Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Nem is kellett sokat várni az új Lucifer feliratra. Egész klassz lett a szezonnyitó. A színvonal szerencsére nem csökkent.

 

 

Lucival jól ki lett tolva. Szárnya van, ördögarca nincs. Várható volt hogy nem sikerül átváltoztatnia a fizimiskáját de azt hittem hogy csak "Detektív" közelében van úgy. Erre kiderült hogy egyáltalán nincs meg ama képessége.

Legalább az emberfeletti ereje megmaradt. Bírtam ahogy azt a pacákot lehajitotta a medencébe. :D

Az új hadnagy asszem jól illeszkedik a soriba. Csak ne lenne olyan karót nyelt figura. Gondolom nem lesz mindig olyan.

A főgonyosz kiléte nagyon talányos. Újabb illető akit Luci nagyon pokolra akar majd küldeni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Gifted 1×01: Ez a sorozat az X-men univerzumban játszódik, így természetesen már az első részben rengetegszer ki lett mondva a szervezet neve. A pilot nem volt rossz, a végére beindultak az események. Érdekes karaktereket kaptunk, kíváncsi vagyok a sorsukra, illetve hogy az egész sorozat miről fog majd szólni az emberek vs. mutánsokon kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3×02: Eddig bejön az évad, különösen ez a rész.

 

Gotham 4×03: Az aukciós jelenet mindent vitt! :lol: "100.000 and 1 dollar; 200.000 and 1 dollar, $300.000 and 1 cent." :D

Eddig nagyon megvagyok elégedve az évaddal, egyre jobb részeket produkál, és messze a legjobb képregényes sorozat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az igazság még mindig odaát/odakint van. Az X-akták új szezonja is klassznak ígérkezik. :cool:

 

 

 

Gotham 4×03: Az aukciós jelenet mindent vitt! :lol: "100.000 and 1 dollar; 200.000 and 1 dollar, $300.000 and 1 cent." :D

Eddig nagyon megvagyok elégedve az évaddal, egyre jobb részeket produkál, és messze a legjobb képregényes sorozat.

Nekem is bejött a harmadik rész. Ez a sori is jól nyomja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon ütősnek ígérkezik a Stranger Things második szezonja. :rock:

 

 

--------------------------------------------------

 

Nekem is bejött a Lucifer mostani része.

 

 

A hadnagy nekem is gyanús de remélem nem ő a Sinnerman. Beugratás szaga van a dolognak. Talán csak azt akarják az alkotók hogy azt higgyük ő az.

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hány élete van még? Két doktorral ezelőtt már csak egy volt. :D

Igen, de aztán újabb 12 regenerációra kapott hosszabbítást az időlordoktól. Ezért születhetett meg a 12. Doktor, aki valójában a 13. regenráció és a 14. inkarnáció.

 

 

1. Doktor: 0. regeneráció 1. inkarnáció

2. Doktor: 1. regeneráció 2. inkarnáció

3. Doktor: 2. regeneráció 3. inkarnáció

4. Doktor: 3. regeneráció 4. inkarnáció

5. Doktor: 4. regeneráció 5. inkarnáció

6. Doktor: 5. regeneráció 6. inkarnáció

7. Doktor: 6. regeneráció 7. inkarnáció

8. Doktor: 7. regeneráció 8. inkarnáció

Háborús Doktor: 8. regeneráció 9. inkarnáció

9. Doktor: 9. regeneráció 10. inkarnáció

10. Doktor: 10. regeneráció 11. inkarnáció

10. Doktor: 11. regeneráció 12. inkarnáció

11. Doktor: 12. regeneráció 13. inkarnáció

12. Doktor: 13. regeneráció 14. inkarnáció

13. Doktor: 14. regeneráció 15. inkarnáció

 

(Bár a 10. Doktor két regenerációja között testet nem cserélt, de szerintem a 4. évadra eléggé megváltozott a karakter személyisége, pont a regenerálódás után,

ezért vettem külön (meg ugye volt egy metakrízis is, vagy mifene).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3x03 - Végre, Maze is kapott egy saját epizódot. Eleve hiányoltam eddig az évadból, de most bepótolták az elmaradást. Remélem többet nem fog hiányozni, hiszen kell Lucifernek a verőleg... lány. :) A rész vége különösen érdekes volt.

 

Az aktákon minden név olyan, aki vagy égi, vagy megszállt egy égi, vagy démon. És ott az a Gaudium (boldogság) név. Az ki? Luci és Amenadiel (Amen :D) egy másik tesója? Vagy egy démon?

Az is érdekes, hogy Maze az igazi nevén, Mazikeen of the Lilimként volt felírva, és nem az emberek közt használt Mazikeen Smith néven. Vagyis aki vezeti a dossziékat, tudja, hogy egy démon, és feltehetően akkor már azt is, hogy Lilith leánya.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lucifer 3x03 - Végre, Maze is kapott egy saját epizódot. Eleve hiányoltam eddig az évadból, de most bepótolták az elmaradást. Remélem többet nem fog hiányozni, hiszen kell Lucifernek a verőleg... lány. :) A rész vége különösen érdekes volt.

 

Az aktákon minden név olyan, aki vagy égi, vagy megszállt egy égi, vagy démon. És ott az a Gaudium (boldogság) név. Az ki? Luci és Amenadiel (Amen :D) egy másik tesója? Vagy egy démon?

Az is érdekes, hogy Maze az igazi nevén, Mazikeen of the Lilimként volt felírva, és nem az emberek közt használt Mazikeen Smith néven. Vagyis aki vezeti a dossziékat, tudja, hogy egy démon, és feltehetően akkor már azt is, hogy Lilith leánya.

 

 

Ismereteim szerint Gaudium egy bukott angyal. Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog feltűnni az évadban.

Amúgy szinte 100% -ig biztos vagyok benne, hogy a Sinnermant láthattuk a rész végén.

A rész nekem tetszett, végre egy Maze-centrikus epizód. :yes: Na most már cak egy Amenadiel epizóddal kedveskedjenek, és máris rendben is leszünk. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött a múltkori Lucifer. Maze klasszul intézte a dolgát. Végre teljesebb képet kaptunk a fejvadászkodásáról.

 

A legutóbbi Gotham is frankóra sikerált.

 

Habár az albínó csekélyértelmű Butch kicsit sok volt nekem. Olyasmi mint Bizarro a Superman frencsájzban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A legutóbbi Gotham is frankóra sikerált.

 

Habár az albínó csekélyértelmű Butch kicsit sok volt nekem. Olyasmi mint Bizarro a Superman frencsájzban.

 

Nekem is tetszett, a magyar "jelenlét" meg megmosolyogtatott. :D És milyen szépen mondták ki a vezetéknevemet. :lol: Fejlődnek az amcsik.

 

Lucifer 3×04: :clap: Az évad legjobb része eddig, az utolsó jelenet nagyon tetszett, és maga a rész is. A bevonulás lóháton meg egyenesen fergeteges + Amenadiel jelenetei is vittek ma mindent. :lol: Pierce karaktere is fejlődik, kíváncsi vagyok, hogy milyen szerepe lesz később.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett, a magyar "jelenlét" meg megmosolyogtatott. :D És milyen szépen mondták ki a vezetéknevemet. :lol:

A "János" és a "Budapest" elég frankón hangzott el.

Érdekelne hogy ki a magyar a fejesek között hogy ráfeküdtek a "hungarian" témára. Plusz állítólag egy magyar színész is játszott valamelyik részben.

 

 

A mostani Lucifer is klassz. Mondjuk a végén azt a tükrös dolgot nem igazán vágom.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BSG s02e9-10

 

Lehet, hogy rossz az epizószámozása az évadnak amit leszedtem?

 

A 9. rész végén

elkészül a lopakodógép amit Starbuck próbál ki, majd elnevezik az elnökasszonyról.

A 10. rész elején meg már az emlékeztető is fura, mert vannak ismerős pillanatok, meg új jelenetek is egy Pegazus nevű rombolóval és új arcokkal, a rész elején meg mintha a Galaktika és a Pegazus pilótái egymás ellen mennének..

 

 

Na gondoltam ezt gyorsan megkérdezem itt...

Dzséjt esetleg...

Köszi

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.