Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is gratulálok. Miss, tudom mi vár rád. :)

 

Most kedden estem túl az államvizsgán kis (inkább nagy) szerencsével ötös lett, így most már hivatalosan diplomás (munkanélkülinek) számítok. :D Nagyon kemény volt ez a félév, szakdoga, nyelvvizsga, felvételi vizsga, államvizsga, de úgy érzem, a TCW és a Saga fórum is segített abban, hogy ne csavarodjak be teljesen, és időnként kikapcsolódjak szellemileg. :) Most már tényleg jöhet a nyár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Neked is, Nute! Remélhetőleg év végével MissKarrde révén 3-ra ugrik az idén ötösre diplomázottak névsora! :yeah::)

Majd elválik, hogy sikerül (köszönöm a bizalmat előre is, igyekszem megszolgálni) :oops: Egyébként januárban lesz az államvizsga, de szerintem ez apró részlet, ami nem igazán számít :)

Köszi mindenkinek :)

 

Nute, gratula, szép volt! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végre túl vagyok az utolsó vizsgán (két napja már nagyon nyűglődtem rajta), vége a félévnek, az évnek, a sulinak... :rock:

Most már "csak" a gyakorlat, a szakdolgozat befejezése, az államvizsga és a nyelvvizsga van hátra. Kb. ebben a sorrendben :hehe: De előtte henyélés :rock:

A jól megérdemelt... :D Gratulálok! :yeah: Sok munka van benne, de meglett az eredménye. :)

 

 

Most kedden estem túl az államvizsgán kis (inkább nagy) szerencsével ötös lett, így most már hivatalosan diplomás (munkanélkülinek) számítok. :D Nagyon kemény volt ez a félév, szakdoga, nyelvvizsga, felvételi vizsga, államvizsga, de úgy érzem, a TCW és a Saga fórum is segített abban, hogy ne csavarodjak be teljesen, és időnként kikapcsolódjak szellemileg. :) Most már tényleg jöhet a nyár.

Úgyszintén gratulálok! :clap: Öröm olvasni ezeket a jóhíreket. :) Remélem, nem sokáig leszel munkanélküli. :)

 

 

Remélhetőleg év végével MissKarrde révén 3-ra ugrik az idén ötösre diplomázottak névsora! :yeah::)

Én ebben tuti biztos vagyok. :) (még ha januárban lesz is, de ez apró pici mellékes körülmény :D)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit tanácsolok, hogy a nyelvvizsgát ne az utolsó pillanatra hagyd, tehát amikor már csak egy lehetőséged van (na persze ha tervezel továbbtanulni, ellenben végül is mindegy, akármikor be lehet menni a diplomáért a suliba a nyelvvizsga bemutatása után). Nekem elég para volt és épphogy meglett. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit tanácsolok, hogy a nyelvvizsgát ne az utolsó pillanatra hagyd, tehát amikor már csak egy lehetőséged van (na persze ha tervezel továbbtanulni, ellenben végül is mindegy, akármikor be lehet menni a diplomáért a suliba a nyelvvizsga bemutatása után). Nekem elég para volt és épphogy meglett. :)

Nálam ennek nincs akkora jelentősége, mivel egy bő harmincas, munkával rendelkező vagyok :) A mostani helyemen nem lesz semmiféle következménye, és mivel dolgozom, a tanulásra szánt időt másképpen kell beosztanom. Ezért nem fér bele egyszerre a normál tanulás és a nyelvvizsga. Egymás után kell megcsinálnom, ami persze nem azt jelenti, hogy utóbbival nem foglalkozom, csak éppen nem a kellő mértékben. Korántsem bízom abban, hogy januárig fel tudok készülni ebből is, vagy akár májusig (főleg a szóbeli miatt). Köszi a jótanácsot, más esetben valóban nem jó a végére hagyni. Tovább menni pedig szeretnék, amit halasztanom kell valamennyivel. Hiába, minden nem megy egyszerre :)

 

Köszi nektek is :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

MissKarrde és Nute: Gratulálok nektek. Nem semmi eredmény.

 

Nemrég jöttem haza Veszprémből egy fantasztikus hétvégéből, nagyon fel vagyok töltve pozitív energiával és még Dzséjttel is sikerült egy 2 órát személyesen beszélgetni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennek nyilván kötözködés szaga lesz, de az ilyen bökni szokta a csőröm: mifelénk ha valaki veszi a fáradságot, hogy gratulációt pötyögjön be egy amúgy tök magánéleti dologhoz, az a minimum, hogy megköszönöm....

Hol írtál és mit?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem magamról írtam. Nute Gunrayt próbáltam rávilágítani arra, hogy ha valaki gratulál neki, azt illő megköszönni.

Van egy univerzális tanács azoknak, akik a partin kívülről szólnak bele a kártyázásba. ;) Felesleges kötözködéseket, uszításokat tessék szépen zsebre tenni. Ha Nute meg akarja köszönni, megteszi, ha nem, valószínűleg nem szakad rá senkire sem az ég, sőt, őszintén szólva, ha bölcs emberekhez méltón csendben maradtál volna, észre sem vesszük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel ma felvételi vizsgám volt a PTE-n, ezért nem látogattam fel sűrűn a fórumra az elmúlt pár napban, tegnap csak a filmes topikban reagáltam egy megjegyzésre. A mulasztás oka pusztán ennyi.

 

Természetesen mindenkinek köszönöm a gratulációkat, jól esett. Most már ténylg rám férne egy buli. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap szóbeli érettségi, más is annyira idegbeteg volt egy nappal előtte, hogy nem tudott tanulni vagy csak én vagyok ilyen? :D

Engem előző nap este kapott el az idegbetegség, gyorsan abbahagytam a tanulást, és inkább elmentem aludni :) Ami érdekes, hogy az a fajta idegesség sem előtte, sem azóta nem kapott el többé, pedig volt egy-két nagyobb megmérettetésem azóta (és lesz is).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.