Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Sajnos én nagyon nem szeretem a horrort, és ez visszatart attól, hogy megnézzem.

Pedig megnézheted :) Én sem szeretem a horrort, de az It nem az a tipikus horror, és ha már igen, akkor az ijesztgetős kategóriából. Kb. kétszer vagy háromszor van olyan jelenet, amelyeknél pár másodperc feszegeti a komolyan megrémülsz faktort, több nincs. Számomra is kétséges volt, hogy megnézzem-e, mivel ismerem a történetet, és van egy olyan vetület, ami miatt a nem nézős kategória lenne nálam. Mégis bevállaltam, erre kiderült, hogy megváltoztatták a könyv végét, szóval amitől tartottam, az nem került bele a filmbe. Ettől még a film nem csorbult, és akik a film után fogják olvasni a könyvet, azokat is érik majd meglepetések.

 

Ha jól tudom, ennek már előkészületben van a 2. rész is. Folytatni lehetne, kíváncsi lennék rá.

Nem véletlenül ért véget úgy a film, ahogy :) Tudjuk, hogy két különböző időszakban történnek a teljes sztori eseményei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember: Hazatérés

 

Ami nem tetszett, egyedül az Flash Thompson karaktere. Annyira hiteltelen volt, egy percig nem tudtam elhinni, hogy ő a suli kemény gyereke.

 

Nekem az se tetszett, hogy bedobták ezt a sablon alaphelyzetet - ami minden ilyen amerikai filmbe/sorozatba benne van, ahol fiatalok vannak - hogy vannak a lúzerek, meg a győztesek. Itt Peter lett volna a lúzernek beállítva, de én egyáltalán nem éreztem ezt megalapozottnak. Ő az iskola legokosabb diákja, akit mindenki preferálna az iskolai csapatba a vagány, menő csávónak beállított Flash helyett és ráadásul még az osztály legjobb csaja is szerelmes Peterbe... de ott van Peter barátja Ned, aki azért nincs annyira a középpontban, mégis rajta sem éreztem, hogy olyan igazi kívülálló lúzer lenne. Úgyhogy az az egész házibulis jelenet, meg amit ezzel az iskolai csoportdinamikával felvezettek szerintem hiteltelen volt. Flash konkrétan nagyobb lúzernek tűnt szerintem, mint Peter.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szárnyas fejvadász 2049

Sokat gondolkodtam, hogy végül megnézzem-e moziban. De jól döntöttem. Ezt a filmet csak moziban szabad megnézni. Tény, hogy hihetetlenül vontatott. Az első filmnél is lassabb, ráadásul nagyon hosszú. Még az akció is kevesebb. De a látvány fantasztikus. Ahogy a zene is. Elképesztő hangerővel szólnak. Amikor jön a zene, akkor mintha valaki a normál hangerőről hirtelen feltekerné maxra.

Nagyon beszippant a hangulata. Ez az egész hogy a 80-as évek jövőképét gondolják tovább pl. repülő kocsikkal, crt monitorokkal, és még csak hírből sem ismerik az okostelefont, engem nagyon megfogott.

Nem egy mai átlagos film az egyszer biztos. Gondolok itt arra, hogy pl. cigiznek a filmben, meztelen nők hologramja táncol az utcán.

Nagy bátorság volt egy anyagilag megbukott filmnek,rengeteg pénzből egy ilyen folytatást csinálni.

Szerintem a történet egyáltalán nem indokolt meg egy ennyire lassú és hosszú filmet. Értem, hogy az első filmet akarták követni, de itt nagyon átestek a ló túl oldalára.

Harrison Ford is túl kevés szerepet kapott.

De a látvány majdnem mindenért kárpótól.

 

Ja és mivel Sony film ezért a jövőben is majdnem minden eszköz Sony :D Mondjuk érdekelne, hogy került hozzájuk a film? Csak pislogtam amikor láttam, hogy Sony logóval kezdődik, a Warner logó meg fel se tűnt.

Szerkesztve: - ati
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szárnyas fejvadász 2049 nekem is meg volt tegnap a moziba.

 

A film 3/4-nél 1-2 ember horkolását lehetett hallani. Ami nem meglelő, hiszen nagyon lassú és hosszú percekig csak a főszereplő sétáját követi nyomon a kamera, még zenei aláfestés sincs. Vagy ha van zene, az is nagyon elbódítja az embert.

Tarr Béla legjobb filmjeit idézi a film lassúsága :D :D

 

Aki ezt szereti, plusz bejött az első rész komótos tempója, annak tetszeni fog ez a film is :)

 

A képi világ, a hangok, a zene, a hangulatteremtés miatt nekem nagyon bejött :cool:

De teljesen érthető, hogy sokan utálni fogják a filmet. Szegény plázaközönség... a film végén páran elég feldúltan távoztak. :D

Nagyon hangulatfüggő, és nagyon rá kell hangolódni :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt se felejtsük el, hogy ebben a filmben van az eddigi legélethűbb cgi által visszahozott karakter. Még Tarkin se érhet a nyomába.

Meg van annak is az előnye, ha egy ekkora költségvetésű filmben alig van akció.

Sokkal több pénz jut a minden másra.

Nem csak az akciók viszik a pénzt. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És azt se felejtsük el, hogy ebben a filmben van az eddigi legélethűbb cgi által visszahozott karakter. Még Tarkin se érhet a nyomába.

Meg van annak is az előnye, ha egy ekkora költségvetésű filmben alig van akció.

Sokkal több pénz jut a minden másra.

Szabad a gazda! Nagyon kevés előzetes információval rendelkezem a filmről. Kiről van szó?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szabad a gazda! Nagyon kevés előzetes információval rendelkezem a filmről. Kiről van szó?

 

 

Rachael

Csak egy kis cameo szerep, nyilván így jobban megoldható mint egy hosszabb szerepben, de én még mindig nem akarom elhinni hogy az cgi lenne. Pedig más megoldás nincs.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem az új Pókember-filmet. Tetszett, hogy nem egy 15 évesnek kellett megmentenie a Földet/világot/univerzumot, negatív karakterként pedig egy hús-vér embert kaptunk, nem pedig egy egydimenziós világuralomra/stb. törő figurát. Tehát semmi extra, de az abszolút élvezhető volt, és jobban is állt Pókember sztorijának.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Rachael

Csak egy kis cameo szerep, nyilván így jobban megoldható mint egy hosszabb szerepben, de én még mindig nem akarom elhinni hogy az cgi lenne. Pedig más megoldás nincs.

 

 

Blade Runner 2049

 

Na láttam a filmet immár, még a válaszod megtekintése előtt.. Számomra feltűnt. És nem feljebb -és bár ez sem kis szó-, "csak" egy lapon említeném Leiával és Tarkinnal.

 

Amúgy: Remek film volt, illetve nagy élmény vot számomra. A világa, a története, a csavarja, minden. Még a nejemnek is tetszett, pedig Ő aztán nem is biztos benne, hogy látta az elsőt és sajnos nem sikerült pótolni a héten ez előtt..

A zene hatásos és valóban "hangos", de egy hangyányit jobban majmolhatta volna Vangelist.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök csoli, hogy neked is tetszett az új Szárnyas Fejvadász.

 

Sajnos a pénztáraknál siralmasan szerepel, csakúgy mint a 1982-es eredeti film....

Mert okos film. Gondolkodó lényeknek. Abból meg nincs sok..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kingsman: Aranykör

 

Az első részt csak most nyáron láttam először és nagyon bejött a sármos angol kémvilág, a nagyon látványos akciók egyvelege + a humor, ami egészen eredeti volt. A folytatás sem lett rossz, csak már nem tudott olyan kellemes meglepetést okozni, és a humor is kevésbé talált célba nálam most. De voltak nagyon látványos jelenetek, nagy poénok és megrázó pillanatok is + némi morbid humor, szóval a kellemes szórakozás most is megvolt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.