Ugrás a kommentre

Palpatine szerepe az ep9-ben


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

18 perccel korábban, Darth Sky írta:

Fura, hogy Hux inkább az Ellenállásnak adta volna a győzelmet, semhogy Kylót uralkodni lássa.

Fura, mert ezer és egy alkalma lett volna megölni Kylót, ha megfontoltabban keveri a lapokat.

Hux korábban nem igazán törődött Kylo-val. Viszont mióta ő lett a Suprem Leader azóta megszállottá válhatott akinek csak egyetlen célja van, kinyírni Palpit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amit tudunk: Palpatine beismeri, hogy meghalt. És az a test, amiben most volt, kevésbé volt megviselt, mint az EpVI-os. Szóval sanszos, hogy csináltatott korábban magának egy tartalék testet (talán még az EpIII idején), és azt erre a bolygóra vitte. Utasításnak meg meghagyta, hogy halála esetén a Sith lojalisták "leheljenek életet" a tartalék testbe, a sötét oldal segítségével. Kérdés, hogy a test miért volt olyan aszott, ha ez nem a halált elszenvedő teste? Azt is mondja, hogy régóta vár, tehát lehet, hogy a teste valamelyest megsinylette a folyamatos "készenlétet" a Sith bolygón?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Hux korábban nem igazán törődött Kylo-val. Viszont mióta ő lett a Suprem Leader azóta megszállottá válhatott akinek csak egyetlen célja van, kinyírni Palpit.

Hát azért a TFA -ban érzésem szerint volt ellentét a kettejük között. Le akarta nyűgözni Snokeot, ezért mindenáron leakarta járatni Kylot. Amikor meg Kylo legfőbb vezér lett, gondolom Hux megelégelte a dolgot és titokban cselekedett... vesztére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit eltérve a beszélgetés menetétől, egy fun fuct: azzal, hogy Palpatine-nak volt valamiféle szerelmi élete, már a meg nem valósult Star Wars Underworld tévésorozat is foglalkozott volna, még Lucas égisze alatt. Ezt pár éve a God of War című videojáték vezető tervezőjétől, Coray Barlogtól tudtuk meg, aki az Underworld fejlesztésének idején a LucasFilmnél dolgozott. Lehetséges lenne, hogy a Palpatine-leszármazottak behozatala magától Lucastól jött? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Kicsit eltérve a beszélgetés menetétől, egy fun fuct: azzal, hogy Palpatine-nak volt valamiféle szerelmi élete, már a meg nem valósult Star Wars Underworld tévésorozat is foglalkozott volna, még Lucas égisze alatt. Ezt pár éve a God of War című videojáték vezető tervezőjétől, Coray Barlogtól tudtuk meg, aki az Underworld fejlesztésének idején a LucasFilmnél dolgozott. Lehetséges lenne, hogy a Palpatine-leszármazottak behozatala magától Lucastól jött? :hmm:

Én úgy tudom hogy Palpinak jóval az EP 1 előtt lett volna szerelmi élete ami nem jött össze végül. Ez az amit el tudok képzelni, de sith nagyúrként nekem karakteridegen lenne tőle amúgy.

 

Én kitartok amellett hogy a Plagueistől tanult technikával ment a machináció a háttérben és így lett Rey. Ha tényleg vérvonal útján öröklődne a családban az erőhöz való viszony és hatalom akkor Palpi gyerekének is valami nagyhatalmú embernek kellett volna lennie, de nekem tök egyszerűnek tűntek Rey szülei abban a pár percben amíg mutatták őket, meg csak bevonódtak volna a családi bizniszbe idővel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Ha tényleg vérvonal útján öröklődne a családban az erőhöz való viszony és hatalom akkor Palpi gyerekének is valami nagyhatalmú embernek kellett volna lennie

A Harry Potterben is van olyan, hogy varázslók gyermeke varázstalannak születik, pl. Frics, vagy Dumbledore húga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Yoda József írta:

A Harry Potterben is van olyan, hogy varázslók gyermeke varázstalannak születik, pl. Frics, vagy Dumbledore húga.

Igen, ez is benne van a pakliban :D 

 

De remélem majd ezt regényben/képregényben kifejtik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Ha tényleg vérvonal útján öröklődne a családban az erőhöz való viszony és hatalom akkor Palpi gyerekének is valami nagyhatalmú embernek kellett volna lennie,

 

25 perccel korábban, Yoda József írta:

A Harry Potterben is van olyan, hogy varázslók gyermeke varázstalannak születik, pl. Frics, vagy Dumbledore húga.

Sőt ez még csak nem is minden tudományos alapot nélkülöző dolog:

"A nagyszülők azon tulajdonságai, amelyek különböznek utódaik tulajdonságaitól, ismét megjelennek a következő nemzedékben."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én úgy tudom hogy Palpinak jóval az EP 1 előtt lett volna szerelmi élete ami nem jött össze végül. Ez az amit el tudok képzelni, de sith nagyúrként nekem karakteridegen lenne tőle amúgy.

Szerintem annyira nem karakteridegen, ha nem valami romantikus szerelmi együttlétre gondolunk, hanem a puszta fizikai szükségletek és legállatibb szenvedélyek kiélésének birtoklásából tartott "szükségkapcsolatra".

 

1 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Én kitartok amellett hogy a Plagueistől tanult technikával ment a machináció a háttérben és így lett Rey. Ha tényleg vérvonal útján öröklődne a családban az erőhöz való viszony és hatalom akkor Palpi gyerekének is valami nagyhatalmú embernek kellett volna lennie, de nekem tök egyszerűnek tűntek Rey szülei abban a pár percben amíg mutatták őket, meg csak bevonódtak volna a családi bizniszbe idővel.

A filmben elhangzik, hogy Rey szülei önként vállalták azt, hogy egyszerű emberként élnek. Láttuk már, nem is egy alkalommal, hogy az Erő felhasználásáról le lehet mondani, meg lehet szakítani oly módon a kapcsolatot, hogy még egy másik Erőhasználó se érezze meg a hatalomról lemondó személyt. Luke is ilyen volt az ep8-ban, és láttunk ilyen Jedit a Fallen Orderben is. Lehet, hogy Palpatine gyereke is nagyhatalmú lett volna, ha nem mond le az Erőről, hanem rendesen használja, pláne, ha Sidious még ki is képezi. És, ha amiatt lépett le apucitól, mert felismerte benne a szörnyeteget, vagy eleve, apuci vele sem bánt jól és inkább elszökött előle, akkor miért folyna bele a családi bizniszbe, amikor az Erő nélkül még könnyebb is elrejtőznie.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számolgattam kicsit... Rey apja Palpatine fia, ugye? (Kylo ezt mondja). A látomásban, ahol megölik Rey szüleit, a férfi olyan 30 évesnek néz ki (a színész, aki alakítja, ő is annyi). Rey-t kb. 5 évesen hagyták a Jakkun, feltételezzük azt, hogy kb. ekkor történt a szüleinek a halála is.

 

Ezek alapján, ha matekozunk, az jön ki, hogy Palpatine-nak akkor született a fia, amikor 74 éves volt, tehát 10 évvel a Yavini csata előtt... Vagyis ekkor már elég hosszú ideje a Birodalom uralkodója volt...

 

A jóságosan kinéző Palpatine szenátorról még el tudtam volna képzelni, hogy látszat kapcsolatot tart fenn, de az Uralkodóról már semmiképp... A fia valami útszéli gyerek lehet egy prostitól? Nekem ez azért rombolja Palpi renoméját kicsit.

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy nem hagyományos úton fogant gyermek volt Palpi fia. Mesterkedhetett már akkor is valamin, csak pechére az így létrejött csemete "a fia" nem volt erőérzékeny. Ám a fiának a lánya (Rey) már annál inkább. Átugrott egy generációt! Megesik ez!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Yoda József írta:

Számolgattam kicsit... Rey apja Palpatine fia, ugye? (Kylo ezt mondja). A látomásban, ahol megölik Rey szüleit, a férfi olyan 30 évesnek néz ki (a színész, aki alakítja, ő is annyi). Rey-t kb. 5 évesen hagyták a Jakkun, feltételezzük azt, hogy kb. ekkor történt a szüleinek a halála is.

 

Ezek alapján, ha matekozunk, az jön ki, hogy Palpatine-nak akkor született a fia, amikor 74 éves volt, tehát 10 évvel a Yavini csata előtt... Vagyis ekkor már elég hosszú ideje a Birodalom uralkodója volt...

 

A jóságosan kinéző Palpatine szenátorról még el tudtam volna képzelni, hogy látszat kapcsolatot tart fenn, de az Uralkodóról már semmiképp... A fia valami útszéli gyerek lehet egy prostitól? Nekem ez azért rombolja Palpi renoméját kicsit.

the dark side is a pathway to many abilities some consider to be unnatural. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 perccel korábban, Yoda József írta:

A jóságosan kinéző Palpatine szenátorról még el tudtam volna képzelni, hogy látszat kapcsolatot tart fenn, de az Uralkodóról már semmiképp... A fia valami útszéli gyerek lehet egy prostitól? Nekem ez azért rombolja Palpi renoméját kicsit.

Sajnálom, ha sokakat én világosítok fel, de egy gyerek összehozásához semmilyen kapcsolat sem kell a szexuálison kívül. ;) :P 

És azért az útszéli prostin túl is akadnak alternatívák. Például ez:

Palpatine császár volt, a Galaxis ura, és szerintem a messzi-messzi Galaxisban is akad olyan nő, akit mágnesként vonz a pénz és a hatalom, ami elhomályosítja az öregkort (amire talán szintén bukik) és azt, hogy Palpatine feje asszott, de még azt is, hogy egy gonosz állat. Jól tudjuk már, hogy még a Star Warsban sem erkölcsös minden nő, és nem is jó keresztények mind egy szálig, hogy szüzességüket a nászéjszakára tartogassák. :) Elég komoly tétet mernék rá tenni, hogy például egy Arihnda Pryce-hoz hasonló nő (vagy ő maga), nagyon gyorsan hanyatt vágódik Palpatine előtt szétvetett lábakkal annak reményében, hogy ő lehet a császárné.

74 évesen meg még lazán csinálhat gyereket. Lehet, hogy már kék bogyóval boostol, de simán lehet kölyke. Az anya meg még számolhat is azzal, hogy aztán majd a gyereke lesz a trónörökös (és mint láttuk, Palpatine számolt is ezzel, csak nem úgy, ahogy bárki más gondolná). Egy biztos, nem volt ott semmilyen normális kapcsolat, ami fontos eleme lehetett annak, hogy a kölyke lelépett és elrejtőzött.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Dzséjt írta:

Sajnálom, ha sokakat én világosítok fel, de egy gyerek összehozásához semmilyen kapcsolat sem kell a szexuálison kívül. ;) :P 

És azért az útszéli prostin túl is akadnak alternatívák. Például ez:

Palpatine császár volt, a Galaxis ura, és szerintem a messzi-messzi Galaxisban is akad olyan nő, akit mágnesként vonz a pénz és a hatalom, ami elhomályosítja az öregkort (amire talán szintén bukik) és azt, hogy Palpatine feje asszott, de még azt is, hogy egy gonosz állat. Jól tudjuk már, hogy még a Star Warsban sem erkölcsös minden nő, és nem is jó keresztények mind egy szálig, hogy szüzességüket a nászéjszakára tartogassák. :) Elég komoly tétet mernék rá tenni, hogy például egy Arihnda Pryce-hoz hasonló nő (vagy ő maga), nagyon gyorsan hanyatt vágódik Palpatine előtt szétvetett lábakkal annak reményében, hogy ő lehet a császárné.

74 évesen meg még lazán csinálhat gyereket. Lehet, hogy már kék bogyóval boostol, de simán lehet kölyke. Az anya meg még számolhat is azzal, hogy aztán majd a gyereke lesz a trónörökös (és mint láttuk, Palpatine számolt is ezzel, csak nem úgy, ahogy bárki más gondolná). Egy biztos, nem volt ott semmilyen normális kapcsolat, ami fontos eleme lehetett annak, hogy a kölyke lelépett és elrejtőzött.

A Vader: Dark Visions képregény egyik száma pont erről szól, hogy egy Halálcsillagon dolgozó nő (eléggé obszesszív módon) beleszeret Vaderbe, és elkezdi gyűjtögetni a páncélja elhagyott alkatrészeit. Szerintem elég szépen bemutatja ezt a jelenséget a Star Wars világán belül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem olyan sokkal később, hiszen egy nappal a születésük előtt lett Sith. Meg amúgy sem a fogantatást kérdezted. :P :hehe:

De a lényeg, attól, hogy valaki Sith lesz vagy a Sötét Oldalra áll, nem lesz se impotens, se meddő. Vaderen és Sidiouson kívül ugyan nem tudunk más Sith-ről, aki összehozott volna gyereket, de más Sötét Oldal pártiról tudunk: Talzin. És erősen kétlem, hogy a Sith-ek fennállásának több ezer éve alatt csak kettő hozott össze gyereket, mikor a Sith kifejezetten hedonista népség (legalábbis, amíg nem alakulnak át kiborggá), valószínűleg szexuálisan sokkal aktívabbak, mint a Jedi lovagok.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Számolgattam kicsit... Rey apja Palpatine fia, ugye? (Kylo ezt mondja). A látomásban, ahol megölik Rey szüleit, a férfi olyan 30 évesnek néz ki (a színész, aki alakítja, ő is annyi). Rey-t kb. 5 évesen hagyták a Jakkun, feltételezzük azt, hogy kb. ekkor történt a szüleinek a halála is.

 

Ezek alapján, ha matekozunk, az jön ki, hogy Palpatine-nak akkor született a fia, amikor 74 éves volt, tehát 10 évvel a Yavini csata előtt... Vagyis ekkor már elég hosszú ideje a Birodalom uralkodója volt...

 

A jóságosan kinéző Palpatine szenátorról még el tudtam volna képzelni, hogy látszat kapcsolatot tart fenn, de az Uralkodóról már semmiképp... A fia valami útszéli gyerek lehet egy prostitól? Nekem ez azért rombolja Palpi renoméját kicsit.

Nem elég, hogy ott volt, két Halálcsillag, még a gyerek vállalás is. :P 

 

Pozitívabb vagyok a filmmel kapcsolatban, szerda óta, de Palpatine-nal, meg hogy Rey az ő unokája, hát... :para:  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Palpatine visszatérését még mindig emésztem. Viszont van egy mozzanat, ami nagyon tetszett: az hogy Palpatine azt mondja Rey-nek, hogy ha dühből lesújt rá akkor a szelleme belé fog költözni.

Végre ezzel úgy érzem sikerült új jelentést adni az ep.6 fináléjának. Amellett, hogy a Jedi visszatér tróntermi jeleneteit imádom, mindannak, amit Palpatine ott mond elég kevés értelmét láttam. Eddig. Palpatine ugye arra biztatja Luke-ot hogy sújtson le rá a haragjával. Tegyük fel hogy összejön Palpi terve. Tegyük fel hogy valamilyen módon Luke átáll a sötét oldalra.

 

Akárhogy nézem, ha Luke átkerül a sötét oldalra, akkor sincs az ég adta világon semmi szüksége az Uralkodóra. Nincs semmi kapcsolat köztük. Ha Luke átáll akkor a következő pillanatban le fogja vágni az Uralkodót, hisz csak haragot érez iránta. Vaderrel ellentétben nincs ráutalva. Neki nem kell a Birodalma, nem kell semmilye.

 

Viszont annak látom értelmét, hogy Palpatine pont erre számít: arra hogy Luke agyát annyira elboritja a düh, hogy teljes haragjával lesújt rá, vagy azelőtt vagy azután hogy végzett az apjával. A végkimenetelt illetően ez nem is számit. Palpatine az ep.9-es mondat alapján igy is úgyis győzött volna, mert beletud szállni Luke-be. Egy egészséges Skywalker leszármazottba!

 

Palpatine szerintem most már sokkal okosabbnak tűnik az ep.6-ban. Ráadásul úgy érzem hogy végre értelmet kapott az a jedi tanítás is, miszerint az Erőt védekezésre és nem támadásra kell használni. Annak ellenére, hogy ez egy elég emlékezetes jedi mondás, ezt az okosságot szinte egyik rend tag se szokta betartani. A jedik elég sokat támadnak és ölnek (nem is akár hogy sokszor: Obi-Wan például megcsonkitja az acklay-t mielőtt kivégezné az ep.2 végén). Még az ep.6-os Luke is arra használja a képességeit az Endoron hogy kinyirjon pár rohamosztagost. Nekem sokáig úgy tűnt, hogy a jedik csak szeretnének annyira jók lenni, hogy megtudják tagadni a támadást, de valójában erre a szintre még Luke is csak egy pillanatban az ep.6 végén tud felkapaszkodni, amikor eldobja a kardját és megváltja az apját. Csak van egy kis bibi: ez is csak azért működik, mert ott van Vader hogy kinyirja az Uralkodót. Tehát ez a berzenkedés a támadástól az esetek túlnyomó részében nem vezet eredményre.

 

Most viszont úgy gondolom, hogy ez a jedi tanitás egy ősi bölcsességből fakad. Annyit tudunk hogy régen volt egy sith jedi háború. Szerintem ennek a háborúnak a során a jedik rájöttek, hogy ha haraggal vágják le a legnagyobb sith mestereket, akkor a lelkük beleszáll a gyilkosba. Ezért elkezdték hangsúlyozni a mértéktartó harc erényeit. Mert rájöttek, hogy a sitheket nem elég megölni: ha egy jedit elkap a harci láz akkor könnyen lehet, hogy megszállják a testét. Aztán az évszázadok folyamán ez a tudás kikopott, a tanok jelentőségét az új generációk már nem értették és csak annyi maradt az egészből hogy "ne támadj".

 

Nem tudom hogy ennek igy van-e értelme. Elég fáradtan irtam ezt le :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt leszámítva, hogy ez egy, a Jedi-Sith háborúban általánosa(bba)n használt képesség volt, az egész elmélet tetszik. Nyilvánvaló, hogy Sidious számára akkor már minden elő volt készítve a feltámadáshoz, és lehet, hogy tényleg arra apellált, hogy Luke valahogy, valamikor megöli és hipi-hurrá, máris mehet az új testébe. Talán a Kiválasztott is pont ezért kellett neki. Hiszen Anakin nagyhatalmú Erőhasználó volt és fiatal, tökéletes lett volna neki póttestnek. Csak aztán Anakin durván lerobbant, és hát ki a fene akarna átköltözni egy olyan testbe, amit vastüdőre van kötve, valószínűleg non-stop fájdalmai vannak, ráadásul szó szerint nem épkézláb.

Talán pont emiatt gyártott magának egy gyereket, hogy akkor majd azt használja, mivel a génálományának hála a fia is nagyhatalmú Erőhasználó lehet (hiszen ekkor nem tudta, hogy Anakinnak élnek a porontyai, Anakin meg a lángolt kolbásszal már nem nagyon nemzhet új kölyköket), csak a fia is kibabrált vele, amikor megpattant.

 

Amúgy ezt a megszálló képességet valószínűleg Talzin anyától leste el. Ugye ő volt az, aki képes volt a saját fizikai testét feláldozni, majd ilyen szellem-entitásként éldegélt. Ebben a formában bele tudott költözni Dookuba. És azt tudjuk a Son of Dathomirból, hogy Sidious tanult trükköket Talzintól. Ráadásul Talzin is egy ködszerű jelenség képében vált kámforrá a TCW-ben, miután helyrepofozta Mault. Ennek fényében lehetséges, hogy Palpatine az akna alja felé tartva kipukasztotta a saját testét (feláldozta a Talzintól tanultakkal a fizikai valóját), hogy így meneküljön el a biztos halál elől, és a kék ködszerű akármi, ami távozik a csatornából, az a szelleme.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az tetszik itt, hogy Palpatine kijelenti, hogy egyszer már meghalt. Szóval amit/akit itt látunk az voltaképp nem az igazi császár még akkor se, ha a "lelke" talán az. Erre a szálra rengeteg EU-s cuccot fel lehet húzni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem, ha a lelke az, akkor ő maga ugyanaz, hiszen a lélek, még pontosabban a tudat az, ami meghatározza, hogy ki vagy. Palpatine tudata megmaradt, ergo ő is megmaradt. Ez a Palpatine az a Palpatine csak másik testben, feltehetően egy klón testben. Ha a klón saját öntudatot fejlesztett volna ki, akkor lenne egy másik Palpatine az én szememben.

Fizikailag ugyan tényleg meghalt, de tudata nem olvadt bele a kozmikus Erőbe, így feltámadhatott fizikailag - milyen groteszk ellentéte ez a Jediknek. Ben Kenobi, Yoda, Luke, Leia, Qui-Gon és Ben Solo aszcendálódtak haláluk után, ami a természetes továbblépés, Darth Sidious feltámadt, ami a természet ellen van. Legalábbis nekem így tűnik kereknek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Talzin szál is lehetséges. Nekem azért jutott eszembe az hogy ez egy régebbi képesség lehet, mert Palpatine azt mondja, hogy ő minden sith. Ami nyilván költői túlzás de azt gondoltam, itt arra utal, hogy mindig amikor egy sith tanitvány megöli a mesterét a mester lelke beleszáll a tanitványba és igy mehet ez egy ideje. Így védve vannak a sithek attól hogy elvesszen a felhalmozott tudás. Nem kell attól tartani hogy egyszer csak egy mester visszatart fontos információkat vagy túl korán elteszi láb alól a tanitvány amikor még nem adott át mindent. Mert igy minden sith tudás ami felhalmozodott az évszázadok során az ott lesz az aktuális mesterben.

Ez magyarázhatná hogy Palpatine mitől ilyen bitang erős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, ez lehetséges, viszont akkor ez azt is feltételezi, hogy tényleg tudta, hogyan kell élet kreálására kényszeríteni a midi-chlorianokat, hiszen akkor megvan neki Darth Plagueis tudása is - és talán ezzel a tudással teremthette Snoke-ot.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjátok meg nekem, hogy az a sokaság szellemekből állt össze vagy élőlényekből? Ez nekem még mindig nem tiszta. 

 

Kicsit ironikus, hogy most amikor ennyire erős, mégis helyhez van kötve. 

 

Amúgy az eredeti terve az volt, hogy Kylo-ba költözik bele? 

 

Amúgy el se hiszem, hogy ilyenekről beszélünk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Azt mondjátok meg nekem, hogy az a sokaság szellemekből állt össze vagy élőlényekből? Ez nekem még mindig nem tiszta.

Én biztosra veszem, hogy azok emberek. Ha szellemek lennének, a rájuk zúduló kövek átrepülnének rajtuk, ezzel szemben a filmben azt látni, hogy agyonyomják, agyonütik őket, miközben ők próbálnak menekülni.

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Amúgy az eredeti terve az volt, hogy Kylo-ba költözik bele? 

Lehet, hogy Rey megölése után ez volt a terve. Ráadásul őt könnyű is lett volna rávenni arra, hogy haragból vágja le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.