Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Frenkie, kudar, MissKarrde,Dzséjt,Darth Krande, Nabopolasszar, Darth Revan9, Ody Mandrell,Pildi,Nute Gunray, NorbiLordi, Merr-Sonn,Darth Riddick,Wilde,P.I.D., Rog

 

Nagyon szépen köszönöm a szülinapi köszöntést mindegyikőtöknek! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

kapok egy levelet 2 napja a szukits tol kuldik postan RC 3 konyvet mellesleg megjegyzem azt kertem meg novemb rendeleskor kuldjek a 66 ossal irom a valaszt kerem ne kuldjek a baratom nem elerheto mert edesapja haldoklik, mivel a futarszolgalatol mar nem kaptam levelet gondoltam ok erre hiv a haver sajna nem tudja atvenni a csomagot mert kozben meghalt az edesapja es kozli velem hogy a pofatlan huje futarnak allt feljebb m,ert 2 is volt cimen es senki nincs othol de mint mar mondtam a futarszolgalatol nem kaptunk ertesitest hogy ettol kezdve varhatjuk a csomagot

mondanom sem kell megkoszontem a szukitsnak hogz zaklatnak keres nelkul csak azt nem ertem ha okt novemberben rendeltem a konyvet miert most jutott az eszukbe kikuldeni miert nem vartak januar31 ig

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.