Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Jólvan, akkor nem írom be többet, habár nem tudom miért böki a csőrödet, mivel szerintem a szándékon van a hangsúly

Köszi. Egyébként nem nagyzási hóbort, fontoskodás vagy ilyesmi, szimplán csak úgy vélem, hogy megérdemli az ünnepelt, hogy kiírjunk egy kerek mondatot neki. :) Ez a "boldogat" számomra olyan érzést kelt, mintha a beíró már legszívesebben be se írna semmit, de "muszájból" még azért odavet egy szót. Persze ha a többséget nem zavarja vagy elfogadja, akkor lehet "boldogozni" is, csupán véleményem szerint így tiszteletadóbb a dolog. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem viszont nem zavar, nem érzek benne semmi negatívumot, kicsit szőrszálhasogatónak érzem, hogy ezen kell lovagolni :)

Azt gondoltam, hogy téged nem zavar, ugyan miért is zavarna? :) Legközelebb majd beírok majd egy "B" -t a szülinapodra, aztán légy boldog. Vagy nem is írok semmit, csak gondolom. az is jó nem? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem gondolnám, hogy gond lenne a "Boldogat!" kifejezéssel. Sőt, bevallom töredelmesen, hogy így "írásban" (különféle közösségi oldalakon, mail-ben, stb.) én is rendszeresen így köszöntöm az ismerőseimet: "Boldogat Pityu!". Sőt, arra is veszem a bátorságot, hogy poénból valamilyen olyan becenévvel illessem, amivel nem igazán szokták, vagy használom a 3. nevét, stb.. Még azt is megléptem már párszor, hogy mondjuk "Boldogat J!".

 

Nem érzem azt, hogy ettől egy tróger alak lennék, aki nem tiszteli meg a másikat. Nute meglátását osztom. Eleve ha felköszöntök valakit, akkor aligha azért teszem, mert lusta vagyok, de gyorsan le akarom tudni a kötelezőt. Sőt, én kifejezetten úgy érzem, hogy egy-egy sablonos és megszokott köszöntésnél sokkal személyesebb tud lenni az, amit pl. korábban is írtam. Simán motiválhat vkit a kötelező letudása akkor is, ha kiírja szépen. De ez csak az én hozzáállásom.

 

Amúgy az egész köszöngetős témához is szólnék. Biztosan feltűnt, hogy én még soha senkit nem köszöntöttem itt fel. Ez nem azért van, mert bunkó lennék, hanem azért, amit korábban már pedzegettem.

Egyszerűen én azokat köszöntöm fel, akikhez ténylegesen és őszintén tudom kötni az adott jókívánságot. Mivel nemhogy személyesen, de igazából semennyire nem ismerek itt senkit (nem rég kerültem be a körforgásba), kicsit alakoskodásnak érezném, ha akár hosszan, akár röviden próbálkoznék ezzel.

Közösségi oldalakon is több olyan ismerősöm van, akiket igazából nem nagyon ismerek. Összefutottam velük párszor, vagy még annyi se. Nekik se szoktam ilyen köszöntőket írni, mert nonszensznek érzem. Én is erősen pislogok, amikor rám írnak olyanok mondjuk születésnapomon, akikkel még életemben nem is találkoztam és mondjuk chat-en vagy fórumon se váltottam egy szót se.

 

Persze mindez csak az én perverzióm. Félreértés ne essék, nem akarok támadni vagy kioktatni senkit. Mindenki tegyen saját belátása szerint, ettől szép az élet. ;) Egyszerűen csak felvetődött a téma és gondoltam (részemről) tiszta vizet öntök a pohárba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet, hogy én már régi nevelés vagyok, akinek ez számít. Ugye abban a korban még a szél is másként fújt. Ezentúl úgy köszöntitek fel egymást ahogy akarjátok, én biztos nem fogok ebbe beleszólni többet. Felőlem akár f*sozhatjátok is egymást ha már így a divat, az se fog érdekelni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szokásos törlés. :) De aki még sokáig trollkodik ezzel, ki is lesz tiltva.

Na, ilyenkor bánom, hogy mostanában csak ritkán látogatom az oldalt, én nem tudtam, hogy ez bárki számára is sértő lehetne. Elnézést kérek, legközelebbb majd rászánom azt a mondatot :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogat. Egyrészt, egy szó is lehet kerek mondat. Ha elvárás, hogy a jókívánságot a teljes terjedelmében írjuk ki, annak mindenkinél így kéne hangoznia: Boldog születésnapot kívánok neked, XY. Az meg rohadt unalmas lenne, ha mindenki ezzel az egy frázissal jönne. Másrészt, talán a felköszöntöttnek kéne megítélnie, mit vesz tiszteletlenségnek. Harmadrészt, az nem tiszteletlenség, ha rákényszerítjük a mi felfogásunkat másra, ez esetben, hogy hogyan kívánjon szépeket valakinek? Negyedrészt, Nabo elég régóta használja így, mondhatni, ez az ő "privát köszöntője", mint a "füled érjen Yodáig" Kudárnak, vagy nekem, hogy néha extra smile-kat használok. Szóval most belekötni nem szőrözés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok a magyar kalózoknak.... :facepalm: :facepalm: De azért a Disney is sáros, amiért így kitol a többséggel... :facepalm:

Ha ez a határozat marad a következő évekre is, ugrott a SW EP VII világpremier nálunk :fuckoff::fuck2:

 

http://aeonflux.blog.hu/2013/05/09/breaking_a_disney_megorrolt_magyarorszagra

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.