Ugrás a kommentre

Trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

10 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Egy Boba Fettről szóló sorozatnál nem vártam mást.

Jó eséllyel ez a sorozat fogja feltenni a koronát a karakterre.

 

2 perccel korábban, Iqvi írta:

Megnéztem amúgy és szerintem az ithori lesz az aki beszél annál a résznél.

Djarin így megváltozott? :D Amúgy tényleg hallani alatta az ithorian jellegzetes beszédét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Nem ma fog meghalni a Star Wars, ez már biztos. :D

Amíg Filoni és Favreau egy nindzsa és egy elit kommandós ügyességével, hamis beszámolókkal, nem valós forgatókönyvekkel, direkt a vezetőséget megtéveszteni szándékozó jelenetek leforgatásával ki tudja cselezni a cége termékeire egy pillantást sem vető és a projektvezetőkkel szóba sem álló gonosz Kennedy-t, akinek minden gondolata a Star Wars szisztematikus és módszeres elpusztítása körül forog, addig nem lesz baj a Star Warsszal. Mert mint tudjuk, ez a két hős az állásukat és az életüket kockáztatva gyártanak olyan Star Wars produkciókat, amikkel nem csak titokban eltörlik az egész folytatás trilógiát, de alávágnak Kennedy-nek is, aki amúgy nem ilyen szériákat akar, ez az egész nem az ő jóváhagyásával történik. Szerencsére a vezetőségben mindenki hőseink mellett áll, és Kennedy-nek Disney+ előfizetése sincs, szóval sosem fognak lebukni. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem megvettek kilóra. Imádom, már most. :D

Nagyjából 15 éve várok egy olyan SW tartalmat, amiben durván rámennek az alvilági dolgokra, és most végre úgy tűnik, meg is kapom. A hangulat hibátlan, a zene érdekes, a látvány pazar, dec 29 fú, de messze van :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Megnéztem amúgy és szerintem az ithori lesz az aki beszél annál a résznél.

 

Szerintem is. Alatta hallatszódik a bugyborékoló igazi hangja. De valóban nagyon nagyon hasonló a hangja Pedro Pascal-éhoz

 

 

Egyébként most akkor 8 vagy 9 rész lesz? Van már erről hivatalos bejelentés? Régebben 5-ről pletykáltak, emlékeim szerint. Örülök, hogy nem lesz olyan rövid. Lehet, hogy a bemutatása után egy hónappal már robbanthatnak is egy újabb sorit (mint a Marvelnél), nyilván Mando 3. évad adná magát leginkább, de az Andor forgatását is már elég rég elkezdték.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eldobtam az agyamat a trailertől! Tényleg nem mond sokat, de ez erény is, tekintve hogy ennek ellenére mennyire fellelkesíti a rajongókat.  Alvilági hangulat, látványos helyszínek, nagyszerűen kinéző lények, és persze Boba karizmatikus jelenléte, ami már a Mandalorian-ban is megragadó volt. 

Nem gondoltam volna, hogy a Star Wars (szvsz) leginkább túlértékelt ikonjából ilyen jó karaktert csinálnak majd, de most felérhet a hírnevéhez. Nem is tudom eldönteni, hogy ezt várom-e jobban, vagy a Mandalorian 3. évadát. :D Azért ez nálam nagy szó, úgyhogy le a kalappal.  :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Az új spot miatt újranéztem ezt is. De amellett, hogy örülök az elején a Bomarr szerzetesnek, bennem most is az az érzés volt, a mozgása miatt vagy nem is tudom, mint amikor először láttam, hogy mi ez, fake trailer? Szerintetek jól van megcsinálja az első snitt? Vagy direkt stop motion szerű? Kicsit kilóg nekem. 

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, csoli1138 írta:

Vagy direkt stop motion szerű?

Szerintem nem csak, hogy direkt stop motion szerű, engem az sem lepne meg, ha kiderülne, hogy azzal csinálták meg. A The Mandaloriannél is alkalmaztak olyan trükktechnikákat, amiket az OT-nél használtak (lásd az űrhajók filmezése), sőt az ep9-ben is láthattuk, hogy a végső jelenetben a jawa homokkúszó szimpla kameratrükk egy modellel, nem CGI vagy hasonló. Szóval könnyen lehet, hogy az a mechapók tényleg stop-motion trükkel készült, mintegy tésztelgésül az ep6 alkotói előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.