Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

SW Underworld kiszivárogtatott egy concept art-ot arról a droidról, ami Dasiy Ridley kalandjait fogja kísérni

TFA%2BDroid.jpg

 

Kicsit módosított változata ennek:

ba22f-4a08ee6ff02904da362056d31a65bdf8.jpg?w=700

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor én kezdem a teaser elemzést,ha lehet. Beigazolódott, hogy Boyega egy rohamosztagos, Isaac pedig egy X-wing pilóta, és számomra nyilvánvaló, hogy Daisey-vel hárman lesznek az új főszereplők, hisz csak őket mutatták. Ja és kezdhettek megbarátkozni a keresztes lovagos fénykarddal :D Ja és a Falcon röpködése fenomenális. Egyenlőre ennyi. Ti jöttök...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer alapján van pár dolog, ami beigazolódni látszik. Az új típusú fénykardmarkolat igencsak furcsán hat és egyelőre nem annyira tudom elképzelni, hogy mire jó. Azon kívül persze, hogy raj, de valószínűleg párbaj közben többnyire ki lesznak kapcsolva a kiegészítőpengék. :) A guruló droid nekem bejön. Az új rohamosztagos-páncélok valami cseszett jól néznek ki szerintem. :) Összességében a SW-feelinggel sincs gond.

 

Az viszont árulkodó, hogy a nagy öregek közül senki... :hmm: Vagy ezzel akarják hangsúlyozni, hogy az új főszereplőkön van a hangsúly, vagy bármelyikük érdemi felvillantása is már olyan spoiler-nek minősülne, amit nem akarnak ellőni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Képkockáról képkockára tekerve megnézve a teasert feltűnt néhány dolog. Egyrészt a rohamosztagosoknak, mintha mesterlövész fegyverek lennének a kezükben, vagy legalábbis engem arra emlékeztetett, amit láttam náluk. Ahová megérkeznek, azt nem tudom mi lehet, de egy épület látszik a háttérben és mintha éjszaka lenne. Aztán ott van az is, hogy Daisy járművének az oldalán ott van egy fegyver, valami lándzsaszerűség talán, mindenesetre a következő snitten már nincs ott, amikor elindul a járművel (itt már rajta van a szemüveg is, ja és ez az a díszlet, ami az Abu-Dhabi forgatáson látható kiszivárgott felvételeken már látható volt, hátul az a kapu, vagy boltív, vagy mi). Nagyon nézegettem, de a fénykardos jelenetnél nem láttam az azt megelőz képkockákon sem semmit, hogy lett volna előtte valaki. Szóval szerintem nem harcolni készült az állítólagos sith. Az meg lehet, hogy a Falcon-os jelenethez kötődik az első, amit láttunk (mármint Boyega lezuhanása a kis légi csatában) és utána a Daisy-s rész is ehhez jön, amely szekvencia a film elején foglalhat helyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az meg lehet, hogy a Falcon-os jelenethez kötődik az első, amit láttunk (mármint Boyega lezuhanása a kis légi csatában) és utána a Daisy-s rész is ehhez jön, amely szekvencia a film elején foglalhat helyet.

Ez eddig eszembe se jutott, de logikusnak tűnik! Lehet hogy a felkúszó szöveg után a Falcon részvételével lesz egy űrcsata ami aztán a bolygó légkörében folytatódik és itt zuhan le Boyega.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja amúgy olyan, mintha Daisy menekülne valami elől, vagy legalábbis nagyon hátrafelé néz, miután gyorsan ráad a "gázra". Az Oscar Isaac által vezetett "vörös raj" (na jó, nem biztos, hogy ő a vörös vezér, azt nem tudom, hogy a formáció melyik gépében ült ő a három közül) elég zárt alakzatban repült. Lehet, hogy támadásra készültek, vagy egy védekező taktika kívánta ezt meg, de szerintem ezen a vizes-hegyes bolygón valami harcot fogunk látni. Ja és a Rebel Alliance felségjelzését viselték. Lehet, hogy egy Rebels vs. Empire csata van itt kibontakozóban és még mindig ebben fortyog a világ, amiből majd az esetleges sötét erős fenyegetés (ébredés) mozdítja ki a galaxist. (Ja aki esetleg ki tudná bogarászni, hogy mi van odaírva Oscar Isaac szíve fölé az egyenruhára, annak adok egy piros pontot - már ha rendes írással van ott valami, amiből megtudhatnánk, hogy ő pontosan kicsoda.) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben volt egy ilyen spoiler:

 

"That will be John Boyega's job as he has a little light saber duel with Driver... I've seen the scene and wasn't sure whether [Ridley] was killed or not. She also gets captured by Driver. Boyega and Daisy arrive in a forest with snow falling, that's where the fight takes place. Don't know any [character] names, I've just seen the footage. Boyega with blue lightsaber and Driver with red. Just those 3 characters. Driver dressed in all black, sith costume. I'm only going off by what I've seen. Light saber was a standard one but with a cross light like on the handle for Drivers. Daisy on the floor, Boyega and Driver fighting. Driver does something with his hands and Boyega runs over to Dasiy already on the floor. A good comparison would be that [Driver] looked like Snape from Harry Potter."

 

A havas erdőben lévő Sith-et a trailer most igazolta, ki tudja, lehet a fentiben valami. Boyega karakterével kicsit le vagyok maradva, ő elvileg (a pletykák szerint) alapból rohamosztagos lesz, vagy az csak valamiféle álca lesz a film elején? Vagy rohamosztagosból válik majd Jedivé (kezdeménnyé)?

 

http://2.bp.blogspot.com/-5DcrmrqlDgo/VE9NBonHRkI/AAAAAAAAKj8/7AeDyJt-9MU/s1600/sithinquisitor.jpg

 

Ez is lehet, hogy a végleges verziója a Sith karakternek, a fénykard és a rojtos köpeny stimmel.

Szerkesztve: - yodinhoo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ahogy a Birodalom átvette a Köztársaság jelvényeit, amit Palpatine alatt alakitottak ki, úgy lehet hogy az Új Köztársaság is átveszi a Lázadásét.

Egyébként valahol azt irják, hogy megerősitést nyert hogy a trailer alatt Andy Serkis hangját halljuk. WTF! Ez igaz lehet? Egyelőre nem találom ki is volt ez a megerősitő.

 

Ezt pedig csak úgy itthagyom:

star-wars-the-force-awakens-teaser-trailer-daisy-ridley-ship.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A havas erdőben lévő Sith-et a trailer most igazolta, ki tudja, lehet a fentiben valami. Boyega karakterével kicsit le vagyok maradva, ő elvileg (a pletykák szerint) alapból rohamosztagos lesz, vagy az csak valamiféle álca lesz a film elején? Vagy rohamosztagosból válik majd Jedivé (kezdeménnyé)?

Boyega egy dezertált rohamosztagos lesz akit üldöznek a birodalmiak és elvileg később kiderül, hogy fogékony az erőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon nézegettem, de a fénykardos jelenetnél nem láttam az azt megelőz képkockákon sem semmit, hogy lett volna előtte valaki. Szóval szerintem nem harcolni készült az állítólagos sith.

És ha mögötte van? ;)

 

Az meg lehet, hogy a Falcon-os jelenethez kötődik az első, amit láttunk (mármint Boyega lezuhanása a kis légi csatában) és utána a Daisy-s rész is ehhez jön, amely szekvencia a film elején foglalhat helyet.

Az biztos, hogy a Falcon -os harc és Boyega lezuhanása egybefügg. Lehet, hogy a Falcon lövi le Boyega hajóját. Nagyon fontos lett ez a Tatooine, csak tudnám miért.

 

Az Oscar Isaac által vezetett "vörös raj" (na jó, nem biztos, hogy ő a vörös vezér, azt nem tudom, hogy a formáció melyik gépében ült ő a három közül) elég zárt alakzatban repült. Lehet, hogy támadásra készültek, vagy egy védekező taktika kívánta ezt meg, de szerintem ezen a vizes-hegyes bolygón valami harcot fogunk látni.

Erre akartam kitérni, mert szerintem itt az ellen a "kastély" ellen intéznek támadást, amit a concept art -okon is láttunk. Ahol állítólag a sötét Luke él.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt pedig csak úgy itthagyom:

 

Emlékeztet Anakinra, az Ep. II-ből amikor a tuskenek után ment. :) Ja és amúgy látod, hogy nincs ott az a lándzsaszerű bizbasz az oldalán, ami még 00:39-nél ott van.

 

Amúgy utólag az is eszembe jutott, hogy ahol a rohamosztagosok leszállnak az csak egy egyszerű leszállóplatform és amit épületnek véltem elsőre, csak valami jelző szerkezet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És ha mögötte van? ;)

 

Csak az lehet. :) Talán valami párbaj van készülőben, lehet, hogy a nagybetűs összecsapás előtti pillanatokat látjuk, vagy az is lehet, hogy csak valami váratlan helyzet éri az emberünket és nem lesz belőle komoly harc.

 

Az biztos, hogy a Falcon -os harc és Boyega lezuhanása egybefügg. Lehet, hogy a Falcon lövi le Boyega hajóját. Nagyon fontos lett ez a Tatooine, csak tudnám miért.

 

A Tatooine mindegyik trilógiában fontos volt, szerintem ez egy jó párhuzam, ha ezen a vonalon maradunk. Boyega is itt zuhan le, mint ahol az egész Saga elején a droidok.

 

Erre akartam kitérni, mert szerintem itt az ellen a "kastély" ellen intéznek támadást, amit a concept art -okon is láttunk. Ahol állítólag a sötét Luke él.

 

És akkor őt támadják meg a lázadók/új-köztársaságiak? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.