Ugrás a kommentre

Vélemények és javaslatok


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Gyerekek ami itt ment az éjjel az megengedhetetlen! Olyan alacsonyan volt a színvonal, hogy arra nincs szó. :( Annyit kellett törölnöm mint még soha, és ráadásul a gyűlölet ilyetén megnyilvánulása elég megrázó volt. Én ezt a helyet nem ezért hoztam létre! Engem nem érdekel ki mennyit iszik és mit csinál, de ha itt még egyszer ilyen agymenést meglátok, bezárom a fórumot. Se erőm se energiám nincs ilyenekkel foglalkozni. Ha nem megy intelligensen akkor ne csináljuk. És ne legyen megint Ben a fekete bárány mert berakott egy Ahsokás képet! Ha nem jön rá semmi reakció kitörlöm és kész. Mintha mi sem történt volna. De ezzel ellentétben ebből miért kellett ekkora botrányt csapni ami átgyűrűzött egy csomó topikba az talány.

 

A fentebb leírtakat jó ha mindenki az eszébe vési mert nem vicc. Ja és persze aki részt vesz ilyen akciókban az örökös bannra kerül, így a jövőbeni esetleges újraindulásnál nem tud csatlakozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ami itt ment az éjjel az megengedhetetlen! Olyan alacsonyan volt a színvonal, hogy arra nincs szó. :( Annyit kellett törölnöm mint még soha, és ráadásul a gyűlölet ilyetén megnyilvánulása elég megrázó volt. Én ezt a helyet nem ezért hoztam létre! Engem nem érdekel ki mennyit iszik és mit csinál, de ha itt még egyszer ilyen agymenést meglátok, bezárom a fórumot. Se erőm se energiám nincs ilyenekkel foglalkozni. Ha nem megy intelligensen akkor ne csináljuk. És ne legyen megint Ben a fekete bárány mert berakott egy Ahsokás képet! Ha nem jön rá semmi reakció kitörlöm és kész. Mintha mi sem történt volna. De ezzel ellentétben ebből miért kellett ekkora botrányt csapni ami átgyűrűzött egy csomó topikba az talány.

 

A fentebb leírtakat jó ha mindenki az eszébe vési mert nem vicc. Ja és persze aki részt vesz ilyen akciókban az örökös bannra kerül, így a jövőbeni esetleges újraindulásnál nem tud csatlakozni.

 

Én se értem mit kell ezen annyira szenvedni már, ha valaki nem bírja Bent akkor ne szóljon hozzá. Szerintem nem nehéz figyelmen kívül hagyni valakit akit nem kedvelünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az tényleg nem lenne jó, ha bezárná Ody az oldalt.

Nagyon szeretem, és itt jó a hangulat, eltekintve pár ilyen eseménytől. Ha vitázni akarunk

akkor azt normálisan tegyük, ez alatt értem azt is, hogy egymást ne sértsük meg.

Manapság egyre több a gyökér oldal, ezért az ilyenek mint ez, megnyugvást jelent az

értelmes embereknek, ami nagyon jó érzés. Ezért kérlek benneteket, tartsuk meg ezt a

kiváló szintet, és ne engedjük a Sötét Oldalt beférkőzni közénk.

Nem tudom mi lenne velem, ha megszűnne a Star Wars Saga Fórum.

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs Ody de nem tudtam szó nélkül hagyni, amit itt művelt. Bejött ittasan, amire egy szimpla kérdést tettem fel. Ebből indult minden. Amit privátba művelt (és persze én is) na az a durva... azoknak, akik kíváncsiak rá, illetve érintettek, elküldtem, hogy lássák, nem csak én vagyok itt a fekete bárány.... de ennyivel a témát lezártam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10.000! :love::rock::yeah:

Gratulálok Donát! Új ember a klubban, nagyszerű. :)

 

Látom próbálsz provokálni, de ezúttal sem neked, sem másnak nem fog összejönni, legfeljebb csak röhögök a gyerekes szánalmasságotokon. ;)

Ezt nem igazán értem....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én elolvastam, hát... Az eleje tényleg durva volt, de aztán valamilyen szinten lehiggadtak a kedélyek. Frenkie-n tényleg egy kicsit látszott, hogy nem volt önmaga, ilyen állapotban tényleg nem kellene fórumoznia, de előfordul az ilyesmi néha, de tény, hogy ebből ne csináljunk rendszert. :) Kár lenne leállítani az SW Sagát ezért, szeretem ezt a helyet. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek ami itt ment az éjjel az megengedhetetlen! Olyan alacsonyan volt a színvonal, hogy arra nincs szó. :( Annyit kellett törölnöm mint még soha, és ráadásul a gyűlölet ilyetén megnyilvánulása elég megrázó volt. Én ezt a helyet nem ezért hoztam létre! Engem nem érdekel ki mennyit iszik és mit csinál, de ha itt még egyszer ilyen agymenést meglátok, bezárom a fórumot. Se erőm se energiám nincs ilyenekkel foglalkozni.

Bármi történt is, az két ember ügye, és itt vagyunk még jó páran, akiknek ehhez semmi köze. Mi nem számítunk?

 

 

10.000! :love::rock::yeah:

Gratula, Donát. :) Nekem kb. még 2-3 év kell ehhez. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt értem, de ettől még szomorú, ha ide jut egy ilyen fórum, mint ez. :( És önző is vagyok, bevallom...

 

Dehogy vagy önző, egyetértek veled... de Odynak most minden oka megvolt arra, hogy ezt írja.

 

Én is sajnálom, hogy ez megtörténhetett. Kisebb nagyobb konfliktus mindenhol előfordul, de ez túljutott egy komoly határon sajnos.

A két érintett mélyen megbánta, hogy így viselkedett, ezt előskézből tudom, és nagyon reméljük, hogy tényleg nem fog megismétlődni. Remélem ez így is lesz... ezentúl visszafogják magukat!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.