Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Olyan jó hogy hirtelen nincsen csapvíz itt az utcánkban. Minden előjel nélkül jött ez. Most itt ülök szembe velem fél pohár vízzel ami maradt, erősen vissza kell fognom magam hogy ne igyam meg az egészet :D Megkezdődött a harc a túlélésért. Anyám még bolognait se tud csinálni mert ahhoz is víz kellene. Ráadásul még tej sincs itthon hogy addig azt lehetne inni. WC-t se lehet lehúzni. Mi lesz ha valakinek nagy dolgot kell végezni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Olyan jó hogy hirtelen nincsen csapvíz itt az utcánkban.

Akkor pánikolj, ha egyszer úgy jársz, ahogy nálunk az utca pár éve. Jött egy nagy vihar, nagy vezeték leszakadt (külterületen elég érdekesen vannak összepakolva a villanyos dolgok), 3 napig nem tudták a villanyosok a hibát helyrehozni, és ugye a legtöbb helyen villanyáramos szivattyú van :D Így víz se volt 3 napig. De jó, hogy a szomszédban van kinti kút szerelve a fúrt kútra (olyan régi hagyományos, amivel jó sokat kell dolgozni, hogy felhúzza a mélyből a vizet, idősebb vidékiek még emlékezhetnek rá), plusz van egy kutas temető két köpésre. Bár a fürdés nagyon macskamosdásként ment csak addig :)

 

Köszi mindenkinek. :)

 

Ma már tuti nem iszok, elég volt éjjel. Még émelygek. :D

Valahogy fogadni mertem volna rá, hogy már tegnap kirúgtatok a hámból :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor pánikolj, ha egyszer úgy jársz, ahogy nálunk az utca pár éve. Jött egy nagy vihar, nagy vezeték leszakadt (külterületen elég érdekesen vannak összepakolva a villanyos dolgok), 3 napig nem tudták a villanyosok a hibát helyrehozni, és ugye a legtöbb helyen villanyáramos szivattyú van :D Így víz se volt 3 napig. De jó, hogy a szomszédban van kinti kút szerelve a fúrt kútra (olyan régi hagyományos, amivel jó sokat kell dolgozni, hogy felhúzza a mélyből a vizet, idősebb vidékiek még emlékezhetnek rá), plusz van egy kutas temető két köpésre. Bár a fürdés nagyon macskamosdásként ment csak addig :)

 

Mi tartott azon 3 napig? Nektek akkor szerencsétek volt hogy volt kút, itt még az sincs, csak boltba ásványvíz :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi tartott azon 3 napig? Nektek akkor szerencsétek volt hogy volt kút, itt még az sincs, csak boltba ásványvíz :)

Fogalmam sincs. Szerencse volt, de sajnos nem a mienk volt, szóval így is gondokat okozott a víz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenesetre Sky szólj majd, hogy mi a helyzet a géppel!

Újabb "jó hírek", mivel az újratelepítéskor kiderült, hogy nem működik a DVD-olvasó, pendrive-ról pedig nem tudom feltenni a Windowst, mivel a gép automatikusan a DVD-ről bootol. A gombokkal ráadásul továbbra sem tudok semmit elérni, csak a gép újraindítását, úgyhogy ugyanott vagyok. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kösz mindenkinek skacok. :)

 

Valahogy fogadni mertem volna rá, hogy már tegnap kirúgtatok a hámból :D

Hát egy pár napja folyamatosan, kivéve a mai nap. Még a köszöntő-piát is kiöntöttem. :D Rá se tudtam nézni egész nap alkoholra szerencsére. Illetve most az ajándék Miller söreimet iszogatom.

 

 

Isten éltessen Obi1! Remélem már a saját hányásodban fetrengsz. :D

Mostanában ezt sikerül megúsznom. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobilos / számítógépes kérdés.

Vettem egy kártyafüggetlen jószágot, működik. Összekötöm Hibával, kiírja hogy telepedni akar, jó. De nem talál magához telepítő szoftvert a csavarfejű! Alcatel honlapján meg bánat nincs telepítőprogikról. Igazából nem is hiszem, hogy ne lenne a telefonban valahol benne a telepítő....

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mobilos / számítógépes kérdés.

Vettem egy kártyafüggetlen jószágot, működik. Összekötöm Hibával, kiírja hogy telepedni akar, jó. De nem talál magához telepítő szoftvert a csavarfejű! Alcatel honlapján meg bánat nincs telepítőprogikról. Igazából nem is hiszem, hogy ne lenne a telefonban valahol benne a telepítő....

 

 

Nem kaptál hozzá cd-t? Azon szokott lenni. A telefonba nem rakják bele a telepítőt. Esetleg átállhatsz Windows 7-re az alapból felismeri a mobilokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.