Ugrás a kommentre

A Rebels animációs sorozat


gunji

Ajánlott hozzászólás

Lefostam a bokám :D

 

 

YODAAAA, AHSOKA vs VADER :rock:

 

Ez mind kevés!

Darth Maul, Jedi templom őrök, harmadik negyedik inkvi, Inkvik vs Jedi templomőrök (legalább megtudjuk, mire képesek az Őrök, Anakin (rémes az ábrázolása), akkor Yoda (annyira már nem rémes), akkor Ahsoka vs Vader, Kylo Ren fénykard ződben, (Snoke=Ezra? :D) és még sok más

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind kevés!

Darth Maul, Jedi templom őrök, harmadik negyedik inkvi, Inkvik vs Jedi templomőrök (legalább megtudjuk, mire képesek az Őrök, Anakin (rémes az ábrázolása), akkor Yoda (annyira már nem rémes), akkor Ahsoka vs Vader, Kylo Ren fénykard ződben, (Snoke=Ezra? :D) és még sok más

 

Én is észrevettem a felsoroltakat. Nagyon, nagyon komoly!

 

Én fordítva érzem. Anakin tűrhető és Yoda lett gáz. Maul-Maul-Maul...egye fene, De akkor öreg Ben is jöjjön és dobja végre darálóba! ;) Az Ezra=Snoke még viccnek is rossz! ;) Illetve viccnek jó lesz! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez nem január 20 lett, de sebaj. :D

 

A trailer iszonyú hangulatos. Kemény dolgok ígérkeznek az évad 2. felére, amire valószínűleg megtartották a puskapor javát.

 

Darth Maul nálam váratlan meglepetés. Egyértelmű, hogy a Rebels a TCW egyenes ági folytatásává nőtte ki magát, stíluskülönbség ide vagy oda. Kapcsolódási pontok tömkelege, utalások ezerrel (nem csak a TCW-re), kreativitás bőséggel, mi kell még? Zseniális, amit Filoniék a Star Wars univerzummal művelnek. :clap:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, ez nem január 20 lett, de sebaj. :D

 

A trailer iszonyú hangulatos. Kemény dolgok ígérkeznek az évad 2. felére, amire valószínűleg megtartották a puskapor javát.

 

Darth Maul nálam váratlan meglepetés. Egyértelmű, hogy a Rebels a TCW egyenes ági folytatásává nőtte ki magát, stíluskülönbség ide vagy oda. Kapcsolódási pontok tömkelege, utalások ezerrel (nem csak a TCW-re), kreativitás bőséggel, mi kell még? Zseniális, amit Filoniék a Star Wars univerzummal művelnek. :clap:

 

 

Valóban zseniális. Csak idő kérdése és jön Talzin is meg Ventress is.

Bár mondtam már, muszáj ismételgetnem; a Rebels az elegáns bosszú a TCW-ért!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valóban zseniális. Csak idő kérdése és jön Talzin is meg Ventress is.

Bár mondtam már, muszáj ismételgetnem; a Rebels az elegáns bosszú a TCW-ért!

 

Ventress már nehezen, mivel meghalt egy befejezetlen TCW-szálat feldolgozó regényben (Dark Disciple).

Talzin pedig a Son of Dathomir képregényben adta be a kulcsot. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Szegény Cham hogy megvénült.

Vadernek más a hangja? Valahogy furcsán hangzik, nem egészen olyan, mint James Earl Jones.

Új Inkvizítor, helyes, mert az eddigi kettő elég gyengén szerepelt.

Yoda!

Anakin!

MAUL?

Sith Holokron!

Sith templom?!

 

Az viszont nem tetszik, hogy Ezra a Sötét Oldal felé tendál. Remélem tényleg nem csinálják meg, hogy ő lesz Snoke.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem ez a trailer nagyon felcsigázott! Hihetetlen, hogy Filoni képes összegezni az egész Star Wars Sagat. PT, OT, ST, mindem van itt. Idáig csak 7X láttam ezt a trailert. :D Most nem fogok tudni aludni az éjjel. Mekkora durranás lett volna, ha ezt a trailert leadták volna az ep.VII előtt. Így az animációs éra eljutott volna a nagyközönséghez is.

 

Attól viszont iszonyatosan kirázott a hideg, mikor Ezra "beszélget" Maul-lal. Maul ad neki egy Sith holokront egy Sith templomban. Hihetetlen. A keresztvasas zöld fénykard szerintem a jedi templomban van. Ezra tuti ott találta. A háttérben mikor Kanen másik kezében vörös kard van, a fal tele van akasztva fénykardokkal. Az Őröket meg végre látjuk harcolni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézem ezt a trailer-t és csak kapkodom a fejem. Nekem van annyira várós, mint az Ep.7 volt, bármennyire is szentségtörésnek hangozhat. Hihetetlen miket művelnek le ezekkel az animációs sorozatokkal a készítők. Megannyi újdonság, az univerzum legtöbbször igazán minőségi bővítése, de emellett mégis marad kapacitás az érák parádés összekötésére is. Filoni-ék beláthatatlan erőfeszítéseket tesznek a SW világ egységesítéséért, amiért maximális respekt nekik. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Huhh ez a trailer....nagyon sok volt! Szerintem a 80% -a nem az aminek látszik. Lassan át lehetne keresztelni a sorozatot TCW 2.0 -nak. A második évad egyértelműen erre tendál most már.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Baromi jó előzetes! Mivel feltűnik egy keresztkard szinte biztos hogy lesz valamiféle utalás az ep.7-re is. Egyetlen félelmem, hogy a jó oldali Erőhasználókat nem merik megritkítani. Pedig muszáj lenne.

 

Az előzetesben ott van a Vader-Ahsoka összecsapás, ami igéretes de megmerik lépni? Ahsoka meghal? Ha most életben marad akkor viszont mi lesz majd az utolsó évadban? Pár rész alatt mindenkit kiirtanak vagy az összes jedi/jeditanonc hirtelen felszivodik? Itt a nagy esély hogy valami nagy drámát lássunk és hogy elkezdjen a sorozat lassan hozzáidomulni azokhoz az ep.4-es eseményekhez amiket ismerünk és ahol a Rebels világos oldali erőhasználóinak nyoma sincs. Nagyon remélem hogy nem hátrálnak ki az elkerülhetetlennek tünő dráma mögül.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát van itt kérem szépen, mint a búcsúba.

 

Sorozatosan jönnek a meghökkentőbbnél meghökkentőbb képsorok, de hogy még az EP 7-re is kikacsintanak azt végképp nem hittem.

 

Werebazs attól szerintem nem kell tartani, hogy Ezra Snoke, mert akkor egy nagyvásznas karakter eredete egy animációs sorozatban lenne leközölve, ami ugye az átlagnézőnek nem jó.

 

Anno Obi-Wan egész pofásan festett az új animációval, de szerintem Anakin most nem lett az igazi.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky. Azért remélem nem mennek át Obi/Grivi sűrűségű cuccba. :para: Az nagyon elvenné az élét az egésznek.

 

Szerintem az a párbaj egy látomás lesz csak. Ugye az egyik jelenetben Ezra, Kanan és Ahsoka is meditálnak. Szerintem ott mind a hármójuknak lesz egy látomása.

A valódi harc pedig valamelyik későbbi szezonba következik be.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A trailer láttán nekem ez jutott eszembe, természetesen teljes mértékben cenzúrázva és finoman megfogalmazva: lóf*sz, amit eddig a Rebelsben láttunk. Most jön a java, vagy ha úgy tetszik: "here’s where the fun begins."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Ahsokát még nem fogják megölni (ennyi szerepért hozták be a sorozatba?). Szerintem nem csak egyszer csap össze Vaderrel. Ez lesz az első felvonás.

 

 

Ezzel ki is tudok békülni ha legalább egy másik pozitiv szereplő meghal. Csak hogy kicsit nagyobb súlya legyen az eseményeknek. Ha ebben az évadban több mint 20 rész alatt mindenki mindent megúsz -úgy hogy közben egyikük se szerepel az ep.4-ben tehát ildomos lenne lassan kivonulniuk- az nekem kicsit csalódás lenne. Persze meglátjuk milyen lesz a tálalás. Az előzetes alapján elég jó :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.