Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Hát Frenkie, nem vagy semmi! Mint az új évtized jövevénye itt a fórumon a régi motorosok és így a fórum keménymagjának tagjára, mindig is felnéztem rád, és fontos részének tartottalak. Szóval csak szorítani tudok neked, akármire is szántad el magad. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig vártam hadd gyűljenek a vélemények hozzászólások, most olvastam el őket. Köszönöm a biztató szavakat, de Zééé írása alapján itt valami iszonyatosan félre van értve. Holnap nagyon részletes írást fogok írni az alkohol és az én problémámról. Zééé gyökeresen félreértette az egészet, de köszönöm azért neki amit írt. Sajnos nálam nem ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

A Rebels - Breaking Ranks témánál kialakult személyes konfliktusra reagálva:

 

Dzséjt korábban is elég csípős nyelvvel állt hozzá az ellenvéleményekhez. Így szoktam meg és nem igazán érzek drámai változást mostanában sem. A dolog azért nem zavar annyira (hogy mondjuk szót emeljek ezért), mert amúgy rengeteg érdekes és gondolatébresztő dolog kerül terítékre az érvelése során. Amikor kifejti az álláspontját, akkor az tanulságos tud lenni, még akkor is, ha eztán se értünk egyet vagy tudjuk meggyőzni egymást, ami nem ritka. :)

Ez persze nem jelenti azt, hogy másra nem igazak ezek a pozitívumok, akár sokkal kevésbé karcos stílus mellett is. De nem vagyunk egyformák, a mentalitás vagy a stílus is eltérő, ezt el lehet fogadni. :)

 

Bár kétségtelen, hogy egy ideje (nem kifejezetten mostanság, hanem kb. fél éve) mintha erősödött volna a kritikus, néha már-már lekezelő és személyeskedő hangnem. Mintha csökkent volna a (hosszas) racionális vitázás iránti lelkesedés és sokszor inkább a "zárjuk ezt rövidre valami gúnyos és kifigurázó szöveggel" mentalitás érvényesülne.

Többször éreztem azt, hogy az általam írt gondolatok, vélemények, érvek félreértődnek, kiforgatásra kerülnek. Ez nem is az esetleges gúnyos (netán személyeskedő) stílus miatt zavar, hanem mert így már nem is arról beszélünk, ami szóba került, hanem annak valamiféle torzított, eltúlzott, nyakatekert változatáról. Ennek pedig nem sok értelme van, hiszen az embernek nem sok kedve van arról vitázni, amit nem is állított, bár nyilván könnyebb azt cáfolni vagy hülyeségnek titulálni. :)

 

Elismerem, hogy sokszor biztosan félreérthetően fogalmazok, nem tudom (akarom vagy csak nincs időm) rendesen kifejteni a gondolataim, de talán nem olyan gyakran, mint ahányszor a fenti jelenség érvényesül. Mindenesetre ilyenkor igyekszem pontosabban is kitérni bizonyos kritikus pontokra, ill. visszaterelni a diskurzust az eredeti álláspontra, de nem sok sikerrel. Így aztán felmerül bennem a tudatos félreértelmezés és kiforgatás gyanúja is, amit általában le is írok az adott témánál. Ezt alátámasztandó szoktam körülnézni, hogy mások hogyan vélekednek.

Ha szerencsém van és még a Dzésjttel való beszélgetés kialakulása előtt jönnek reakciók, akkor látom, hogy ki hogyan értelmezte az írásom. Ha többen félreértettek, akkor én néztem be valamit, ellenkező esetben nem érzem magam hibásnak. Pechesebb esetben a vita már eszkalálódott és valószínűleg elég távol van a gyújtóponttól, ilyenkor jön az, hogy a többiek már csak az eleve "veszett fejsze" szituba kapcsolódnak be. Azt meg nem tartom túl esélyesnek, hogy időről időre mindig pont Dzséjt legyen az, akinek nem sikerül elsőre (aztán a hozzászólások szaporodásával sokadszorra se) felfogni a leírtak lényegét, hiszen ennél intelligensebb. ;)

 

Természetesen nem akarok senkit támadni, megbántani, pláne megváltoztatni. Csak gondoltam leírom a meglátásaimat, ha már így szóba került a dolog és még konkrétan meg is lettem említve benne. Meg ugye mégiscsak a fórum két "ősrégi" tagjáról és alappilléréről van szó, így ennyit megérhet a dolog. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Zavart éreztem az Erőben, és vissza kellett néznem ide a fórumra. Azt beszélik, hogy lesz valami új film, amiben megint fénykadozni fognak. Szóval mostanában kicsit vissza fogok kacsintani a fórumra, mert nem bírom megállni... :) Le a kalappal amúgy Ody előtt, hogy folyamatos fejlesztésekkel még mindig a legjobb Star Wars közösségi oldalt garantálja a rajongóknak! És a törzsközöség is úgy látom szinte teljes pompájában kommentel! :) Szóval üdv mindenkinek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Gratulálok! Egyébként pedig mi ez a nagy csend mostanság? Mindenki elvonult téli álmot aludni? :)

Nem tudom, de nem is bánom, mert egy csomó dolgom van, így legalább nem kell hanyagolnom témákat :)

 

Gratula, Riddick :)

Csendben fű alatt egyszer csak én is átléptem a 21.000-t a napokban :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula, Karrde! :clap: Mindjárt beérsz. :D

 

Egyébként pedig mi ez a nagy csend mostanság? Mindenki elvonult téli álmot aludni? :)

Részemről belecsöppentem két rendezvény megszervezésébe, és az ünnepek miatt a 24-ezésbe is (sajnos nem a Jack Bauer-féle 24-ezésbe :)), és még egy novella megírása (kidolgozása, a megírása egy nap sem) is előttem áll. Szóval, épp, amikor már azt hittem, lesz egy nyugodt hónapom, jött a lasszó és visszarántottak abba, amiből épp csak kimásztam. :D De legalább egészen áprilisig vannak programjaim, nem kell agyalnom az elfoglaltságokon. Még az április és december közti időszakot kéne befoltoznom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként pedig mi ez a nagy csend mostanság? Mindenki elvonult téli álmot aludni? :)

 

Én kb 3 napja nem kapcsoltam be a gépet. Iszonyú mennyiségü magánjellegü munkám van, barátokkal tali, ráadásul a héten reggel 5-re mentem dolgozni azaz 9-kor már feküdterm. Karácsony lévén sokan akarnak számítógépet és hát hívnak, én meg rakom össze őket ami nem 3 perc. Vasárnap Budaörsön raktam össze egy gépet, amiről kiderült este hatkor hogy a winchestere halott, emiatt kedden is kimentem munka után oda és este 8-ra értem haza, ettem aztán alvás, szerdán meló majd karácsonyi vásár egy roppant csinos hölggyel aki már 17 éve nagyon jó barátnőm(nem tudom elmondani mennyire jól éreztük magunkat ,még a Gresham Palotába is bementünk). Ma reggel 3:40-kor kelés be a céghez, sok munka, utána haza és takarítás, most meg már írok.

Holnap megyek be a céghez búcsúzkodni, na meg iszogatni, szombaton karácsonyi vásár két nagyon kedves hölggyel majd este a barátaimmal sörözés. Vasárnap ,hétfő szabad, majd 24.-én jönnek hozzám a húgomék, meg fater. 25-26 szabad. 27.-én hatalmas buli nálam jó emberekkel, 28.-án barátomhoz megyek beüzemelni egy gépet. 29-30 szabad, majd szilveszter a legjobb barátomnál.

Szóval zajlik az élet. :D:evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek :)

Hát igen, vannak szép számok, mondhatni néhányan sokat dumálunk :D

 

Gratula, Karrde! :clap: Mindjárt beérsz. :D

Köszi, attól messze vagyok :D De azért a dobogón a jól megérdemelt helyemet csak visszaveszem már :)

 

Frenkie-hez hasonlókról tudok én is beszámolni. Bár nekem valamivel kevesebb a program, de mégis vannak, most hétvégén jó programok lesznek, meg aztán még 23-án is dolgozom, így este munka után sütök, karácsonyi biz-b*zokat készítek és ilyenek. Ehh... de már van pl. kókusztekercs, karácsonyra és egyéb remek programra :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a "határátlépőknek"! :)

Én sem dumálok itt mostanában annyit, mint amit szeretnék, mert már nem bírom az éjszakázást, és ez a szabadidőmet elég jelentősen megnyirbálja. De amíg legalább olvasni van időm a fórumot, addig még nincs nagy gáz. :D Persze ez nem az igazi aktivitás, de mindig reménykedem benne, hogy egyszer majd több időm lesz mindenre, ami érdekel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, de nem is bánom, mert egy csomó dolgom van, így legalább nem kell hanyagolnom témákat :)

 

Gratula, Riddick :)

Csendben fű alatt egyszer csak én is átléptem a 21.000-t a napokban :P

Hatalmas, szép mennyiség. Grat. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.