Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

2 perccel ezelőtt nagyon jó hírt kaptam. Engem választottak ki egy cégnél, kedden megyek szerződést kötni, szerdán pedig már dolgozom. Hát k*rvára örülök. Szerintem este bontok egy sört. :D

Gratulálok! Sok sikert és gyors beilleszkedést az új helyre! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott kellett volna lennem, rém mókásnak találtam volna a helyzetet :hehe:

Mi a közös tartományban lettünk volna. :D

 

 

2 perccel ezelőtt nagyon jó hírt kaptam. Engem választottak ki egy cégnél, kedden megyek szerződést kötni, szerdán pedig már dolgozom. Hát k*rvára örülök. Szerintem este bontok egy sört. :D

Ez remek hír, Frenkie! Örülök. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel ezelőtt nagyon jó hírt kaptam. Engem választottak ki egy cégnél, kedden megyek szerződést kötni, szerdán pedig már dolgozom. Hát k*rvára örülök. Szerintem este bontok egy sört. :D

Huhúúú!!! :clap: Remélem segített az a néhány mondat, amit lefordítottam. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel ezelőtt nagyon jó hírt kaptam. Engem választottak ki egy cégnél, kedden megyek szerződést kötni, szerdán pedig már dolgozom. Hát k*rvára örülök. Szerintem este bontok egy sört. :D

Bravó Frenkie! Na ilyen amikor az ember tesz valamit a boldogulásáért, és nem otthon siránkozik és sajnálja magát. :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm mindenkinek. Különösen azért vagyok büszke magamra mert mikor kedden voltam interjún a főnök asztalán legalább 50 ha nem több önéletrajz hevert. A cég nincs is messze, nem vészes a munka sem, szóval ok minden. Megmondom őszintén baromi rossz volt munka nélkül ,nem ezt szoktam meg, szüleimtől és a barátaimtól is azt láttam mindig hogy dolgoznak.

 

Köszönöm szépen a sok segítséget, kiemelve azokat akik segítettek az angol nyelvű önéletrajz készítésében.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom sokan szeretitek az epret. Látni a piacokon is. Egy kis segítség hogy milyet érdemes venni. A meglepő hogy az igazi eperszezon még nem kezdődött el(mikor a szabadtéren érő eprek megjelennek a piacokon), pedig hegyekben vannak a standokon.

 

http://www.origo.hu/tafelspicc/alapanyag/20130514-a-magyar-finomabb-de-dragabb-es-csak-szezonban-eri.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fú, tegnap milyen jó napom volt. :) 5-ös lett a szakdogám (a konzulens max. pontot adott) és a nyelvvizsgám is sikerült :D (mindig mindent az utolsó pillanatra hagyok...).

 

Most már "csak" az államvizsga és a felvételi vizsgák vannak hátra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.