Ugrás a kommentre

Sorozatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

29 perccel korábban, MissKarrde írta:

És vajon mikorra várható a TWD 10. évadának utolsó része? :hehe:

Talán ősszel? :D

 

Mondjuk nem mintha nagyon várnám... még valahol a 3. évad elején tartok... kb. 3-4 éve. :P (Ja és a TWD mióta Marvel? :hehe:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy hírlik hogy a Lucifer ötödik szezonjának második nyolc részének forgatása október közepén míg a Stranger Things negyedik szezonjának forgatása szeptember közeptől fog folytatódni.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Az nem bug, hanem feature :D 

És először csak a díszleteket, a tájakat és a speciális effekteket kapjuk meg, a szereplőket majd később adják hozzá DLC formájában. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 perccel korábban, Dzséjt írta:

És először csak a díszleteket, a tájakat és a speciális effekteket kapjuk meg, a szereplőket majd később adják hozzá DLC formájában. :D 

A történet meg majd season passos lesz :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

....míg a Stranger Things negyedik szezonjának forgatása szeptember közepén fog folytatódni.

Te jó ég akkor ez kb jövő év őszén kerül képernyőre. Mire lemegy az 2022 eleje. Pedig már darálnám. Jól elhúzzák. A 3. évad is kb másfél éve volt tv-ben ha jól tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Frenkie írta:

Te jó ég akkor ez kb jövő év őszén kerül képernyőre. Mire lemegy az 2022 eleje. Pedig már darálnám. Jól elhúzzák. A 3. évad is kb másfél éve volt tv-ben ha jól tudom.

Tavaly ilyenkor már lehetett nézni a ST 3. évadát... vagyis Amerika napján. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Entertainment Weekly egyik cikke a  Lucifer ötödik szezonjának negyedik, It Never Ends Well for the Chicken című részéről szól. Az említett rész lényegében noir stílusú, fekete-fehér, valamikor az 1940-es évek Los Angeles-ében játszódik, megismerjük belőle Luci első "ügyét", megtudunk belőle ezt-azt Maze múltjáról és a többi főbb szereplő a megszokottól eltérő karakter szerepében tűnik fel benne.

 

Entertainment Weekly-s cikk

 

nk46Q35.jpg

 

FwAayed.jpg

 

UrhJhAr.jpg

 

d5UG8Rd.jpg

 

CkHk1E7.jpg

 

gMeyB8x.jpg

 

LWBPFvg.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Az a szomorú, hogy a képregény és regény alapanyagot olvasva egyértelmű, hogy mennyivel több potenciál lenne ebben a világban... :( 

 

Kb. 4-5. évadig ezt nagyon jól is sikerült tartani, emlékszem hogy tűkön ülve vártuk annó osztálytársakkal a legújabb részeket és órákat dumáltunk róla. Most meg már csak megszokásból nézem, de nem igazán izgat már hogy kivel mi történik. Kb. az alexandriai történetszáltól csúsztak el a dolgok de nagyon, alapból a karakterekben akik azután jelentek meg ezerszer nagyobb a potenciál mint ahogy azt sikerült megvalósítani. Negant és a Saviorös történetszálat is úgy vártam mint a messiást, hogy milyen fasza lesz ugyanazt képernyőn látni. Hát nagyon nem úgy sikerült a megvalósítás, de Jeffrey Dean Morgan becsületére legyen mondva, hogy ő mindent kihozott a karakterből amit tudott, hogy sz*rok az írók/rendezők/akárkik arról meg már nem ő tehet. 

 

Egyébként szerintem 2 évad múlva elérnek oda ahol a képregénynek vége lett, kíváncsi leszek onnan hova viszik tovább és meddig. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Kb. 4-5. évadig ezt nagyon jól is sikerült tartani, emlékszem hogy tűkön ülve vártuk annó osztálytársakkal a legújabb részeket és órákat dumáltunk róla. Most meg már csak megszokásból nézem, de nem igazán izgat már hogy kivel mi történik. Kb. az alexandriai történetszáltól csúsztak el a dolgok de nagyon, alapból a karakterekben akik azután jelentek meg ezerszer nagyobb a potenciál mint ahogy azt sikerült megvalósítani. Negant és a Saviorös történetszálat is úgy vártam mint a messiást, hogy milyen fasza lesz ugyanazt képernyőn látni. Hát nagyon nem úgy sikerült a megvalósítás, de Jeffrey Dean Morgan becsületére legyen mondva, hogy ő mindent kihozott a karakterből amit tudott, hogy sz*rok az írók/rendezők/akárkik arról meg már nem ő tehet. 

 

Egyébként szerintem 2 évad múlva elérnek oda ahol a képregénynek vége lett, kíváncsi leszek onnan hova viszik tovább és meddig. 

 

Vége a képregénynek? Meg lehet ezt valahol nézni? Különben egyetértek. Elképesztő mit csináltak Neganból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Frenkie írta:

 

Vége a képregénynek? Meg lehet ezt valahol nézni? Különben egyetértek. Elképesztő mit csináltak Neganból.

Igen, mint derült égből a villámcsapás jelentették be hogy Kirkman lezárta a sztorit, pont 1 éve. Nekem megvan az összes szám gépen, de angolul vannak. Magyar kiadás nem tudom hol jár ha még adják egyáltalán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Igen, mint derült égből a villámcsapás jelentették be hogy Kirkman lezárta a sztorit, pont 1 éve. Nekem megvan az összes szám gépen, de angolul vannak. Magyar kiadás nem tudom hol jár ha még adják egyáltalán.

Megoldható hogy felrakd valahova az összes számot ,én meg letöltsem? Az angol nem baj. De baromi kiváncsi vagyok rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Frenkie írta:

Megoldható hogy felrakd valahova az összes számot ,én meg letöltsem? Az angol nem baj. De baromi kiváncsi vagyok rá.

Itt online is el tudod olvasni, 6-7 GB-ot nem tudom hova tudnék most feltenni :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem már a 2. évad is elég nagy szenvedés volt, "farm, ahol élünk" + zombik, és az a borzasztó Lori szenvelgései. Meg aztán minden évadban volt egy szereplő, aki épp bekattant és egész epizódok mentek el az értelmetlen hallucinációikkal. Ha valamit utálok a sorozatban, akkor ezeket az álművészieskedő hallucinációs jeleneteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Szerintem már a 2. évad is elég nagy szenvedés volt, "farm, ahol élünk" + zombik, és az a borzasztó Lori szenvelgései. Meg aztán minden évadban volt egy szereplő, aki épp bekattant és egész epizódok mentek el az értelmetlen hallucinációikkal. Ha valamit utálok a sorozatban, akkor ezeket az álművészieskedő hallucinációs jeleneteket.

Igen az kicsit kilóg a sorból, képregényben sokkal hamarabb lezavarták a dolgot. Értelmetlen hallucinációk az a szomorú, hogy még most is megvannak. Reménykedek benne, hogy az új showrunnerrel visszatalál valamennyire a sorozat a régi önmagához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rickes hallucinációs időszak szerintem annyiból kellett, hogy megmutassák, hogyan dolgozza fel azt a bizonyos halálesetet. Bár a sorozatban ezt is túltolták a képregényhez képest. Sok esetben inkább hatnak időhúzásnak és álművészieskedésnek az ilyen jellegű jelenetek. 

 

Amúgy a Fear the Walking Deadet nézi valaki? Az 1. évad ígéretes volt, de szerintem gyorsan lezavarták annak bemutatását, hogyan változik át a világunk azzá, amit a TWD-ben látunk. A 2-3. évad elég gyengécske lett, viszont a 4. évadban keződő stílusváltás szerintem jót tett a sorozatnak. A 4-5. évad során azon kaptam magam, hogy sokszor jobban élvezem a részeket, mint az anyasorozatban.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alapjáraton nincs ezzel bajom ha hallucinálnak, csak néha totál feleslegesnek érzem és mintha csak azért tennék bele hogy kijöjjön a 40 perc/epizód.

 

Fear-nek az 1. évadját imádtam, nekem nagyon bejött ahogy bemutatták hogyan változik lassan pokollá a világ, hogyan reagálnak az emberek először, majd a végén milyen döntéseket kell meghozni a túlélésért. Nem tudom lehetett e volna e még egyébként tovább húzni esetleg egy fél évaddal, de nem volt igazán hiányérzetem pedig én szeretem amikor bemutatják hogyan omlik össze a társadalom.

 

2. évad volt az egyértelmű mélypont, 3. valamennyire elment, de tényleg a 4-5. évaddal talált újra magára a sorozat. Remélem ez már így is marad mert 2-3. évaddal hamar kiölték belőlem az érdeklődést és csak megszokásból néztem.

 

Majd a World Beyondra leszek kíváncsi, hogy abból mit fognak kihozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Amúgy a Fear the Walking Deadet nézi valaki? Az 1. évad ígéretes volt, de szerintem gyorsan lezavarták annak bemutatását, hogyan változik át a világunk azzá, amit a TWD-ben látunk. A 2-3. évad elég gyengécske lett, viszont a 4. évadban keződő stílusváltás szerintem jót tett a sorozatnak. 

A 2. évadnál feladatam. Egyetlen szimpatikus karakter sem volt a sorozatban, a sztori sem jött be, szóval kukáztam. Ritkán teszek ilyet, de kész szenvedés volt nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.