Ugrás a kommentre

Palpatine szerepe az ep9-ben


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

14 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

És ha Snoke valóban Palpi bábja, akkor kirajzolódik egy Palpi-Snoke-Kylo vonal aminek a végpontja a főhősöket amortizálja. Kylo katalizátora Snoke (Palpi), már nagyon régóta, ami a tökéletes bosszút is megalapozza a sith részéről.

Erről eszembe jutott az ep7 könyvváltozatának egy jelenete:

"Öld meg – suttogta egy hang a fejében. Azonosíthatatlan volt, amorf és goromba. A bosszú hangja. Olyan könnyű lenne – mondta magának Rey. – Olyan gyorsan menne..."

"bosszú hangja" elvileg ugye Palpatine hangja. És Rey látomásában is hallhatjuk az öreget.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Erről eszembe jutott az ep7 könyvváltozatának egy jelenete:

"Öld meg – suttogta egy hang a fejében. Azonosíthatatlan volt, amorf és goromba. A bosszú hangja. Olyan könnyű lenne – mondta magának Rey. – Olyan gyorsan menne..."

"bosszú hangja" elvileg ugye Palpatine hangja. És Rey látomásában is hallhatjuk az öreget.

 

Ezt minek kapcsán mondja Rey? 

45 perccel korábban, Sztike írta:

Ez érdekes: egy februári! "leak" ami egy az egyben azt írja kb mint az MSW Palaptine szellemmegszállós leakje, annyi különbséggel, hogy itt Matt Smith karaktere ren lovagként szerepel

https://archive.4plebs.org/tv/thread/110086529/

 

Durva! :o Hogy találtál rá erre? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet úgy vannak vele, ahogy itt általánosságban mi is, hogy Palpatine-t visszahozni valamilyen formában sokkal több értelme van, mint egy még nagyobb gonoszt a Galaxisra ereszteni. Meg szép keretet is adna a Sagának. Nekem is egyre jobban tetszik a dolog, persze ahhoz tartom magam, hogy ne hús-vér/klón/ecetera formában jelenjen meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem eszembe jutott ez:

 

" -Leia.

Valaki a nevén szólította a sötétből.

Luke. Próbált kinyúlni a testvére felé, de sehol sem találta.

A sötétséget most már csillagfény pettyezte, és ahogy az egyik égi lámpás a másik után gyúlt ki, olyan érzése támadt, mintha hideg, higanyfényű szemek figyelnék a sötétből.

Ki van ott? Ki les bennünket?

Kezek nyúltak feléje, sötét, árnyékból szőtt kezek, felemelték, a torka után tapogatóztak, és ahogy az egyik megérintette a hasát...

A méhében növekvő gyermek nagyot rúgott, és úgy ficánkolt, mintha megpróbálna kiszabadulni. "

 

Ez a rész az Aftermath-ban van , mikor olvastam meg voltam győződve róla, hogy ez a sötét árny Snoke, de most már kezdem azt hinni, hogy Palpi... Főleg, hogy ez a rész elég hasonló ehhez:

 

Untitled-1.jpg&c=sc&w=751&h=569

 

Azt is el tudom képzelni akár, hogy Sidious valahogy Bent már magzatkorától befolyásolta valahogy a sötét oldalon keresztül, ahogy annak idején Anakint.

Szerkesztve: - Sztike
Elírás
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ne feledjük el Darth Bane-t (TCW), a Sith hölgyet a holokronban (Rebels), az éjnővéreket (Rebels és TCW újfent). Szerintem alaposan megágyaztak annak, hogy Palpatine még simán dorbézolhat szellemként. És talán az egész ezzel kezdődött:

"The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural."

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, én a hatásra gondoltam, hogy megmarad az emberben az a jelenet Bane-nel. Úgy értem, hogy ha az ember látta a TCW-t és megmarad benne ez a jelenet, akkor Palpatine-t talán könnyebben beveszi, még ha a két dolog nem is ugyanaz (egyik szellem, másik vízió).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

28 perccel korábban, Dzséjt írta:

Igen, én a hatásra gondoltam, hogy megmarad az emberben az a jelenet Bane-nel. Úgy értem, hogy ha az ember látta a TCW-t és megmarad benne ez a jelenet, akkor Palpatine-t talán könnyebben beveszi, még ha a két dolog nem is ugyanaz (egyik szellem, másik vízió).

Kérdés mennyien látták a TCW-t a sima nézők közül. Kétlem, hogy sokakban élne ez a Bane illúzió. De legalább vannak nyomok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Dzséjt írta:

Érzésem szerint többen, mint ahányan a könyveket vagy a képregényeket olvassák. :) 

Hidd el sokan olvasgatnak itt könyveket. Van aki kapásból mind a 8 film összes rohamosztagosának a nevét kívülről tudja. Mert azok fontosak... :-)

Szerkesztve: - Mestal
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Érzésem szerint többen, mint ahányan a könyveket vagy a képregényeket olvassák. :) 

Nekem nagyon sok barátom, ismerősöm van, akik ismerik a TCW-t és nem csak az elvetemült SW fan buborékból. Sokakkal beszéltem már az utolsó négy Yodás részről, és kb. mindenkivel, akivel szóba jött a TCW, elsők között említettük meg, hogy milyen király, hogy Mark Bane-t szinkronizálja. Ez eléggé közismertté vált.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem meg az összes, állításuk szerint a SW-ért rajongó ismerősöm azt hitte, hogy a Solo az EP1 előtt játszódik, csak mert Maul felbukkant. :D Hogy mennyit kellett tépnem a számat... Szóval nincsenek illúzióim. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Brodie írta:

És ez mennyire érdekli a Lucasfilmet? :D 

 

  Spoiler elrejtése

7fbc3ce647790be04faa20ca02a93f8ea51e9627

 

Mivel a TCW-t vetítették egy csomó csatornán (meg még mindig ismétlik pár adón) , abba jobban bekapcsolódhatott az a hétköznapi mesenéző is, aki nem feltétlen hardcore SW fan, sőt. Így a Maul-féle meglepi kevésbé megdöbbentő, mint majd Palpi visszahozatala lesz. A röhögést a teaser végén meglepően sokan nem ismerik fel amúgy (vagy nem akarnak hinni a fülüknek, nem tudom :D )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.