Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

:lol: Kicsit majdnem megfulladtam a röhögéstől amikor egyszerre olvastam Szkipi sorait és majszoltam a nasikekszet.

Szkipi, félre ne érts, nem valami kigúnyolásból mondom, de majd megismersz engem is. Meg persze mégjobban a többieket is :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol: Kicsit majdnem megfulladtam a röhögéstől amikor egyszerre olvastam Szkipi sorait és majszoltam a nasikekszet.

Szkipi, félre ne érts, nem valami kigúnyolásból mondom, de majd megismersz engem is. Meg persze mégjobban a többieket is :D :D

Az biztos, ez a célom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szkipi, félre ne érts, nem valami kigúnyolásból mondom, de majd megismersz engem is.

Jaj, én ettől féltem Szkipit. :D

Amúgy egy jó tanács, engem ás Oldie-t a legjobban a kocsmákban lehet megismerni, ott is leginkább vagy az asztal alatt, vagy a bögyös pincércsajok környékén :D

 

Na jó, ennyit a humorról :D Amúgy nagyon jó írás, elég jól megismertél pár embert ennyi idő alatt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZKipi, én másfél évig olvastam a fórumot, mielőtt regeltem, mert eljött az az idő, amikor már nem bírtam ellenállni az itteni törzsemberek megnyerő személyiségének. :D Ez most így viccesen hangzik, de alapjában ez is az igazság. :)

Ami azt illeti az én itt létem is hasonló. Csak én mások hozzászólásait olvastam, ugyanis, amikor megnéztem a hat SW részt, akkor a különböző filmekkel foglalkozó oldalakon néztem a hozzászólásokat, ami hát eléggé botrányosak.

Nem is idézem, hogy miket írtak.

Ezért úgy gondoltam, hogy keresek egy olyan weboldalt ahol nem utálják az SW-t hanem szeretik.

A sok keresgélés után jutottam ide, aminek nagyon örülök. És igen, az itteni törzsemberek nagyon jó fejek! :)

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, kicsit elfogult néhol az írás, de azért tetszik. :D Azért voltak itt jó kis viták. :) Öröm volt őket olvasni. :D

Oldie meg féltékeny, hogy róla nem írtál...ahogy rólam sem... :(

:D :D

Huhh én az elsők között regeltem ide, mert a SW.hu forum az ep3 után meghalt, pedig addig iszonyú jó volt. De jól tettem, hogy váltottam. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh én az elsők között regeltem ide, mert a SW.hu forum az ep3 után meghalt, pedig addig iszonyú jó volt. De jól tettem, hogy váltottam. ;)

Az csak azért volt jó, mert voltak jó fejek, de sok volt a k*csög is. Szóval az EPIII után már inkább kínszenvedés volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh én az elsők között regeltem ide, mert a SW.hu forum az ep3 után meghalt, pedig addig iszonyú jó volt. De jól tettem, hogy váltottam. ;)

Én kicsit megkésve, bár én is sok hozzászólást írtam az ep3 topicba (nagyképűség lenne oszlopso tagként illetni engem :D ), de valahogy nem jutott el hozzám az oldal létezése, csak pár hónap múlva, mikor yoda mester említette egyik MSN-ezésünk alkalmával, hogy én miért nem írok ide :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én kicsit megkésve, bár én is sok hozzászólást írtam az ep3 topicba (nagyképűség lenne oszlopso tagként illetni engem :D ), de valahogy nem jutott el hozzám az oldal létezése, csak pár hónap múlva, mikor yoda mester említette egyik MSN-ezésünk alkalmával, hogy én miért nem írok ide :D

Meghívásos alapon indultunk. Akkor még sokkal zártabb volt a fórum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt olyan fórumos, aki szerint én vagyok élete egyik megrontója. :lol:

Én nem írnám le magam ennyire.

Ha lehet eszközölnék egy kis korrekciót. Azt a tényt hogy te vagy életem egyik megrontója te találtad ki. Rosszul olvastál a sorok között vagy mittudomén hogy történhetett. Tehát szerintem nem életem egyik megrontója vagy hanem majdnem egy szinten érezlek azokkal akiknek egy csomót segítettem vagy szívességet tettem amiért cserébe egyebek mellett lenézést is kaptam vissza. Mivel nálam a negatív dolgok jobban lecsapódnak, az én szemszögemből nézve az utóbbi kategória elemei eléggé súlyosak tudnak lenni. Még a pozitív dolgoknál is súlyosabbak.

Ennyit a korrekcióról. Ez volt az egyik és kisebb oka amiért újra ideírogatásra adtam a fejem.

A nagyobb pedig az hogy sajnos újra jelentkezett a hajlamod a felém irányított "lenéző" (szerintem olyasmi) megnyilvánulgatásra.

Most lehetne újra azzal jönni hogy azért jöttem fel ide mert csak gyűlölködni akarok meg hogy csak szítom a tüzet satöbbi de ezzel úgyis messze járnánk a valóságtól. Úgy hiányzott nekem az ilyesfajta beirkálás mint pléd(ezt az elírást nem javítom ki mert szerintem jó poén)ául Palpinak az hogy Vader kipróbálta rajta hogy tud-e őexcellenciája repülni. Én is nyugit akarok mint itt mások. Maradhattam volna távol innen vagy írhattam volna privátban de egy az hogy emellett a beszólás (a röhögés volt igazán sértő) mellett elég nehezen tudtam volna csak úgy elmenni, kettő meg az hogy már kimérgelődtem magam és képes vagyok bennem felmerült kábé egy tucat vagy több trágár szó használata nélkül higgadtan fogalmazni. Meg hát ki nézi jó szemmel ha a háta mögött gúnyolódnak rajta? Senki. Az ziher hogy én nem gúnyolódni írtam ide újra. Már csak egy fehér zászló hiányzik a kezemből azt jelképzendő hogy békével jöttem.

 

------------------------------------------------------------------

 

Más téma. Nem vagyok büszke rá hogy se puszi se pá leléptem. Akkor szerintem logikus lépésnek tűnt. Az ilyesmi faképnél hagyás senkinek se szokott jól esni.

Amúgy hazudnék ha azt mondanám hogy nem hiányzik a fórumozgatás. Jó hely ez de ha nem tudok igazán közösségi egyén lenni akkor szerintem jobb ha megpróbálom távol tartani magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt:Mikor először olvastam a hozzászólását, akkor biztosra vettem, hogy ő itt nagy főnök.

Na most konkrétan, miből gondolod, hogy tévedtél? :cool::rock::hehe:

Viccet félre téve, köszi a kedves szavakat, bár szerintem éppen elég a világnak belőlem egy is. Bár lobbizok egy másik énért, mert egyedül kicsit nehéz a dolgom a világgal szemben. :D (De jól félre tettem a viccet... :))

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már csak egy fehér zászló hiányzik a kezemből azt jelképzendő hogy békével jöttem.

Ez érdekes, mert az ezelőtti szöveg végig arról szült, hogy megint sértegettelek - egy smiley -val, és hogy gúnyolódok rajtad meg stb. Sajnos én nem tudok segíteni a magadnak bemagyarázott sérelmeiden, ehhez én kevés vagyok. A beilleszkedés is rajtad múlik, ám ha nem megy akkor le kell vonni a konzekvenciát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez érdekes, mert az ezelőtti szöveg végig arról szült, hogy megint sértegettelek - egy smiley -val, és hogy gúnyolódok rajtad meg stb.

Szerintem nincs itt semmi érdekesség. Nem is kéne annak lennie mivel leírtam hogy minden nyomdafestéket nem tűrő dolgot mellőztem és normális hangnemben kezdtem el tárgyalni vagyis békésen igyekszem ezt lerendezni ha már így alakult a dolog.

 

Sajnos én nem tudok segíteni a magadnak bemagyarázott sérelmeiden
Ebből nekem az jött le hogy egyáltalán nem tartod sértőnek azt amit írtál.

Ha nem gúnyolódásnak szántad akkor érdekelne hogy mi akart az lenni mert nekem első blikkre az jött le hogy gúnyt űzöl belőlem és szerintem ez másoknak is lejöhetett így.

Ha mégse gúnyolódás volt akkor meg elmegyek Canossát járni. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na most konkrétan, miből gondolod, hogy tévedtél? :cool::rock::hehe:

Viccet félre téve, köszi a kedves szavakat, bár szerintem éppen elég a világnak belőlem egy is. Bár lobbizok egy másik énért, mert egyedül kicsit nehéz a dolgom a világgal szemben. :D (De jól félre tettem a viccet... :))

Szerintem nem kell, hogy egy másik énért lobbiz, mivel van olyan erőd, mellyel a legtöbb embert megtudod fogni. Ami a mai világban rettentő fontos dolog. Bár még nem láttalak élőben, de azt már biztosan tudom, hogy neked mindenhol van tekintélyed. Az emberek hallgatnak rá, mivel azt sugallja az egész lényed, hogy ellentmondani csak nyomós indokból lehet. Ha valaki ezt nem tudja, akkor ott bajok lehetnek a szembe állással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből nekem az jött le hogy egyáltalán nem tartod sértőnek azt amit írtál.

Ha nem gúnyolódásnak szántad akkor érdekelne hogy mi akart az lenni mert nekem első blikkre az jött le hogy gúnyt űzöl belőlem és szerintem ez másoknak is lejöhetett így.

Ha mégse gúnyolódás volt akkor meg elmegyek Canossát járni. :D

Figyelj. Nekem se időm, se energiám és se kedvem nincs ilyen marhaságokkal foglalkozni itt. Ha ezért jöttél vissza, akkor rosszul tetted. És ezt barátian mondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem kell, hogy egy másik énért lobbiz, mivel van olyan erőd, mellyel a legtöbb embert megtudod fogni. Ami a mai világban rettentő fontos dolog. Bár még nem láttalak élőben, de azt már biztosan tudom, hogy neked mindenhol van tekintélyed. Az emberek hallgatnak rá, mivel azt sugallja az egész lényed, hogy ellentmondani csak nyomós indokból lehet. Ha valaki ezt nem tudja, akkor ott bajok lehetnek a szembe állással.

 

Fórumtalin egyszer mondtam Dzséjtnek hogy nem kérek sört, kaptam is akkorát az arcomba, hogy csak lestem. :D :D

 

Viccet félretéve , Dzséjt egy rendes srác a való életben. Na persze itt is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Figyelj. Nekem se időm, se energiám és se kedvem nincs ilyen marhaságokkal foglalkozni itt. Ha ezért jöttél vissza, akkor rosszul tetted. És ezt barátian mondom.

A hozzám való viszonyulásodból (nem először fordul elő) igazán nehezen tudom rólad elképzelni hogy bármit is barátilag mondj nekem. Sőt most már azt is kétségbe vonom hogy valaha barátilag viszonyultál hozzám. Szerintem ha kellett valami szívesség akkor jó voltam neked máskor meg tök lazán alázgatsz.

Egy újabb kérdés amire szerintem szintén nem kapok választ: mások problémája miért lenne marhaság? Ez valami visszatérő dolog lehet mert máskor is előfordult hogy annak nevezted a problémámat. Ennyi erővel én is nevezhettem volna a tőlem kért szívességeket marhaságnak és hagyhattam volna az egészet ami szerintem nem esett volna jól neked.

Az meg szerintem tiszta lehetne már számodra hogy miért jöttem vissza elvégre a te poénkodásod vagy mid miatt történt meg ez az egész. Ha nem poénkodsz a káromra mert a tőled kért magyarázat híján még mindig annak tudom betudni akkor itt se lennék. Szerintem ebben nem én vagyok a hibás. Nem én intéztem ezt el hanem te. Úgy éreztem jogom van megvédeni magam de ha ezen a fórumon ez valamiféle vétek akkor rosszul éreztem.

Most is csak egy magyarázatot kértem amit nem hiszem hogy sok időbe és energiába telne megadni. Már ha van ésszerű magyarázat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki bántott téged jóember? Jogod van megvédeni magad de mitől is??? Plusz amiért visszajöttél az nem én voltam, hanem már nem bírtad ki. És akkor ilyen mondva csinált marhasággal akarod megmagyarázni? Mert én megint aláztalak és ezért tértél vissza? De fehér zászlóval jöttél mi? Ne röhögtess már.

 

Ha nem pattansz le erről a témáról, ki leszel tiltva.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.