Ugrás a kommentre

EPVII spoileres topic


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

fanart mi? Nincs is ezzel baj, de hogy még ez kivülről fényképezett stilus is?! Sajnos egyértelmüen cél volt a megtévesztés is megint..

 

Sikerült mindenkit megtéveszteni, főleg, hogy korábban csak a mozaikokat adták ki a teljes képből. Szerintem ügyes. Én is beugrottam!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A filmuniverzumon a legfrisebb pletykaáradatban úgy lett tálalva Sydow figurája, hogy nem nagy meglepetéssel áll elő, hanem az is maga egy meglepetés, hogy ki Ő.

Ismerős karakternek jósolják és nem újnak egy meglepetéssel a múltról.-ahogy én eddig gondoltam.

Szóval kicsit agyaltam és nem lehetne Cliegg Lars?

Kicsit logikusabb lenne, hogy kivel is van a Solo lány mert mégis csak a dédipapa nem? És már a klónokban megcsonkult így nyitva az irány a kiborg felé..

mondjuk nem tudom, hogy lyuk-e ezen az elméleten, hogy ha jól számolok akkor az ep7-e már 110 éves..bár kyborg-ként ki tudja? ;)

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hinném, hogy az öreg Lars, annyira nem volt fontos karakter és nem lepődnénk meg külömösebben a létezésén... :) Ennyi erővel Owen is lehetne, hisz az ő holttestét sem láttuk, csak két csontvázat, az pedig bárkié lehet. De Owen sem volt annyira fontos fazon, hogy bárkit is letaglózzon az újra megjelenése, meg nem is lenne túl sok értelme....

De egyre rejtélyesebb ez a Sydow-ügy, és ha kiborg, remélhetőleg valami csak fog látszani a fejéből, mert egy teljesen bebugyolált karakterre mást is felkérhettek volna, nem pont egy 85 éves "nagyágyút".

De perpillanat engem is ez foglalkoztat a leginkább manapság az ep7 kapcsán....

 

Remélem nem Jar Jar lesz az! :P:D

Szerkesztve: - Lenci
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

bocsi :)

Nincs gáz, csak erőz túlzás volt egy merész teóriára.. :peace:

 

Sydow, Obi Wan szellemét játsza szerintem. Lencinek igaza van Őt nem rejtik maszk, meg rongyok alá, Ő egy élő színész legenda, lehet hogy az általam vélelmezett szellem Obi wannál is jelentősebb szerepe lesz.

 

Az Obi-wan szellem cameo sem tűnik elég jelentősnek Sydow nevéhez, de nagy nevek is szoktak cameozni, úgyhogy nem tudom.

De Obi-wan vagy öregített McGregor legyen, de talán inkább jobb lenne ha kimaradna, mint egy 3. megformáló.. Én egy Yoda szellemmel is beérem!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó a főoldalon a Star Wars VII: Amit eddig tudhatunk 1. rész - A Birodalom című írás. Összeszedett és tárgyilagos. Az ott felvázolt lehetőségek is elég tetszetősek számomra.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Max Von Sydow: Anakin Skywalker. Na ez lenne ám a meglepetés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Hát azt kell mondani, hogy ha igazán ütőset akarnának villantani, akkor akár ezt is megléphetnék (bár én nem tartanám jó ötletnek, meg gondolom sokan mások sem).

 

De még az is lehet, hogy megtudnák ideológizálni a visszatérését úgy, hogy lenyeljük a békát. Elvégre Anakin volt a kiválasztott, s beteljesítette sorsát, mert teátrálisan kivégezte a sith mestert. Csak hogy amíg eddig eljutott, eltöltött kb. 24 évet a sötét oldalon, életének nagyobbik felét. Azt az uszkve negyed századot pedig pszichopata hadvezérként "tengette" el. Hogy közvetve vagy közvetlen hány embert/lényt ölt meg, azt megtippelni is lehetetlen, de az biztos, hogy akármerre is járt, szélárnyékában mindig hullahegyek sorakoztak. Nagy dolgot vitt tehát végbe Palpatine megölésével, de azt a rengeteg fájdalmat, amit korábban a galaxisra szabadított, nem hiszem, hogy kompenzálta vele.

Persze megtért, visszatért, hazatért de ezáltal ne bagatellizáljuk el korábbi hatalmas vétkeit. Lehet, hogy az erő sem úgy gondolta, hogy kapásból beengedi őt az örök erő honába, abba a klubba, ahol Yodáék a tagok, hanem vezekelnie kell. És lehet, hogy ez fog történni, persze ehhez valami olyan magyarázatot és okosságot kell a történetbe szőni, hogy ne ütközzenek meg rajta a rajongók.

Mivel ő a kiválasztott, könnyen lehet, hogy megcsonkított testével (más kiegészítőkkel) vissza kellett térnie a szülőbolygójára, kvázi száműzetésbe. Az is lehet, hogy erőérzékenység nélkül, nehéz körülmények közé (egy lépegető kibelezett gyomra nem éppen a Royal Hilton Hawaii Hotel), és akkor érthető a sith-ereklye gyűjtés, érthető, hogy miért egy öreg világsztár játsza (aki mellesleg 193 cm magas és hasonlóan vékony arcélű, mint Christensen), érthető, hogy miért van vele Daisy és érthető, hogy félig miért kiborg. Az Ébredő Erő idejen aakin pl. 76 éves (lehetne), ergo simán élhetne is....

De lehet, hogy halála után történt valami és Luke csak az üres szerkót dobta máglyára.... ár tuti meghalt, mert visszaköszönt 24 éves fejjel a végén....

 

Az ördög se érti....

 

Na jó, inkább megkeresem a gyógyszereimet! :D :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt kell mondani, hogy ha igazán ütőset akarnának villantani, akkor akár ezt is megléphetnék (bár én nem tartanám jó ötletnek, meg gondolom sokan mások sem).

 

De még az is lehet, hogy megtudnák ideológizálni a visszatérését úgy, hogy lenyeljük a békát. Elvégre Anakin volt a kiválasztott, s beteljesítette sorsát, mert teátrálisan kivégezte a sith mestert. Csak hogy amíg eddig eljutott, eltöltött kb. 24 évet a sötét oldalon, életének nagyobbik felét. Azt az uszkve negyed századot pedig pszichopata hadvezérként "tengette" el. Hogy közvetve vagy közvetlen hány embert/lényt ölt meg, azt megtippelni is lehetetlen, de az biztos, hogy akármerre is járt, szélárnyékában mindig hullahegyek sorakoztak. Nagy dolgot vitt tehát végbe Palpatine megölésével, de azt a rengeteg fájdalmat, amit korábban a galaxisra szabadított, nem hiszem, hogy kompenzálta vele.

Persze megtért, visszatért, hazatért de ezáltal ne bagatellizáljuk el korábbi hatalmas vétkeit. Lehet, hogy az erő sem úgy gondolta, hogy kapásból beengedi őt az örök erő honába, abba a klubba, ahol Yodáék a tagok, hanem vezekelnie kell. És lehet, hogy ez fog történni, persze ehhez valami olyan magyarázatot és okosságot kell a történetbe szőni, hogy ne ütközzenek meg rajta a rajongók.

Mivel ő a kiválasztott, könnyen lehet, hogy megcsonkított testével (más kiegészítőkkel) vissza kellett térnie a szülőbolygójára, kvázi száműzetésbe. Az is lehet, hogy erőérzékenység nélkül, nehéz körülmények közé (egy lépegető kibelezett gyomra nem éppen a Royal Hilton Hawaii Hotel), és akkor érthető a sith-ereklye gyűjtés, érthető, hogy miért egy öreg világsztár játsza (aki mellesleg 193 cm magas és hasonlóan vékony arcélű, mint Christensen), érthető, hogy miért van vele Daisy és érthető, hogy félig miért kiborg. Az Ébredő Erő idejen aakin pl. 76 éves (lehetne), ergo simán élhetne is....

De lehet, hogy halála után történt valami és Luke csak az üres szerkót dobta máglyára.... ár tuti meghalt, mert visszaköszönt 24 éves fejjel a végén....

 

Az ördög se érti....

 

Na jó, inkább megkeresem a gyógyszereimet! :D :D :D

 

Na igen, azthittem már el is felejtetted, hogy láttuk meghalni. Majd visszatérni jedikori halálának képében.

Ja és ha adnának az arcélekre, akkor kicserélték volna Sebastian Shaw-t egy öregített szürkített hegesített Christensenre. Egyébként én ezt inkább támogattam volna, mint az R2 elé szikla kell és "No..Nooo"

tipusú betoldásokat. Amúgy döbbenten állok a tény előtt, hogy még ez is felmerült..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na igen, azthittem már el is felejtetted, hogy láttuk meghalni. Majd visszatérni jedikori halálának képében.

Ja és ha adnának az arcélekre, akkor kicserélték volna Sebastian Shaw-t egy öregített szürkített hegesített Christensenre. Egyébként én ezt inkább támogattam volna, mint az R2 elé szikla kell és "No..Nooo"

tipusú betoldásokat. Amúgy döbbenten állok a tény előtt, hogy még ez is felmerült..

 

Igen, valóban kissé elszaladt az imént az ujjaim alatt a klaviatúra. :)

 

Igazából az lenne a jó "megoldás" (szerintem), ha a Sydow alakította vén fószerről kiderülne, hogy közeli bizalmasa volt Vadernak a Birodalom idején.

Mert ugye Vader volt a legfőbb parancsnok, aki annak dacára, hogy tán milliók szolgáltak "alatta", rendkívül magányos volt. Senkit sem tartott méltó partnernek, lenézett és megvetett mindenkit. Az emberei csak eszközök voltak számára, olyan eszközök, amelyek könnyen pótolhatóak. Vader nem az a fajta főnök volt, aki megkérdezte a tisztjeitől, hogy: "Mi újság, hogy vannak?", nem állt le a rohamosztagosoknak viccet mesélni, de semelyik beosztottjával sem bratyizott volna soha sem. Nyilván utálták és féltek tőle, persze teljes joggal.

Az uralkodótól pedig Ő félt, Őt egyenrangúnak tartotta, de azon kívül sehol senki....

Szóval könnyen előfordulhatott vele, hogy még is volt valaki, akit közel engedett magához néha napján, amikor otthon volt, titokzatos lakhelyén és éppen pihent. És lehet, hogy ez a vénemer, akit nem nézett le, hanem ne adj Isten, megvitatott vele pár dolgot, Sydow alakításában köszön vissza a 7. részben

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De lehet, hogy halála után történt valami és Luke csak az üres szerkót dobta máglyára.... ár tuti meghalt, mert visszaköszönt 24 éves fejjel a végén....

Ez a teóriától függetlenül is sanszos. ;) Anakin köddé vált, mint Yoda és Obi-wan, Luke valószínűleg már csak a páncélját égette el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, valóban kissé elszaladt az imént az ujjaim alatt a klaviatúra. :)

 

Igazából az lenne a jó "megoldás" (szerintem), ha a Sydow alakította vén fószerről kiderülne, hogy közeli bizalmasa volt Vadernak a Birodalom idején.

 

 

Mondjuk Tarkin, aki azért fél-kyborg, mert mégiscsak parancsolta a hajóját a diadal percében de egy kicsit megsérült és a Tatooine-ra zuhant?

Sydow arcberendezésén nem is kellene olyan sokat tornázni, hogy Cushing legyen!

Na jó hagyjuk abba! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi! Azért mennyivel másabb így! Szóval Isaac karakterének neve Poe Dameron. Ez máris megcáfolja, hogy Han -ék gyermeke lenne. A gyűjtő pedig Kyle Ren. Semmi Darth. :) Elvileg akkor nem is sith. Rey Skywalker? Finn Carlissian? ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre valami kézzel fogható :D

 

Azért szokni kell még őket, a Kylo Ren név kifejezetten tetszik, a Poe Dameron név sem lenne rossz de Oscar Isaac-re így első látásra nem illik, ezt a nevet inkább valami pufók űrlényhez tudnám társítani. A Rey és Finn nevek nem igazán jönnek be, most még nem igazán tűnnek Star Wars-osnak, és azért nőiesebb nevet is találhattak volna mint a Rey.

 

Ha esetleg Rey Solo lenne a teljes neve, az magyarul elég perverzen hangzana :D

Szerkesztve: - Palpi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.