Ugrás a kommentre

Trailer


Bence1997

Ajánlott hozzászólás

Egyelőre pletykaként kering, de a neten elkezdtek jönni az infók, hogy november 1-jén érkezik majd az előzetes a sorozathoz.

 

 

Egyszerű az indok: a Disney+ napon (november 12) nagy mennyiségű tartalom fog érkezni (Marvel és több Disney produkció is valószínűleg előzetesekkel fog előrukkolni) és a hírek szerint akár a SW is csatlakozhat ezekhez. Itt főleg olyanokra kell gondolni, mint a Kenobi, Andor vagy a The Bad Batch 2. évada. Ezek már önmagában elvennék a rivaldafényt a Boba Fettről.

 

Meglátjuk. Mindenesetre ha valóban nagyra akarnak törni a D+ napon, akkor valóban nem lenne ördögtől való egy előzetes. :)

 

szerk.: érdekesség, de a Bespin Bulletin írta elsőként, hogy talán kaphatunk valamit a BF-ből még a Disney+ nap előtt. Most pedig Jordan és a BSL csapata is sejtelmesen nyilatkoznak. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állat jó ez a trailer! Úgy tűnik ez lesz a nagybetűs alvilági sorozat. A Solo meg a Mandalori már nyitott némi kaput erre a világra, de itt tényleg belemegyünk a sűrűjébe. 

Egyébként az a sziklába vájt város eszement jól néz ki. Ilyen nagyszabású település a Mandoban nem volt. Szerintetek ez a Tatooine? Ja és lesz Bomarr szerzetes :D Szegény kicsit esetlenül néz ki de igy is nagyon örülök. Kiváncsi vagyok velük mit kezdenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Imádom ezt a Star Warsban hogy az ep.6-ban Jabba egy amolyan érdekesség volt a nagy leszámolás előtt, egy kis kitérő kalandozás volt a legyőzése, most meg egy külön sorozatban kapunk képet arról hogy a halála után mi lesz a trónjával és hogy formálja Tatooine képét a helyére ülve Boba. Nálam gőzerővel beindult a hype. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is tetszett az előzetes, bár valójában nem mutat sokat. Mibe fogadok, hogy az első 2-3 részből láttunk csak jeleneteket.

 

De a hangulat már megvan és az a város... te jó ég! :o Elsőre azt hittem, hogy Jeddha, de aztán rájöttem, hogy annak a városnak már kampeca. :D De elképesztő látványa van. Nagyon tetszik. A "Hammerhead" pletyka úgytűnik valósnak tűnik, legalábbis az előzetesben látni az ithori fickót. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Bomarr írta:

Imádom ezt a Star Warsban hogy az ep.6-ban Jabba egy amolyan érdekesség volt a nagy leszámolás előtt, egy kis kitérő kalandozás volt a legyőzése, most meg egy külön sorozatban kapunk képet arról hogy a halála után mi lesz a trónjával és hogy formálja Tatooine képét a helyére ülve Boba. Nálam gőzerővel beindult a hype. 

Ráadásul úgy tűnik akkor, hogy Tatooine társadalmát és hatalmi hierarchiáját is megismerjük. 

 

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

A "Hammerhead" pletyka úgytűnik valósnak tűnik, legalábbis az előzetesben látni az ithori fickót. :D

Mi is volt ez konkrétan? :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ráadásul úgy tűnik akkor, hogy Tatooine társadalmát és hatalmi hierarchiáját is megismerjük. 

 

Mi is volt ez konkrétan? :) 

Annyi rémlik, hogy ő és Boba ellenlábasok lesznek. :)

 

Érdekes lesz látni majd miképp alakul Tatooineon a hatalmi hierarchia. Boba láthatóan másféle módszerekkel akar majd uralkodni. A többiek úgy néz ki, hogy nem értenek ezzel egyet. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Érdekes lesz látni majd miképp alakul Tatooineon a hatalmi hierarchia. Boba láthatóan másféle módszerekkel akar majd uralkodni. A többiek úgy néz ki, hogy nem értenek ezzel egyet. :D

 

Még szép, hogy nem értenek egyet! A semmiből tűnt fel Boba, azt hiszik itt még, hogy elnyomhatják. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Okés, csak hogy Hammerheadnek nevezted, az zavart meg. De látom, hogy idézőjellel írtad.

 

Jó lett volna Dok Ondar is, de tök más ruhájuk van. Valszeg egy új karakter. Ő beszél az elején, ugye? Csak egy ilyen fordító eszköz segítségével.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez engem most berántott. Most láthatjuk, hogyan is alakult a Tatooine sora az EP6 után. A régóta ismert helyszínek, de mégis valahogy minden más. És az a sok lény, ithoriak, trandoshaiak, klatooine-iak... Ahhoz képest, hogy az új sorozatok közül a Boba Fett-sorit vártam a legkevésbé, most hihetetlen módon fellelkesültem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, bár már a Mandalorian is fejlődött e téren (a quarrenek pl. ott már nagyon jól néztek ki). Egy nyüzsgő és lüktető Tatooine-t szeretnék látni (arra a sziklába vájt városra nagyon kíváncsi leszek), ahol a helyi erőviszonyok részletesen be vannak mutatva. Biztos, hogy Jabba után több lokális kiskirály terrorizálta a saját közegét, egységes bűnszervezet híján. Szerintem Bib Fortuna hatalma nem nagyon terjedhetett Jabba palotáján túl.

Szerkesztve: - Nute Gunray
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Nute Gunray írta:

Igen, bár már a Mandalorian is fejlődött e téren (a quarrenek pl. ott már nagyon jól néztek ki). Egy nyüzsgő és lüktető Tatooine-t szeretnék látni (arra a sziklába vájt városra nagyon kíváncsi leszek), ahol a helyi erőviszonyok részletesen be vannak mutatva. Biztos, hogy Jabba után több lokális kiskirály terrorizálta a saját közegét, egységes bűnszervezet híján. Szerintem Bib Fortuna hatalma nem nagyon terjedhetett Jabba palotáján túl.

Ha egyáltalán terjedt addig. :D 

 

Nagyon várós, visszaköszönt Jabba régi udvartartása: gamorraiak, twilekek, Bomarr szerzetes, trandok és persze ott vannak még Tatooine őslakosai is, a tuskenek. Az a sziklába vájt város tényleg Jeddhára emlékeztetett. Baromi hangulatos az egész! :clap: 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.