Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Predator a kisvárosban... Hol is láttam én már ilyet? :hmm:

 

Mondjuk itt kapásból van egy jó casting:)

 

Kezdve mondjuk holtversenyes N1 eyecandymmel, Sarah Walkerrel:)

 

Kicsit bővebben az imdb/wiki párosról:

 

Ők szvsz elég ismert nevek:

 

Yvonne Strahovski

Olivia Munn

Boyd Holbrook

Keegan-Michael Key

Thomas Jane

Jake Busey

Edward James Olmos

 

a wikis adatlapjuk alapján ők sem gyengék.

 

Alfie Allen

Sterling K. Brown

Trevante Rhodes

 

Persze nem egy Di Caprio vagy Meryl Streep egyik sem, de szerintem ez a casting hozza azt a szintet, amit egy Predator filmnek hoznia kell - pl. mint amit az eredeti 2 Predi és Nimról filmje hozott, de sajnos az AvP filmek nem.

 

Ha ehhez hozzávesszük, hogy Shane Black eddig elég jó filmeket rendezett, és a forgatókönyvei közt is egy rakás jó filmet találni, + az operatőr sem egy béna gyerek, akkor az eddigiek alapján egy igen jó film néz ki.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Shane_Black#Screenwriting_and_acting

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Larry_Fong

Szerkesztve: - Tarzaan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karib-tenger kalózai: Halott ember nem mesél(bocsánat, de én nem használom a hivatalos magyar címet, mert sérti a fülemet):

A 4. rész nekem egyértelműen lejtő volt pár jó pillanattal, de ez a rész nagyon tetszett. Számomra ez felért az első 3 rész hangulatához, színvonalához.

Szóval bejött, pár részletet spoiler mögött kell kiemelnem:

 

Nekem hatalmas piros pont a Turner család rendberakása/összehozása, mert nagyon keserédes megoldást kaptak Ők a 3. rész végén. Bár egyértelműen szemet kell húnynunk afelett, hogy mennyire ordítóan nem lehetne Brandon Thwaites Bloom és Knightley gyermeke a koruk okán..

Sparrow fiatalkori kapitánnyá avanzsálása is egy remek pillanata a franchise-nak, szinte hiánypótló képsorok voltak. Barbossa az első rész rosszfiúja másodszor búcsúzik, csak immár hősként, de tetszett és volt súlya.Tetszett a két visszatérő balek, akik az első részben még Sparrow ellenében bénáztak, most meg már kalózok. Úgyátszik a ők a sorozat páratlan számú részeiben kapnak cak szerepet. Pintel és Ragetti viszont feltűnhetett volna, de hát mindenkit nem lehet igaz? ..

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Karib-tenger kalózai: Halott ember nem mesél(bocsánat, de én nem használom a hivatalos magyar címet, mert sérti a fülemet):

 

Azért szolnék, hogy nem a magyar ferdítőket kell jelen esetben hibáztatni, egész Erópában a Salazar bosszúja alcímmel futott.

 

 

 

 

Engem kicsit zavar, a tájoló eredete lévén így ellent mond a 2. résznek. Valamint azt nem értem, miért kezdett el Will is algásodni, ő sem végezte a dolgát vagy mi?!

 

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szolnék, hogy nem a magyar ferdítőket kell jelen esetben hibáztatni, egész Erópában a Salazar bosszúja alcímmel futott.

 

 

 

 

Engem kicsit zavar, a tájoló eredete lévén így ellent mond a 2. résznek. Valamint azt nem értem, miért kezdett el Will is algásodni, ő sem végezte a dolgát vagy mi?!

 

 

Nem ekéztem most senkit vagy munáját, de akkor is ez a hivatalos magyar cím és én ignorálom. ;) -Direkt fogalmaztam úgy ahogy lentebb, mert tudtam, hogy máshol is lett ez a cím.

Mondjuk mindkét cím rossz, hisz az eredetit nehéz ráilleszteni a történetre, de bosszús sem jó,

mert nem teljesúl a bosszú, tehát inkább lehetett volna Salazar haragja, vagy bosszúvágya stb..

 

A 2. részt meg újranézem, rég láttam és nem zökkentett ki amit mondasz, de nyilván így van akkor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember: Hazatérés

 

Jó volt ez a még tapasztalatlan Pókember kalandja. Peter haverján nevettem a legtöbbet, jól eltalálták a karaktert, valamint Peter tizenéves korából adódó konfliktus kezelések is komikus helyzeteket szőttek. Keaton karaktere is rendben volt, kisujjból hozta a karaktert. Szerencsére Stark-ot se tolták túl, amitől féltem a poszterek, és az előzetesek után, pont annyit szerepelt, amennyi szükséges volt. Plusz még hozzátenném, hogy Peter videónaplója az elején hatalmas volt. :D

Ami nem tetszett, egyedül az Flash Thompson karaktere. Annyira hiteltelen volt, egy percig nem tudtam elhinni, hogy ő a suli kemény gyereke.

 

Első stáblistás jelenetről egy kérdés

 

 

Ki volt az a tag, akivel a Keselyű beszélt a börtönben?

 

Ja, és remélem megkapja Peter a film végi ruhát a jövőben!

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember: Hazatérés

 

Jó volt ez a még tapasztalatlan Pókember kalandja. Peter haverján nevettem a legtöbbet, jól eltalálták a karaktert, valamint Peter tizenéves korából adódó konfliktus kezelések is komikus helyzeteket szőttek. Keaton karaktere is rendben volt, kisujjból hozta a karaktert. Szerencsére Stark-ot se tolták túl, amitől féltem a poszterek, és az előzetesek után, pont annyit szerepelt, amennyi szükséges volt. Plusz még hozzátenném, hogy Peter videónaplója az elején hatalmas volt. :D

Ami nem tetszett, egyedül az Flash Thompson karaktere. Annyira hiteltelen volt, egy percig nem tudtam elhinni, hogy ő a suli kemény gyereke.

 

Első stáblistás jelenetről egy kérdés

 

 

Ki volt az a tag, akivel a Keselyű beszélt a börtönben?

 

Ja, és remélem megkapja Peter a film végi ruhát a jövőben!

 

 

Nekem se tetszett Flash karaktere, meg ez az AI ruha is fura volt nekem.

 

 

Keaton nem mással, mint a majdani Skorpióval beszélt, akit most nem tudom, hogy hogyan hívnak, de egy potenciális jövőbeli gonosz lehet ő.

 

A film végi ruha pedig elméletileg szerepelni fog a jövőre érkező Avengers filmben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig tényleg jó, mondjuk én eszméletlennek nem nevezném. És nem nevezném klasszikus horrornak se. Szerintem egy próbát megér, akár otthon is.

Mondjuk a gyerekeimet igencsak érdekelné (pedig ketten még igen messze vannak a 18-as korosztálytól), szóval otthon valószínűleg meg fogjuk nézni, aztán én majd kimenekülök a szobából, ha nagy gáz lesz. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövő héten végre Blade Runner a mozikban! :yes: :yes: :yes:

 

 

Én először még a 90-es évek közepe táján láttam a szárnyas fejvadászt, de annyira nem fogott meg. Vélhetően a második szinkronnal láttam. Aztán utána megnéztem oylan 10 éve - vélhetően szintén a második szinkronos, extended cut-ot - de akkor sem fogott meg.

 

Per hete megnéztem az első, a második és a negyedik szinkronnal is (nemzetközi mozis, extended ill. final cut), de most sem fogott meg.

 

 

Félreértés ne essék, van a filmnek egy igen erős hangulata - kép, zene, díszletek, kosztüm - , és a Rutger Hauer-es jelenetek szinte mind igen erősek, de ezen kívül nekem nem jön be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Daisy a Chaos Walking kedvéért szépen kiszőkült de lehet hogy csak paróka került a fejére.

Az alábbi fotó a Chaos Walking (Kés a zajban) című sci-fi regény alapján készülő muvi forgatásán készült. A főbb szerepekben Daisy Ridley és Tom "legújabb Pókmanus" Holland lesz látható plusz többek közt Mads Mikkelsen is feltűnik. A rendező Doug Liman aki egyebek mellett A Bourne-rejtélyt és A holnap határánt is dirigálta.

 

fe0edsg.jpg

 

 

"A regény a Chaos Walking-trilógia első köteteként jelent meg 2008-ban, a könyvek magyar kiadása a Vivandra kiadó gondozásában látott napvilágot.

A Kés a zajban disztópikus világban játszódik, ahol mindenki folyamatosan hallja a többiek gondolatait. A regény főhőse egy csak férfiak lakta városban élő egyedüli fiú (Tom Holland), aki véletlenül nyomára bukkan egy titoknak, ami miatt kutyájával együtt menekülni kényszerül. Az üldözőkkel a nyomában belebotlik egy furcsa, csöndes lányba (Daisy Ridley). Kalandjaik során lassan feltárul előtte az elhallgatott igazság, rájön, hogy korábbi élete csupa hazugságra épült, és megtudja, ki is ő valójában."

 

delmagyar.hu

 

 

Egyszer biztos meglesem majd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

IT (2017): Na tegnap sikerült megtekintenem a filmet. Nem volt rossz, bár egy kicsit horrorosabb filmet vártam, erre a film nagyrészt inkább vígjáték volt, mintsem horror. :D Komolyan mondom, a film első felében többet nevettem, mint ijedtem, és még az ijedés is csak egy ilyen "okay" volt. A gyerekszínészek mind nagyon jól játszottak, talán a zsidó gyerek nem nyerte el a tetszésemet. A bohóc bár nem szerepelt sokat, nekem igazából tetszett, meggyőzött.

 

Ha jól tudom, ennek már előkészületben van a 2. rész is. Folytatni lehetne, kíváncsi lennék rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.