Ugrás a kommentre

New Jedi Order


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

41 perccel korábban, Iqvi írta:

Nekem a Solo marketingből semmi emlékezetes nem maradt meg. 

:D

 

 

 

Amúgy ha nem változtat a Disney (se itt, se a Marvelnél) és így fognak kijönni, akkor egyelőre amivel szembenézhet, az a Bosszúállók: Kang Dinasztia lehet, amit ugye 26 májusára raktak. Lesz annak is kb. 3 hete, míg összeszedi magát, utána ez jönne. És ugye ez csak a Disney égisze alatti dolgok, más stúdióról még nem tudni. Bár én még a májusi dátumot nem venném készpénznek.

 

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Nyári SW mozi, szuper. Reméljük nem egy Solo2 lesz belőle.

Azért a Production Weekly-t még ne kezeljük tényként :) ha tényleg elkezdenek forgatni jövő tavasszal, a jövő évi Celebration-ön majd biztos fognak konkrétumokról is beszélni, ami már valószínűleg véglegesnek tekinthető. Már ami a premiert meg a címet illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Yoda József írta:

ha tényleg elkezdenek forgatni jövő tavasszal, a jövő évi Celebration-ön majd biztos fognak konkrétumokról is beszélni, ami már valószínűleg véglegesnek tekinthető. Már ami a premiert meg a címet illeti.

2025-ben lesz Celebration. Ha el is kezdik forgatni, azt valószínűleg a Star Wars oldalán illetve a youtube csatornán + twitter lesz közölve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 minutes ago, Bence1997 said:

Bosszúállók: Kang Dinasztia

Nem követem mostanában az MCU-t, de szerintem nem volna a legjobb döntés egymás mellé rakni egy Star Warst és egy Bosszúállók filmet, mind a kettő nagyon erős név. Én kiegyeznék azzal, ha ez után jönne ez a film. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

2025-ben lesz Celebration. Ha el is kezdik forgatni, azt valószínűleg a Star Wars oldalán illetve a youtube csatornán + twitter lesz közölve. :)

Valamiért úgy rémlett, jövőre lesz :facepalm:

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Iqvi írta:

Nem követem mostanában az MCU-t, de szerintem nem volna a legjobb döntés egymás mellé rakni egy Star Warst és egy Bosszúállók filmet, mind a kettő nagyon erős név. Én kiegyeznék azzal, ha ez után jönne ez a film. 

Mostanában én sem követem az MCU-t, de úgy érzem, ennek az Avengers-filmnek azért nem lesz akkora huzata, mint az Infinity War-nak volt. Mondom ezt most távolról, amikor még évekre vagyunk tőle, de az Infinity War egy a végére eléggé erős és közkedvelt éra lezárása volt. A mostani éra finoman szólva is vegyes megítélésű, ráadásul a főgonosznak kikiáltott Kangot alakító színész, Jonathan Majors sorsa is erősen kérdéses, miután letartóztatták, majd kirúgta az ügynöksége, felmondtak vele több szerződést is. A Disney ugyan még nem lépett az ügyben, de rezeg a léc. Szóval most én úgy gondolom, hogy nemhogy nem kell tartania a Star Wars mozinak az Avengers: The Kang Dinasty-tól, de még az sem biztos, hogy ez a film a mostani terveknek megfelelően el fog készülni. Ha a színész repül, minimum recast lesz, de egy egész éra főgonoszt leváltani, aki ráadásul már több produkcióban is benne volt, hát minimum a film csúszásával fog járni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne feledjük, hogy 2015-ig az volt elképzelhetetlen, hogy egy SW-film karácsonykor kerüljön bemutatásra.

 

Mi több, az egyetlen SW-mozgókép, ami az ünnepi időszakra volt időzítve 2015 előtt, a legnagyobb szitokszónak számított.

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, IndianaAndrisSolo írta:

Ne feledjük, hogy 2015-ig az volt elképzelhetetlen, hogy egy SW-film karácsonykor kerüljön bemutatásra.

 

Mi több, az egyetlen SW-mozgókép, ami az ünnepi időszakra volt időzítve 2015 előtt, a legnagyobb szitokszónak számított.

Így van! Ha nincs a májusi premier a prequelnél, akkor lehet hogy csak sokkal később váltam volna Star Wars rajongóvá, és lemaradok az EpIII éjféli premierről. Én ugyanis az első EpIIes mozis nézésemet születésnapi ajándékként kaptam. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 06. 22. - 21:43, Dzséjt írta:

Mostanában én sem követem az MCU-t, de úgy érzem, ennek az Avengers-filmnek azért nem lesz akkora huzata, mint az Infinity War-nak volt. Mondom ezt most távolról, amikor még évekre vagyunk tőle, de az Infinity War egy a végére eléggé erős és közkedvelt éra lezárása volt.

 

Endgame, nem Infinity War.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Eszembejutott, hogy a Rey és Ben közötti Erő-diád ad-e valami pluszt. Úgy értem, hogy Benből lett-e valami Erőszellem  vagy valami más éppen emiatt? Vagy ez csak akkor volt érvényben, amikor élt. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Az SWNN információi szerint Steven King október végén, legkésőbb a hálaadás ünnepére kell hogy elkészüljön azzal az új forgatókönyvvel, amit eredetileg májusban vártak tőle, de az írói sztrájk miatt elhalasztották. Tehát elképzelhető, hogy karácsonyra már lesz kész forgatókönyve a filmnek. További információ a SWNN-tól, hogy a film címe A New Beginning (Egy új kezdet) lehet, de cikkükben azt is felvetették, hogy akár már egy lista is létezhet a különböző címekkel, amik között az említett cím szerepelhet.

 

https://www.starwarsnewsnet.com/2023/10/star-wars-new-jedi-order-film-title-rumors-production-schedules-and-latest-speculation.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Daisy beszélt egy picit a készülő filmről: "Nagyon izgatott vagyok. A történet nagyon király. Várom, hogy elolvassam a forgatókönyvet, mert nyilván nincs más aktualitásom. Nem erre számítottam, de izgatott vagyok. Egy film történetét ismerem. Ez nem azt jelenti, hogy csak ennyi, de ennyit mondtak nekem. És úgy képzelem, hogy ez lesz a következő film, azt hiszem. Úgy értem, ismétlem, nem tudom, a sztrájkok meg minden után, milyen gyorsan fog minden újraindulni. De igen, eddig egy film történetét ismerem, és azt hiszem, az emberek nagyon izgatottak lesznek."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 01. 01. - 22:59, Ody Mandrell írta:

Daisy egy hónapja az LFL-nél járt. 

L21OQpZv9z1ZF9F--WJvC5JUTN0LC7z0cggizvSl

 

A Galaxy Edge's-t is meglátogatta, de azt már több ismerős arccal.

-gY1w1BJ8r-8T6CZmmxaDsEobLr9_jSlTTub8VPm

 

Ebbe vagy belelátunk valamit, vagy nem. Mindenkinek az egyéni ízlésére van bízva. :D 

Érdekesség a fentebbi hírrel kapcsolatban, hogy ez pusztán tényleg csak egy látogatás volt. Daisy a Collideres interjúban elmondta, hogy amikor a Collideres kérdezővel találkozott még anno januárban, nem volt megkeresve semmilyen ajánlattal, minden csak az utána való 3 hónapban történt:

"I will tell you, Steve, when I saw you in Park City, I had not been approached. I was asked some, not by you, but I was asked something when I was there and strangely, people were asking me stuff and I was like, “No, I'm not doing another one.” Then it all happened after I came back."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2023. 04. 09. - 19:31, Bence1997 írta:

Kennedy a következőket mondta erről a filmről:

 

"Rájöttünk, hogy a háború után, az Első Rend utáni Új Jedi Rend felemelkedésekor, azzal távoztunk, hogy Rey elkötelezte magát Luke Skywalker mellett, hogy újjáépíti a Jedi Rendet. És most itt vagyunk. És ez rengeteg megbeszélést igényelt, mert bár különböző helyeken (az idővonalon) fejlesztettünk történeteket és a streaming mostanában nagy hangsúlyt kapott tőlünk, de még mindig nagy az érdeklődés az iránt, hogy mi történik a Skywalker kora után. Szóval izgatottan várjuk, hogy ezzel foglalkozzunk."

 

"A kérdés, amit az Új Jedi Renddel és Rey-el kapcsolatban fel fogunk tenni, az, hogy szükség van-e még rájuk a galaxisnak? Vissza akarják-e kapni őket? Szóval rengeteg gondolkodnivaló van abban, amit csinálunk, akár a múltban, akár a jelenben, vagy a jövőben."

 

 

2023. 04. 13. - 20:25, Bence1997 írta:

A hivatalos szinopszis egyelőre ezt írja:

"Star Wars will head into the future, with a new film directed by Sharmeen Obaid Chinoy set 15 years after the last events of the Skywalker Saga. The film will star Daisy Ridley reprising her beloved role as Rey and tells the story of rebuilding the New Jedi Order and the powers that rise to tear it down."

 

Béke csak nem lesz. :D Kérdés, hogy milyen erők tűnhetnek fel, amik veszélyeztetik az Új Jedi Rend felélesztését. Igazából a film bejelentése óta ezen agyalunk. :D

Picit elgondolkodtam ezeken az infókon. Ugye már korábban is gondolkodtunk, hogy vajon ki vagy kik lehetnek az új gonoszok ebben az új érában.

 

Mivel Kennedy azt mondta az interjújában, hogy vajon a Jedikre szükség van-e még, kell-e a galaxisnak, ezért én arra gondolok, hogy vajon újra alakul egy szekta/csoportosulás, akik az Erőhasználók ellen tiltakoznak, mint a Köztársaság Fénykorában a Nyitott Kéz Útja? Most nem azt mondom, hogy az Út visszatérne, de ha egy hasonló mentalitású (The Force will be free helyett lehetne olyan mottójuk, hogy The Galaxy will be free) csoport feltűnne, az egy érdekes helyzetet teremtene. Valamint egy újdonság lenne, amit eddig nem igen láttunk a filmekben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tiltakozni mi ellen? A Jedik lényegében évtizedek óta láthatatlanok. De még így is: ha nincs Luke és Rey, akkor valószínűleg Sidious visszatér. Szóval ahogy Lor San Tekka mondta, szükség van a Jedikre. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Maximum azért tudnék elképzelni felszólalást a Jedi Rend ellen, mert az utóbbi fél évszázad legnagyobb sz*rkeverői ex-Jedik voltak: Dooku/Darth Tyranus, Anakin Skywalker/Darth Vader és Ben Solo/Kylo Ren. Ráadásul mostanra már nem csak ez, de az is köztudott, hogy az Uralkodó szintén Erőhasználó volt. És akkor még ott vannak a szintén sokak által ismert inkvizítorok (mindegyike hajdani Jedi) és a Ren lovagok is. És ki tudja még, mit fognak művelni az éjnővérek, ha visszatérnek Thrawn oldalán. Szóval alapvetően van ok arra, hogy a Galaxis egyszerű népe ne nézze jó szemmel, ha növekedőben van egy újabb fegyveres Erőhasználó szervezet. Mi több, félje őket.

És igazából erre már mutattak jelek. Amikor kiderült, hogy Darth Vader volt Luke és Leia apja, a Szenátusban egyből betámadták Luke-ot, és pont azért, mert Erőhasználó:

"Ám volt valami a beszédében, ami újabb, talán még súlyosabb aggodalmakra adott okot. Leia hercegnő megemlítette a fivérét, a híres Luke Skywalkert, aki az utolsó években ritkán mutatta meg magát a nyilvánosságnak. Leia hercegnő talán tanult az apja hibájából, de ugyanez igaz a testvérére is? Ha gonosz célokra használja a legendás Erőt, hogyan védekezhetünk ellene?" - Sindian úrnő (Vérvonal)

És ez még Sidious visszatérése és Kylo Ren, azaz egy Skywalker-leszármazott gonosz ténykedése előtt volt, még békeidőben, 24 évvel az endori csata után. A háború után, amiben több bolygó pusztult el egy év leforgása alatt, mint a klón háborúkban és a polgárháború közel egy évtizede alatt összesen, hát nem biztos, hogy az emberek keblükre ölelik egy újabb Jedi Rend kialakulásának látványát. A félelem nagy úr, és az elmúlt több mint fél évszázad elég komoly alapot adott arra, hogy az emberek féljenek az Erőhasználóktól. És 15 évvel az exegoli csata után még nem lehet arra apellálni, hogy rég volt és már senki sem emlékszik Sidiousra, Kylo Renre és a Ren lovagokra.

És akkor még ott van az, hogy Rey Palpatine leszármazottja. Már az sem feltétlen szerencsés, hogy a Skywalker nevet vette fel - Darth Vader és Kylo Ren sajnos elhomályosíthatja Luke Skywalker hőstetteit. De, ha valahogy kiderülne, hogy Rey vérségi rokonságban áll az Uralkodóval, hát az komoly gondokat okozhat. Ugyan Rey elvileg még Finn-nek és Poe-nak sem mondta el ezt, de az exegoli citadella nem dőlt romba, és ki tudja, milyen információkat rejt a mélye.

 

Szóval az, hogy Lor San Tekka mit mondott, az a galaktikus nézőpontból olyan, mintha meg sem szólalt volna. Ő egyetlen ember, ráadásul halálakor már csak kevés hozzá hasonló lehetett az emberek között. Mert ő még látta a Jediket egy jobb időszakukban, a klón háborúk előtti két évtizedben (kb. 23. éves volt a háború kitörésekor). Ráadásul világlátott ember volt, aki az Erő Egyházának tagjaként az Erőre is tágabb perspektívában látott rá. Ő ismerte az Erő Egyensúlyát és annak jelentősségét, miközben a Galaxis nagyobb része magában az Erőben sem nagyon hisz vagy ha igen, inkább láthatja fegyvernek, ami természetfeletti hatalmat ad olyanoknak, mint Darth Sidious, Darth Tyranus, Darth Vader, Kylo Ren és a többi, az elmúlt több mint fél évszázadban ténykedő gonosztevő. És ők valószínűleg élénkebben élnek az emlékezetben, mint a lassan 50 éve szinte láthatatlan Jedik.

Tehát a Jedikre szükség van, ezt tudjuk mi, nézők, meg az olyan, kihalófélben lévő, öreg benfentesek, mint Lor San Tekka. De nem ők a Galaxis népe, nem ők közül kerülnek ki az olyan vezetők, akik félelemből vagy bármilyen más okból akár felszólalhatnak a Jedik visszatérése ellen. Az embereket nem nehéz manipulálni, hülyék is szép számmal csellengenek a Galaxisban, és elég egy hülye, aki képes valahogy hatást gyakorolni másokra, aztán kész a baj. Nem is kell messzire nézni, ott van az új Köztársaság felügyelőbizottsága, akik mindenfélével félremagyarázták a Thrawn-ügyet, amit meg nem sikerült, azt egyszerűen tagadták. És ott is egy hülye volt a kakas.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.