Ugrás a kommentre

A Walt Disney megvette a Lucasfilmet!


Zééé

Ajánlott hozzászólás

Nekem JJ már bebizonyította, hogy tud Star Wars-t rendezni, hiszen már kettőt is csinált, csak azok Star Trek néven futottak ;)

Sokakkal ellentétben én semmi SW -s dolgot nem láttam azokban a filmekben szóval remélem nem olyanok lesznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokakkal ellentétben én semmi SW -s dolgot nem láttam azokban a filmekben szóval remélem nem olyanok lesznek.

Az, hogy te nem láttad benne az SW-s dolgokat, attól azok még úgy ott vannak, hogy épp csak nem szúrják ki az ember szemét. Legkésőbb a jégbolygó a hószörnnyel gyanús kellene, hogy legyen. De az egy egész bolygót elpusztítani képes űrjármű a belében egy szupergonosszal is mintha már szerepelt volna. És még mondhatnám, hogy még a ruháknak is van szimbólikus jelentésük, és arról az apróságról már ne is beszéljek, hogy a logikát és a tudományos téziseket feláldozták a történet és a látvány oltárán, amit Lucas mesteri szintre vitt a Star Warsszal, és igen kevesen tudták ezt azóta utána csinálni.

 

Persze mindez tényleg nem elég meggyőző, hiszen ezek csak Star Trekbe bújtatott Star Wars elemek, a Star Warsban pedig nem elemeket kell felfedezni, hanem Star Warsnak kell lennie. De azt mindenképpen bizonyítja, hogy jobban érti és érzi a Star Wars lényegét, mint sok rajongó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak néhány hasonlóság

 

Amúgy ha igaz a hír, akkor beigazolódni látszik, hogy tényleg JJ-t akarják megtenni a "Star Wars Joss Whedon-jává". Lehet, hogy az epVIII-at csak halaszthatatlan magánéleti dolgok miatt kellett átpasszolnia másnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Ody! Most olyan örömöm van SW fronton, hogy el nem tudom mondani. Bár nem is kell, mert valószínűleg Te is ugyan ebben a cipőben vagy. Jajongtunk és olykor talán még fújoltunk is a Disney-re, mikor Geroge eladta a cégeit. Sirattuk a TCW-t (tényleg kár érte!!!) és a pokolba kívántuk miatta a Disney-t és a fejeseit. Iszonyú indulatokkal álltunk a Rebels elé a TCW okozta sokk miatt. Értetlenkedtünk az EP VII létjogosultságán, és lehetne még sorolni.

 

Ellenben most mi van?

 

Kaptunk egy nagyon tisztességes 6. évadot a TCW-ből (oké, ezt még a régi banda készítette... de akkor is pluszpont!)

Letudtuk a hatalmas meglepetésnek bizonyuló REBELS 1. évadát és epekedünk a 2. évadért!

Most pedig láttuk az új mozifilm első komolyabb (és még mindig csak teaser) előzetesét és elaléltunk a gyönyörtől.

 

És még lehetne sorolni azokat a konkrét pozitívumokat és élményeket, melyeket az utóbbi időben éltünk át illetve meg.

 

Egy kérdés... megérte ennyire aggódni, puffogni és a pokolba kívánni bizonyos cégeket és embereket? Szvsz NEM! :D :D :D;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt átraktam ide mert a Rebelsbe nem igazán stimmel. :)

 

Aggódni mindig lehet és kell is. Kétségtelen, hogy eddig jól alakulnak a dolgok. Remélem így is maradnak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó persze, csak most a mérhetetlen boldogság és öröm mondatja ezeket velem. Bár amondó vagyok, mint mindennek ennek is van másik oldala, és arra másik oldalra bizony át is lehet esni.... gondolok itt a túlféltésre, túlaggódásra. De nem lényeg... ami a lényeg, hogy a ma estéjé az "öröbódottá" :D

 

Aszem megyek is lassan és kezdem szépen a Baljós árnyakkal a nagy izgalom és sokk levezetését :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jajongtunk és olykor talán még fújoltunk is a Disney-re, mikor Geroge eladta a cégeit. Sirattuk a TCW-t (tényleg kár érte!!!) és a pokolba kívántuk miatta a Disney-t és a fejeseit. Iszonyú indulatokkal álltunk a Rebels elé a TCW okozta sokk miatt. Értetlenkedtünk az EP VII létjogosultságán, és lehetne még sorolni.

Már aki :pill::evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez amolyan "költői túlzás" volt. Ha emlékeztek én sem voltam a Zééé kategóriájú vészmadarak és a Disney-t folyton szidók körében... sőt, volt rá példa, hogy a nagy 'siránkozás ellenességemnek' adtam jelét 1x-2x.

 

Ettől függetlenül nyilván a félsz valahol mélyen belül bennem is ott volt, de inkább altattam és optimistán álltam a változások elé.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem magával a Disney-vel kapcsolatban nem igazán voltak ellenérzéseim. Semmivel nem lettem volna/lennék nyugodtabb a folytatást illetően (akár sequel, Rebels, TCW, játékok, bármi), ha bárhova máshova kerülnek a jogok, de akkor se, ha marad Lucas-éknál. Azért abból az érából is vannak csúnya melléfogások. Vagy nekem személy szerint volt pár olyan ötlet (TCW, TFU fronton pl.), ami állítólag kifejezetten Lucas-hoz volt köthető és nem jött be.

 

A TCW kaszája nagyon érzékenyen érintett, de ez egy pillanatig se hatott ki a Rebels vagy ST iránti várakozásaimra. Nem voltak előítéleteim és a Rebels az első perctől kezdve le is vett a lábamról. Az Ep.7 trailer-ek is nagyon bejöttek, ugyanakkor bennem továbbra is élnek a korábbi (mondhatni egészséges) kétségek. Szóval a végtermék kapcsán nem sokkal vagyok nyugodtabb vagy optimistább (továbbra is bizakodva várom), izgatottabb viszont annál inkább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 4 héttel később...

Apró érdekesség: azt már korábban lehetett tudni, hogy Simon Kinberg, a Rebels sorozat egyik iró-producere, aki ugyanezt a pozíciót foglalja el az egyik készülő -még cím nélküli- antológia filmben is, személyesen érte el, hogy Josh Tanket kirúgják az ep.8 rendezői székéből. Az ok az volt, hogy Kinberg szerint Josh Tank elképesztően rossz munkát végzett a Fantastic Four forgatásán.

Na ma megérkeztek a kérdéses képregényfilmről az első vélemények és úgy tűnik a nézők és kritikusok mind együtt és masszívan utálják a filmet. Úgy tűnik Kinberg óriási szívességet tett az SW franchise-nak azzal, hogy elhajtotta Tank-et a Saga-tól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ha az ep9-et is olyan odaadással és profizmussal csinálja meg, mint a Jurassic Wolrdöt, akkor én új kedvenc rendezőmmé fogadom. A hír hivatalossá válásának mindenképpen ürülök. esetleg nem akar bevállalni egy Alien-filmet? Akkor mindhárom kedvenc filmsorozatomhoz lenne köze. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.