Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

12 perccel korábban, Sinistra írta:

 

Az előbbi, de nem tartott tovább pár másodpercnél. Nagyon álmos voltam már, alig fogtam fel, mi történik. Barátnőm meg már nem volt szomjas, ő a sötétben macskának nézte, ezért nem szólt. :lol:

 

Én se értettem teljesen a történetet, de így már minden világos :D :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam, leírom az AstraZenecás tapasztalataimat… Hétfőn 10 órakor kaptam meg az oltást. Estére már lett egy kis hőemelkedésem, ami lefekvés előtt felment 38.9-re. Kedden már csak 37.5 volt, mára pedig egyáltalán nincs lázam. Csak a karom fáj az oltás helyén még mindig, ha megemelem. Ma voltam vérvételen, D-dimer tesztet csináltattam a biztonság kedvéért, ami kimutatja a kezdődő vérrögöt. 6400 Ft volt magánban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

31 perccel korábban, Iqvi írta:

Ha megvennénk Nördlingent, és elkezdenénk bányászni, mindenki kurva gazdag lehetne a fórumon.:D Nagyon gazdag!

 

https://telex.hu/eszkombajn/2021/04/15/nordlingen-gyemant-72-ezer-tonna-beepitve-aszteroida-nemet-varos

 

Szerintem a fórumra összegyűlt pénzből már 1 falat tudnánk venni, abból valahogy kinyerjük a gyémántot és eladjuk. Annak 1 részét eltőzsdézzük, többi megy vissza a fórum fenntartásra :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Az eltőzsdézettből bejött haszonból pedig tovább vásároljuk fel a várost. Amint kitermeltük mind a 72000 tonnát megvesszük a Disneyt, és egy űripari céget is.:D

 

Űripari céggel aztán beindítjuk az aszteroida bányászatot, kitermeljük a fémeket, indítunk egy űrhajó gyárat és lesz csillagrombolónk :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, NorbiLordi said:

 

Űripari céggel aztán beindítjuk az aszteroida bányászatot, kitermeljük a fémeket, indítunk egy űrhajó gyárat és lesz csillagrombolónk :D 

A csillagrombolókkal pedig meghódítjuk a naprendszert, és aztán a galaxist, és kikiáltjuk az Első Galaktikus Birodalmat.:palpatine::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam ez volt az Astra után: későeste lázam volt, meg a közérzetem borzasztó volt úgyhogy nem igen tudtam aludni. Egy Algopyrin azonban akkor még helyrerázott. Másnap viszont ehhez betársult egy komoly hányinger érzet is, plusz vissza-visszatérő hőemelkedés. Mára minden elmúlt. Teljesen jól vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

41 perccel korábban, Bomarr írta:

Egészen hátborzongató felvételek az 1945-ös Budapestről. Egy algoritmussal kiszínesítették a történelmi felvételeket:

 

 

Ezek a képek/videók számomra mindig érdekesek, főleg az összehasonlítók mert sok minden változott azóta, de fura belegondolni, hogy ahol ma sorba áll az ember a gyrosért, ott annó légvédelmi üteg szórta az áldást. Akárhányszor látom a régi Erzsébet-hidat az nekem mindig fájó kicsit, mert szerintem egy nagyon gyönyörű híd volt. Értem hogy miért nem azt építették vissza, de a régi csak szebb volt:

 

fortepan_95688_3ff07e4479f190a7a964e432c

 

9 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

 

Én dettó ugyanígy vagyok, kezd frusztrálni a dolog

 

 

13 órával ezelőtt, Iqvi írta:

 

Én láttam a Snowpiercert, hidd el jó ez így :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Érdekes, hogy amennyire ellene voltak az oltásan, most annyira szeretne mindenki. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

 

December óta én is türelemmel várom és várom az oltást, aztán meg most eszembe jutott, hogy valószínűleg a dokimnak nem adtam meg az új telefonszámomat, pedig lehet lenne már időpontom :facepalm: :facepalm: Na hétfőn az első dolgom lesz, már ha hajlandó lesz egyáltalán felvenni a telefont.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.