Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

Frenkie: természetesen csak poén volt. :)

 

Na jó, a TCW aktuális epizódjának kifejtése tényleg majdnem negyven perc volt. :D

:D

 

Donát, én csak arra lennék kíváncsi, hogy mérted ezt le? :D

Hát vettem az oldalon töltött percek szinuszát, majd arctustangensét, ezután elosztottam a megírt hozzászólások négyzetgyökének logaritmusával és... szóval hasra ütés szerűen túloztam. :D

 

"És végre eljött ez a perc is..." 3000. komment :D wow. Haladok :)

Gratulálok! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Üdv mindenkinek!

 

Mivel új vagyok a fórumon, ezért gondoltam nem árt egy kis "beköszönés".

Jó régóta (a starwars.hu megszűnése óta) próbáltam már egy aktívabb minőségi SW fórumot találni, aztán kb. egy hónapja találtam ide. Szétnéztem, tájékozódtam egy kicsit, és határozottan tetszett amit tapasztaltam. Regisztráltam, állandó látogató lettem, most pedig itt vagyok, immáron tagként.

Remélem, hasznos tagja leszek a közösségnek, mindenesetre igyekezni fogok. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom, te sem aprózod el a hozzászólásokat. "Good! Goooood!!!" :D

Hát igen... :D

 

Igazából van mit pótolnom.

Korábban csak követni tudtam az eseményeket, de mindig megvoltak a gondolatok, most ezek egy részét igyekszem megosztani. Még így is jó pár dolog aktualitását vesztette, azokkal már nem terhelek senkit. :)

 

Az egész SW univerzummal kapcsolatosan is sok dolog van, komplexebb, nagyobb intervallumot felölelő témák, majd ezekből is próbálok időközönként ide-oda beszúrni néhányat, ahogy időm engedi.

 

Meg ahogy észrevehettétek, nem igazán jellemző rám az, hogy rövidre tudnám fogni a mondandómat, sajnos (vagy nem sajnos) ez a helyzet. :)

Szeretem minél több nézőpontból megrágni az adott témát, kifejteni a gondolatmenetem, úgy talán logikusabb. De majd azért visszafogom magam, ne okozzak maradandó károsodást senkinek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.