Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Dán lánnyal Oscart nyert ( de azért mi az Ex Machina robotnőjeként ismerjük jobban) Alicia Vikander lett az új Lara Croft

Szerintetek jó választás?

uHlfc7Q.jpg

 

A film sztorija a petykák szerint:

Miután a 21 éves Lara Croft sikeresen lediplomázott, kutatócsoporttal és társaival egy rejtélyes Japán szigetre, a sokat emlegetett "Ördög-tenger"-re hajóznak, ahol állítólag legendás ereklyék lapulnak. Ám közben baleset történik, ugyanis egy vihar elől menekülve a kutatók hajótörést szenvednek egy ismeretlen sziget partjainál. Lara pedig elszakad a többiektől. Minden tudását be kell vetnie, hogy túlélje a szigeten rá váró veszélyeket…. Az első kaland az emberi állóképességről, a túlélésről, az érzelmi és fizikai próbatételről fog szólni.

 

Alicia Vikander oldalnézetből

tomb_raider__2017____poster_by_camw1n-da0u4n0.png

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új videojátékos Tomb Raiderhez valóban nagyon jól illik, de nekem Jolie jobban bejön. :)

Hallottam valami olyasmit, hogy a film a legújabb videojáték után játszódik és annak történéseit is figyelembe veszi, ez igaz lehet?

 

 

Tegnap megnéztem A visszatérő-t

 

 

Leo abszolút megérdemelte az Oscart érte. Még nagyobb dolog szerintem egy olyan alakításért kapni Oscart amiben alig van szöveg.

Bear Grylls elbújhat amellett, amit ez az emberke túlélt. És ha már Bear akkor a medvés "harc" is tényleg ott van a szeren, durva volt nézni ahogy a medve ott "szórakozik" vele, nem sok esélye volt. Ezért mondják a székelyek, hogy a medve az nem játék :) Olvastam egy komment szekcióban, hogy nagyon vontatott és unalmas én egyáltalán nem éreztem ilyennek. Amikor belebújt a lóbőrbe olyan érzésem volt mintha ilyet láttam volna már valahol, csak tudnám hol. hmm.gif:D

A vége mondjuk nekem kicsit nem tiszta, most akkor ott meghalt?

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csajszi nagyon bejövős de az a sztorivázlat...eh. Mintha a 2013-as gamét akarnák megfilmesíteni. Valami eredetibbel jobban kiegyeznék. Egyáltalán nem bánnám ha sztornóznák és valami újjal rukkolnának elő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem, mint nő sokkal vonzóbb Alicia Vikander, mint Daisy Ridley... de mikor felröppentek a hírek, hogy Rey lesz az új Lara Croft én már készpénznek vettem, úgyhogy meglepett ez a hír. Szerintem Daisy jobban illet volna ehhez a szerephez. :(

 

Tegnap megnéztem A visszatérő-t

 

 

A vége mondjuk nekem kicsit nem tiszta, most akkor ott meghalt?

 

 

 

 

Úgy emlékszem ő nem halt, csak meglelte a megnyugvást a felesége halála után, hogy végre el tudta engedni azt a terhet... ezért hagyta az indiánoknak Tom Hardyt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Úgy emlékszem ő nem halt, csak meglelte a megnyugvást a felesége halála után, hogy végre el tudta engedni azt a terhet... ezért hagyta az indiánoknak Tom Hardyt.

 

 

 

 

Azért gondoltam, mert ugye az a vége, hogy belenéz a kamerába miután a felesége "elsétált". Vacog, mint akit majd megvesz az Isten hidege. Utána elsötétül a kép jön a vége cím, közbe még hallani a légzését ami nekem úgy tűnik, mintha lassulna.

 

 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hála az egyik magyar filmes hírportál félrefordításának, én sokáig abban a hitben voltam, hogy az új TR film a 2013-as és 2015-ös játékok folytatása lesz. Az eredeti cikkben viszont rendező megerősíti, hogy a film egy eredetsztori lesz, ami nagyon hasonlít a 2013-as játékhoz (ezt a tartalom megerősíteni látszik). Gyanítom, hogy többé-kevésbé a játék megfilmesítését kapjuk, így sok "eredetiségre" nem számítok. Ez persze nem baj, sőt, az alapanyag kiváló. Hogy a megvalósítás milyen lesz, azt meglátjuk...

 

Egyébként szimpatikus Alicia Vikander, szerintem külsőre jobb választás Daisy-nél, már ami Lara szerepét illeti. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem eléggé hidegen hagy az új Tomb Raider híre.

Örülök, hogy nem Daisy lesz a főszereplő.

Azt sem bánnám, ha csak a star wars IX után próbálgatna szárnyakat más filmekben.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Deadpool:

Nagyon jól szórakoztam! :clap: Friss, lendületes, nekem bejött a humora.

És minden filmes kikacsintás/szuri a helyén volt és mind át is jött, mert pont olyanokat lökött, amiket láttam.

(star wars is volt) Hogy mi azt nem mondom, de annyit igen, hogy kiderült; Deadpool szereti a star wars-t!

Nem lehet nem szeretni!

deadpool-2-has-been-confirmed.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Polgárháború

Az MCU eddigi legjobb filmje. A repülőteres jelenet egyszerűen zseniálisan volt megkomponálva. Az új karakterek többsége jól folt felépítve, a régieket jól vitték tovább. Jó kezekben forog majd a következő Bosszúállók rész

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Polgárháború

Az MCU eddigi legjobb filmje. A repülőteres jelenet egyszerűen zseniálisan volt megkomponálva. Az új karakterek többsége jól folt felépítve, a régieket jól vitték tovább. Jó kezekben forog majd a következő Bosszúállók rész

Már nagyon várom! Mondjuk nem tudom mikor jutok el rá..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is bejött a Civil War, az Age of Ultronnál mindenképpen jobb lett. Jó hosszú volt, sok minden történt, de úgy érzem, mindenkire jutott annyi idő, amennyi kellett. Ezek után lesz érdekes látni a felállásokat az elkövetkezendő konfliktusokban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztük mi is. Az Age of Ultronnál valóban jobb lett, de kicsit sok volt a karakter.

 

 

Szerintem Pókember tök fölösleges volt, és olyan poénokat hozott magával, amitől úgy éreztem, nem én vagyok feltétlenül az első számú célközönség.... kissé tiniszagúra sikerültek a beszólások. Ja és most már engem is zavart a kötelező 1 párharc 1 lazának szánt beszólás... egyik-másik helyen igencsak erőltetettre sikerültek. És nem merték bevállalni, hogy megöljék az egyik karaktert, ez már nagyon bosszantó. Annyi hős van, egyet igazán kiírhattak volna így, hogy tényleg téttel bíró legyen az összecsapás. Helyenként egyébként igencsak leült a film, kissé vontatottra sikerült. Összességében tetszett, de a legjobb MCU-nak aligha mondanám.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó hosszú volt

Ne is mond, már a buakresti jelentenél megittam minden kólámat (alapból nem szoktam semmit sem magammal vinni, de mivel délelőtti vetítésen voltam nem sokkal azután, hogy felkeltem, így nem volt időm reggelizni, ezért beruháztam egy popcorn-kóla kombóra), ami azt eredményezte, hogy a moziból kijövet már fájt a hólyagom

 

 

És nem merték bevállalni, hogy megöljék az egyik karaktert, ez már nagyon bosszantó. Annyi hős van, egyet igazán kiírhattak volna így, hogy tényleg téttel bíró legyen az összecsapás.

 

 

Abból mondjuk az védhető, hogyha Rhodes meghal, akkor Stark soha nem bocsájt meg Rogers-nek, és a nagy csavar (ami mondjuk már az elején sejthető volt, hisz a Vasember első része óta tudjuk, hogy mikor halt meg a Stark házaspár) sem ütött volna akkorát, ha Tony alapból nem kibékülni megy Szibériába

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Abból mondjuk az védhető, hogyha Rhodes meghal, akkor Stark soha nem bocsájt meg Rogers-nek, és a nagy csavar (ami mondjuk már az elején sejthető volt, hisz a Vasember első része óta tudjuk, hogy mikor halt meg a Stark házaspár) sem ütött volna akkorát, ha Tony alapból nem kibékülni megy Szibériába

 

 

hát nekem nagyot ütött, hogy Stark szüleit a tél katonája ölte meg. :o

Egyáltalán nem is tudtam hogy Stark szüleit megölték. Ez hol hangzik el, nem emlékszem. Azt hittem természetes halált haltak, mivel Stark se fiatal már. A rész végi harc nagyon durva volt. Teljesem megértettem vasembert. Szerintem mindenki így reagált volna. Amikor azt mondja a kapitánynak, hogy nem érdemli meg a pajzsot érs erre kapitány eldobja az megint ütött.

Szerintem is meg kellett volna halnia valakinek, akkor még jobb film lett volna. És kár hogy a többi tél katonáját megölték. Később felhasználhatták volna őket. És tetszett hogy nem úgy lett mint a batman vs supermanben hogy na akkor kibékülünk mert jön egy erős ellenség. Végig ettől féltem.Így sokkal ütősebb volt a végső zúzás. És megértem, hogy Thort meg Hulkot kihagyták. Senkinek nem lett volna esélye ellenük. Mekkora volt már amikor Stark dicsérte May nénit, hiába korban megegyeznek :D arra gondoltam, hogyha összejönnének ő lenne Peter mostoha apja :D

 

 

Egyébként nem tudom meddig akarják még Starkot szerepeltetni. Nem fiatal már a szinész se és mintha kezdene már hízni kicsit.

Max 5 év van még benne azt mondom. Igaz a páncélt akárhány évesen felveheti, nem nagyon akarok öreg vasembert látni.Indiana Jonesnak lehet jól állt de Tony Starknak nem. Meg már nem az a laza playboy akit megismertünk.Ez már az ultron korában feltünt. Értem , hogy kell a karakterfejlődés, csak így egy másik Starkot kapunk. Ha anno 8 éve így mutatkozik be nem lett volna akkora siker a karakter.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.