még annyit sem tudok, mint a Marvelről (nem vagyok valami nagy képregény rajongó) csak a korábbi filmeket láttam (+ még az Aquamant, ami később jött ki) és azokkal én többé kevésbé elvoltam noha igazán sosem vonzott be annyira ez a világ, hogy jobban meg akarjam ismerni. Ezt a filmet megnézve pedig azt kell mondjam, egyértelműen ez tetszett a leginkább az eddigi DCEU filmek közül és erre a közel négy órára én összességében nagyon jól szórakoztam.

 

Spoiler

A hossza kapcsán az egyik legnagyobb elismerés a filmnek, hogy egy-két pontot leszámítva (amikor Barry, illetve Cyborg belépett a sztoriba) nem unatkoztam és nem éreztem azt, hogy csak az időt húznák, hanem végig lekötötte a figyelmem. A leginkább talán engem lepett meg amikor a végén konstatáltam, hogy már el is jutottunk a végére, úgy ment el ez a négy óra. Egyben néztem meg egyébként tegnap este, egyedül az epilógusnál tartottam egy kis szünetet, mert el kellett intéznem valamit, de ez már egy hatalmas elismerés a részemról, hogy úgy ültem le elé, hogy ez a monstre négy óra hogyan fog eltelni és abszolút pozitívan csalódtam.

Jó négy éve láttam utoljára a BvS-t, de azért még megvolt a történet és úgy éreztem, hogy számomra (aki nincs nagyon képben ezzel a világgal) is érthetően volt bemutatva a konfliktus és végigmenve a filmen úgy érzem, hogy nem ártott ez a maratoni játékidő, hogy mindenki kellően be legyen mutatva. Ezzel együtt nem húzták túlságosan el ezt a beszervezős szálat, hogy Batman hosszasan győzködi a többieket, hogy álljanak össze, hanem inkább a karakterek egyéni bemutatására helyezték a hangsúlyt azon esetekben, akiknek nem volt korábban önálló filmje (Cyborg, Flash, de Aquaman is, akit már ugyan láthattunk külön filmben, de az már a JL után volt). Eközben pedig zajlottak az események, a Motherboxok kapcsán jól belecsaptak a közepébe Steppenwolf támadásával az amazonok ellen, ami kellően felpörgette a tempót már a film elején. Ehhez mérten mondjuk később, mikor az atlantiszi dobozt szerezte meg az sokkal kevésbé sikerült grandiózusra (eleve ezek a víz alatti jelenetek meg harcok lehet, hogy papíron nagyon érdekesen, látványosan hangzanak, de megvalósulva nekem sohasem tetszettek annyira, már az Aquamanben sem). 


A film felépítésében ezek a fejezetszerű epizódok nagyon bejöttek, ahogy tagolták filmet és mindegyik egy fontos lépcsőfokot ölelt fel a végkifejletig vezető úton. Az első igazán kiemelkedő pont nyilván Superman visszahozása volt, de nélküle valahogy sokkal érdekesebb volt addig számomra a csapat. Furcsa volt az a dinamika, ahogy Batman megpróbálja összefogni őket, egy megtört emberként próbál szembenézni a bűntudatával és valamiféle vezető szerepet is betölteni a gárdában (úgy, hogy közben neki a legnagyobb szuperképessége az, hogy gazdag... de erről majd később). Diana egy kicsit olyan volt, mintha a csoport anyja lett volna, legalábbis Cyborg esetében nagyon jól működött az a jelenet, amikor először találkoznak és még egy dühös Victort ismer meg, aki haragban van önmagával és a világgal. Ahogy ott odafordult hozzá Diana és megpróbálta megszólítani, abban minden benne volt abból az érzékeny, de mégis nagyon erős női karakterből, ami miatt a Wonder Womant anno nagyon szerettem. 
Superman visszatérését megelőzően Loist jó volt látni, mert rajta keresztül megismerhettük azt a nézőpontot, hogy mit jelentett az ember, nem csak a szimbólum. Batman és a többiek a védelmezőt akarták visszakapni, aki egy nagyobb, monumentális síkon volt fontos a számukra, míg Lois a szerelmét, az embert, akit szeretett gyászolta. Ez nagyszerű volt, ahogy megjelent abban amikor szembekerül a hősökkel és harcolnak, majd megjelenik Lois is gyakorlatilag megmenti a helyzetet a puszta jelenlétével és azzal, hogy ő nem a harcost akarja látni benne, hanem a társát. Volt az a kis jelenet (amit én elsőre nem vettem észre), mikor láthatunk egy terhességi tesztet a fiókjában... hallottam több okfejtést is azzal kapcsolatban, hogy ez nem Clarkra vonatkozik, hanem Bruce Wayne-re és itt közben lett volna kettejük közt valami affér, amíg Superman halott volt és erre utalnak az epilógusban lévő álomjelenetben is. Nekem ez kicsit tönkrevágná azt a kapcsolatot, ami Clark és Lois között volt, ha ő közbe Brucera kacsintgatna, úgy hogy még mindig gyászolja Supermant és rendszeresen kimegy a sírjához. 

Visszatérve a visszatérésre, attól a ponttól kezdve megváltozott a film dinamikája is. Egészen addig a pontig úgy éreztem, hogy a hősök futnak a rosszak után és mintha mindig egy lépés lemaradásban lennének, mikor azonban visszatért Superman, valahogy az erő és leginkább a remény is visszatért, hogy van esélyük, nem csak egy ilyen minden mindegy alapon megpróbálnak visszavágni. A film végi nagy csatában Steppenwolf sajnos eléggé alulkvalifikált volt Superman ellen, de azért Barry lelövésével, meg addig a pontig, amíg megjelent az acélember jól meg volt csinálva az összecsapás, hogy kellően kiélezettnek tűnjön. Azt egy kicsit sajnáltam, hogy Darkseidból nem kaptunk többet, de amennyiben tényleg több folytatásra terveztek, akkor egy jó koncepció volt, hogy itt csak így beteaselték leginkább (még így is többet láttuk, mint Thanost az első Bosszúállók filmben) és majd a folytatásokban csapna össze a hősökkel. 

Amit már a Batman vs. Supermanben is éreztem az viszont itt még inkább igaz volt Batman kapcsán, hogy ő egy ilyen léptékű univerzális konfliktusban csak a pálya széléről szemlélődhet. Tetszett ez a kis humoros kiszólás, amit konkrétan Ben Affleck szájába adtak, hogy "gazdag vagyok", de nem hogy Darkseid, hanem még Steppenwolf ellen Batman a jelenlegi formájában (valami supersuit, vagy exoskeleton nélkül) egyszerűen kevés. Az viszont baromi jó koncepció volt, hogy őt nem is úgy próbálták meg eladni, hogy leáll verekedni a főgonosszal, hanem egy ilyen összekötő, összefogó szerepet tölt be a csapatban, megvolt a tekintélye, a súlya és a konfliktusos személyiségével egy nagyon érdekes karaktert csináltak belőle, a harcértékét is tekintetbe véve egyáltalán nem tűnt feleslegesenk. 
A karakterek közül Cyborg volt még aki nagyon érdekes volt, ugyan az a rész, amikor az ő életébe nyerhettünk mélyebb bepillantást nekem kicsit megtörte a film addigi lendületét, de ezzel együtt nagyon tetszett ez a figura. Kellően drámai és sokat szenvedett hátteret kapott, ami jól illett a DCEU sötétebb tónusú világába és ehhez mérten nem egy ilyen joviális, jópofáskodó figura volt, hanem érezni lehetett rajta a belső harcokat, amit aztán tovább mélyítettek az apja elvesztésével, valamint összekötötték a karaktert a történet szempontjából kulcsfontosságú Motherboxokkal is, így nem csak olyan előrángatott figura volt, hogy 'ja hát te is tudsz harcolni, akkor gyere velünk'. Flashből kaptuk talán a legkevesebbet, de az ő személyében, ugyan egy szintén konfliktusos hátterű szereplőt ismerhettünk meg, de mégis mennyivel másabb volt a személyisége, mint Cyborgnak. Kifejezetten űdítő volt néha ez a már-már túlzottan laza, poénkodó figura. Kellően egyedi volt és ő (valamint Diana) egy kis színt csempészett ebbe a szürke világba, ami a csapatban uralkodott, a bedobott kis hülye poénjaival, vagy ahogy zavarban volt a többiek jelenlétében (az egy kifejezetten jópofa helyzetkomikum volt, amikor Gordont mindenki otthagyja a tetőn csak Barry marad ott). 
Jason Momoa ugyan nem volt a kedvencem, meg az ő korábban látott karakterfilmje sem a szívem csücske, de azt mindenképpen el kell ismerni, hogy lubickol a szerepben (átvitt értelemben is) és még mintha lenne közöttük valami kis jó értelemben vett feszültség is Dianával, ami feldobta a közös jeleneteiket. 
Superman kapcsán ugyan ebben a filmben nem volt túl nagy lehetőség arra, hogy kidomborítsák az emberi vonalat, pedig az sokkal érdekesebb karakter szempontból, hogy milyen Clark Kentként, amikor megpróbál embernek látszani. Az a látomás, amit a fináléban is láthattunk mindesetre nagyon kecsegtető, hogy mit tudnának még ebből a karakterből kihozni. 

 

A látványvilága a filmnek kellően egyedi, sötét tónusú, apokaliptikus, ezzel együtt kifejezetten látványos volt. A harci jelenetek is jók voltak és Steppenwolf kellően badassre sikeredett, ugyan a fináléban, ahogy korábban is írtam nem volt annyira ellenfél, de korábban sem tűnt teljesen legyőzhetetlennek, csak egy Superman még hiányzott a csapatból. Jók voltak a harcok (egyedül talán az volt kicsit cringe, amikor a film elején Diana ilyen törpejárásban védi ki a golyózáport... ott fogtam egy kicsit a fejem), változatosak a helyszínek, a tempóval sem volt gondom és a játékidőt ügyesen használta fel Snyder és szerintem kellett ez a négy óra egy ilyen grandiózus vállakozásra, ami egy ilyen hős eposzt akart elénk tárni. Az, hogy elkészülhetett ez az ambiciózus alkotás és Snyder elkészíthette olyan formában ezt a filmet, ahogy eredetileg tervezte az összességében nagyon szívet melengető, amit meg fentebb Revan betett videót, abból kiderült számomra, hogy mennyi mindent jelentett ez még neki pluszban (a stáblista alatti dal, ilyen összefüggésben az egész produkció legérzelmesebb pillanata volt). DC rajongó nem lettem és a szuperhős-film műfajon belül sem érzem azt, hogy valami forradalmit láttam volna, de ez a film, amit vállalt azt teljesítette, egy jó szórakozás volt erre a négy órára és felkeltette az érdeklődésem ez iránt az univerzum iránt, várnám a folytatást... ha lenne.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zack Snyder: Az Igazság Ligája.

Snyder megcsinálta! Letette számomra az egyik legjobb képregényfilmet, amit valaha láttam. Sőt, most úgy érzem ez lett a legjobb mindegyik közül, amihez eddig szerencsém volt. Ehhez képest a 2017-es mozis változat csak egy kis limonádé volt, semmi több. Annyi érzelem, dráma és epikusság volt ebben a filmben, hogy nagyon sajnálom azt, hogy nem moziba került bemutatásra. Két db két órás filmre bontva meg lehetett volna oldani ezt. Az összes hozzátoldott jelenet csak elmélyítette az egész univerzumot és a karaktereket. A film elejétől a végéig beszippant és nem enged. Nagyon maradandó hatást gyakorolt rám. Jó lenne, ha kijönne DVD-n, mert ezt még tuti, hogy megnézném jó párszor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Wilde

Spoiler

Az a Lois-Bruce szál az eredetileg tervezett JL trilógiában szerepelt volna, de elvetették, így a gyerek most biztosan Clarké. 

@Darth Revan9

Ausztráliában és/vagy Németországban május 21. vagy 27. van belőve, mint DVD Blu-Ray megjelenési dátum. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

@Wilde

  Spoileres tartalom megtekintése

@Darth Revan9

Ausztráliában és/vagy Németországban május 21. vagy 27. van belőve, mint DVD Blu-Ray megjelenési dátum. 

Nagyon remélem, hogy nálunk is kijön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is megvolt a Snyder's Cut. Kissé tartottam a közel 4 órás játékidőtől, de szerencsére egy percig sem unatkoztam. Ez a változat köröket ver Whedonéra, jóval mélyebben tárva elénk a történetet és a karaktereket. Szerintem ez lenne az az irány, amit a DCEU-nak követnie kellene, nem a Suicide Squad, a Birds of Prey vagy Shazam!-féle bohóckodások. Minél többet tudok meg Snyder eredeti elképzeléseiről, hogy miként tervezte gondosan kiépíteni ezt az univerzumot, úgy sajnálom egyre inkább, hogy immár nem válhat valósággá. A halvány remény azért még ott van bennem, hogy a Flash film egyfajta "rebootként" is funkcionálhat a DCEU számára egy új idővonal formájában. Aki egy kicsit is csípi a DC világát, annak szerintem kihagyhatatlan film. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Nekem is megvolt a Snyder's Cut. Kissé tartottam a közel 4 órás játékidőtől, de szerencsére egy percig sem unatkoztam. Ez a változat köröket ver Whedonéra, jóval mélyebben tárva elénk a történetet és a karaktereket. Szerintem ez lenne az az irány, amit a DCEU-nak követnie kellene, nem a Suicide Squad, a Birds of Prey vagy Shazam!-féle bohóckodások. Minél többet tudok meg Snyder eredeti elképzeléseiről, hogy miként tervezte gondosan kiépíteni ezt az univerzumot, úgy sajnálom egyre inkább, hogy immár nem válhat valósággá. A halvány remény azért még ott van bennem, hogy a Flash film egyfajta "rebootként" is funkcionálhat a DCEU számára egy új idővonal formájában. Aki egy kicsit is csípi a DC világát, annak szerintem kihagyhatatlan film. 

Egyetértek. Bár szerintem a Shazamhoz pont az illett, amit a filmben mutattak. Az Öngyilkos osztag egy elmegy szintű egyszerű film volt. A Ragadozó Madarak viszont tényleg nagyon béna lett. Az Igazság Ligája rendezői változatához képest szinte már nulla. Szerintem is a Snyder vágás lenne a legjobb iránymutató. Ez illik a DC-hez, ilyennek kell lennie.

Az jó kérdés, hogy a Flash hogyan fogja rebootolni az egészet. Pl. lesz-e a jövőben a Flash film után idős Batman? És ki lesz az? Igaz lesz, hogy Keaton-re cserélik le Afflecket? És ha igen, akkor egy új Igazság Ligája filmben Keaton-nek kell játszania Batmant?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 hét múlva kezdik forgatni a Black Adam filmet. Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a hangulata és a története, és hogy mikor hozzák be a Shazam filmekbe. Nekem abból az első rész speciel kifejezetten tetszett, az és az Aquaman a két kedvenc DC filmem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 03. 19. - 20:25, Darth Revan9 írta:

Nagyon remélem, hogy nálunk is kijön.


A WW84 nálunk (ha csak nem csúszik) április 23-án jön ki lemezen, így szerintem előbb-utóbb ez is jön majd. 

 

Frissítés:
ZSJL angol steebook:

hh6vrh6v7lo61.jpg?width=640&crop=smart&a

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nos, ez az új Öngyilkos Osztag nem túl meggyőző.... Az Igazság Ligája Snyder változata után valahogy nem tetszik annyira. Megfontolom, hogy megnézzem-e.

Engem kissé a Deadpoolra emlékeztet ezzel az éles brutalitás-poénkodás kontraszttal.

Én már annak örülök, ha az első Suicide Squad filmet túlszárnyalja majd. Egy esélyt azért adok majd neki. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Sky írta:

Engem kissé a Deadpoolra emlékeztet ezzel az éles brutalitás-poénkodás kontraszttal.

Én már annak örülök, ha az első Suicide Squad filmet túlszárnyalja majd. Egy esélyt azért adok majd neki. :) 

Igen, erre is emlékeztet. Valahogy még a Black Adam se érdekel. A Shazam 2-re bizalmat szavazok, mert az első tetszett. Ugyanígy vagyok az Aquaman 2-vel is.

Remélem, hogy a 22-es Batman film nem lesz olyan poénkodós.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leadráltam a Stargirl sorozatot, és kellemesen csalódtam benne. :) Valamiért azt hittem, hogy valami gyengus "limonádé" sorozat lesz, de egész jól összehozták. Túlzottan szerintem nem érdemes komolyan venni, de a műfaj kedvelőinek azt hiszem, hogy tetszeni fog. A tipikus szuperhős klisék persze megvannak benne, és a sztori sincs tele fordulatokkal (bár azért akad), engem mégis megfogott az egész pozitivitása. Főleg a címszereplő volt szimpatikus, aki egyszerre ártatlan és naiv, ugyanakkor harcias és elszánt. A történet Blue Valley-ben játszódik, tipikus kisvárosi hangulattal. Az új Amerikai Igazság Szövetség (Justice Society of America) felemelkedésének lehetünk tanúi, ami mellett persze szerepet kap az ellenpólus, az Amerikai Igazságtalanság Szövetség (Injustice Society of America) is. Műfaján belül szerintem kellően szórakoztató, ami inkább a Titans színvonalát hozza, mintsem az Arrowverse sorozataiét. Aki szereti a DC világát, az szerintem ne hagyja ki.

 

Max Byrne, Author at DC World - Page 2 of 16

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.