Ugrás a kommentre

Trailerek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Még van egy hónap a premierig de tényleg pörögnek. :) egyébként nagyon jók a részletek. A látványvilága eszméletlen lesz! A szinkront én se kérem, de ha világpremier lesz akkor nem fogom kihagyni, szinkron ide vagy oda.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Világpremier esetén valahogy kétlem, hogy hetek fogják elválasztani a két kontinens bemutatóját. Azt a pár órát, ami esetleg meg lesz, én inkább kivárom a maximális minőség kedvéért. Ha már ennyit várok a sorozatra, inkább édes valójában élvezném, mint kicsit savanyúan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is inkább várok a feliratra, de nekem elég lesz az angol is. Arra csak nem kell majd sokat várni. Vagy az angolra gondoltál az alatt, hogy nem lesz egy darabig?

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is inkább várok a feliratra, de nekem elég lesz az angol is. Arra csak nem kell majd sokat várni. Vagy az angolra gondoltál az alatt, hogy nem lesz egy darabig?

A magyar feliratra gondoltam. :)

 

(Lehet, hogy már volt ez a kérdés.) Azt lehet tudni, hogy a német TV-k közül a Super RTL, vagy valamelyik másik adó adni fogja e sorozatot, úgy mint a TCW 6. évadát?

A németeknél is a Disney channel sugározza majd a premiert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...
  • 2 héttel később...

Hát ez a fickó nagyon tudja a dolgát. Dave Filoni jól mondja; ő tényleg egy gonosz Sherlock Holmes. :D

 

Örömmel látom, hogy a régi EU-ból a Jedi harci stílusokat máris átemelték.

 

Oh és... Az ott Luminara a háttérben... ? :shocked:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány jelenetben látszódik egy arc a falon. Mintha valaki karbonitba lenne fagyasztva. Mekkora perverzió lenne Sidioustól, ha az elfogott Jediket örökre jegelné.

 

Aha, megvan! gyanús..roppant gyanús! :hmm:

De érdekes, hogy templomról és Kanan mesteréről megy diskurzus, ha jól vettem ki.

És ki lehet az Inkvizítor? Csak nem egy Palpatine-hoz hű, volt Jedi? -ha már Kanan így kérdezi...

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a fickó nagyon tudja a dolgát. Dave Filoni jól mondja; ő tényleg egy gonosz Sherlock Holmes. :D

Az biztos. Mondjuk nekem eddig kicsit túlzásnak tűnik a karakter, de hátha a sorozatban majd beillesztik a képbe. Ez a sárga szem is furcsa...

 

Néhány jelenetben látszódik egy arc a falon. Mintha valaki karbonitba lenne fagyasztva. Mekkora perverzió lenne Sidioustól, ha az elfogott Jediket örökre jegelné.

Aztán az új trilógiára ki is lehetne olvasztani mindet. :D Amúgy csak szerintem elég fosatós az az arc a háttérben? Az a szem-orr-száj kombó mintha valami horrorfilmből lenne előkapva. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Luminarára tippelek, a tetkói és szemöldökei egyeznek. Az orrán szerintem szimplán csak kísérteties hatást kelt az árnyék. De a körülmények is nagyon valószínűvé teszik, hogy ő az...

 

...ez az a sztori lehet, amelyben a lázadók egy Inkvizítor állította csapda keretében betörnek a stygeoni létesítménybe, hogy kihozzanak egy Jedi-mestert (akiről korábban már kiderült, hogy Luminara lesz).

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.