Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

  • 2 hónappal később...

Átléptem a 8000-et. És egy olyan nevet is mint Phobos.-bár mostanában nem aktív.. Az előkelő 12. vagyok.

Szóval húzz bele Pildi, mert most Te jössz! ;)

Gratulálok! :clap:

 

Viszont én nem versenyzek. ;) Számomra már az is hihetetlen, hogy 8000 fölé kerültem. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 1 hónappal később...

Sziasztok!

 

Először is újra meg szeretném köszönni azt, hogy itt lehetek ezen a fórumon! Már évek óta követlek benneteket, és úgy éreztem, hogy most jött el az idő, hogy csatlakozzam hozzátok.

 

Magamról röviden annyit, hogy imádom az SW -t, már gyerekkorom óta ennek a világnak a rajongója vagyok. Emlékszem, először olyan 4 éves lehettem, amikor először láttam az Új Reményt. Amikor éppen a műsorújságot nézegettem, rögtön a címlapon megpillantottam Csubit és Hant. Nagyon kíváncsi lettem erre a filmre, Csubi engem a Majmok bolygójára emlékeztetett :D

Megnéztem a filmet, és elvarázsolt. Egyből beleszerettem, és amikor beharangozták, hogy jön a következő héten a folytatás, mondtam is a szüleimnek hogy vegyék fel nekem VHS -re. Így is lett! A Birodalmat és a Jedit így tekintettem meg. ( azóta eltelt egy kis idő, és a Jediből sajna az első 20-25 perc törlödött :(

Az OT után jött nekem csak a PT, amely ugyancsak elvarázsolt, és máig az EpIII a kedvenc SW filmem.

Ám igazi SW rajongóvá nem más tett, mint a TCW ( persze láttam én a Gendy -s CW -t is, na arról nem akarok most beszélni... :P ).

A TCW -t 2 évadig szinkronosan követtem, aztán jött a 3. évad első 14 része, amelyet felirattal néztem meg, majd a Mortis szállal kezdve az eredeti-felirat-szinkron volt a sorrend :D

 

Az első SW regényemet 2008. májusában olvastam el. Ez volt a Thrawn-trilógia első része, a Birodalom örökösei :) Máig a legjobb trilógiának tartom - egyéni vélemény természetesen.

 

Életem első SW mozija tavaly volt, amikor anyámmal elmentünk a Gödöllői moziba, és megnéztük a Rogue One -t. Hát mondanom se kell, elképesztő volt.

 

Na, most így röviden ennyi lenne. Remélem, hogy hamar be tudok majd illeszkedni ebbe a már összeszokott társaságba :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.