Ugrás a kommentre

Palpatine szerepe az ep9-ben


Darth Sky

Ajánlott hozzászólás

9 perccel korábban, Sinistra írta:

A röhögést a teaser végén meglepően sokan nem ismerik fel amúgy (vagy nem akarnak hinni a fülüknek, nem tudom :D )

Most mondjam, hogy 2002-ben, A Klónok Támadása premierjén jöttem rá, hogy Palpatine=Sidious?

Mivel akkor már ugyanaz volt a magyar hangjuk. Ja és 1997 óta nevezem magam Star Wars rajongónak. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, Brodie írta:

Most mondjam, hogy 2002-ben, A Klónok Támadása premierjén jöttem rá, hogy Palpatine=Sidious?

Ezzel én is így voltam. Azért a magyar szinkron jól át tudta verni az embert az ep1-ben. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Sinistra írta:

 A röhögést a teaser végén meglepően sokan nem ismerik fel amúgy (vagy nem akarnak hinni a fülüknek, nem tudom

Ezt nagyon jó hogy írtad.

Nyilván a Lucasfilm is számolt azzal, hogy talán nem lesz egyértelmű a dolog. Nem véletlen pl. hogy McDiarmidot a színpadra hívták, hogy egyértelműsítse a celebrationön az üzenetet. Na most az egyértelműen látszik, hogy a trailerből annyit el akartak árulni a filmből, hogy Palpatine benne lesz, viszont mégis CSAK a hangját használták fel ehhez, ráadásul inkább out of universe eszközöket használtak az egyértelműsítésre (ugye Ian a vásznon kívülről szólt, hogy Roll it again, és nem pedig a trailerben látott anyagban látszik). 

 

Ebből én arra következetek, hogy Palpatine megjelenése rohadt nagy spoiler lenne, ezért tették bele csak a röhögését. Szóval a szellemalak egyre sanszosabb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Sinistra írta:

Mivel a TCW-t vetítették egy csomó csatornán (meg még mindig ismétlik pár adón) , abba jobban bekapcsolódhatott az a hétköznapi mesenéző is, aki nem feltétlen hardcore SW fan, sőt. Így a Maul-féle meglepi kevésbé megdöbbentő, mint majd Palpi visszahozatala lesz. A röhögést a teaser végén meglepően sokan nem ismerik fel amúgy (vagy nem akarnak hinni a fülüknek, nem tudom :D )

Szinkronosban nem is lehet felismerni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár hét eltelt már a nagy esemény óta, ezért kicsit összegeztem a gondolataimat Palpatine visszatérésével kapcsolatban. Kellett is ez, hiszen ennek fényében minden másként hat. Akármennyire is szeretem az új filmeket, elképzelni se tudtam milyen kifutásuk lesz. A TLJ után nem adta magát semmilyen befejezés, így csak találgathattunk. Kylo és Rey egymás elleni harca lesz a fókuszban? Nem tűnt elvetélt ötletnek, de igazából ez nem tartogatott volna akkora érzelmi töltetet, hogy a tömegek fejvesztve rohanjanak a mozikba. Egy külső fenyegetés vagy belső konfliktusra fókuszálnak? Jó-jó de nem az igazi. Kicsit az is kérdéses volt, miképp fog egységbe rendeződni a kilenc film, hiszen a végéről hiányzott egy összekovácsoló erő, egy kulcs az egész történethez. Aztán derült égből villámcsapásként kaptuk a választ minderre.

 

PALPATINE

 

Ez igen! Ő már valaki. Azóta már szinte a homlokunkra ütve mondhatjuk, hát persze! Ő az aki hiányzott! Sok teóriát indított el a visszatérésének lehetősége, én ezekbe most nem mennék bele, csupán abba, számomra miként tisztázta le a folytatás trilógia történetét. Persze nem biztos, hogy jól gondolom, de azért remélem nem állok messze a megoldástól. :P 

 

Az egész történet kulcsa számomra a 

PALPTAINE-SNOKE

kapcsolat.

 

Ezáltal nyerhet értelmet minden, ráadásul olyan szálakat lehet felhúzni rá ami mindent megmagyaráz. Először is vizsgáljuk meg Snoke karakterét. Gyakorlatilag semmit nem tudunk róla, és ez a lényeg! Úgy titkolták a hátterét mint az amcsik az atomrakéták indítókódját. Szerintem ez nem véletlen. Snoke-ra ránézni eleve olyan, mintha egy félig elrohadt hullát látna az ember. Lyukak a testén, a hús majdnem cafatokban lóg róla. A járása is kifordult, gnóm-szerű. Mintha egy hullát megszállt volna valamilyen külső lélek. Nem mondom, hogy Palpatine lakozik benne, inkább csak azt, hogy valamilyen formában ők ketten szimbiózisban élnek. A módszert a TROS-nak kell majd tisztáznia. Snoke biztosan rendellenesen sok életerőt nyert ebből a kapcsolatból, természetes öregedéssel valószínűleg már régen halott lenne. 

 

Ha elfogadjuk a tényt, hogy Snoke Palpatine bábja, akkor egy sor nagyon finom lehetőség nyílik meg előttünk. Ezek közül is a kedvencem amit már korábban is említettem, hogy Palpi mindamellett, hogy vissza akar térni, ilyen módon kíván bosszút állni az őt legyőzőkön. Pluszban még arra is rájött, hogy akkor bukkanhat fel újra biztonságban, ha a régi hősök már nem állhatnak az útjába. Ezért hát becserkészi Ben-t, aki a későbbiekben a fegyvere lesz ebben a harcban. Itt nagyon fontos, hogy ne derüljön ki a valódi identitása mert az mindent dugába döntene. Ezért küldi az apja ellen a fiút, és ezért is jön kapóra számára Ben gyűlölete Luke felé. Ha igazak a pletykák akkor talán még Vader sisakján keresztül is hergeli a fiút. A lényeg, hogy amekkora kudarcot vallott Anakinnal, most duplán bebiztosította magát egy olyan Skywalkerrel, aki hajlandó megölni még az apját is a sötét oldal érdekében (azt, hogy az anyjával már nem tudta megtenni ugyanezt, fedje jótékony homály), így kivédve olyan ballépéseket is, mint anno az EPVI-ban láttunk. Kylo lehet a tökéletes tanítvány akire Palpatine mindig is vágyott. Az egésznek a lényege abban rejlik, hogy végig a Skywalkerek vérvonalán maradjunk. A dolgok nem is haladhatnának jobban, hisz Ben megöli az apját, később pedig Luke Skywalkernek is a halálát okozza. Szépen fogynak a potenciális ellenségek, és a bosszú is édes. Ám itt jön a bibi:

 

REY

személyében.

 

Rá ugyanis nem számít Snoke. Luke-ot várja, így a Benben feltámadó sötétség okán egy legyet üthetne két csapásra. Szerintem ezek a sztori fordulópontjai: Luke várakozással ellentétes elvonulása, illetve Rey váratlan feltűnése, az Erő által. De miért is kell Rey? Mi a szerepe? A válaszok hiányában szegényt próbálják beszuszakolni valamilyen eredet történetbe pont azért, mert önmagában nem tudnak vele mit kezdeni. Szerintem ép abból fog eredni a fontossága, hogy egy gyökerek nélküli karakter! Nem korrumpálható senki és semmi által, nincs sebezhető pontja. Meglátásom szerint Rey erkölcsi iránytűként fog szolgálni Kylo számára. A fontos pillanatokban ő lesz mindennek az ura. Sőt, tovább megyek. A Skywalkerek általa fognak megdicsőülni, és ő lesz az első Skywalker mester.

 

REY SKYWALKER

 

Persze ezen kívül még sok mellékszál is van amibe itt most nem mentem bele, pl. az ER reakciója egy esetleges Palpatine visszatérésre, hogy csak a legizgalmasabbat említsem. JJ azt nyilatkozta valami különleges van a kezükben. Ha csak a saját fantáziámra hagyatkozom, már elhiszem neki! :clap: 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az biztos, hogy nagyon sok fog múlni Palpatine történetbeli elhelyezésén. Az ep7-8-cal volt az a kis keserű szájízem, hogy gonoszát tekintve nem kapcsolódott igazán az ep1-6-hoz, és ebben tényleg Palpatine-t értem. Persze ezt mindig azzal magyaráztam magamnak, hogy az ep7-9 már arról szól, hogyan szabadulnak meg Palpatine hagyatékától. Tehát:

ep1-3 Sidious felemelkedése

ep4-6 Sidious bukása

ep7-9 Sidious hagyatékának eltüntetése

Ezzel így meg is elégedtem, de ha most tényleg Palpatine lesz az gonosz, ami ellen végig küzdöttek, az sokkal jobban tetszene. Már csak azért is, mert így az ep7-9-ben újra ő lenne a baljós árny, csak nem olyan fizikálisan, mint az ep1-3-ban. Ráadásul nagyot dobna a karakter renoméján, ha kiderülne, hogy még halálában sincs menekvés előle. Szerintem már így is a filmvilág egyik legnagyobb főgonosza, de ha ezt jól megoldják, örökös helye lesz a trónon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Dzséjt írta:

ep7-9 Sidious hagyatékának eltüntetése

Ami lényegében igaz is lenne, hisz azt láttuk eddig is csak nem tudtunk róla. 

 

És pont jól mondod. Snoke ide vagy oda nem illeszkedett a képbe. Eddig. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mint Palpatine helytartója remekül illeni fog a képbe. És ha Ben sötétségbe terelése is az ő műve, mint a sisak szelleme -nagyon adja ez magát, legyen így könyörgöm- akkor oda leszek meg vissza az egységes star wars sagától!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke hirtelen megölése  túlontúl egyszerű, korai és egyértelmű megoldásnak tűnt mindig is. Amolyan "túl szép, hogy igaz legyen"-dolognak, és akármennyire is imádtam a jelenetet, hagyott egy kis űrt bennem és jött a találgatás: mi lesz most ezután? Jön egy ismeretlen fenyegetés, amitől dobunk majd egy hátast? Rengeteg olyan találgatást is olvastam, hogy mi van, ha valójában nem halt meg Snoke, hanem ügyesen jól átvágott mindenkit, de imádkoztam, hogy ne erről legyen szó :clap2: :clap2::clap2:  Kylo, mint egyedüli főgonosz pedig nem állná meg a helyét szerintem, akármennyire is próbálkozik szegény, nekem ez a véleményem róla. :P Palpatine visszahozatala tűnik a leglogikusabb, és egyben legkirályabb megoldásnak, annyi mindent megmagyarázna, és látok benne lehetőséget, hogy úgy oldják ezt meg, hogy ne csökkentsék ezzel Anakin áldozatát. Régen nem tudtam volna semmi ilyesmit elképzelni. Most meg örömmel, sőt, nagy lelkesedéssel várom. :clap::yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Különösen az tetszik Ody fejtegetésében, amit Rey-ről írt. A TLJ után sokan húzták a szájukat, mi az hogy, "senkik" szülötte, meg hogy hogy nem egy eltitkolt Skywalker stb. Szerintem pedig ez volt a film egyik legzseniálisabb húzása, hiszen pont az a lényeg, hogy a hétköznapi hősök is megválthatják a Galaxist. Így utólag meg teljesen beleillik a képbe, hogy a Skywalker-rögeszméssé vált Palpatine már nem számol olyan tényezőkkel, mint Rey. Láthatjuk, hogy az EP3 után az öreg folyamatosan veszít manipulációs készségeiből, és most a "halála" után akár az is elképzelhető, hogy olyan elvakulttá és bosszúszomjassá vált, hogy ugyanabba a gödörbe fog esni. :D 

 

Egyébként nekem Snoke fizimiskája, arcberendezése mindig is kicsit Palpatine hitvány, elfajzott másának tűnt. Lehet, hogy ez nem is olyan véletlen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Sinistra írta:

... és látok benne lehetőséget, hogy úgy oldják ezt meg, hogy ne csökkentsék ezzel Anakin áldozatát...

Anakin áldozata úgyis szép, ha "csak" a fiát menti meg!

1 órával korábban, Nute Gunray írta:

Egyébként nekem Snoke fizimiskája, arcberendezése mindig is kicsit Palpatine hitvány, elfajzott másának tűnt. Lehet, hogy ez nem is olyan véletlen.

Ez tagadhatatlan. A fizimiska, a stílus, a képességek. A birodalom maradékának élére egy sötét oldali erőhasználó. Önhitt seggfej. Erővillámokkal, vörös testőrséggel. A Jediség írmagja kiirtásának elvakult vágyával. Megvezetett tanítvánnyal. Én szeretném, ha Snoke Palpi "Bad Batch klónja" volna. Már az eredettörténetéért sem sóvárogna senki. És most, hogy Snoke ("klónhelyettes") is meghalt fizikailag, most lehet visszatérni.

Holokronban, szellemként, mindegy.

Tehát az a teóriám, hogy Palpi klón van az ügyben, de nem az, hogy most tér vissza, hanem, hogy Snoke volt az és az imént iktatták.

Ezzel egyszerre oldanák meg Snoke eredettörténetét, az ST zárásának nagy meglepetését és a SAGA keretbefoglalását!

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha klón lesz, akkor jól elcseszik, hiszen Snoke egyértelműen egy idegen lény, nem ember. Elég nehéz emberből idegent klónozni. ;) 

Plusz az is elég hülyén jönne ki, hogy több millió tökéletes Jango klón után pont az Uralkodónak nem sikerült egy normális klónt csinálni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ha klón lesz, akkor jól elcseszik, hiszen Snoke egyértelműen egy idegen lény, nem ember. Elég nehéz emberből idegent klónozni. ;) 

Plusz az is elég hülyén jönne ki, hogy több millió tökéletes Jango klón után pont az Uralkodónak nem sikerült egy normális klónt csinálni.

Elkapott a hév. Tudom, hogy ki lett jelentve, hogy idegen lény.. De akkor meg miért hasonlít így rá mindenben? ...

Talán a mintába keveredett egy kis albínó aszaltszilva...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a "megszállást" tudom elképzelni. Vagy valamilyen más módon lehettek kapcsolatban. Ez majd kiderül (remélem). A klónozós ötletet elvetném, főleg azért is amit Dzséjt írt. Azt se feledjük, hogy ennek a maszkos, ereklyés dolognak eleve alaposan megágyaztak, illetve még egy IX-hez köthető könyv is erről szól. Szerintem erre kell keresni megoldást. 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, csoli1138 írta:

Tudom, hogy ki lett jelentve, hogy idegen lény.

Ez nem csak szimpla kijelentés, hát nézz rá, látszik rajta, hogy nem ember. Ha más nem, a Wookiee-kat szégyenbe hozó magassága árulkodó kell, hogy legyen. :) Snoke nem lehet Palpatine klónja semmiképpen sem. Hogy miért hasonlít rá? Valószínűleg leginkább azért, mert az ep7-ben szinte minden hasonlít az OT-re valahogy, mivel a készítők képtelenek voltak ettől elszakadni. ;) De remélhetőleg az ep9 majd erre egy in-universe magyarázatot is ad.

Nekem a megszállás ötlete sem tetszik jobban. Szerintem Snoke valamilyen követője volt Palpatine-nak vagy Vadernek. Jelenleg szerintem még mindig az a legkézenfekvőbb magyarázat, hogy inkvizítor volt. Ez szinte mindent megmagyaráz, bár a legtöbb kérdésed még enélkül, pusztán a már kész filmek által magyarázhatóak.

- Fizimiska: nem Palpatine volt az egyetlen leharcolt Sötét Oldali, hogy emiatt már Snoke és közé egyenlőségjelet vonjunk. Sőt nagyon úgy tűnik, hogy a Sötét Oldalon lévők előbb utóbb eljutnak ide. Sidious, Vader, Maul és Talzin, a végén mind leharcoltak voltak valamilyen formában. Snoke csak egy újabb a sorban. A Sötét Oldal által természetellenes képességekre tesznek szert, aminek hála túlélhetnek túlélhetetlen sérüléseket. Mivel ragaszkodnak az élethez, nyilván hajlanak is a túlélésre, aminek egyenes következménye az elfajzott kinézet.

- Stílus: ebben szerintem kicsit sem hasonlít Palpatine-ra. Sidious kimért volt, végtelenül türelmes, még ha fel is idegesítették, akkor sem emelte fel a hangját. Snoke ezzel szemben türelmetlen, hirtelen haragú.

- Képességek: ez ugyanolyan, mint Rey esetében. Semmit nem mutat, amit más már nem tudott előtte. Erővillám? Dookunak szintén ment kisujjból is. Egy másik Erőhasználó ide-oda hajigálása? Nagy dolog az Erőben még kezdő Rey-t ide-oda dobálni (amit egy résszel korábban amúgy Kylo is megtett), Dooku a Jedi Tanács tagjaként dolgozó Obi-Wan Kenobit hajigálta. Gondolatolvasás? Erre még Kylo Ren is képes. Az egyetlen olyan dolog, ami kimagasló, hogy képes volt felerősíteni a kapcsolatot Kylo és Rey között. Ugyanakkor Sidious ennél azért picit többre volt képes a TCW utolsó évadjában. Nem csak felerősítette a Dooku és Yoda közötti kapcsolatot szintén hatalmas távolságról, de ő maga is bekapcsolódott.

- A birodalom maradékának élére egy sötét oldali erőhasználó: egy Jedi elég hülyén festene a Birodalom utódállamának élén. :) 

Önhitt s*ggfej: melyik Sötét Oldali nem az?

- Erővillámokkal: ismételten, Dooku is nyomta ezt rendesen, de a Fiútól és Talzintól is láttuk, szóval nem Palpatine-exkulzív képesség.

- Vörös testőrséggel: mivel a Birodalom utódállamának élén áll, ami látványosan mindent átvett a Birodalomtól, miért a Prétoriánusok páncéljának színe a meglepő? Átvették a rohamosztagosokat (színre is), a TIE vadászokat, a katonai egyenruhák sem sokat változtak, az építészet szinte teljesen ugyanaz maradt. Ezután meglepő, hogy az Uralkodó jellegzetes kíséretét adó testőrségre is hajazni akartak? A Prétoriánusok legalább nem csak biodíszletek, tudásuk és fegyvereik is használhatóak.

- A Jediség írmagja kiirtásának elvakult vágyával: azért egy Sötét Oldali joggal fél a Sötét Oldal írmagját elvakultan kiirtani vágyó Jedi Rendtől.

- Megvezetett tanítvánnyal: én nem érzem annyira megvezetve Kylo Rent. Szerintem Snoke nem ígért neki semmi olyat, mint Palpatine ígért Anakinnak. Bár megmérgezte a gondolatait, de Ben Solo már előtte sem volt a lelki béke mintapéldája. És nem Snoke állította át ígéretekkel. Luke miatt állt át, aki egy pillanatra tényleg meg akarta ölni. Ebben nem volt semmiféle kamu. Nem igazán látom, Snoke miben vezette meg Kylót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Ez nem csak szimpla kijelentés, hát nézz rá, látszik rajta, hogy nem ember. Ha más nem, a Wookiee-kat szégyenbe hozó magassága árulkodó kell, hogy legyen. :) Snoke nem lehet Palpatine klónja semmiképpen sem. Hogy miért hasonlít rá? Valószínűleg leginkább azért, mert az ep7-ben szinte minden hasonlít az OT-re valahogy, mivel a készítők képtelenek voltak ettől elszakadni. ;) De remélhetőleg az ep9 majd erre egy in-universe magyarázatot is ad.

Sose szerettem ezek az out-universe fejtegetéseket, főleg amikor ilyen kemények. :D :P   

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az hogy Snoke mint valami bábut ide oda tologatja Rey-t elég meredeknek tűnik. Én nem tudom elintézni egy kézlegyintéssel. Kylo ennek csak egy lebutitott verzióját tudta és csak akkor amikor Rey-ben még nem ébredt fel az Erő. Rey ezen a ponton egyébként annyira jó az Erőben, hogy a Skywalker kardot Kylo nem tudja magához rántani és a kard ugye kettészakad amikor mindketten magukénak akarják. Rey kifejezetten jó az Erőben ehhez képest Snoke-nak meg se kottyan. Ehhez hasonlót sose láttunk. Az Erőlökés más.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dooku nem Erökéssel hajította félre Obi-Want, hanem nagyjából ugyanígy, ráadásul komplikáltabb helyzetben, egy 2v1 párbaj közepén. És Obi-Wan a Jedi Tanács tagja, aki egy ponton a Kiválasztott Erőlökését is felfogta, szóval ő sem kockaleves az Erőben.

Rey erős az Erőben, ezt nem vitatom, de akor sem képzett Jedi. Sok trükkről még valószínűleg fogalma sincs, mert senki sem mondta el neki. És képzetlensége okán benne van a pakliban, hogy védekezni sem tud. Ha Luke-t vagy Kylót hajigálja így Snoke, azt nagyobb számnak venném.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Dzséjt írta:

Dooku nem Erökéssel hajította félre Obi-Want, hanem nagyjából ugyanígy

Szerintem is teljesen más a kettő. Snoke gyakorlatilag a két ujját alig emelte meg. Ehhez képest Dooku erőlködött. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem abban igaza van Dzséjtnek, hogy párbaj közben ez nehezebb. Gondoljatok pl. Yodára az X szárnyús kiemelésnél meg az oszlop megfogásnál a klónokban. Utóbbinál szerintem jobban erölködik, pedig elvileg ugyanaz lenne a kettő (a méret nem számít). Szóval nem mindegy a trükknél, hogy épp milyen elmeállapotban vagy, így Dookunál ez plusz piros pont párbaj közben. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...

Age of Resistance képregény spoiler:

 

Spoiler

star-wars-marvel-snoke-3.jpg

 

"If I had your uncle by my side instead of you, the galaxy would have been mine a long time ago" - Te vagy az, Sheev? :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 06. - 18:33, Yoda József írta:

Age of Resistance képregény spoiler:

 

  Spoiler elrejtése

star-wars-marvel-snoke-3.jpg

 

"If I had your uncle by my side instead of you, the galaxy would have been mine a long time ago" - Te vagy az, Sheev? :D

Valamiféle kapcsolat kell legyen Snoke és Uralkodó között. Tuti, hogy nem véletlen, hogy a 8. rész tróntermi jelenete alatt felcsendül Palpatine témája. Snoke Palpatine trónbitorja vagy strómanja lehetett.

Eredetileg azt hittem, hogy Snoke hazudott, amikor azt állította, ő hozta létre az erőkapcsolatot Rey és Ben között, ezért maradhatott fenn Snoke halála után is.

Lehetséges, hogy az erőkapcsolat mégiscsak külsö beavatkozás eredménye, de nem Snoke, hanem a háttérben megbúvó Palpatine volt a beavatkozó? 

 

Szerkesztve: - Süni
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok.Lassan nem merem olvasni a fórumot túl közel a cél.Azért megosztanék egy gondolatot veletek mert ti majd helyre teszitek.Papatine-nal kapcsolatban felmerült a megszállás fogalma,hogy ő ezt vagy azt szált meg.Ha feltételezzük hogy a Darth Plagueis rájött a titokra miszerint a tudatát át tudja vinni,így lesz halhatattlan.Shev mindig is utódott keresett fiatalabb,erőssebb Anakinban.Snoke is maga mellé állította Bent,aki fiatalabb erősebb.Mi van ha ez a megoldás kulcsa,kell egy fiatalabb erős tanitvány aki tudatot kap igy tovább él a gonosz(Dart Plagueis?).Mindennek a titka: a váratlan árulásra is fel kell készülni".Halál  pillanatában viszi át a tudatot a megfelelő személybe (vagy tárgyba).Ha ez volt a cél akkor most Palpatine(Plagueis)Ben Soloban van.Vagy nem.Ha viszont azt nézzük akkor olyan tárgy csak Vader sisakja volt.Na már csak azt nem tudom hogy kerülhetet esetleg Snoke-hoz,Tudom erős a fantáziám de ti mindig megtudjátok látni a hibát a gondolat menetemben és ez legalább feltölt(ha nem küldtök a picsába így 3sör után)Mindjárt itt lesz december.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.