Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Akinek szaggat a Chrome, annak ajánlott megnyitni a task managert (SHIFT+ESC), ott a CPU oszlopában megnézheti, hogy melyik folyamat cuppant rá a procira, és leállíthatja.

Vagy esetleg az ebben a videóban látható folyamatot is végig lehet csinálni, hátha segít:

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Légy szíves töröld az utolsó két hozzászólásomat az EP IX spoileres topikban. Köszi! Véletlenül többször töltötte fel a képeket.

Töröltem, és itt is megismétlem az ott írtakat:

Tapasztalatból tudom, hogy a LEGO ezt nagyon komolyan veszi. A PC Guru Online-nál is volt már ebből kis kellemetlenségünk, és már bizony ez a fórum is kapott évekkel ezelőtt feltöltött, nem hivatalos legós képekre figyelmeztetést - ez nem is olyan régen történt. Szóval

NE TEGYETEK FEL a fórum szerverére a Star Wars legókról szóló nem hivatalos képet, illetve közvetlen ne is linkeljétek be. A legjobb, ha a kép közvetlen linkelése helyett az oldalt linkelitek, amin a legós képek vannak.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, M.Laci írta:

Valamiért be van nálam lassulva az oldal, illetve a hsz-ek fele csak félig jelenik meg. Nálam van a hiba (telefonról vagyok most)? Vagy szerveroldali a probléma? 

Nekem is telón a hsz -ek nem jönnek be, márha valaki baromi hosszú esszét ír. De azon kívül nekem normális. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen, és nem a fórumrendszerünkben a hiba. Ez a lényeg. ;) 

Igen, ebben egyetértünk, de valami általánosan nem kompatibilis a Chrome és a Fórum között most. Nem tudom, hogy ez hogy lehetséges, de nagyon így fest a helyzet. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akármi is ez, szerintem a Chrome-otok alatt fut valami, mert nálam még mindig nincsen semmi gond se PC-n, se mobilon, de megnéztem a laptopot is, azon sincs semmi gond. És minden naprakész, sőt nálam renderelés miatt még le is van terhelve a proci PC-n 100%-ra, de így sincs lassulás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Akármi is ez, szerintem a Chrome-otok alatt fut valami, mert nálam még mindig nincsen semmi gond se PC-n, se mobilon, de megnéztem a laptopot is, azon sincs semmi gond. És minden naprakész, sőt nálam renderelés miatt még le is van terhelve a proci PC-n 100%-ra, de így sincs lassulás.

Esetleg Windows verziótól nem függhet a dolog? Bár Ody azt írta, hogy neki mobilon fos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Donát írta:

Esetleg Windows verziótól nem függhet a dolog? Bár Ody azt írta, hogy neki mobilon fos.

Nem hiszem. A laptopomon Win 7 van, a PC-n Win 10-es, a mobil meg nekem is androidos. Viszont egy kicsit utána olvastam, és úgy tűnik, a Chrome utolsó frissítésével van a gebasz. Több panaszt is olvastam lassulásra, processzor terhelésre, fagyásra, és ezek az augusztus 5-e környékén kijött frissítés után jelentkeztek, de úgy tűnik, csak néhény rendszeren,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Chrome teljes újratelepítését mobilon próbálta már valaki?

Én azt csináltam, hogy a Play áruházon keresztül a Chrome összes frissítését - a legutóbbit is beleértve - töröltem. Ezek után nekem normálisan működik, akadni nem akad és még a hosszú hsz -ek elolvasása se okoz gondot - magyarán, látom a bitang hosszú Dzséjt írásokat. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 19. - 17:08, Bence1997 írta:

Én azt csináltam, hogy a Play áruházon keresztül a Chrome összes frissítését - a legutóbbit is beleértve - töröltem. Ezek után nekem normálisan működik, akadni nem akad és még a hosszú hsz -ek elolvasása se okoz gondot - magyarán, látom a bitang hosszú Dzséjt írásokat. :D

Na fejlemény van... ez se jó. :D Valamiért a Chrome -nál hiába törlöm a frissítéseket, valamiért mindig "újratelepíti" nekem őket. No mind1, gépen viszont kifogástalanul működik az oldal Chrome alatt, telón se rossz, csak a bazi nagy hsz -ek megint nem olvashatóak el. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy olyan hibára lettem figyelmes, amely eddig nem jelentkezett.

Az EPIX spoileres topikban idéztek engem egy 19:06-kor íródott hozzászólásban. A hozzászólás utólag szerkesztve lett 20:56-kor.

A fórum az értesítőt arról, hogy idéztek, csak 23:05-kor küldte el.

 

Képek: https://imgur.com/a/oQcFtjR

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Hmmm... ez nekem is megszakad ott.

 

Próbáld meg kivenni spoilerből.

 

SZERK: mobilon végig látszik.

 

SZERK2: Explorerben is látszik...

 

Úgy tűnik csak Chrome-ban nem. Mitől lett ez a böngésző ilyen kik*rt sz*r? 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.