Ugrás a kommentre

Obi-Wan Kenobi


Obi1

Milyenre értékeled Obi-Wan jellemét?  

66 felhasználó szavazott

  1. 1. Milyenre értékeled Obi-Wan jellemét?

    • Béna
      2
    • Jellemtelen
      0
    • Elmegy
      3
    • Jófej
      32
    • A kedvenc karakterem
      29


Ajánlott hozzászólás

Szerintem a cikkben nincs semmi gyomorforgató, nagyon túl lett ez reagálva. Ennyi erővel akkor engem is le lehetne oltani, hiszen ennek a fórumnak - ami a magyar hon Star Wars rajongói közéletnek egyik központi digitális helye - a moderátora vagyok, nem egy dologban részt is vállalok a fórummal kapcsolatban, miközben nem egyszer fejtettem már ki itt is és máshol is a filmek általam vélt vagy tényszerűen valós hibáit. Azért álljanak már meg az agarak, nem kéne a preaquel-fikázók ellenpontjai lennünk, akik habzó szájjal esnek neki mindenkinek, aki csak egy rossz megjegyzést tesz imádatunk tárgyára. Azzal legfeljebb elidegenítjük az embereket.

Ráadásul egyetlen poszt egyetlen megjegyzése miatt az egész csillagokhaboruja.hu-t betámadni, mintha mindenki, aki ott ezzel foglalkozik nonstop ilyenek írna, és minden cikkük csak erről szólna, szerintem ez a gyomorfogató.

Szerintem a csillagokhaboruja.hu nem engedhet meg magának ilyen hozzáállást, és ezt tartom is. Lentebb leírtam, hogy nem arról van szó, hogy van-e hiba az előzményekben (nyilván van). A mondat eléggé szerencsétlenül lett megfogalmazva, és egyértelmű tőrdöfés a prequelekbe. Nem véletlenül akadt ki Ody is az oldalukon.

 

Ja és Dzséjt: te sosem írnál le olyat, mint ami ebben a mondatban szerepelt. Azért nem, mert az swsaga szellemiségével megy szembe.

 

És azért akadtam ki ennyire, mert csh.hu-tól eddig nem ezt kaptam, hanem minőségi cikkeket, remek riportokat. Ennek megfelelően nem vártam volna ilyesmit tőlük. Nagy csalódás számomra, hogy ők is beálltak a prequelt kritizálók közé. És igen, jogos a többes, mert a beidézett írás ezt tükrözi, és tudtommal az oldal nem határolódott el a véleménytől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és Dzséjt: te sosem írnál le olyat, mint ami ebben a mondatban szerepelt. Azért nem, mert az swsaga szellemiségével megy szembe.

Nem, én azért nem írnék ilyet, mert nem ez a véleményem. ;) De attól, hogy nem értek vele egyet, még nem kárhoztatok senkit. Legfeljebb, ha felbukkanna Plok a fórumon, megvitatnám vele, de ezek után nem csodálnám, ha ehhez nem lenne kedve.

Azt meg már csak csendben jegyzem meg, hogy szerintem fele ekkora felháborodás sem lenne, ha a mondatban nem a prequel, hanem az original szó szerepelne, így ez szerintem nem is arról szól, hogy egy cikkben nem egységesen van kezelve a Saga (ami megjegyzem, lehetetlen, hiszen McGregor nem szerepel az ep4-5-6-ban), hanem arról, hogy valaki megint csúnyát mondott az ep1-2-3-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, én azért nem írnék ilyet, mert nem ez a véleményem. ;)

A kettő nem zárja ki egymást, sőt. :)

 

Lehet, hogy azt gondoljátok, hogy túlreagálom, de nekem ez kb. egy jelképes tőrdöféssel ért fel. Onnan jön a támadás, ahonnan nem várnád. Kb. mintha Ody egyik nap beírná az EpI vonatkozó topicjába, hogy az EpI rossz film ezért, meg ezért meg ezért. Persze, beszéljük meg... de hideg zuhany lenne, az tuti.

 

Az előzmények ismeretében nem meglepő, ha az előzmény filmek negatív megkülönböztetésére harcosabban reagálunk, mint az OT-jéra. Kb. mintha egy feketét lenégereznek, vagy egy fehért lefehéreznek. Az egyik esetben évszázadokon keresztül nyomták el őket, és egy szimbólummá vált a szó pejoratív használata, a másik esetben nem. Megjegyzem akkor is felzúdulnék, ha valaki azzal jönne, hogy Sir Alec remek színész volt, megérdemelte volna, hogy egy ennél sokkal nívósabb űroperában mutathassa meg mit tud. ;)

 

Amúgy ha egyedül maradok is a véleményemmel, akkor is tartom, hogy nem túl elegáns dolog egy csillagokháborúja.hu nevű weboldalon így belerúgni (gyakorlatilag különösebb indoklás vagy komolyabb cél nélkül) akár melyik SW filmbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kettő nem zárja ki egymást, sőt. :)

De nem is feltételei egymásnak, és még eljöhet a napja, amikor az egyik a másik kárára válik. ;) Most a kettő épp fedi egymást, de ez nem jelenti azt, hogy ez mindig így lesz.

 

Megjegyzem akkor is felzúdulnék, ha valaki azzal jönne, hogy Sir Alec remek színész volt, megérdemelte volna, hogy egy ennél sokkal nívósabb űroperában mutathassa meg mit tud. ;)

Hát remélem, hogy pontosan ugyanilyen vehemenciával zúdulnál fel, mert akkor tényleg elhinném, hogy nem csak azért támadsz egy alapvetőek korrekt oldal teljes, a Star Warshoz eleddig és szerintem ezután is normálisan viszonyuló stábját, mert azok egy fél mondatban bántották a kedvencedet. És ugyanígy remélem, hogy annak sem jön el a napja, hogy ezt bebizonyíthatod nekem, mert ha már Sir Alec Guinnesst is támadják a Star Wars miatt, akkor ott valami nem kerek a világban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát remélem, hogy pontosan ugyanilyen vehemenciával zúdulnál fel, mert akkor tényleg elhinném, hogy nem csak azért támadsz egy alapvetőek korrekt oldal teljes, a Star Warshoz eleddig és szerintem ezután is normálisan viszonyuló stábját, mert azok egy fél mondatban bántották a kedvencedet. És ugyanígy remélem, hogy annak sem jön el a napja, hogy ezt bebizonyíthatod nekem, mert ha már Sir Alec Guinnesst is támadják a Star Wars miatt, akkor ott valami nem kerek a világban. :)

Hidd el, felzúdulnék, de nem hiszem, hogy ez a nap eljön. Mindig a PT szorul rá a védelemre, valószínűleg ezért is érzékenyebb rá az ember.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És van még egy ok — számomra a legfőbb —, ami miatt szeretném, hogy megvalósuljon ez a film: Ewan McGregor, aki egyértelműen fölfelé lógott ki az előzményfilmekből (különösen A Sithek bosszújából), és még csak nem is sírta végig a forgatást, amiért szinte mindig zöldháttér előtt kellett játszania, egyszerűen megérdemelné, hogy egy olyan Star Wars-filmben is eljátszhassa Obi-Wan Kenobi szerepét, amely nincs megterhelve az előzménytrilógia hibáival.

Én se tartom elegánsnak ezt az odaszúrást a PT filmeknek, de nem érzem olyan súlyosnak se, hogy fel kéne háborodni miatta. Felesleges és kissé provokatív kiszólás ugyan, de nem vészes. Engem inkább az zavar benne, hogy noha az írás általánosságban elég személyes és szubjektív hangvételű, pont az ominózus mondatok elég tényszerű állításokból építkeznek. Nekem nagy kedvencem Ewan, de szerintem túlzás azt állítani, hogy egyértelműen felfelé lógott ki. A legjobbak közt volt, de mondjuk McDiarmid vagy Hayden se volt semmi, Lee is kihozta a maximumot Dooku-ból stb..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tök jó lenne, hogy ha már átveszünk híreket más oldalaktól, akkor legalább azokban a hírekben nem ekéznék a prequel részeket... :whistle: Ez a hely egyike azon kevés helyeknek, ahol a PT-t pozitívan szoktuk emlegetni, eléggé ironikus, hogy a főoldalon megjelenő poszt most épp pont ennek az ellenkezőjét hirdeti.

 

Most látom, hogy Plokoom követte el. Itt tart már a csillagokhaboruja.hu is? Zseniális. :facepalm::angry:

Valóban elég fura. Még tavaly volt egy írása amiben az EPI -et kontrollálatlan félresiklásnak nevezte. Érdekelné a fenét, de Plokról van szó, aki anno ezekből a filmekből éltette az sw.hu -t. Egyszerűen csak nem gondoltam volna, hogy ennyire változik a véleménye. Érezhetően van ott még kritika bőven, csak a felszínt karcolja ezekkel a kiszólásokkal. Persze megint csak magamból indulok ki: én sose fogom megtagadni, vagy kritizálni ezeket a filmeket utólag, mert számomra mindig is abba a státuszba fognak állni mint álltak eddig is. Egyébként a PT utálat általában egészében húzza le a filmeket. Én még sose olvastam sehol, hogy kiemelték volna McGregort. Egységesen kukázzák ki, Gergorostól, McDiarmidostól.

 

Azt is meredek állításnak érzem, hogy McGregor annyival a többiek fölé nőtt volna. A ROTS monológja Anakin torzójának valóban jó lett, de az köszönhető Lucas -nak is. Elég megnézni milyen volt ez a beszéd az első felvételeken. Annyi élet volt benne mint egy fakésben. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem örülnék egy Obi filmnek, csak lássuk reálisan a dolgokat.

 

Nem az ep 7-re céloztam most.

Hanem az Anthology-filmekre. Rouge One, Han Solo-film. A Kenobi film is a 3 és 4 közé tehető.

Lehet tippelni, hogy milyen íze lesz: -Szerintem OT-s.

Nyilván azok is OT hangulatúak lesznek, szerintem ez nem is kérdéses.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban elég fura. Még tavaly volt egy írása amiben az EPI -et kontrollálatlan félresiklásnak nevezte. Érdekelné a fenét, de Plokról van szó, aki anno ezekből a filmekből éltette az sw.hu -t. Egyszerűen csak nem gondoltam volna, hogy ennyire változik a véleménye. Érezhetően van ott még kritika bőven, csak a felszínt karcolja ezekkel a kiszólásokkal. Persze megint csak magamból indulok ki: én sose fogom megtagadni, vagy kritizálni ezeket a filmeket utólag, mert számomra mindig is abba a státuszba fognak állni mint álltak eddig is. Egyébként a PT utálat általában egészében húzza le a filmeket. Én még sose olvastam sehol, hogy kiemelték volna McGregort. Egységesen kukázzák ki, Gergorostól, McDiarmidostól.

 

Azt is meredek állításnak érzem, hogy McGregor annyival a többiek fölé nőtt volna. A ROTS monológja Anakin torzójának valóban jó lett, de az köszönhető Lucas -nak is. Elég megnézni milyen volt ez a beszéd az első felvételeken. Annyi élet volt benne mint egy fakésben. Ezzel persze nem azt mondom, hogy nem örülnék egy Obi filmnek, csak lássuk reálisan a dolgokat.

 

 

Nyilván azok is OT hangulatúak lesznek, szerintem ez nem is kérdéses.

Na, akkor egyetértünk. :) De ezek után remélem mer elég bátor lenni egy anthology film, hogy PT világába nyúljon; mondjuk az ep I-II közé vagy nagyon messzire az old republic-ba.

Én ilyeneket is szívesen néznék. Nehogy a végén x-wing és TIE és halálcsillag undort kapjunk! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Plok azon ritka emberek közé tartozik így szcénán belül, aki ha ír egy hírt, akkor lehet sejteni, hogy az nem csak valami felkapott fan teória, hanem valami alapja van. A legtöbb helyen ha megláttam volna hogy valszeg lesz Obi-Wan film rögtön görgetek is tovább, mert ezer meg egy ilyen hír jön. De mivel Plok írta gondoltam, hogy nem a levegőbe beszél és valami tényleg történt.

Én speciel kifejezetten örülök neki hogy még foglalkoztatja annyira a téma, hogy megírja ha valami történik SW ügyben a nagyvilágban. Az meg hogy pusztán egy félmondatnyi kritikus megjegyzés vállalhatatlan meg gyomorforgató... hát finoman szólva is túlzásnak érzem. Nehogy már ennyire ne lehessen tolerálni egy másik rajongó véleményét, csak azért mert eltér a miénktől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel kifejezetten örülök neki hogy még foglalkoztatja annyira a téma, hogy megírja ha valami történik SW ügyben a nagyvilágban. Az meg hogy pusztán egy félmondatnyi kritikus megjegyzés vállalhatatlan meg gyomorforgató... hát finoman szólva is túlzásnak érzem. Nehogy már ennyire ne lehessen tolerálni egy másik rajongó véleményét, csak azért mert eltér a miénktől.

Lehet én vagyok már túlérzékeny, de ezeknek a céltalan PT odamondogatásoknak semmi értelmét nem látom, és ezért dühít. Függetlenül attól, hogy azt ki írja, keményen reagálok / fogok reagálni rá. Plok esetében azért visszás a dolog, mert amikor megismertem, nem ilyen véleményen volt. Lehet a gyomorforgató kifejezés erős, inkább átfogalmazom "mintha behúztak volna egy gyomrost"-ra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Jó volt végignézni, biztos sok meló volt vele. Bár kissé rapszódikus..kronológiára számítottam.

 

Téma tematikailag kronológiában van. Az első zene fő témája Obi-Wan fiatal kora Qui-Gon-nal és az egyéni akciója. Itt például nincs is olyan jelent ahol Anakinnal lenne. A második zene a tanító Obi-Wan és Anakin jó kapcsolatára koncentrál. A harmadik az Anakin árulására és az Obi-Wan és Anakin/ Vader párbajra. Az utolsó zene pedig a vég ahol Anakin valódi énje meghal. Persze jelenetekben nem kronológus mert az inkább a zenére vágtam ahogy jobban kijött de arra oda figyeltem a videó első fele az EP1-EP2-re épült a másik fele meg inkább az EP3-ra

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolkodtam egy kicsit Obi-wanról Fulcrum videójának a hatására. Tudom, hogy több helyen felvetődött már, hogy Obi kissé arrogáns volt az Episode II-ben, és nem véletlen, hogy ott volt a Yoda-Windu beszélgetésnél, ahol Yoda pont a rend tagok eme hibájáról beszél. Ha végiggondoljuk az EpII-t, több olyan eset is szóba jöhet, ahol Obi egy kissé arrogánsan viselkedik, ami kihathat a tanítványa viselkedésére:

 

- Anakin szétalázása Padmé appartmanjában

- Válasz Anakinnek arra, hogy Obi képességei elég kifinomultak-e

- Anakin rendre utasítása, hogy semmit se tegyen mielőtt VELE vagy a tanáccsal nem konzultál

- Anakin rendre utasítása a siklóban (Once again you've proved...)

- "Good job", amikor Anakin megpróbálta megmenteni az utasítás ellenére - ami amúgy vicces beszólás volt, de Obit egy hangyányit sem izgatta, hogy Anakin megpróbálta azért megmenteni.

- Anakinnel ketten elintézzük - utalván Dookura, amikor a végén üldözőbe veszik.

 

Anakin alapból is hajlamos volt a beképzeltségre valószínűleg különleges helyzete miatt (Kiválasztottság), de lehet, hogy Obi-wantól is ragadt rá ez ügyben valami. Azon gondolkodtam, hogy Anakin mellett Obi-wan is különleges tagjává vált a Jedi Rendnek azzal, hogy 1000 év után először legyilkolt egy Sith-et. Vagy legalábbis ugye így tudták a Jedik. Ez kissé akár Obi-wannak is a fejébe szállhatott, hogy aztán a Dookutól elszenvedett sima vereség, illetve a Dooku - Yoda párbaj látványa elgondolkodtassa.

 

Ami tény, ez a fajta arrogancia inkább magabiztosságban manifesztálódik a III. részben. Anakinnel is sokkal jobb a kapcsolata, bár tény, hogy a fiú is érettebb. Obi-wan pedig pláne. Az öniróniai pedig nagy erényévé válik a III. részre, ami később végigkíséri az EpIV-V-VI-ban is. Szóval a kérdésem, hogy ti mennyire érzitek Obi-want arrogánsnak a II. részben illetve szerintetek lehetséges-e, hogy a Maul elleni győzelem és az azt követő megkülönböztetett figyelem a fejébe szállt, hogy utána a Dooku elleni vereség a helyére tegye?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon is arrogánsnak érzem Obi-Want az ep2-ben, de szerintem nem a Maul elleni győzelme tette ilyenné, mert már az ep1-ben is arrogancia jeleit mutatta. Azért elég sűrűn beszólogat Qui-Gonnak ("újabb szánalmas életformát veszünk a fedélzetre"). A Maul elleni győzelem talán rátett erre egy lapáttal, talán nem. Ezt sajnos nem tudni, mert nem igazán ismerjük Obi-Want abban a tíz évben, ami az ep1-2 között eltelik. Az biztos, hogy az ep2-ben meglehetősen arrogáns, szabálykövető és néha érzésem szerint még tahó is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem éreztem annak. Néha lehet hogy kicsit nyers volt de az nem a természete miatt hanem mert érzékeltetni akarta Anakinnak hogy ő mestere és tudja hol a helye és máskor Anakin miatt tűnhet úgy mert nem egy egyszerű esett és nehezen ért a szép szóból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Donát által felhozott pontokból igazából az elsőt, meg az utolsót sorolnám leginkább az arroganciához (bár az utóbbi esetben sem érzem ezt egyértelműnek). Mindenesetre érdekes felvetés és azért van benne valami, de én összességében nem ilyennek látom Obi-Want. Azért az biztos, hogy Anakin nem tett jót neki sem, talán nem is volt még érett mesternek, pláne nem egy ilyen tanítványhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Donát által felhozott pontokból igazából az elsőt, meg az utolsót sorolnám leginkább az arroganciához (bár az utóbbi esetben sem érzem ezt egyértelműnek). Mindenesetre érdekes felvetés és azért van benne valami, de én összességében nem ilyennek látom Obi-Want. Azért az biztos, hogy Anakin nem tett jót neki sem, talán nem is volt még érett mesternek, pláne nem egy ilyen tanítványhoz.

Az biztos, hogy a tanács felkapta a tette után, de persze ez lehetett azért is, mert Anakint nevelte, és ezért karolta fel Windu és Yoda. De kíváncsi lennék, hogy mennyire lett népszerű a Sith legyőzését követően. Vagy a Jedik ennél józanabbak?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem éreztem arrogánsnak a 2. részben, ha valamikor, akkor inkább az Ep.1-ben, de ott se feltétlenül tartanám jónak pont ezt a szót.

 

Nézzük a listát:

- Anakinnak abszolút kijárt a feddés. Az persze kérdéses, hogy mennyire volt korrekt Obi, de nekem úgy jött le, hogy ez már ezerszer lerágott problémakör kettejük közt, amit Anakin képtelen volt felfogni, ezért osztotta ki durván a mestere.

- Nem igazán lehet mást mondani az adott kérdésre, a dorgálás után hülyén vette volna ki magát, ha Obi azt mondja, hogy a saját megérzéseiben se bízhat.

- Tök jogos, Anakin egy padawan, Obi-Wan meg a mestere, a Tanács pedig mindkettejük felett áll. Ráadásul ez is egy olyan intelem, aminek már tucatszámú előzménye lehetett.

- Ez szerintem inkább csak vicceskedés és zrikálás, amiből egyébként elég sok van. Gyakran kóstolgatják egymást, ez hozzátartozik a viszonyukhoz. Nekem pl. az volt elég furcsa, amikor Obi a kocsmában elküldi nyomozni Anakint, amíg ő "iszik valamit", de ezt se arroganciának mondanám, inkább kissé túltolt lazázásnak.

- Erre én is azt mondom, hogy nem volt szép húzás. Benne volt a pakliban, hogy nemsoká meghalnak, Anakin és Padmé kockáztattak, hogy megmentsék és így közösen kerültek a halálsorra. A korábbi parancs megszegése ellenére se érzem, hogy akkor és ott így kellett volna ezt kezelni, ez tényleg taplóság volt.

- Egészséges önbizalom.

 

Obi-Wan nyilván különleges helyzetben volt. Egyrészt legyőzött egy sithet, másrészt a Kiválasztott mesterévé vált. Egyértelműen úgy látom, hogy Obi-Wan messze nem állt készen a tanítói feladatokra, pláne egy olyan padawanhoz, mint Anakin. Ezt most a fiú erejére és jellemére együttesen értem. Meghalt Qui-Gon, ami Obinak eleve nagy trauma volt, Anakinnal meg már eleve kicsit ellenséges volt korábban. Csak ugye Qui-Gon őt akarta a fiú mesterének, Anakin meg csak őt ismerte rajta kívül, szóval jobb híján ez lett a döntés. Szerintem Obi leginkább ennek a levét itta meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Kedvenc karakterem Obi-Wan. De nekem nem a 4.részben alkotott produkciója miatt lett szimpatikus hanem az I. II. és III.részben ahol valami eszméletlen karakter lett belőle. Az új köztársaságban ahol a Jedik leginkább a Szeparatisták és azon belül is a droid harcok ellen specializálódott kardvívó stílust fejlesztettek ki amivel megvédték magukat. Részben Qui-Gon is ezért veszít Maul ellen. Túl közel engedi magához a Sithet aki csak hát...orron veri és utána hason szúrja őt. Obinak is gondolom elsőnek ezt a védekező stílust kellett elsajátítania és csak utána gyakorolhatta az 1v1 stílusokat. Ha én Maul helyében lettem volna akkor elsőnek a padawant ölöm meg amivel nyomást és lelkiismeret furdalást okozok a mesternek és ezzel nagy eséllyel ki is zökken valamennyire hogy hibát vétsen és meghaljon. De nagyon elkalandoztam a fő témától.... :D

 

Obi-Wan padawan létére minimális kardtechnikával legyőzte Mault. Ezt nem sok Jedi de még Mester sem mondhatja el magáról. Hogy is mondtátok pár hozzászólással lejjebb, hogy elvileg 1000 év telt el az utolsó Sith halála után. Talán még az első részben is elhangzik hogy kétségbe vonják a Sithek létezését mert túl sok idő telt el.

 

Alapvetően Obi nem volt arrogáns szerintem. A 2.részben a bárban ahol elküldi Anakint nyomozni ott inkább a nagy testvért játszotta Obi. Az meg hogy Dooku ellen harcba is beképzelten megy bele és vakmerően hát nem tudom...nekem az a harc alapból nevetséges volt. Dooku egyértelműen játszott mint kettőjükkel és mikor Obi-Wannak megszúrja a lábát és a kezét -.- Na abban az 1 másodpercben akár meg is ölhette volna Obi-t de mindegy nem tette hanem fordult egyből Anakinra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden álmom egy Obi-Wan Kenobi spin-off film Ewan McGregorral de fogalmam sincs mit tudnának konkrétan kihozni a filmből !?

 

Mert most ha elgondolkoztok ezen akkor igazából úgy lenne logikus hogy Obi-Wan bujkál egész végig mert a Tatooine bolygóra is elér a Birodalom keze és szerintem neki sincs kedve több tucat klónnal és maga Vaderrel megküzdenie. Én valami olyasmit tudnék elképzelni ( de ez lehet hogy nagy marhaság ) hogy Mault valahogy visszahozzák. És mivel a Lázadókban nagy valószínűséggel Maul megtudta Obi-Wan hollétét így ott is lesz valami harc. Ebben a spin-off filmben majd ezt tudnám elképzelni hogy Obi-Wan leszámol végleg Maul-al.

Szerkesztve: - mmateexd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden álmom egy Obi-Wan Kenobi spin-off film Ewan McGregorral de fogalmam sincs mit tudnának konkrétan kihozni a filmből !?

 

Mert most ha elgondolkoztok ezen akkor igazából úgy lenne logikus hogy Obi-Wan bujkál egész végig mert a Tatooine bolygóra is elér a Birodalom keze és szerintem neki sincs kedve több tucat klónnal és maga Vaderrel megküzdenie. Én valami olyasmit tudnék elképzelni ( de ez lehet hogy nagy marhaság ) hogy Mault valahogy visszahozzák. És mivel a Lázadókban nagy valószínűséggel Maul megtudta Obi-Wan hollétét így ott is lesz valami harc. Ebben a spin-off filmben majd ezt tudnám elképzelni hogy Obi-Wan leszámol végleg Maul-al.

 

 

1-1 új kánon képregényben elmesélték hogy miket csinált a Tatooine-on. Simán kitalálhatnak neki valami sztorit. Maul vs Obi harc szerintem a Rebelsben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akarok vitát generálni és a kánonbeli dolgok súlyát firtatni, de azért megjegyzem, hogy Maul visszatérése -hiába kánon- sosem fog teret kapni egy élőszereplős filmben.

Én is nagyon szeretnék egy Kenobi filmet, nekem is Ő a kedvencem, nem véletlenül nyert meg egy Madness-t, és volt folyton az élbolyban. McGregor képével már duplázott volna, de Guiness-szel is jól teljesít.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.