Ugrás a kommentre

Palpatine szerepe az ep9-ben


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

A Tarkin című regényben is volt szó arról, hogy Sidious az örök életet és hatalmat kutatja. A regény szerint a Halálcsillag és az erősen központosított Birodalom azért kell, hogy idővel Sidious és Vader elvonulhassanak megfejteni az Erő minden rejtett titkát, mindenhatók és halhatatlanok legyenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bomarr írta:

Csak azért mert szimpatikus egy gondolat attól még nem lesz igaz. A Star Wars készitése elég jól dokumentált folyamat. Pontosan tudjuk hogy Lucas például a régi trilógiánál nem Darth Vader történetét akarta elmesélni. Azt is tudjuk hogy a hat résznél nem akart megállni. A folytatás gondolata számtalan alkalommal felmerült. Felmerült a régi trilógia készitésénél, felmerült a prequelnél majd ezután is. Ezért adta el a Lucasfilmet például a Disney-nek. Ha azt akarja hogy a Star Wars Darth Vaderről szóljon akkor nyugodtan megtarthatta volna a jogokat.

Lucas mondatai ott nem a "lényeg" hanem csak egy ferdités a sok közül.

 

De ki írta, hogy igaz? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tetszik amit Abrams mondott erről az egészről. Generációkon átívelt Palpatine története, és ha az öröksége még mindig fertőz akkor a legújabb generációnak kötelessége szembeszállni vele. Meglátjuk mire mennek. Egyébként Anakin tette se lesz kisebb, hisz fizikai valójában pusztította el a sith-et, ami úgy tűnik csak az egyik fele a történetnek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenre jó válasz lehet amit láttunk eddig a sequelben. És így már tényleg egységes lenne az egész kilenc rész. Főleg ha a Skywalkerek becsatlakoznak. Megmondom őszintén lövésem sincs hogy fognak a képbe kerülni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok a kérdés, de ezek most jó kérdések. Pontosabban, biztos, hogy a válaszok csakis izgalmasak, újszerűek, érdekesek lehetnek.

Részemről teljesen megvagyok nyugodva, hogy valami újdonság lesz és meglepetés. Copy+paste kizárva!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine mindig is halál legyőzését szerette volna elérni. Talán sikerült neki? Nekem valahogy az az érzésem, hogy nemcsak egy sima holocron üzenet lesz, hanem valami sokkal nagyobb dolog. Amúgy ha Palpi visszatér, akkor remélem a Porgok is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egy nagyon jó kérdés. Ezért nagyon izgalmas most ez. Aztán lehet, hogy Abrams mindenkit jól átver csak. Én személy szerint nagyon adnám Palpo visszatérését de jelenleg lövésem sincs hogyan valósítják meg. És  van még Snoke is, akiről még azt sem tudni honnan jött. Mi köze lehet Palpihoz, mert szerintem is van köze hozzá. És ha Palpot visszahozzák, akkor Anakin is színre lép valamilyen formában? Rengeteg kérdés de még egyikre sincs igazán jó válasz. Az előttünk álló 8 hónap nagyon izgalmas időszak lesz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

No igen de ha meglelte a halhatatlanságot akkor hogy lehet kivonni megint a forgalomból? Ráadásul végleg? 

80s 1980s GIF 

 

Ők tudják a megoldást( basszus de szerettem régen ezt a sorozatot, meg ott volt az X-akták is meg a Godzilla, régi szép emlékek:D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Tetszik amit Abrams mondott erről az egészről. Generációkon átívelt Palpatine története, és ha az öröksége még mindig fertőz akkor a legújabb generációnak kötelessége szembeszállni vele. Meglátjuk mire mennek. Egyébként Anakin tette se lesz kisebb, hisz fizikai valójában pusztította el a sith-et, ami úgy tűnik csak az egyik fele a történetnek. 

Nekem azért is tetszene, mert így tovább erősödne, hogy mekkora májer is Sidious. Igen, Anakin a kiválasztott (ha egyáltalán), olyan midi szinttel, amitől Yoda füle is keresztbeáll, de még ő is csak az egyik felét tudta a sztorinak lezárni, Sidious még az ő eszén is túljárt (amit persze megtett korábban is). Jelen állás szerint mégsem Anakin nevetett a végén, hiába mosolyog szellemként a VI-ban. Sidious őrült kacaja a IX-ben felülírja. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok.Régen nem írtam ide de mindig olvaslak benneteket mivel nagy tudáshoz és friss hírekhez jutok álltalatok.Annyit tennék fel csak így megvitatásra,hogy amióta megnéztem a 7.-részt beindult a fantáziám hogy ez lesz meg az de sajna semmi nem nagyon jött be.Ennek ellenére azt gondoltam a kezdettektől hogy Palpatine csapott össze Snoke-kal akit legyőzött.De nem valószínű mert Snoke sok olyat mondott amit Palpatine tudott a 6.rész előttig.A másik mikor megláttam a kasztingot a 7.részról. Domhnall Gleesonról azt gondoltam hogy Palpatine klonja lesz,majd volt egy két reménysugár mikor Kyloval versengett Snoke kegyeiért meg a 8.részben mikor egy pillanatra elgondolkodott Kylo lelövésén,tipikus Palpatine aki várja hogy előtőrjön.No meg egy Holokront is már látnék szivesen filmben is.Persze ezek csak gondolatok légyszi neszedjétek le a fejem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

És  van még Snoke is, akiről még azt sem tudni honnan jött. Mi köze lehet Palpihoz, mert szerintem is van köze hozzá.

Ezen sok múlik! Immár elvárom ezt. Lehetne Snoke egy imposztor, aki valahogy Palpatine-os kapcsolattal rendelkezik. 

12 perccel korábban, Szittyaimi írta:

Persze ezek csak gondolatok légyszi neszedjétek le a fejem.

Senki nem szedi le a fejed, mert van fantáziád. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Szittyaimi írta:

Persze ezek csak gondolatok légyszi neszedjétek le a fejem.

 

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Senki nem szedi le a fejed, mert van fantáziád. :)

 

Legalább is az esetek nagy többségében. ;) :D:D:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy látom nagyon beindultak a Palpis mémek a neten. :D Megmondom őszintén, nekem az öreg feltámasztása vagy klónozása egyáltalán nem tetszene. Legyen flashback-ben, vagy egy régi hologramon, holokronon, esetleg egy sentinel droidban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 

 

Legalább is az esetek nagy többségében. ;) :D:D:D

Jogos. ;)

 

Ezzel a Palpatine-os témával jól felkavarták az állóvizet. Erre még rá tesz a cím is egy lapáttal. Jó kis celebration volt na. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Jogos. ;)

 

Ezzel a Palpatine-os témával jól felkavarták az állóvizet. Erre még rá tesz a cím is egy lapáttal. Jó kis celebration volt na. :D

 

Egy biztos JJ a reakciókból ítélve olyan meglepődést csinált mind Palpatine mind a címmel,hogy szerintem erre még az is elfog menni aki a 8. részbe csalódott mert kíváncsi a zárásra/persze lesz aki nem/. Tudja a pali,hogy ezt így kellett kétség sem férhet hozzá az más kérdés persze, hogy vannak olyanok is akik egyenlőre várnak mint pl. én is. 

 

De amúgy ja jó volt főleg a Mandalorian amikor láttam a Trailert itthon :D Az mindent vitt....

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

25 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Szerintem egyértelmű, hogy a Halálcsillag roncsaihoz lesz köthető valahogy. Lehet, hogy Snoke volt az első aki rátalált. 

 

Igen ámbár inkább én azt mondanám,hogy maga Palpó akarta,hogy rátaláljon ez azért jobban hangzana. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.