Ugrás a kommentre

A fórum közössége


Donát

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...

Üdvözlet mindenkinek!

 

Ma regisztráltam az oldalra, így gondoltam beköszönök és kicsit firkálok magamról is.

Mivel sajna már közelebb vagyok kicsit a 40-hez, mint a 30-hoz, így elmondhatom, hogy

valószínűleg ahhoz a generációhoz tartozom, melyek számára a legtöbbet jelenti a SW.

Vannak ugyebár a 'szórasemérdemes' filmek, vannak a jók és egész jók, aztán a

zseniálisak, és van a Star Wars, szóval valahogy így néz ki a hierarchia :)

 

Majdnem mióta az eszemet tudom rajongó vagyok a SW mozifilmek terén, a többi

témakörben nem mozgok otthonosan, a jelenleg elkészült 7 (sőt hamarosan 9) filmre

vagyok hitelesítve tehát :)

 

A kedvenc epizódom, mint oly sokaknak az Empire: azt vallom, hogy az 1980-as epizód

a valaha készült legjobb mozifilm. Írok még párat:

Kedvenc helyszín: Hoth

Kedvenc jelenet: Bespin, Han hibernálása

Kedvenc jármű: TIE bomber

Kedvenc karakter: Buja Féreg, becsületes nevén Salacious Crumb. Őt elsősorban a

kedvessége, megnyerő modora, no és persze a választékos nyelvhasználata miatt

szeretjük...HÁHÁHHÁÁHHÁÁHHÁÁÁÁÁÁÁ :D

 

A többi majd idővel gondolom kiderül.

 

Azt még mindenképp elmondanám, hogy melyek azok a témakörök melyekben szeretek

elmélyedni a SW mozifilmekkel kapcsolatban: filming locations, making of/BTS, utóbbihoz

elég szorosan kapcsolódik a (screenused) kiállítási darabok iránti figyelem.

Mindezekkel kapcsolatosan elég sok fotót összegyűjtögettem már, kb. azóta csinálom

amióta van internet. Biztos vagyok benne, hogy ezekben a témakörökben leszek

a legkezdeményezőbb és a legaktívabb itt is.

 

Eddig még nem voltam SW eseményen, értem ezalatt bármely Celebrationt vagy

kiállítást, de ezen változtatni fogok a nem is annyira távoli jövőben. Első lépésként

szeptember elején megyek majd Münchenbe a SW Identities kiállításra. Képzelhetitek

mennyire várom (jelenleg Bécsben van, volt már valaki??)

Valamikor majd Celebrationt is tervezek, szerintem az Empire évfordulójához

időzítettek közül valamelyiket (feltételezem lesz majd), akár a tengerentúlon is.

 

Nos, ennyi gondolom bőven elég belőlem egyszerre :hehe:

May the 4th be with You! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz szépen mindenkinek a kedves "fogadtást"! :) Nagyra értékelem, mondhatom ezt természetesen Buja Féreg nevében is :D

 

Persze rengeteg karaktert kedvelek a SW filmekből, gondoltam jó poén ez a névválasztás, illetve ezt a jószágot szerintem mindenki kedveli.

Annakidején elméláztam, vajon mi haszna származott Jabbának a jelenlétéből, hiszen amolyan csatolt fájlként volt jelen ott a trónus

alján, aztán rájöttem, hogy ez egy színtiszta szimbiózis lehetett (azt pedig már minimum Qui-Gon óta tudjuk, hogy "kölcsönösen előnyös

együttélést jelent") :)

Az tiszta sor, hogy ő a Jabba szájából kihullott falatokra csapott le, viszont harsány kacajával minden bizonnyal Jabba hangulatáért lehetett felelős,

szóval hozzájárult a nagy hutt pozitív kedélyállapotának megőrzéséhez, ami nem kis szó :D

A SW történelem bebizonyította, hogy még egy ilyen nagy egyéniség sem lehetett tökéletes, hiszen Threepio szemének a kipiszkálása

bizony valljuk be súlyos magatartásbeli kívánnivalókat hagyott maga után...halottról vagy jót vagy semmit, sajnálatos módon a bárka felrobbanása

során minden bizonnyal jobblétre szenderült, szóval béke poraira...

Gondoltam szép emlékét eme névválasztásommal kegyelettel megőrzöm :P

 

(Valamely filmes fórumban - hogy melyik már sajna nem emlékszem - láttam meg a linket egy utalás formájában, úgy sikerült idekattintani).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(Valamely filmes fórumban - hogy melyik már sajna nem emlékszem - láttam meg a linket egy utalás formájában, úgy sikerült idekattintani).

 

Nem így nézett ki a szóban forgó hsz, amiben a linkre bukkantál?

 

"Akik fikkantják a filmet és olyan fene nagy Star Wars rajongónak tartják magukat kukkantsanak be az swsaga.hu fórum ide vonatkozó topikjaiba és olvasgassanak! Ha valami, akkor ez a fórum valóban Star Wars rajongókat tömörít!!!

 

Itt a közvetlen link a topikokhoz: http://www.swsaga.hu/forum/36-episode-vii-the-force-awakens/"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem így nézett ki a szóban forgó hsz, amiben a linkre bukkantál?

 

"Akik fikkantják a filmet és olyan fene nagy Star Wars rajongónak tartják magukat kukkantsanak be az swsaga.hu fórum ide vonatkozó topikjaiba és olvasgassanak! Ha valami, akkor ez a fórum valóban Star Wars rajongókat tömörít!!!

 

Itt a közvetlen link a topikokhoz: http://www.swsaga.hu/forum/36-episode-vii-the-force-awakens/"

 

Mérget nem vennék rá, de lehetséges!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Na, egy újabb 1000-es jubileum, így túl vagyok a 6000 hsz-en.

Emlékszem az 5000 éppen a VII premierjének napján volt.

Remélem a 7000 meglesz a Rogue One-ra..

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.