Ugrás a kommentre

Szavazás - az ötödik évad legjobbjai


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Miért is? Palpatine-nak az is évek mesterkedésébe telt, hogy Naboo szenátorává váljon, nem hogy Kancellárrá meg Császárrá. Ehhez képest Maul napok alatt karnyújtásnyira került egy Galaktikus méretű Bűnbirodalom kiépítésétől, amit ráadásul a Galaxis legrettegettebb, frissiben újjászülető harcoskultúrája adta volna az ereje gerincét.

Ez egy gyorsan összetákolt bohócbirodalom volt. Semmilyen szinten nem ért fel Palpi tettéhez. Amiben az volt a nagyszerű, hogy olyan stabil alapokra építkezett, hogy egyszerűen nem bukhatott el. Olyan nagyszabású és tökéletes terv volt, amilyet még nem látott a világ. Ehhez persze idő kellett, de annyi biztosíték volt, hogy csak győzhetett. Ezzel szemben Maul lufija...hát hamar kipukkant.

Bár az tény, hogy Palpihoz jobb ha nem viszonyítunk ilyen téren semmit, mert csak eltörpül mellette.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De erre mondják, hogy a gyors felemelkedést legtöbbször gyors bukás követi. Nem volt igazi alapja.

Az lehet, de ettől függetlün sokkal nagyobbat alakított idén mint Palpatine. Egyébként az egyetlen hiba, amit Mual vétett az az volt, hogy felfedte magát és Raydoniára csalta Obi-Wan-t. Ha azt nem teszi meg, hanem egyből erre a bűnszervezet birodalom építésére megy rá, akkor könnyen lehet, hogy Sidious is túl későn kapott volna észbe, ahhoz hogy csakúgy odasétáljon és szétrúgja a vass*ggét. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én itt is Sidioust jelöltem elsőnek, így örülök a győzelmének, de azért Satine-nak is örültem volna. Bár visszagondolva a halálán kívül nem sok érdemlegeset tett az évadban :evil: .

Szerkesztve: - Lok Durd
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb mellékszereplő

 

Darth Sidious 139p

 

Ismét Sidius főgané úr lett a nyertes, bár meg kell mondanunk, őhozzá mérten mindenki súlytalannak tűnik. Ámbár Ventress kisasszony megpróbálta a lehetetlent, és csupán 5 ponttal maradt le az első helyről.

Itt viszont szerintem megérdemelte az öreg. :clap:

Szerk: Most nézem, hogy tőlem is csak 3 pontot kapott :pfff:

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az lehet, de ettől függetlün sokkal nagyobbat alakított idén mint Palpatine. Egyébként az egyetlen hiba, amit Mual vétett az az volt, hogy felfedte magát és Raydoniára csalta Obi-Wan-t. Ha azt nem teszi meg, hanem egyből erre a bűnszervezet birodalom építésére megy rá, akkor könnyen lehet, hogy Sidious is túl későn kapott volna észbe, ahhoz hogy csakúgy odasétáljon és szétrúgja a vass*ggét. :D

Az évaddal kapcsolatban egyetértek, én is rá szavaztam, mint legjobb negatív karakterre. :) Csak azt mondom, az kétélű siker, hogy ilyen gyorsan emelkedett fel. Épp a gyorsaság miatt nem volt idő átgondolni a dolgokat. A hatalmasok játszmájában meg elég egyetlen rossz lépés és véged. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre rá kellett volna pihennem. Visszaolvasás lesz ebből holnap.

További jó szórakozást.

Csalódtam magamban..fáradt vagyok.

De köszi Ody a fáradságot és mindenkinek a lelkesedést. :clap::clap::clap:

Nekem nem ez a legjobb estém erre. megyek is..Jó éjt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évad abszolút főszereplője Ahsoka volt, talán ő szerepelt a legtöbb epizódban is a jelöltek közül, és nem is akárhogyan. Hiába nyert már meg két kategóriát, itt is (sőt, főleg itt) ő lenne a jogos nyertes. :) Hondo pedig a második helyzett. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.