Ugrás a kommentre

Ahsoka Tano


Dzséjt

Ahsoka a Rebelsben  

48 felhasználó szavazott

  1. 1. Szerinted jó ötlet volt behozni Ahsokát a Rebelsbe?

    • Igen
      42
    • Nem
      0
    • Majd meglátjuk
      6


Ajánlott hozzászólás

Most direkt megnéztem párszor a búcsújelenetet, de nem érzem, hogy annyira nehezen engedte volna el. Igaz nem is könnyen, de nem olyan nehezen. A csatornás jelenettel ellentétben itt normális érveket hozott fel a távozással szemben, nem követelte, csak kérte, hogy ne menjen el. Még mondta is, hogy megérti a lány döntését. A neheze szvsz inkább csak ez után jön majd.

 

A jelenettel csak egy bajom van, ami már elsőre is megütötte a fülem: az 'én hogyan bízhatnék meg magamban' résszel. Olvastam Filoni mit mondott erről, de az butaság szvsz. Saját magában bízott Ahsoka, hiszen akkor nem szökött volna el az igazát keresni. A Tanácsra nem dühös, csak csalódott bennük, mert nem bíztak meg benne, így szerintem jobban illett volna ide az 'én hogyan bízhatnék meg bennük' változat.

 

Minél többször nézem meg a rész végét, annál jobban ámulok az animáción. Pl. ma vettem csak észre, hogy Anakin tincseit mozgatja a szél. :o Remélem kiadják a mozifilmesített változatot is ősszel :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenettel csak egy bajom van, ami már elsőre is megütötte a fülem: az 'én hogyan bízhatnék meg magamban' résszel.

A Tanácsra nem dühös, csak csalódott bennük, mert nem bíztak meg benne, így szerintem jobban illett volna ide az 'én hogyan bízhatnék meg bennük' változat.

Ez nekem is rögtön feltűnt és furcsa volt. Valószínűleg arra gondolhatott, hogy ezek után minden lépését, sőt minden gondolatát áthatná az az érzés, hogy vajon elfogadható-e, nem lesz-e ennek is vmilyen drámai következménye. Tehát nem bízna saját magában.

Biztos előfordult már mindenkivel, hogy olyan ember, akire felnézett, példaképként tekintett rá, nem bízott benne, hogy képes lesz véghez vinni vmit és ez teljesen elbizonytalanította.

Ennek ellenére én is hiányoltam az általad is írt frázist. Mindkét variációt belefoglalhatták volna a "monológba".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jelenettel csak egy bajom van, ami már elsőre is megütötte a fülem: az 'én hogyan bízhatnék meg magamban' résszel. Olvastam Filoni mit mondott erről, de az butaság szvsz. Saját magában bízott Ahsoka, hiszen akkor nem szökött volna el az igazát keresni. A Tanácsra nem dühös, csak csalódott bennük, mert nem bíztak meg benne, így szerintem jobban illett volna ide az 'én hogyan bízhatnék meg bennük' változat.

Az, hogy " ha ők nem bíztak bennem hogy bízhatnék magamban", érthető úgyis, hogy

1: "hogy bízhatnék magamban, hogy képes leszek újra bízni bennük."

2: ahogy a Tanácsot cserben hagyta az ítélőképessége, mikor nem bízott benne, ugyanúgy őt is cserben hagyta az övé, mikor megbízott Barrissben.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most direkt megnéztem párszor a búcsújelenetet, de nem érzem, hogy annyira nehezen engedte volna el.

Eleinte vehemens volt, de aztán mintha megértette volna Ahsoka indokait. Onnantól csupán együtt érző.

 

Sky! Ha Ahsoka nem tűnik fel többet a sorozatban, akkor is nézni fogod?

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eleinte vehemens volt, de aztán mintha megértette volna Ahsoka indokait. Onnantól csupán együtt érző.

Igen, Ahsoka helyében Anakin is elment volna, ezért nem tűnt úgy, hogy nagyon vissza akarná tartani, ami így nem is lett volna hiteles.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, hogy nézni fogja, ahogy nem hagyta ki azokat a szálakat sem, ahol nem tűnt fel. :)

Na jó de most nem lesz mire várni igazából. :) Érdekes lesz mindenesetre a hangulat a lány nélkül.

 

Igen, Ahsoka helyében Anakin is elment volna, ezért nem tűnt úgy, hogy nagyon vissza akarná tartani, ami így nem is lett volna hiteles.

Kíváncsi leszek a jövőben tartják-e majd a kapcsolatot valamilyen szinten?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó de most nem lesz mire várni igazából. :) Érdekes lesz mindenesetre a hangulat a lány nélkül.

Dehogynem lesz! Most lehet, csak igazán várni: fog-e szerepelni a következő részben, vagy sem? :P És ha abba hagyná a sorozatot, ugyan honnan tudhatná ezt meg? ;)

 

Kíváncsi leszek a jövőben tartják-e majd a kapcsolatot valamilyen szinten?

Most egy darabig biztos nem fognak beszélni egymással, hiszen Ahsoka azt mondta, hogy Anakintól és a Tanácstól távol akarja lerendezni magában a történteket.

 

 

Ashely egyébként egy interjúban elárulta, hogy a finálé volt eddig az utolsó jelenete, amiben Matt Lanter-el közösen szerepelt.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kíváncsi leszek a jövőben tartják-e majd a kapcsolatot valamilyen szinten?

Ha nem lenne a szomorú végkifejlet az Ep3 formájában, akkor biztos lennék benne, hogy Anakin nem tévesztené szem elől. Így viszont azt kell mondanom, biztos, hogy nem. Ahsoka ilyen méltatlan távozása pont beleillik a folyamatokba, ami a Kiválasztott sorsát irányítják afelé, hogy majd Sith-té váljon. Ha tartanák a kapcsolatot, ennek az éle elveszne - másrészt Vaderről nem tudom elképzelni, hogy régi padawanjával talizik időnként. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky! Ha Ahsoka nem tűnik fel többet a sorozatban, akkor is nézni fogod?

Persze, miért ne nézném? Ennyire azért nem korlátozott az érdeklődési köröm. :P

Biztos vagyok benne, hogy amennyiben folytatódik a sorozat, viszont látjuk őt. De ahogy olvastam, mégse áll olyan szilárd lábakon a folytatás ténye, mint azt eddig hittük...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg arra gondolhatott, hogy ezek után minden lépését, sőt minden gondolatát áthatná az az érzés, hogy vajon elfogadható-e, nem lesz-e ennek is vmilyen drámai következménye. Tehát nem bízna saját magában.

Biztos előfordult már mindenkivel, hogy olyan ember, akire felnézett, példaképként tekintett rá, nem bízott benne, hogy képes lesz véghez vinni vmit és ez teljesen elbizonytalanította.

Igen előfordult, persze, de a mondatodban a jövő időn van a hangsúly: 'nem bízott benne, hogy képes lesz véghez vinni vmit', ilyenkor tényleg elbizonytalanodik az ember. A történetben viszont egy múltbeli megtörtént eseményről van szó, amit nem ő követett el. S nem merült fel benne, hogy utólag megbánta volna valamelyik döntését. Itt nem abban bizonytalanodott el, hogy képes lesz-e majd jó döntéseket hozni a jövőben, hanem hogy a jövőbeni döntéseit a Tanács nem fogja-e ugyanígy kikezdeni. Szvsz.

 

1: "hogy bízhatnék magamban, hogy képes leszek újra bízni bennük."

2: ahogy a Tanácsot cserben hagyta az ítélőképessége, mikor nem bízott benne, ugyanúgy őt is cserben hagyta az övé, mikor megbízott Barrissben.

Nem, szvsz így ez nem következik egyértelműen a mondatából. Erre utalni kellett volna plusz két mondattal, kb. másfél másodperc.

 

Eleinte vehemens volt, de aztán mintha megértette volna Ahsoka indokait. Onnantól csupán együtt érző.

Épp erre gondoltam: túl hamar megadta magát, túl hamar belenyugodott a lány döntésébe. Másrészt itt a hogyan tovább nagyon fontos (lenne): mennyire fogadja el a helyzetet, mennyit fogja a Tanácsot okolni, megpróbál-e Ahsoka után menni, stb.

 

De ahogy olvastam, mégse áll olyan szilárd lábakon a folytatás ténye, mint azt eddig hittük...

Eddig se volt biztos a folytatás szvsz, csak Filoni próbálta takargatni a takargatnivalót.

 

Egy Solo vagy Skywalker kölyök teljesen más, mint Ahsoka behozatala, mivel előbbi kettő új karakter, az Ep7-ben debütál

Elfogadom a véleményed, de ne haragudj, nem teljesen értek vele egyet. A Solo/Skywalker gyerkőcök sem a nulláról indulnak a filmben, nekik is van valamilyen előéletük, legfeljebb akkor még nem ismerjük azt (kivéve ha pl. addig kiadnak a film elé erről egy képregényt, könyvet, stb). Mi csak bekapcsolódunk egy adott pillanatban az életükbe, ahogy a többi szereplőébe is attól függetlenül, hogy hogy hívják őket. Ahsoka is csak egy lenne ezen szereplők közül, ahogy Luke vagy Han is. Mindannyiuknak van egy olyan életszakasza, ami nem szerepelne abban a filmben, amit csak el kell fogadni, hogy korábban megtörtént. Mennyivel lenne másabb ez, mint Obi-Wan EP4-es megjelenése? Ő ott ugyanúgy hirtelen (úgymond a 'semmiből') jelent meg, persze később megismertük, kaptunk rá magyarázatot. Ugyanez elmondható Yodára is az EP5-ben. Az eseményeket szvsz összességében kellene nézni, mintha kívülről figyelnénk az egész idővonalat, nemcsak egy kiragadott mozifilmnyi intervallumot.

Az persze más kérdés, hogy mennyire ismert, de van egy olyan gyanúm, hogy az EP7-t olyanok is meg fogják nézni, akiknek fogalmuk nincs, ki az a Luke Skywalker.

A gondolat tényleges zárásaként csak annyit, hogy ezt a lehetőséget csak, mint ötletet említettem meg, megpróbálva (majdnem) minden eshetőségre kitérni*. S mint írtam, egyrészt nem hiszem, hogy a visszahoznák a későbbiekben őt, másrészt meg egy sorozatba jobban beleillene, mint egy mozifilmbe. A Disney amúgy is egy új korszakot akar nyitni, s ebbe a PT kora már nem fér be (JJ-től meg semmi jót nem várok).

 

Szerk: * = mármint a karbonfagyasztást, mint opciót válaszként a 'mi történik Ahsokával az évadzáró után és miért nincs benne a ROTS-ban' kérdésre

Szerkesztve: - gunji
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, szvsz így ez nem következik egyértelműen a mondatából. Erre utalni kellett volna plusz két mondattal, kb. másfél másodperc.

Ki mondott olyat, hogy egyértelműen következne belőle? ;) Szerintem pont azért a jó, hogy ennyire zavarosan fogalmazott, mert mutatja, hogy ő is iszonyatosan össze van zavarodva (hogy haragudhatna a Tanácsra, amiért nem bíztak benne, miközben ő maga pontosan azért került ebbe a helyzetbe, mert megbízott valakiben, akiben nem kellett volna?), és ez a megfogalmazás egyszerre utal a zavarodottságának több szintjére, anélkül hogy bármelyiket konkretizálná.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mondott olyat, hogy egyértelműen következne belőle? ;) Szerintem pont azért a jó, hogy ennyire zavarosan fogalmazott, mert mutatja, hogy ő is iszonyatosan össze van zavarodva (hogy haragudhatna a Tanácsra, amiért nem bíztak benne, miközben ő maga pontosan azért került ebbe a helyzetbe, mert megbízott valakiben, akiben nem kellett volna?), és ez a megfogalmazás egyszerre utal a zavarodottságának több szintjére, anélkül hogy bármelyiket konkretizálná.

Szerintem nem azért került ilyen helyzetbe, mert megbízott Barrissben és elment a raktárhoz, hanem azért, mert Barriss rákente a Letta gyilkosságot. Ha nem bízna a képességeiben, akkor miért menne ki a vakvilágba? Hogyan hozna meg bármilyen döntést, amivel az ismeretlenben szembekerül, ha nem bízik saját magában? Ilyenkor az lenne a logikus (jó, tudom, ő togruta, nem vulkáni), hogy az egyetlen olyan személytől kérne segítséget - addig, amíg átgondolja a dolgokat -, akiben még bízik: Anakintól. De nem erről volt szó. Elhagyta a Rendet, mert csalódott a jedikben, akik nem hittek benne, nem védték meg, s ahelyett, hogy segítettek volna neki, inkább - ahogy valaki írta a rész topikjában - a farkasok elé vetették. Szvsz ennyi.

Az más kérdés, hogy túl sok kérdés maradt megválaszolatlan, s ezek hiányában nehéz jó magyarázatot hozni: Barriss tervelte ki az egészet, vagy megbízta valaki; Ahsoka eredetileg is a terv része volt, vagy csak véletlenül esett rá a választás; ha ez utóbbi, akkor miért pont ő; stb.

 

De úgy érzem már, hogy nagyon túlbonyolítom/juk a dolgot. :D Az egész 'nem bízok magamban' dolog mögött Lucas áll, aki átírta a szöveget, hogy a nézők ne köpködjenek a Tanácsra. Vagy valami ilyesmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem azért került ilyen helyzetbe, mert megbízott Barrissben és elment a raktárhoz, hanem azért, mert Barriss rákente a Letta gyilkosságot.

Nyilván sok összetevője volt az egyenletnek. Ebből az egyik az volt, hogy vakon bízott Barrissben.

A telefonos beszélgetésükben már tényleg olyan infokat adott le, amit sehogy se tudhatott volna. Ahsoka kétszer is visszakérdezett, mert gyanús volt neki a dolog, aztán mégis megbízott benne. Barriss valószínűleg teljesen más stílusban küzd, mint Ventress, de ott se tűnt fel neki semmi. Aztán amikor a meghallgatása volt, még csak szóba se hozta mégis ki küldte a raktárba.

Ha megemlíti Barrisst, akkor Anakinnak nem a Ventressből harapófogóval kihúzott beszámolójából kellett volna kiindulnia, hanem már a Tanács behívathatta volna a kis barátnőjét megkérdezni, hogy ő mégis honnan a fenéből szerzett infokat, amikor elvileg köze nem volt az ügyhöz. Könnyen lehet, hogy Barriss már ott lebukott volna (Anakinnál se húzta sokáig) és Ahsokát ki se zárták volna a Rendből. Persze ezek mind csak feltételezések, de logikusnak tűnik. Szóval bizony a naivitás itt nem segített.

 

Ha nem bízna a képességeiben, akkor miért menne ki a vakvilágba? Hogyan hozna meg bármilyen döntést, amivel az ismeretlenben szembekerül, ha nem bízik saját magában?

Nem olyan értelemben nem bízik magában, hogy nem mer kilépni az utcára, mert fél, hogy megbotlik és leesik 200 szinttel lejjebb. Inkább úgy érthette, hogy nem tudná milyen döntéseket kéne hoznia, mint a Rend tagja, hogy azt a többiek is elfogadják és ne kerüljön újra bajba. Röviden: nem bíznak benne, ő pedig nem bízik magában, hogy vissza tudja nyerni a bizalmat. Szóval vmi ilyesmi :)

 

Az egész 'nem bízok magamban' dolog mögött Lucas áll, aki átírta a szöveget, hogy a nézők ne köpködjenek a Tanácsra. Vagy valami ilyesmi.

Ha ez lett volna Lucas célja, akkor nem 1, és nem 2 TCW rész nem került volna a szemünk elé, többek közt ez az Ahsokás szál sem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a korábbi infók alapján lehet gondolkodni :hmm:

 

Nem tudom, mennyire spoiler, így inkább betagelem.

 

 

- Ashley E. mesélte az egyik cikkben, hogy az 5x20 hangjának felvétele egy éve történt (ami tavaly február lehetett);

- Insiderbeli cikk szerint DF nem fogja egy ideig keresni őt;

- a 6. évad hangjának felvétele tavaly nyáron volt (TFN-en írták, nem tudom elhangzott-e JATtól a rádióban).

Ebből úgy tűnik, hogy a 6. évad egy részében vagy egészében nem szerepelt (volna) Ahsoka.

 

Valamint:

- AE a cikkekben és egy februári chatben is 7 évnyi közös munkát említett;

- JAT tegnapi levelében 8 évnyi munkájáról beszél,

- JAT február eleji twitteres posztja szerint akkor egy nagyon poénos epizódot vettek fel Windu és a klónok szereplésével (tehát akkor még zajlottak a felvételek).

Tehát, ha együtt kezdték a munkát, akkor Ahsoka már az idén februárban felvett részekben sem szerepelt. Azaz lehet, hogy tényleg az 5x20 volt az utolsó szerepe, ami gyártásba került? :hmm:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáltam eljátszani a gondolattal, hogy Ahsoka hogy reagált az EP III-VI történéséire. Kötve hiszem, hogy nem próbált beszélni Vaderrel, de abban biztos vagyok, hogy Ahsoka sosem tudta volna megbocsátani az ifjak legyilkolását.... Ezt akár még izgalmasan is elő lehetne adni flashbackben az EP. VII-ben, mert így visszaemlékezésben Vader is szerepelhetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Próbáltam eljátszani a gondolattal, hogy Ahsoka hogy reagált az EP III-VI történéséire. Kötve hiszem, hogy nem próbált beszélni Vaderrel, de abban biztos vagyok, hogy Ahsoka sosem tudta volna megbocsátani az ifjak legyilkolását.... Ezt akár még izgalmasan is elő lehetne adni flashbackben az EP. VII-ben, mert így visszaemlékezésben Vader is szerepelhetne. :D

Ha van kedved, olvasgass vissza egy kicsit, elég sokat beszéltünk erről a témáról korábban. Sok nagyon jó lehetőség rejtőzik ebbe az Ahsoka-Anakin/Vader vonalban, a kérdés csak az, hogy lesz-e olyan film/sorozat, amely az Ep.3 és 4 közti időszakban játszódik.

Az Ep.7-be így szerintem nem lenne jó ötlet beleszőni ezt. Olyan dolgokra visszaemlékezni, ami a korábbi filmek közt történt, mégse esett szó róla egyikben sem... Az új trilógia illeszkedjen a többihez és ne keverjenek TCW-t bele.

Egy új sorozatban vagy spin-offban persze minden további nélkül nagyon szívesen nézném ennek kifejtését.

 

Már ha akármikor is megtudná, hogy a fekete páncélruha belsejében Anakin rejtőzik.

Nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudja meg. Azt biztos megérzi, hogy volt mesterével vmi iszonytatóan rossz dráma történt, hisz van köztük ennyire erős kötődés. Meg amúgy is gyorsan terjednek a pletykák. Ráadásul ha Ahsoka érzi, hogy Anakin bajban van, akkor karakteréből adódóan az a reális, hogy felkeresi. Ha Vadernek ki kell irtania a jediket (Palpi is kérheti tőle), akkor megint csak logikus, hogy ő is keresi Ahsokát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudja meg. Azt biztos megérzi, hogy volt mesterével vmi iszonytatóan rossz dráma történt, hisz van köztük ennyire erős kötődés. Meg amúgy is gyorsan terjednek a pletykák. Ráadásul ha Ahsoka érzi, hogy Anakin bajban van, akkor karakteréből adódóan az a reális, hogy felkeresi. Ha Vadernek ki kell irtania a jediket (Palpi is kérheti tőle), akkor megint csak logikus, hogy ő is keresi Ahsokát.

Én könnyen el tudom képzelni, hogy ne tudja meg. A Galaxis polgárainak legjava úgy tudta, hogy Anakin Skywalker elesett a Jedi Templom ostromakor, maga Darth Vader ölte meg... így nem sérült a Köztársaság hősérül kialakult eszménykép, továbbá megalapozta a Sith hírnevét is. Erős kötődés ide vagy oda, Kenobi (aki 13 év alatt valószínűleg mélyebb kapcsolatot alakított ki Skywalkerrel, mint a srác 2 év alatt Ahsokával) is csak a holovelvételből tudta meg, mivé lett Anakin (legalábbis semmi nem utal rá, hogy korábban megérezte/rájött volna). Ahsoka segítőkészsége valóban reális, de kétlem, hogy akárhányszor, ha esetleg bajt érez egykori mestere körül, rohan, hogy felkeresse és segítsen neki.

 

Biztos vagyok benne, hogy kezdenek valamit Ahsokával a jövőben (egy saját spin-off maga lenne a kánaán), mivel teljesen nyitva hagyták a sorsát.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én könnyen el tudom képzelni, hogy ne tudja meg. A Galaxis polgárainak legjava úgy tudta, hogy Anakin Skywalker elesett a Jedi Templom ostromakor, maga Darth Vader ölte meg... így nem sérült a Köztársaság hősérül kialakult eszménykép, továbbá megalapozta a Sith hírnevét is.

Logikusan hangzik.

 

Erős kötődés ide vagy oda, Kenobi (aki 13 év alatt valószínűleg mélyebb kapcsolatot alakított ki Skywalkerrel, mint a srác 2 év alatt Ahsokával) is csak a holovelvételből tudta meg, mivé lett Anakin (legalábbis semmi nem utal rá, hogy korábban megérezte/rájött volna).

:hmm: Valóban, igazad van. Persze, hisz az Erőhasználat mestereinek nem akadály elfedni a körülöttük történteket (ld. Palpi). Nem tudom, hogyan kerülhette el a figyelmem, de most csúnyán benéztem. :)

 

Biztos vagyok benne, hogy kezdenek valamit Ahsokával a jövőben (egy saját spin-off maga lenne a kánaán), mivel teljesen nyitva hagyták a sorsát.

Bizony, én is nagyon örülnék ennek. Apropó, az élőszereplős színészjelöltem senkinek nem keltette fel az érdeklődését? :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy saját spin-off maga lenne a kánaán

Úgy legyen :clap: de a mostani modellből ne engedjünk sokat :nana::P

 

Apropó, az élőszereplős színészjelöltem senkinek nem keltette fel az érdeklődését? :P

Most hirtelen nem ugrik be :P Viszont az eddigi cosplayes próbálkozásokból kiindulva szvsz nem biztos, hogy jó lenne élő szereplőként viszontlátni. Nehéz lenne egy olyan színésznőt találni, aki eléggé hasonlítana a TCW-s modelljére, s megfelelően tudná utánozni a viselkedését. Ugyanakkor nyilvánvaló, hogy a casting nem erről szól, de úgy már nem lenne ugyanaz a személy. Szvsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont mivel Ahsoka már nem Jedi, "csak" Erőhasználó, így Vadernek nem feltétlenül áll érdekében elpusztítani őt. Ahsokának pedig remélhetőleg lesz annyi esze, hogy ha elsőre túlélte a találkozást és nem nyiffantja ki Vader vagy Palpatine, akkor utána messzire elkerülje őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hirtelen nem ugrik be :P Viszont az eddigi cosplayes próbálkozásokból kiindulva szvsz nem biztos, hogy jó lenne élő szereplőként viszontlátni. Nehéz lenne egy olyan színésznőt találni, aki eléggé hasonlítana a TCW-s modelljére, s megfelelően tudná utánozni a viselkedését.

gondoltam. :P

Egy spin-off film esetében, vagy akár az Ep.7-es visszatérés kapcsán nehéz elkerülni, hogy "megvalósítsák" a karaktert. Végül is amennyire Obi-Wan, Padmé, Anakin, Windu, Yoda, Dooku és a többiek hasonlítanak a TCW-ben igazi önmagukra, annyira éppen Ahsoka is megoldható.

Meg akkor már inkább egy élőszereplős filmbe tegyék be, ahelyett, hogy mondjuk egy más stílusú animációsba. Az legalább annyira furcsa lenne és csak kíváncsi lennék hogyan képzelik el a kitalálói a valóságban. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont mivel Ahsoka már nem Jedi, "csak" Erőhasználó, így Vadernek nem feltétlenül áll érdekében elpusztítani őt. Ahsokának pedig remélhetőleg lesz annyi esze, hogy ha elsőre túlélte a találkozást és nem nyiffantja ki Vader vagy Palpatine, akkor utána messzire elkerülje őket.

Bár kilépett a Rendből, valószínűleg továbbra is a Jedi-eszmék szerint éli életét. Az igaz eszmék szerint, nem a legutóbb látott "halálra ítéljük egy társunk, nehogy kivívjuk a Szenátus és a köznép rosszallását"-féle eszmék szerint...

 

gondoltam. :P

Őt én se láttam, ha már betetted. Tényleg eléggé hasonlít a karakterre, főleg a szeme. :o Egy profi jelmez + smink kombinációval első osztályú megfelelője lenne. De nem hiszem, hogy szüksége lenne rá a Disney-nek. Sajnos kétlem, hogy a közeljövőben spin-offot terveznének Ahsokával (ne legyen igazam). Érkezik az Ep7-8-9; a Solo-, Fett, stb. spin-off, újabb filmek (talán a Régi Köztársaság érából), esetleg a már említett új animációs sorozat... ezek pedig nem valószínű, hogy 2020-nál előbb lefutnának. Ha a minőségre mennek, kizárt.

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.