Ugrás a kommentre

Sport


lokatelli

Ajánlott hozzászólás

Hírek az F1 háza tájáról:

 

- Mick Schumacher jövő évtől a Mercedes csapatánál folytatja, mint tartalékpilóta. Tehát 10 év után újra van egy Schumacher a csapatnál.

 

- Szaúd-Arábiában fog kezdődni a 2024-es szezon. Az ok teljesen egyszerű: Szaúd-Arábia túllicitálta Bahreint. :D

 

- A Red Bull és a Porsche között végül nem lett megállapodás. De most a sajtóértesülések szerint egy detroiti márka, a Ford kopogtat Hornerék ajtaján. A megállapodás hasonló lehet, mint az Alfa Romeo és Sauber között: a 2026-os erőforrástól kapja meg a Ford nevet, nem vásárolják fel teljesen a Red Bullt. Nem szólnak bele a menedzseri döntésekbe, technikai segítséget csak akkor adnának, ha a Red Bull szeretné. Hornernek ez kecsegtetőbb ajánlat, mint a Porsche, akik komoly beleszólást szerettek volna.

 

- Nem lesz többé az utolsó sikán a Spanyol nagydíjon. A 13-14-es kanyarok kihagyásával fog mostantól szerepelni a Barcelonai versenypálya. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 12. 14. - 21:20, Yoda József írta:

Undorító ez a francia antifoci, amit tolnak. Papíron a világ legjobb keretével betolták a buszt Marokkó ellen :lol:

Nem értek hozzá túlzottan, csak fél szemmel és füllel követem az eseményeket, de mikor meghallottam, hogy két kapura lövésből két gól, nekem a „hatékonyak” szó ugrott be. 98 óta nekik szurkolok, nyilván a magyarok után, szóval elfogult az lehetek. Idén nem fog fájni, ha Messzibb kerül a trófea. :angel:

Szerkesztve: - Szisz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Szisz írta:

Nem értek hozzá túlzottan, csak fél szemmel és füllel követem az eseményeket, de mikor meghallottam, hogy két kapura lövésből két gól, nekem a „hatékonyak” szó ugrott be. 98 óta nekik szurkolok, nyilván a magyarok után, szóval elfogult az lehetek. Idén nem fog fájni, ha Messzibb kerül a trófea. :angel:

Nekem meg az ilyenről az jut eszembe, hogy az egyik csapat nem focizni akar ;) na sebaj, majd Messi megmutatja vasárnap, ki a főnök

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem meg az ilyenről az jut eszembe, hogy az egyik csapat nem focizni akar ;) na sebaj, majd Messi megmutatja vasárnap, ki a főnök

Én is Argentínának szurkolok (Messi végre a válogatottban is hatalmasat játszik), de ezek a dél-amerikai csapatok ilyenkor szoktak mentálisan összeroppani. Kemény, brusztolós meccs lesz, az meg inkább a franciáknak kedvez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Yoda József írta:

Nekem meg az ilyenről az jut eszembe, hogy az egyik csapat nem focizni akar ;) na sebaj, majd Messi megmutatja vasárnap, ki a főnök

Anyukám nagy focirajongó, ő is a jó focit szereti nézni, mindig az ezt űző, vagy esetleg a szimpatikus de gyengébb csapatnak szokott drukkolni. :)

 

De valahol az is érthető, hogy utólag már annyira nem érdekes, ki hogyan játszott, az számít, ki nyert, pláne egy VB  döntőn. 

 

Ezzel együtt nyerjenek az argentinok, hajrá!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Yoda József írta:

Nekem meg az ilyenről az jut eszembe, hogy az egyik csapat nem focizni akar ;) na sebaj, majd Messi megmutatja vasárnap, ki a főnök

Mint mondtam volt a focihoz nem értek, ellentétben sok millió magyarral :D. Vágom azért, hogy mit szeretnek nézni az emberek foci címén. Nálam ez így alakult, életem első foci örömét a franciák szerezték. Versenyezik még a Totthenham az Ajax elleni 19-es 3-2-vel is, bár az nem öröm volt, hanem döbbenet :o, megállt az idő az utolsó percben, úgy éreztem akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.