Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bár szerintem annyira nem rendkívüli (csupán 500 km, 4 és fél óra) és gondolom voltatok már páran, de én csak most jutottam el oda. Egynapos csúzdaparkozásnak ideális: Aqualandia, Jesolo. Qrva drága, de anynira különleges csúzdái vannak, hogy megéri.

 

Ültem Európa legmagasabb csúzdáján, ami 42 méter magasról indul... :)

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó neked! Én még a magyar csúszdaparkokon is csak szeretnék végigjutni, ha még szeptemberben is kitart a jó idő, akkor rászánok majd egy-egy hétköznapot néhányra. (Meg egy-egy fürdőruhát, legalábbis a nagyon aktív csúszdaparkozás költségébe nálam az is hozzá tartozik :) )

 

Elkezdtem lefotózni nagyim ingóságait, mielőtt Vaterára mennének, majd megkérdezlek titeket is. Van itt valaki, aki gyűjt retrót? Vagy szeretne egy nagyszerű egyszemélyes fotelágyat egy fuvar plusz némi jelképesség árán?

 

És mielőtt említetlenül marad: boldog szülinapot, Füge! Hol jársz mostanság?

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedves és kedvetlen ismerőseim!

Nagymamám ingóságait egy hónapon belül el kell vinni a lakásból, mert a vevő csak egy-két dologra tart igényt.

Érdeklődni kizárólag a vass.krisztina.rita kukac gmail.com címen lehet, mert azt nézem napközben. Kérek mindenkit a tárgyat is nevezzétek meg és a kép linkjét is tegyétek hozzá, hogy tudjam, mi az ami esetleg érdekel.

Bútor csak személyes átvétellel megoldható, Uránvárosban.

http://s51.photobucket.com/user/kerenyi4a/library/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.